Всекидневна за отбора на моряците

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот зеления » 09 окт 2017 19:30

:cry:
Ron Jeremy написа:
На 74 години почина легендарният футболист на Черно море Андрей Стоянов.
Той бе част от един от най-големите отбори на „моряците“, който завърши четвърти в „А“ група през 1969 година.

Андрей бе един от атомната атака, заедно със Стефан Богомилов и Здравко Митев.
Погребението е утре (сряда) от 14 часа в Гробищен парк „Тополи“.

Мир на праха му!


:cry: :cry: :cry:
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот зеления » 09 окт 2017 19:34

КироВарна написа:От доста време не съм изказвал мнения на форума,но днес съм емоционално пренавит.........За последен път видях един до друг СТЕФАН БОГОМИЛОВ-ЧЕЧИТО и АНДРЕЙ СТОЯНОВ!!!За съжаление това се случи на погребението на великото крило на ЧЕРНО МОРЕ!!!Напусна ни един от най големите футболисти в историята на нашият любим клуб!!!ЧЕЧИТО е най великият голмайстор на ВАРНА за всички времена,но диригент на неговите фантастични фоерверки с глава беше,фамозното дясно крило АНДРЕЙ СТОЯНОВ!!!Той винаги намираше начин да преодолее пазачите си и да сервира(не центрира,а именно сервира)топката,където трябва!!!Бяха невероятен тандем и се разбираха на терена по добре от еднояйчни близнаци!!!Щастлив съм,че съм ги гледал в игра!!!Смъртта на АНДРЕЙ СТОЯНОВ е загуба на цялата черноморска общност!!!Викаха му ГАРИНЧА,при това напълно заслужено......беше бърз и неуловим!!!Викаха му и АНДРЕЙЧО,защото беше земен и достъпен!!!Никакви претенции,никакви изхвърляния,никакви интриги!!!Щастлив съм,че го познавах и се гордея с това!!!


Да ти призная честно: разплака ме. И аз съм ги гледал... Нямам думи! :x
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот sicilianecat » 10 окт 2017 11:56

Антон Огнянов, този дето все реве за ''Левски'' и накрая пак го гонят като мръсна мастия :shock: Преди време ни отряза докато беше в Дунав, защото се помисли за голяма звезда и си го натресе като реши отново да отиде на Подуене, а в Дунав наистина му вървеше, тогава исках да го вземем, защото наистина правеше много силни мачове, но се оказа просто момче. Ако играе както в Дунав, грешка няма да има, но всеки който мине през ''Левски'' дърпа яко назаде, а този два пъти ходи там, не знам, вие какво мислите...

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот ogrizko » 10 окт 2017 13:01

Мисля, че сме си взаимно полезни. Той не дойде когато трябваше. Ние пък сега не сме за идване при нас... Така че може да се получи нещо добро в крайна сметка, определено ни трябва качествено крило. Дано се разиграе при нас ако подпише :roll:
Изображение

ralimavridov1
Мнения: 69
Регистриран на: 14 юни 2016 20:39
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот ralimavridov1 » 10 окт 2017 13:06

Антон Огнянов дава отговор на въпроса дали Илиан Илиев ще е новия треньор на Черно Море.А също и, че отново ще може да се взимат футболисти от Жейнов, който мисля държи правата на Курьор
SUPPORT YOUR LOCAL TEAM

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот sicilianecat » 10 окт 2017 14:38

Курьор играе реводно за тима на Тройчо, едва ли ще го пуснат, а дали Илиян Илиев прави дистанционна селекция в Черно море или просто взимаме поредния свободен агент остал без отбор, можем сега само да гадаем, на мен по-скоро ми се вижда като идея на Луканов :idea:

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

сър Емо Луканов - на Тича завинаги :)

Мнениеот ogrizko » 16 окт 2017 11:26

Емануел Луканов се ползва с пълното доверие на ръководството на Черно море и твърдо ще води отбора и напролет, научи „Народно дело Седмицата”. Шефовете били обнадеждени от добрата игра на тима, въпреки минималните загуби от Левски и Лудогорец, и са убедени, че под ръководството на 42-годишния специалист отборът върви по правилния път и ще велезе в топ 6. Нещо повече.

Те се надяват, че в лицето на Луканов ще имат треньор за години напред, който ще води „моряците” и в първите им мачове на новия стадион „Варна” през пролетта на 2019 година.
Самият Луканов е доволен от отборния потенциал и се надява да го развие по най-добрия начин. Той не планира голяма зимна селекция, тъй като разполага с голяма вътрешна конкуренция за всеки пост. Новите през януари и февруари ще са най-много двама или трима, ако не напуснат основни изпълнители.
petel.bg

Най-после да направят нещо умно ръководството. Стига експерименти и ако се остави човека да работи на спокойствие и да си развие идеите, скоро ще берем плодовете на работата му. Верно, че интервютата малко куцат откак стана старши ...ама по-важно е как ще играем и какви резултати ще имаме. Аз лично вярвам и съм обнадежден, че сър Луканов е нашия човек! :idea:
Изображение

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: сър Емо Луканов - на Тича завинаги :)

Мнениеот W84me » 16 окт 2017 11:31

За мен това е напълно ограничен футболен треньор, нищо особено. Тоест е идеален за отбор от ранга на Черно море.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: сър Емо Луканов - на Тича завинаги :)

Мнениеот Кролик » 16 окт 2017 11:54

Не мисля че тази новина заслужава цяла нова тема
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

bsz1916
Мнения: 2512
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: сър Емо Луканов - на Тича завинаги :)

Мнениеот bsz1916 » 16 окт 2017 12:13

А може и да се окажат прави . Николай Киров също беше временен вариант за Ботев , но се оказа точния човек за отбора . При всички случаи при Луканов ( за когото не бях чувал нищо преди да поеме Черно море ) се забелязва подобрение в сравнение с безобразната игра при последните мачове под ръководството на Гонзо . За категорични оценки е прекалено рано - дори и Моуриньо и Гуардиола едва ли биха постигнали нещо значимо за толкова кратък период и при тази определено сбъркана селекция .


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта