Всекидневна за отбора на моряците

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
todorakis
Мнения: 480
Регистриран на: 05 сеп 2011 23:02
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот todorakis » 09 май 2017 16:14

Готвача написа:Кой според вас е най бавният играч на Черно море?Моля модератора да направи една анкета/с призово прво място и подгласници/ за да можем да си сверим часовниците,а и да подскажем на незрящите за какво става реч.
*Незрящи- в случая визирам треньорите на Морето
От мен един ГОЛЯМ ПЪЛЕН 100% глас за Николов.Той си е бавен по принцип,но след операцията на апендикса му,вероятно са му кръцнали и нещо друго,което определено влияе на скоростта му на придвижване.Както и сами виждате,не говоря въобще за бягане.Просто движение на забавен каданс.

Бързината е нещо много относително, но ако говорим чисто спринтово повечето ни играчи са на едно ниво от към то скорост (Жоро Илиев, Кузма, Николов, Паланков, Венков, Балджо, Пируло(който си личи че е малко по-"мързелив" тип играч), Траянов ), но като цяло играчите ни са на средното ниво по спринт в първенството, с нищо не сме по-"бавни" от отборите под нас в класирането, в мача срещу Левски се видя че техните атакуващи играчи Нар, Адениджи и Сукуна са типичните черни спринтьори и отзад отбора беше като на забавен каданс.Но аз съм сигурен че Левски ако играе така срещу всеки отбор от първенството, картинката ще е идентична.Тъжното е че се правят големи трагедии от тази загуба, а реално такива са ни възможностите.НО ние не сме нещо по-различно от останалите отбори, цялото първенство върви надолу, защото младите не могат да пробият в първите отбори, а приличните футболисти между 25-35 избират чужбина, заради по-добрите заплати.Нормална ситуация, кагато има слабо футболно поколение, да се надяваме от наборите 96-99 да излязат добри футболисти, които да вдигнат класата като цяло на отборите, но това трудно ще стане предвид това че света се промени, футбола не е това за младите, както е бил преди интересите на поколението са други...Но не бива да се драматизира, това е само една игра, спорт за развлечение.
Иначе на въпроса за най-бърз играч...определено най-бързите са Бакари и Сукуп, те оглавяват класацията. Цветков също е сред челото. От младите Минков и Костадинов (но при тях е нормално, те ако на тези години не показват добра скорост и подвижност, тогава кога :) )

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Готвача » 09 май 2017 17:57

Ако говорим за бързи,Коконов води класацията според мен.Тука идеята е не да се правят трагедии от загубата,а да се види защо се стига да изглеждаме немощни.Според мен основната причина е липсата на скорост и затова исках да чуя вие какво мислите.И навярно колегата който казва че отборите след нас изглеждали като нас е прав,но аз искам да изглеждаме като отборите преди нас.От друга страна,когато отбора е бавен има тактически прийоми да компенсираш тази слабост,но според мен това убива футбола.По добре е игра на скорост с много грешки,отколкото лежерното и бавно разцъкване за здраве."В защитата бека трябва да е с 0,7 сек по бърз от нападателя,ако иска да има успех"-това е цитат по памет,на един от треньорите на Байерн Мюнхен от преди около 30-40 години.Като гледам къде са баварците,съм склонен да се съглася с човека :) .Наистина Сукуп притежава бързина и сравнително добро пласиране,но Мишоо направо играе на ходом.За Николов не ми се говори въобще.Опитен е,но сигурно дъщеря ми ще го надбяга/а тя не бяга добре/.Вили Вуц каза една култова реплика по време на мач-"хайде бе момче,разбягай се малко,че и съдията те надбяга". :mrgreen: По този показател според мен сме може би най зле в първата половина ,като може би Локо пд ни правят компания на дъното.Зле,по зле,най зле-това представляваме като скорост на играчите.А африканците бягаха така и срещу ловешките,но не успяха да ги надбягат.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот blue avalanche » 10 май 2017 09:09

Готвача написа:Ако говорим за бързи,Коконов води класацията според мен.Тука идеята е не да се правят трагедии от загубата,а да се види защо се стига да изглеждаме немощни.Според мен основната причина е липсата на скорост и затова исках да чуя вие какво мислите.И навярно колегата който казва че отборите след нас изглеждали като нас е прав,но аз искам да изглеждаме като отборите преди нас.От друга страна,когато отбора е бавен има тактически прийоми да компенсираш тази слабост,но според мен това убива футбола.По добре е игра на скорост с много грешки,отколкото лежерното и бавно разцъкване за здраве."В защитата бека трябва да е с 0,7 сек по бърз от нападателя,ако иска да има успех"-това е цитат по памет,на един от треньорите на Байерн Мюнхен от преди около 30-40 години.Като гледам къде са баварците,съм склонен да се съглася с човека :) .Наистина Сукуп притежава бързина и сравнително добро пласиране,но Мишоо направо играе на ходом.За Николов не ми се говори въобще.Опитен е,но сигурно дъщеря ми ще го надбяга/а тя не бяга добре/.Вили Вуц каза една култова реплика по време на мач-"хайде бе момче,разбягай се малко,че и съдията те надбяга". :mrgreen: По този показател според мен сме може би най зле в първата половина ,като може би Локо пд ни правят компания на дъното.Зле,по зле,най зле-това представляваме като скорост на играчите.А африканците бягаха така и срещу ловешките,но не успяха да ги надбягат.

Мбапе със сигурност е по-бърз от Бардзали(ако ги изпробват на 60м), но футболът не е само спринт. ;) Ако беше така Болт щяха да го искат всички грандове. Да, ама не! :) Значи, явно има и нещо друго. Затова Мбапе не можа да надиграе Бардзали. В два мача. Казах "надиграе", а не "надбяга". :mrgreen:

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4400
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот greenpeak » 07 юни 2017 12:42

Демоните и те се изпокарали завалиите :mrgreen: :

„Демоните”: Твърдо сме зад Гонзо! Подкрепяме го, че налага наши юноши! (Снимки)
https://petel.bg/---Demonite-----Tvardo ... i-__211943

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот yavorescu » 07 юни 2017 13:27

Станахме като едни други фенове, разните му там фракцийки да пускат декларации :(

През изминалия сезон въпреки „домакинството“ на моряците в Каварна, нашите фенове не пропуснаха мачовете там, както и следвахме отбора почти винаги при неговите гостувания извън Варна, откъдето имаме незабравими фенски спомени.

Подчертаното не отговаря на истината.
Най-позитивни бяха в първия мач от шампионата с Пирин в Благоевград, спечелен с 3:1, гостуването на Ботев в Пловдив, взета с 3:2, след като до почивката водихме с 3:0, както и есенното равенство 1:1 срещу Лудогорец в Разград.

Това са всички гостувания, на които са били. Май бяха и в Пловдив срещу Локо ГО и в Разград срещу Дунав (първия път). Напълно нормално е да нямат никакви спомени от другите гостувания, след като не са били там.

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот ShooterMan » 08 юни 2017 01:47

Споделям мнението им за безумието като идея да се върне Никола Спасов :o . Също са прави, че Гонзо даде път на много юноши.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот yavorescu » 13 юни 2017 08:02

Станчев се е оженил за дъщерята на Обратната захапка. Дори няма да си сменя фамилията момичето. Да са живи и здрави.

https://petel.bg/Stefan-Stanchev-kaza-d ... na__212836

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот yavorescu » 29 юни 2017 15:00

Спортният психолог Кристина Димитрова ще работи с младите играчи в Черно море

Кой иска да е млад футболист? Усещам непреодолимо напрежение сред много съфорумници :) :)
Хубава инициатива, трябва даже и за първия отбор да назначат психолог, ако момичето не може да се справи и с този ангажимент. Или пък там Гонзо е напълно достатъчен, може да има диплома и по психология или да му идва отвътре като много други неща. :mrgreen:

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Кролик » 29 юни 2017 15:09

yavorescu написа:Спортният психолог Кристина Димитрова ще работи с младите играчи в Черно море

Кой иска да е млад футболист? Усещам непреодолимо напрежение сред много съфорумници :) :)
Хубава инициатива, трябва даже и за първия отбор да назначат психолог, ако момичето не може да се справи и с този ангажимент. Или пък там Гонзо е напълно достатъчен, може да има диплома и по психология или да му идва отвътре като много други неща. :mrgreen:


:) :) :)
възложих много надежди за хубава снимка, ама ...
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4400
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот greenpeak » 29 юни 2017 18:09

Ако искаш мога да ти я покажа на видео психологът на ПФК Черно море Кристина Димитрова :mrgreen: :

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=DnxQzzOuUis[/youtube]
***
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000133793990


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта