Всекидневна за отбора на моряците

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2545
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Iceberg » 30 дек 2017 20:51

Тодор Марев: Черно море ще играе атрактивно при Илиан
http://arenavarna.com/%D0%BF%D0%BE%D1%8 ... %BA%D1%82/

Рекордьорът по мачове за Черно море в елита Тодор Марев беше категоричен, че завръщането на Илиан Илиев ще се отрази положително на отбора. „Илиан натрупа много опит през последните години, който сега ще му бъде от голяма полза. Моментът не е лек, защото е ясно, че през последните месеци не всичко в отбора беше наред. Имаше някаква криза, от която обаче вярвам, че ще се излезе. Мисля, че бързо и точно ще сформира нов отбор. Тръгнаха си доста хора, но смятам, че селекцията ще бъде качествено направена“, коментира клубната легенда пред „Тема Спорт“.
По думите на Марев, Черно море има шансове да стопи изоставането и да влезе в първата шестица до разделянето на първенството. „Освен това си мисля, че е крайно време да се помисли за нещо повече. Този отбор трябва да има поставена голяма цел и смятам, че е дошло времето за това. Може би точно такъв е замисъла на ръководството с привличането на Илиан. Той заслужава да получи време за да направи хубава селекция и да изгради качествен отбор“, сподели железният защитник с 422 мача за моряците в А група.
„Стилът ще бъде определен от футболистите, които ще дойдат. Но знаем как играят отборите, които Илиан води. При всички случаи Черно море ще играе атрактивен футбол. Освен това храня надежда, че ще започнат повече юноши да влизат в първия отбор. Предполагам, че като човек, който е израснал в тази школа, Илиан ще получи подобни задачи. В отбора, който аз водя в момента, набор‘2000, има момчета, които могат да се утвърдят под негово ръководство, макар още да са в юношеска възраст. Крайно време е да се даде шанс на повече юноши в мъжкия състав“, каза още Тодор Марев.
„Аз съм далеч от мисълта, че Черно море трябва винаги да побеждава и респективно Илиан да го задължат на живот и смърт да постига постоянно победи. Важно е друго. Аз съм сред публиката на всеки мач и знам, че хората искат да виждат раздаване със зелено-бялата фланелка, искат да виждат ангажираност към клуба и повече наши момчета на терена. Това е важното. В отбора да има футболисти, които да горят и да милеят за клуба. Това ще напълни стадиона и ще се създаде една прекрасна футболна атмосфера, която ще е от полза за всички“, допълни Марев.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот КироВарна » 31 дек 2017 10:41

rodman написа:Весела Коледа и една по-добра Нова 2018 година на всички! Провокация е, Айс. В дните около празниците няма новини и е старо правило да се търсят провокации. А на нас колко ни трябва да се хвърлим на Старокин, един от малкото с футбола в главата и краката...
Повече хора по трибуните и по-силна подкрепа и търпение :) :)
Весели празници!

За съжаление, не е провокация и не е извадено от контекста!!!В първия момент, когато прочетох една статийка, реших че е новогодишна журналистическа изцепка!!!И не обърнах внимание!!!Но след това гледах интервюто на видео и там с красивите си очи видях, и с големите си уши чух, точно какво казва Старокин!!!За мен това е неприемливо!!!Тези които играят в ЧЕРНО МОРЕ, не са длъжни да го обичат беззаветно!!!Един футболист, особено в наше време, понякога често сменя отборите в които играе.......и не може да обича всички!!!Но е длъжен да ги уважава!!!Да уважава фланелката и публиката!!!За пример можем да вземем ИЛИАН ИЛИЕВ, който игра в Левски и в световен гранд като Бенфика!!!Никога не забрави отбора в който е израснал!!!Но и никога не показа неуважение,към отборите в които игра!!!Това сигурно е доста трудно, защото не са много футболистите, които го правят!!!Но за конкретния случай.......моето мнение е, че подобна тъпотия не бива да остава незабелязана!!!Ако ние не обръщаме внимание на подобни глупости, как да очакваме от футболистите да ни зачитат и да уважават най стария футболен клуб в БЪЛГАРИЯ?За когото и да става въпрос, първо да научи за кого играе, да изучи добрите обноски........и после да плещи врели-некипели!!!И без това е време, в което се надяваме да се промени безалаберното, заплатаджийско отношение към отбора!!!Аз лично не искам подобен наглец, да заема мястото на младите и неопитни, но достойни момчета!!!Като обича Левски знае къде е Герена!!! Както и друг път съм казвал, моето мнение е, че ако не можеш да облечеш фланелката на душата си..........можеш да я наденеш и на тялото си, но я уважавай!!!

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2545
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Iceberg » 01 яну 2018 11:45

За много години, моряци! Успехи на всички и във всичко. Наздраве! ;)
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6751
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот icko65 » 01 яну 2018 12:58

ЧНГ братя моряци!Да сме живи и здрави и нека през Новата и следващите години съперниците ни разберат кой е най-великия клуб!Наздраве!
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

HANIBAL
Мнения: 97
Регистриран на: 15 авг 2014 15:27
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот HANIBAL » 01 яну 2018 15:41

Честита Нова 2018 година!Много радост с "моряците"!

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Готвача » 01 яну 2018 15:54

Честита нова година МОРЯЦИ!Нека тя и донесе на първо време спокойствие и сигурност,а после според амбициите и възможностите ни да погледнем и към нещо повече.Бъдете живи и здрави и много успехи придружени с огромна доза късмет!
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4374
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот greenpeak » 02 яну 2018 12:55

За много години, моряци!
Живи, здрави и много успехи през новата година!

Потребителски аватар
rodman
Мнения: 370
Регистриран на: 26 сеп 2008 18:55
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот rodman » 02 яну 2018 13:16

Честита Нова година, Моряци!!! С пожелания за здраве, пълен стадион, моряшки дух и повечко усмихнати лица :)
Eлате на стадиона и се забавлявайте, отърсете се от тежкото ежедневие и си подкрепете отбора за 90 минути!! И-и-и..., намерете си друго място за избиване на комплексите :)

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Mathias_Coureur » 03 яну 2018 00:17

Честита Нова година и от мен. С пожелание тази година да е по-успешна от предишната.
Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си, когато ГУБИ, нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ, когато ПОБЕЖДАВА!

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2545
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Iceberg » 03 яну 2018 06:59

Георги Илиев: Илиан Илиев ще помогне да влезем в шестицата
http://varnautre.bg/2018/01/02/71991/%D ... 0%B4%D0%B0

Докато се чувствам добре, бих играл, но мисля и за треньорството
Капитанът на Черно море Георги Илиев даде кратко интервю пред „Тема Спорт“ за назначението на Илиан Илиев за старши треньор на тима. З6-годишният халф говори и за бъдещето си на „Тича“ и във футбола.
Георги, коментарът ти за назначението на Илиан Илиев начело на тима?
– Името на Илиан Илиев и това на Черно море винаги са били взаимосвързани. Така че няма нищо по-логично от това. Сигурен съм, че ще донесе много положителни емоции както на феновете, така и на футболистите вътре в отбора. Не съм имал възможност да работя с него, но се радвам, че сега ще го сторя. За него и работата му говори представянето на Верея през есента.
Ще успее ли Черно море да се пребори за място в първата шестица? Изоставате на седем точки именно от Верея…
– Времето ще покаже. Аз лично вярвам, че ще успеем, че Илиан Илиев ще помогне за това. В отбора има качество. Може би вътрешни фактори, лошо стечение на обстоятелствата в определени моменти, многото контузии на водещи футболисти наклониха везните в негативна светлина. Но мисля, че накрая всичко ще си дойде на мястото.
Защо не успя Емануел Луканов?
– Мисля, че моментът, в който застана начело на тима, не беше удобен и добър за него. Момент, в който имахме доста липсващи, имаше период, в който събирахме само по 16 човека, не можехме да запълним група за даден мач. Нямахме хора, нямахме вариативност. Сигурен съм, че един ден ще постигне успехите, които иска. Защото зная какво е неговото виждане за футбола и идеите, които има. Пожелавам му успех.
Ти как се чувстваш и докъде стигнаха нещата с треньорството?
– При мен всичко е точно. През февруари ще започна курс за лиценз А, групата ни е доста интересна. Тепърва предстои уточняване на датата. Мисля да се насоча към треньорството. Все повече и повече започвам да гледам натам. Смятам, че това е едно нормално развитие.
Това ли ще е последният ти сезон с Черно море?
– Докато се чувствам добре, бих играл. Зависи положението в отбора какво е. Дали ще съм нужен на тима, защото процесът е двустранен. Не зависи само от мен. Ако отборът има нужда от мен като футболист, като личност, не мисля да се отказвам.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта