Всекидневна за отбора на моряците

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот yavorescu » 03 окт 2017 15:44

blue avalanche написа:Ако Луканов ставаше за треньор нямаше да "чиракува" 7 години, а щеше да си вземе един отбор.

Както направи Гонзо? Футболист, и изведнъж хоп... директор, че и треньор.

Луканов може да се е чувствал добре като помощник, може да не е имал амбицията да става старши, може да си е мислел, че му трябва още опит. Няма как да знаем. Има много треньори, които са били дълго време помощници и късно поемат отбор като старши треньори, по една или друга причина. Някои са отлични помощници и не стават изобщо за старши треньори, други не стават за помощници заради голямото си его, а трети не стават и за двете.

Потребителски аватар
Ron Jeremy
Мнения: 591
Регистриран на: 08 ное 2010 15:42
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Ron Jeremy » 04 окт 2017 10:52

На 74 години почина легендарният футболист на Черно море Андрей Стоянов.
Той бе част от един от най-големите отбори на „моряците“, който завърши четвърти в „А“ група през 1969 година.

Андрей бе един от атомната атака, заедно със Стефан Богомилов и Здравко Митев.
Погребението е утре (сряда) от 14 часа в Гробищен парк „Тополи“.

Мир на праха му!
ex Popeye

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Onq » 04 окт 2017 11:23

blue avalanche написа:Ако Луканов ставаше за треньор нямаше да "чиракува" 7 години, а щеше да си вземе един отбор. Па ако ще и от В група. Като Св.Тодоров, например... Не казвам, че той става, де....


To и ти ако ставаше за спортен журналист, нямаше да изпишеш 20 000 мнения във форума на Гонг и да не те поканят за част от екипа.

stanleys
Мнения: 489
Регистриран на: 13 авг 2010 17:38
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот stanleys » 04 окт 2017 14:54

Ron Jeremy написа:
На 74 години почина легендарният футболист на Черно море Андрей Стоянов.
Той бе част от един от най-големите отбори на „моряците“, който завърши четвърти в „А“ група през 1969 година.

Андрей бе един от атомната атака, заедно със Стефан Богомилов и Здравко Митев.
Погребението е утре (сряда) от 14 часа в Гробищен парк „Тополи“.

Мир на праха му!


Бог да прости Андрей Стоянов :( Доколкото съм чел и слушал - много сърцат и смел футболист, отлично крило, съавтор на десетки голове на Стефан Богомилов

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот КироВарна » 04 окт 2017 21:15

От доста време не съм изказвал мнения на форума,но днес съм емоционално пренавит.........За последен път видях един до друг СТЕФАН БОГОМИЛОВ-ЧЕЧИТО и АНДРЕЙ СТОЯНОВ!!!За съжаление това се случи на погребението на великото крило на ЧЕРНО МОРЕ!!!Напусна ни един от най големите футболисти в историята на нашият любим клуб!!!ЧЕЧИТО е най великият голмайстор на ВАРНА за всички времена,но диригент на неговите фантастични фоерверки с глава беше,фамозното дясно крило АНДРЕЙ СТОЯНОВ!!!Той винаги намираше начин да преодолее пазачите си и да сервира(не центрира,а именно сервира)топката,където трябва!!!Бяха невероятен тандем и се разбираха на терена по добре от еднояйчни близнаци!!!Щастлив съм,че съм ги гледал в игра!!!Смъртта на АНДРЕЙ СТОЯНОВ е загуба на цялата черноморска общност!!!Викаха му ГАРИНЧА,при това напълно заслужено......беше бърз и неуловим!!!Викаха му и АНДРЕЙЧО,защото беше земен и достъпен!!!Никакви претенции,никакви изхвърляния,никакви интриги!!!Щастлив съм,че го познавах и се гордея с това!!!

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот sicilianecat » 04 окт 2017 22:16

КироВарна написа:От доста време не съм изказвал мнения на форума,но днес съм емоционално пренавит.........За последен път видях един до друг СТЕФАН БОГОМИЛОВ-ЧЕЧИТО и АНДРЕЙ СТОЯНОВ!!!За съжаление това се случи на погребението на великото крило на ЧЕРНО МОРЕ!!!Напусна ни един от най големите футболисти в историята на нашият любим клуб!!!ЧЕЧИТО е най великият голмайстор на ВАРНА за всички времена,но диригент на неговите фантастични фоерверки с глава беше,фамозното дясно крило АНДРЕЙ СТОЯНОВ!!!Той винаги намираше начин да преодолее пазачите си и да сервира(не центрира,а именно сервира)топката,където трябва!!!Бяха невероятен тандем и се разбираха на терена по добре от еднояйчни близнаци!!!Щастлив съм,че съм ги гледал в игра!!!Смъртта на АНДРЕЙ СТОЯНОВ е загуба на цялата черноморска общност!!!Викаха му ГАРИНЧА,при това напълно заслужено......беше бърз и неуловим!!!Викаха му и АНДРЕЙЧО,защото беше земен и достъпен!!!Никакви претенции,никакви изхвърляния,никакви интриги!!!Щастлив съм,че го познавах и се гордея с това!!!


+1913. Не съм имал възможност да гледам тогава Черно море, за това благодаря за това, което разказа!

Бог да го прости!

Потребителски аватар
Kilkos
Мнения: 11
Регистриран на: 05 окт 2017 17:59

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Kilkos » 05 окт 2017 18:17

sicilianecat написа:
КироВарна написа:От доста време не съм изказвал мнения на форума,но днес съм емоционално пренавит.........За последен път видях един до друг СТЕФАН БОГОМИЛОВ-ЧЕЧИТО и АНДРЕЙ СТОЯНОВ!!!За съжаление това се случи на погребението на великото крило на ЧЕРНО МОРЕ!!!Напусна ни един от най големите футболисти в историята на нашият любим клуб!!!ЧЕЧИТО е най великият голмайстор на ВАРНА за всички времена,но диригент на неговите фантастични фоерверки с глава беше,фамозното дясно крило АНДРЕЙ СТОЯНОВ!!!Той винаги намираше начин да преодолее пазачите си и да сервира(не центрира,а именно сервира)топката,където трябва!!!Бяха невероятен тандем и се разбираха на терена по добре от еднояйчни близнаци!!!Щастлив съм,че съм ги гледал в игра!!!Смъртта на АНДРЕЙ СТОЯНОВ е загуба на цялата черноморска общност!!!Викаха му ГАРИНЧА,при това напълно заслужено......беше бърз и неуловим!!!Викаха му и АНДРЕЙЧО,защото беше земен и достъпен!!!Никакви претенции,никакви изхвърляния,никакви интриги!!!Щастлив съм,че го познавах и се гордея с това!!!


+1913. Не съм имал възможност да гледам тогава Черно море, за това благодаря за това, което разказа!

Бог да го прости!


Много ми е мъчно.Аз съм израсъл с този отбор и ...Гаринча! На домакинския мач с Лудогорец ще има 1 минутно мълчание,а в 7-мата минута ще станем прави и ще отдадем почит с ръкопляскане за незабравимия N 7 - ГАРИНЧА! Почивай в мир,бате Андро! :(

HANIBAL
Мнения: 97
Регистриран на: 15 авг 2014 15:27
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот HANIBAL » 06 окт 2017 10:06

Kilkos написа:
sicilianecat написа:
КироВарна написа:От доста време не съм изказвал мнения на форума,но днес съм емоционално пренавит.........За последен път видях един до друг СТЕФАН БОГОМИЛОВ-ЧЕЧИТО и АНДРЕЙ СТОЯНОВ!!!За съжаление това се случи на погребението на великото крило на ЧЕРНО МОРЕ!!!Напусна ни един от най големите футболисти в историята на нашият любим клуб!!!ЧЕЧИТО е най великият голмайстор на ВАРНА за всички времена,но диригент на неговите фантастични фоерверки с глава беше,фамозното дясно крило АНДРЕЙ СТОЯНОВ!!!Той винаги намираше начин да преодолее пазачите си и да сервира(не центрира,а именно сервира)топката,където трябва!!!Бяха невероятен тандем и се разбираха на терена по добре от еднояйчни близнаци!!!Щастлив съм,че съм ги гледал в игра!!!Смъртта на АНДРЕЙ СТОЯНОВ е загуба на цялата черноморска общност!!!Викаха му ГАРИНЧА,при това напълно заслужено......беше бърз и неуловим!!!Викаха му и АНДРЕЙЧО,защото беше земен и достъпен!!!Никакви претенции,никакви изхвърляния,никакви интриги!!!Щастлив съм,че го познавах и се гордея с това!!!


+1913. Не съм имал възможност да гледам тогава Черно море, за това благодаря за това, което разказа!

Бог да го прости!


Много ми е мъчно.Аз съм израсъл с този отбор и ...Гаринча! На домакинския мач с Лудогорец ще има 1 минутно мълчание,а в 7-мата минута ще станем прави и ще отдадем почит с ръкопляскане за незабравимия N 7 - ГАРИНЧА! Почивай в мир,бате Андро! :(

Лека му пръст и царство му небесно!Той е неделима част от историята на най стария български клуб!

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Готвача » 08 окт 2017 14:14

Лека му пръст,нека почива в мир.Моите съболезнования на всички моряци и разбира се най вече на семейството му.Един от най запомнящите се играчи които съм гледал.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот sicilianecat » 08 окт 2017 22:06

Лошо, Боровик със счупен крак, до края на годината ще се оправяме с Емо Михайлов.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта