Всекидневна за отбора на моряците

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот onegavon » 05 юли 2017 20:16

Може да сме всичко ,но поне имаме амбиции да постигнем нещо във футбола, а вие сте просто един придатък на вашите мутри да си връткат далаверите.Без цели, тъп треньор и посредствени футболисти.Да не забравя и с малобройна публика!

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот yavorescu » 05 юли 2017 20:26

За морал ли съм дрънкал? Не посочих ли почти всички наредби, които са нарушени, за да съществува творението ЦСКА-София? Включително цитати от тях? Не споменах ли, че вмешателството на изпълнителната власт в делата на БФС е неправомерно и абсолютно забранено? Не споменах ли, че стадиона и базите са предоставени на вашия клуб по незаконна процедура? Тези неща нямат нищо общо с морала и вашето предателство като фенове -- за това последното, най-гнусното от фенска гледна точка, не съм говорил изобщо. Говорих за икономическите подбуди на вашия вожд и за множество нарушения на закони и наредби. Това не е морал.

Ако има нарушения, извършени от Черно море или в негова полза, моля да ги посочиш със същите детайли, както аз направих за твоя клуб. Сигурно има такива, и нашите собственици не са цвете. Отчетите ни са много съмнителни, но само на тази база няма как да се правят изводи и да се отправят обвинения, трябва и нещо повече. А ако се разкрие престъпление или нарушение, надявам се да си понесем последствията.

Имам право да говоря за вашата крупна безпрецедентна измама колкото искам, всеки човек има.

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот ShooterMan » 05 юли 2017 22:56

Какви цели имате бе? Да ви подиграват и дисквалифицират от УЕФА ли? Разбирам ентусиазма ви, като всеки НОВОСЪЗДАДЕН клуб, но се осъзнай малко....нарежаш СЕЛСКОТО си клубче смешно до отбор като ЧЕРНО МОРЕ с над 100 годишна история!!! ВИЕ ИМАТЕ 1, ЕДНА ГОДИНКА!!! За цели ще ми говориш когато вашето НОВО КЛУБЧЕ доживее стотака на МОРЕТО, ясно? Айде сега се праждосвай от тука и се нареждай с другите подлоги на крадеца на ДДС Ганчев, раздава ви заплатките на ПЛАТЕНИТЕ клоуни начело с Анималс, които уж държаха на думата си....но парите са си пари, не миришат, но при вас, нехранимайковци - ЛЕПНАТ! Вие сте ПОЗОР не само като футболен клуб и фенове, ВИЕ СТЕ ПОЗОР КАТО ХОРА! Даже ме е гнус да се занимавам с вас, ако не съзнаваш съм от тези, които НЕ гледат мачовете на ЧЕРНО МОРЕ срещу вас, нито наживо, нито по телевизията, за мен вие даже не сте футболен отбор, а ти ми говориш за амбиции, ае марш в Микре и Етрополе :idea:
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот onegavon » 05 юли 2017 23:46

Не ги гледаш защото знаеш, че сте по- слаби.Не ми говори глупости.Винаги сме ви били защото от сто години сте средняци.

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот onegavon » 05 юли 2017 23:51

yavorescu написа:За морал ли съм дрънкал? Не посочих ли почти всички наредби, които са нарушени, за да съществува творението ЦСКА-София? Включително цитати от тях? Не споменах ли, че вмешателството на изпълнителната власт в делата на БФС е неправомерно и абсолютно забранено? Не споменах ли, че стадиона и базите са предоставени на вашия клуб по незаконна процедура? Тези неща нямат нищо общо с морала и вашето предателство като фенове -- за това последното, най-гнусното от фенска гледна точка, не съм говорил изобщо. Говорих за икономическите подбуди на вашия вожд и за множество нарушения на закони и наредби. Това не е морал.

Ако има нарушения, извършени от Черно море или в негова полза, моля да ги посочиш със същите детайли, както аз направих за твоя клуб. Сигурно има такива, и нашите собственици не са цвете. Отчетите ни са много съмнителни, но само на тази база няма как да се правят изводи и да се отправят обвинения, трябва и нещо повече. А ако се разкрие престъпление или нарушение, надявам се да си понесем последствията.

Имам право да говоря за вашата крупна безпрецедентна измама колкото искам, всеки човек има.


Не са ви съмнителни отчетите.Всичко е вярно.Просто трябва да се види защо са ви такива гигантски разходите и как са ви отпуснали такива големи кредити.Сега ти вече можеш да говориш за икономическите подбуди на вашия вожд. :mrgreen:

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот yavorescu » 06 юли 2017 18:03

Помните ли случая с Балджийски? Съдът го оправда и няма да лежи в затвора
Борислав Балджийски няма да лежи в затвора. Това реши днес Софийският апелативен съд, който отмени 4-годишната му ефективна присъда и я замени с условна.

На 7 август 2013 г. футболистът удря с юмрук в лицето юриста Петър Алексов, който пада, удря главата си в метална шахта, получава черепно-мозъчна травма и издъхва.

Съдиите Иво Вапцаров, Стефан Илиев и Калинка Георгиева признават, че Балжийски е убил по непредпазливост 36-годишния човек, но не приемат по-тежкото наказание, дадено му на предишна инстанция.

Балджийски е осъден да плати и 100 хил. лв. кръвнина на майката на убития Петър. Присъдата може да бъде оспорена пред Върховния касационен съд.

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Готвача » 08 юли 2017 21:05

https://gong.bg/bg-football/parva-liga/ ... ora-439972
Нека присъствалите да коментират.Изясни ли ви се вече титулярният състав,или ще има голямо въртене още от началото?Как се представиха новите и как нашите млади надежди?
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот зеления » 08 юли 2017 21:27

Готвача написа:https://gong.bg/bg-football/parva-liga/multimedia/gallery/cherno-more-bie-rumynci-pri-predstavianeto-na-otbora-439972
Нека присъствалите да коментират.Изясни ли ви се вече титулярният състав,или ще има голямо въртене още от началото?Как се представиха новите и как нашите млади надежди?



Абе отбора ще се оправи, ама мутрафоните от ТИМ никога!
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

Потребителски аватар
Clarion
Мнения: 951
Регистриран на: 16 юли 2010 17:37
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Clarion » 10 юли 2017 12:39

Готвача написа:https://gong.bg/bg-football/parva-liga/multimedia/gallery/cherno-more-bie-rumynci-pri-predstavianeto-na-otbora-439972
Нека присъствалите да коментират.Изясни ли ви се вече титулярният състав,или ще има голямо въртене още от началото?Как се представиха новите и как нашите млади надежди?

гледах само първото полувреме - не мисля, че състава е съвсем ясен - предполагам Витиня ще е титуляр, а и имам известни съмнения дали Огнянов и Божилов ще (и трябва ли) да играят заедно - някои неща им се получиха, но поне половината - не. като цяло мисля, че не успявахме да изнесем постепенно топката - само Жоро се връщаше да я търси, но и дори и той оставаше в изолация и пак я връщаше назад - там Хасани и Сашо стоят добре - само не знам, ако повече ги пресират, и при това изнасяне на Огнянов и Божилов напред - дали няма да почнат с дълги топки (а'ла Танко) да се освобождават. като цяло по-скоро изглеждахме 4-1-4-1, отколкото очакваното 4-2-3-1
"Наш'те го вкараха! За останалите - DU HAST!"

guglata
Мнения: 774
Регистриран на: 07 мар 2012 21:01
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот guglata » 10 юли 2017 14:25

Предполагам схемата ще зависи от съперника, срещу този румънски отбор не се разбра моментното състояние все едно сме играли със спартак :lol: в мач със слаб отбор не може да се правят изводи.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 33 госта