Всекидневна за отбора на моряците

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

guglata
Мнения: 774
Регистриран на: 07 мар 2012 21:01
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот guglata » 03 май 2017 15:26

http://varnautre.bg/2017/05/03/55353/%D ... 0%B0%D0%B7


Може ли да се поръча тук във форума този годишник, поне един от авторите му влиза тук във форума?

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Най бавният играч на Морето

Мнениеот Готвача » 07 май 2017 19:55

Кой според вас е най бавният играч на Черно море?Моля модератора да направи една анкета/с призово прво място и подгласници/ за да можем да си сверим часовниците,а и да подскажем на незрящите за какво става реч.
*Незрящи- в случая визирам треньорите на Морето
От мен един ГОЛЯМ ПЪЛЕН 100% глас за Николов.Той си е бавен по принцип,но след операцията на апендикса му,вероятно са му кръцнали и нещо друго,което определено влияе на скоростта му на придвижване.Както и сами виждате,не говоря въобще за бягане.Просто движение на забавен каданс.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Sole
Мнения: 4552
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Най бавният играч на Морето

Мнениеот Sole » 07 май 2017 20:08

Най-бавният определено е вратарчето Е.М., който винаги реагира след като топката мине покрай него.

black sea
Мнения: 658
Регистриран на: 03 авг 2013 22:36
Контакти:

Re: Най бавният играч на Морето

Мнениеот black sea » 07 май 2017 20:23

"Бавни" играчи, "бавен" треньор, "бавно" ръководство - всичко е много зле в този "отбор", готвач. Такава скука, такава безидейна игра от нас, че просто не е истина. А някои с големи зелени очилца на очите твърдят, че напоследък имало голяма промяна в играта на този "отбор". Никога не съм очаквал, че може да ми бъде толкова безинтересно и скучно на мачовете на любимия отбор. Няма никаква интрига, никаква тръпка, даже не се ядосвам и нервирам. Даже при Съра, Прическата, наглия, бат'ти Кольо не сме били толкова зле. "Групата на отбора била малка" - казва Гонзо. Ами кой е виновен за тази работа - аз ли, ти ли готвач. Зимата като му разправяхме на големия треньор, че няма достатъчно добри и качествени играчи, той говореше глупости, че не му трябвали много на брой футболисти, било излишно да се привличат повече играчи. Сега запя друга песен, защото така му изнася на Гонзо.

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Най бавният играч на Морето

Мнениеот sandi74 » 07 май 2017 20:35

Ама вие верно ли го броите за треньор Гонзо :?: С Гонзо толкова а без него може да е и по-зле :idea: :!:

bm16
Мнения: 198
Регистриран на: 11 юни 2016 09:26

Re: Най бавният играч на Морето

Мнениеот bm16 » 07 май 2017 21:03

Не зная какво имате против Никола Спасов , но не си спомням да сте постигнали нещо през последните поне 20 - 30 години с друг треньор . Ако не се лъжа - бронзови медали , финал за купата срещу Литекс , спечелена купа с човек по-малко срещу Левски , спечелена суперкупа срещу Лудогорец , запомнящи се мачове в Европа срещу Щутгарт са постигнати все под негово ръководство . Не следя чак толкова отблизо отбора на Черно море , затова ако някъде греша или пропускам някои други успехи моля да ме поправите .

ticha i vladislav
Мнения: 1064
Регистриран на: 01 мар 2010 20:08
Контакти:

Re: Най бавният играч на Морето

Мнениеот ticha i vladislav » 07 май 2017 21:08

Стефан Станчев-резервното синъо капитанче
Черно море-първият шампион по футбол в България

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Най бавният играч на Морето

Мнениеот blue avalanche » 07 май 2017 21:40

ticha i vladislav написа:Стефан Станчев-резервното синъо капитанче

Ми що не ни "помогна" в предишния мач??? :o

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот ogrizko » 08 май 2017 23:23

Аз ще поставя по малко по-друг начин въпроса ...имаме ли бърз изобщо? Може би Коконов до някъде и за друг не се сещам :roll:

Иначе на мен Венков, Паланков ми се виждат бавни... Венков прави някакви много интересни подскоци нагоре вместо напред :lol: :lol:
Изображение

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот blue avalanche » 09 май 2017 09:13

ogrizko написа:Аз ще поставя по малко по-друг начин въпроса ...имаме ли бърз изобщо? Може би Коконов до някъде и за друг не се сещам :roll:

Иначе на мен Венков, Паланков ми се виждат бавни... Венков прави някакви много интересни подскоци нагоре вместо напред :lol: :lol:

"Един тича назад, друг - настрани, трети скача надолу." - Л.Пенев :lol: :lol: :lol:
Това в кръга на шегата.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта