Всекидневна за отбора на моряците

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

dans1913
Мнения: 110
Регистриран на: 12 апр 2010 20:54
Контакти:

Re: 18 кръг /Славия - Черно море/ 28.11 вторник 15.00

Мнениеот dans1913 » 29 ное 2017 23:14

Onq написа:Кога и къде, пиши ми на лично,пеперудке :) ?

Няма да ти пише, просто спри да му обръщаш внимание, той е ЛУД...... и аз с удоволствие бих му разцепил кратуната. Апропо, някой виждал ли го е тоя “герой”?

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: 18 кръг /Славия - Черно море/ 28.11 вторник 15.00

Мнениеот Onq » 29 ное 2017 23:20

dans1913 написа:
Onq написа:Кога и къде, пиши ми на лично,пеперудке :) ?

Няма да ти пише, просто спри да му обръщаш внимание, той е ЛУД...... и аз с удоволствие бих му разцепил кратуната. Апропо, някой виждал ли го е тоя “герой”?

Не, и никой не го познава, нито познава някой , който да го познава. По принцип сме доста гадна публика, хранеща си легендите. За нас няма свято. Тошко Марев е оплюван дори.Този обаче бие всякакви рекорди по гнусота и анонимност.

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

19 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 2.12 събота 15.00

Мнениеот violetovgeneral » 29 ное 2017 23:30

И за да не съм путьо,да Гонзо си беше за нас...Така има и други двама,но Илиан няма да акостира във Варна.Другият ми е Вили Вуцов...Така виждам аз нещата за оправия на сегашното положение с Луканов.Трябва ни не статуя до тъч линията,а мъжкарче!На нас винаги ние трябвал мъж там...

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот violetovgeneral » 30 ное 2017 00:49

А въобще що се занимавате с войни?Какви са тези работи?Пишем тук и тва е...На Тича сме едно.Не само там.Тук си имаме различни мнения,това че се хапете нека да остане само в писане!Стига глупости!

А да се срещнем хората от форума е чудесна идея!Споделям я!
Можем да го направим,но нека Айзберг си каже мнението.

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Готвача » 30 ное 2017 09:59

violetovgeneral написа:А въобще що се занимавате с войни?Какви са тези работи?Пишем тук и тва е...На Тича сме едно.Не само там.Тук си имаме различни мнения,това че се хапете нека да остане само в писане!Стига глупости!

А да се срещнем хората от форума е чудесна идея!Споделям я!
Можем да го направим,но нека Айзберг си каже мнението.

Преди доста години/как лети времето само/ си направихме една среща на дървеното.Събрахме се ,пихме кой каквото и в един момент се появи някакъв образ да се прави на мъж/вероятно от агитката/,почна да ни обяснява че мястото за събиране на моряци било във фен клуба...После направихме едно друго зимно събиране,за което ни обвиниха че сме се събрали за да ни почерпи Чанович.Имахме и едно лятно събиране където хапнахме,пийнахме отново,поприказвахме си както винаги за Черно море,не е имало изцепки,заяжданици-общо взето единомишленици,такива ми ти работи относно събиранията.А тука разни индивиди не са във форума да си говорим за Морето,а за да избиват комплекси,или иначе казано да си мерят пишките.Но аз лично предпочитам да чета шутъра,който на моменти е много атрактивен,отколкото глупостите на ОНЯ,ТОЯ или някой с подобен ник,появяващ се тук с идеята да си налага собственото мнение с цената на обиди и квалификации към хора които не познава.Аз бях/и все още съм на мнение/ че хората пишещи тук сме събрани заради нещо общо-любовта ни към Черно море,а не заради някакви техни си комплексарски причини.Всеки отделя от ценното си време за да сподели какво мисли,а аз в личен план предпочитам нормалния диалог и дай боже приятната раздумка,пред голословните обвинения с цел разделянето ни на агитка и семкаджии.Още едно изречение и приключвам по темата-всички семкаджии са били в агитката през определен период от живота си.Лек ден и успех на Черно море!
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Onq » 30 ное 2017 10:39

Готвача написа:
violetovgeneral написа:А въобще що се занимавате с войни?Какви са тези работи?Пишем тук и тва е...На Тича сме едно.Не само там.Тук си имаме различни мнения,това че се хапете нека да остане само в писане!Стига глупости!

А да се срещнем хората от форума е чудесна идея!Споделям я!
Можем да го направим,но нека Айзберг си каже мнението.

Преди доста години/как лети времето само/ си направихме една среща на дървеното.Събрахме се ,пихме кой каквото и в един момент се появи някакъв образ да се прави на мъж/вероятно от агитката/,почна да ни обяснява че мястото за събиране на моряци било във фен клуба...После направихме едно друго зимно събиране,за което ни обвиниха че сме се събрали за да ни почерпи Чанович.Имахме и едно лятно събиране където хапнахме,пийнахме отново,поприказвахме си както винаги за Черно море,не е имало изцепки,заяжданици-общо взето единомишленици,такива ми ти работи относно събиранията.А тука разни индивиди не са във форума да си говорим за Морето,а за да избиват комплекси,или иначе казано да си мерят пишките.Но аз лично предпочитам да чета шутъра,който на моменти е много атрактивен,отколкото глупостите на ОНЯ,ТОЯ или някой с подобен ник,появяващ се тук с идеята да си налага собственото мнение с цената на обиди и квалификации към хора които не познава.Аз бях/и все още съм на мнение/ че хората пишещи тук сме събрани заради нещо общо-любовта ни към Черно море,а не заради някакви техни си комплексарски причини.Всеки отделя от ценното си време за да сподели какво мисли,а аз в личен план предпочитам нормалния диалог и дай боже приятната раздумка,пред голословните обвинения с цел разделянето ни на агитка и семкаджии.Още едно изречение и приключвам по темата-всички семкаджии са били в агитката през определен период от живота си.Лек ден и успех на Черно море!


E как няма да предпочиташ Шутъра, кат сте си лика прилика. Точно ти си ,който винаги се опитвал да налага своето мнение, далеч преди интернет, като се изживяваше като фактор под козирката и налиташе на хора,които не са съгласни с теб.Какво значи да си налагаш мнението в интернет, където няма реален контакт и евентуални последици за хората с обратно мнение, само ти знаеш.Човекът с обидите е Шутърменчето. То всяко второ изречение го завира на някой някъде. Обаче омразата ти към ме,н те кара да четеш избирателно. И не, нямам няколко ника, и не съм този дето е идвал да ви кара на сила във фенклуба. А това,че си обичал нормалния диалог, ами изобщо не ти личи. Нищо конструктивно, никога. Непознаване на играта и играчите. Имал бил добри намерение за обединение, как ги показваш, когато всеки един разговор с теб завършва с дамгосване на този с който спориш. Тежък демагог си,но това си е твой проблем. Сполай ти!

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5148
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот ogrizko » 30 ное 2017 11:20

За да няма скарани ...само ще кажа, че в един скандал най-често виновни са и двете страни в някаква степен :oops:

Шутърмен има навика да не си признава грешките и да излиза с нова версия на някои неща и обикновено се мисли ..или се прави на прав :P Само че не съм видял да тръгва да обижда някого (или поне пръв някого) от форума! Докато другите явно се дразнят на тая склонност да не обича да си признава грешките ....и почват с личните обиди и нахвърляния в един момент. Което е абсолютно безсмислено. Лично мен също са ми интересни и забавни мненията на Шутъра, поне говори разпалено и леко в крайности, но поне аргументирано и си вярва. После сменя версията и пак си вярва и намира аргументи да защитава новата версия. Само че докато повечето виждат проблем в това, аз не виждам никакъв ...след като обстоятелствата се менят и времето минава, нормално да виждаш повече неща и да си смениш гледната точка. Мислел си си едно, станало е друго ...и съответно си променяш версията. И на мен ми се е случвало поне 100 пъти очакванията ми да не се припокрият с реалността и времето изобличава грешката ми. Разликата е, че аз нямам проблем с това, че съм сбъркал ...докато Шутъра малко гордостта му пречи да си признае. И просто го приемаш това, че няма да си признае и продължаваш нататъка. Не виждам защо пък другите, най-често по-консервативни в мисленето си, по-критични в мисленето си трябва веднага да скачат и да мрънкат и да почват с обидите, щото видиш ли някой не отговорил на очакването им да си признае, че е сбъркал. Лично за мен по-голям проблем е личното нахвърляне срещу някого, отколкото, че някой не иска да си признае грешката. В крайна сметка не обижда никого ...така че за мен е по-странно как някои приемат твърде лично това, че някой не покрива някакви техни си представи и очаквания ...и съответно почват с обидите. Принципно и в двата случая проблема е в егото ..разликата е само в проявлението. Така че просто може да не се четете помежду си и да не се коментирате като имате проблем с начина на изразяване на другия. А пък може да продължавате и да ме забавлявате ...аз лично нямам против и двете неща да наблюдавам, интересни са ми :oops: Ама сега нещо стана прекалено извънфутболно и безсмислено, та викам да дам трета гледна точка преди да сте направили някаква простотия на живо, щото сте много "велики" и големи мъже всичките...

Сега най-много да си изям "боя" и от двете страни ..то като застанеш по средата няма как да е иначе :lol: :lol:
Изображение

Потребителски аватар
Ron Jeremy
Мнения: 591
Регистриран на: 08 ное 2010 15:42
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Ron Jeremy » 30 ное 2017 11:38

Сега , на Шута и да му разбиеш мутрата няма как повече да го увредиш ,така че е напълно безсмислено да се занимаваме с тоя олигофрен
ex Popeye

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2545
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Iceberg » 30 ное 2017 15:23

Ron Jeremy написа:Сега , на Шута и да му разбиеш мутрата няма как повече да го увредиш ,така че е напълно безсмислено да се занимаваме с тоя олигофрен


Така е, прав си. Този е неспасяем. Осъзнах го отдавна и въобще не му обръщам внимание, що се отнася до крайните и изхвърлящи се мнения по футболните теми, въртящи се, като фурнаджийска лопата. Това, което дразни особено много в последно време, обаче е злобата, лъжите и клеветите, които най-нагло хвърля към Жоро Илиев!? Чудя се просто, как може така нагло да нареждаш и злословиш по човека, който дори и на тази възраст, все още е най-добрия ни играч в отбора?! Да, всеки може да направи и някой по-слаб мач понякога, да не му потръгне, да сбърка, но пък Жоро винаги е компенсирал със себераздаване до край и ме е учудвал, как аджеба на тези години бяга и се раздава толкова много? Дори и да не беше легенда за клуба ни, а обикновен играч, пак щеше да е тъпо така лековато да кажеш, че нищо не играел, че бил най-слабия, да се махал от терена и т.н. и т.н. Това само повреден ум може да го твърди и... той го прави де. Точно това дразни най-много, може би колегите, които му скочиха. Шута прекалява с откровените плюнки по Жоро и трябва да се замисли!!! А над изказването му: "Използвам тъпия форум да си убивам времето и да си драскам квото ми е кеф..", пък ще се замисля аз! ;)
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Onq » 30 ное 2017 15:45

Iceberg написа:
Ron Jeremy написа:Сега , на Шута и да му разбиеш мутрата няма как повече да го увредиш ,така че е напълно безсмислено да се занимаваме с тоя олигофрен


Така е, прав си. Този е неспасяем. Осъзнах го отдавна и въобще не му обръщам внимание, що се отнася до крайните и изхвърлящи се мнения по футболните теми, въртящи се, като фурнаджийска лопата. Това, което дразни особено много в последно време, обаче е злобата, лъжите и клеветите, които най-нагло хвърля към Жоро Илиев!? Чудя се просто, как може така нагло да нареждаш и злословиш по човека, който дори и на тази възраст, все още е най-добрия ни играч в отбора?! Да, всеки може да направи и някой по-слаб мач понякога, да не му потръгне, да сбърка, но пък Жоро винаги е компенсирал със себераздаване до край и ме е учудвал, как аджеба на тези години бяга и се раздава толкова много? Дори и да не беше легенда за клуба ни, а обикновен играч, пак щеше да е тъпо така лековато да кажеш, че нищо не играел, че бил най-слабия, да се махал от терена и т.н. и т.н. Това само повреден ум може да го твърди и... той го прави де. Точно това дразни най-много, може би колегите, които му скочиха. Шута прекалява с откровените плюнки по Жоро и трябва да се замисли!!! А над изказването му: "Използвам тъпия форум да си убивам времето и да си драскам квото ми е кеф..", пък ще се замисля аз! ;)


Много добре си обрисувал ситуацията. То плебей да беше, нямаше да хвърля таква жлъч по легендите ни. И през цялото време пише "ние"и се опитва така да изманипулира останалите, че не е сам в идиотските си мнения. Лошото е ,че това продължава 15 години, много преди да го има Гонг.бг. Осираше всеки един форум , който сме правили за Морето и винаги, когато се стигнеше до това някой да го покани, да се разберат като мъже , се покрива. Дай му един месец почивка и ще се разведри обстановката, поне форумно. Отборът е обречен на самотек от години, поне спряха да бленуват много хора за Европа и медали. Върнахме се на вечното посредствено ниво, с надеждата,че ще откраднем някоя точка от "грандовете". Сега и ако осъзнаят повечето, че не са важни техните форумнотреньорски напъни, а това да се подкрепя отбора дори в трудни и тежки дни... и всичко ще е перфектно 8-)


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта