Всекидневна за отбора на моряците

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот ShooterMan » 11 сеп 2017 19:20

georgievgi1976 написа:Тимаджии.Боядисайте си парапета на втората трибуна.Сложети си нормално озвучаване!

Може, ама си е нашата трибуна, не седиме на трибуна на селяндурите от Микре и Етрополе!!! Поне имаме отбор, имаме и достойство, а вие заслужавате само ПРЕЗРЕНИЕ! НИКАКВО уважение към оранжевото клубче, никакъв респект, влизане в мача с неуважение и презрение към НЕДОСТОЙНИЯ да ходи по този терен противник. Смазваме оранжевия цирк с 3:0 :idea:
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот зеления » 11 сеп 2017 19:46

georgievgi1976 написа:Тимаджии.Боядисайте си парапета на втората трибуна.Сложети си нормално озвучаване!


Когато си прав, прав си. :cry:
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Vladislav » 11 сеп 2017 22:40

georgievgi1976 написа:Тимаджии.Боядисайте си парапета на втората трибуна.Сложети си нормално озвучаване!

Някакви други желания? Нещо друго да ти сложим?

gihuelo
Мнения: 5677
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот gihuelo » 14 сеп 2017 17:01

Едно интервю от футболист когото уважавам. Поствам го тук заради 3-4-ма наивници от вашия форум.

Георги Илиев даде интервю за "Тема: Спорт", в което говори за двете поредни загуби в шампионата от Септември (1:4) и Берое (0:2) и предстоящия двубой с ЦСКА. Той бе футболист на "червените" в периода януари 2006 - юни 2008 г.

Георги, как си обясняваш срива на Черно море в последните два мача с оглед силното начало на сезона?

- Може би изгубихме ритъма, сега не успяваме да водим играта в срещите. Но нека не се заблуждаваме - в мачовете, в които победихме, по същия начин можеше и да загубим. Дунав изпусна чисти положения, Ботев също. Дори в двубоите, в които спечелихме,късметът неведнъж ни покриваше.
Не бих казал, че сме били толкова добри, нито пък, че сме водили тези мачове. Така че нивото, което показваме като отбор, не е кой знае колко високо и не бива да се изхвърляме.

Казваш, че нивото ви все още не е много високо, това на големия брой нови футболисти ли се дължи?

- Това със сигурност влияе. Аз съм тук от година и половина и от настоящите играчи да съм заварил един или двама. Говорим за
страшно голямо текучество на футболисти.
Във всяка пауза идват по 8-10 нови и това няма как да не оказва влияние на отбора. По-стабилните отбори в първенството играят дълго време заедно и постигат резултати. А на полусезон се разделят с по двама-трима, хайде, четирима максимум. Но в крайна сметка си има хора, които решават нещата. Ние сме футболисти и изпълняваме.


Георги Иванов заяви след двубоя с Берое, че е нужно да се успокоите, за да започнете отново да импровизирате. Защо не ви се получава в момента?

- Това може би се дължи на резултатите. Настроението е едно, когато има победи, и съвсем друго, когато губиш. Но пак казвам, че ние от самото начало на сезона не сме чак толкова силни. Просто другите не успяваха да си реализират положенията. Няма кой знае колко голяма разлика в играта ни сега спрямо по-ранните мачове. Но ето че Берое си имаше голови ситуации, вкара рано и оттам си спечели двубоя. Когато водиш в резултата, си по-спокоен.

С оглед по-затрудненото положение сега ви предстои нов доста тежък тест - срещу ЦСКА. Какви са очакванията ти за мача и какво е мнението ти за съперника?

- Няма какво да се заблуждаваме - ЦСКА е отборът, който може да се бори за титлата с Лудогорец. Надявам се с хъс и себераздаване да направим двубоя тежък за ЦСКА.

Доколко ви респектира съперникът с оглед силната си атака - вкарва по 3 гола средно на мач този сезон?

- Абсолютно респектира този показател - доказателство, че говорим за сериозен отбор.Влязоха в ритъм,показват силни игри.
Няма да ни е леко.

От друга страна, на "Тича" ЦСКА няма победа в 8 поредни мача, смяташ ли, че и сега домакинският фактор ще натежи във ваша полза?

- От наша гледна точка традициите не са много приятно нещо. Нали знаете - те трябва да се нарушават. Но нека да не бъде и този сезон и да си продължим успешната серия.

Виждаш ли слаби места при съперника?

- Със сигурност имат. Нашият треньор ще наблегне на тях. Не е нужно да ги коментираме.

Разкажи повече за работата с Гонзо? От по-емоционалните хора е...

- Такъв е, да. Има различни виждания за играта спрямо наставника преди него (б.а. - Никола Спасов). Но доста от нас в отбора сме работили и преди с него, така че знаем какво се иска от нас. Наясно сме и какъв тип характер е.

Какви по-конкретно са изискванията му?

- Да не навлизам в подробности, но той си има определени искания към всяка част от играта. Бил е централен нападател и мисля, че това е много хубаво за нашите атакуващи футболисти,защото имат преимуществото да научат нещо повече от него.


Преди около два месеца се спекулираше за конфликт между вас двамата, дори те пращаха в една аматьорска формация с треньор Валентин Илиев. Имаше ли нещо вярно?

- По сайтовете всичко може да се спекулира. Изобщо няма какво да я коментирам тази тема. Отдавна се видя, че не е било вярно.


Къде виждаш Черно море в края на сезона? Все пак съставът е значително по-широк от миналия сезон, събрани сте и доста опитни футболисти...


- И миналата година също бяхме доста опитни футболисти. Черно море не е страдал от липса на качествени играчи. Целта пред отбора, поставена и от треньора, и от ръководството, е да влезем в първата шестица. Вече е отделен въпросът докъде може да стигнем. Аз съм сигурен, че няма да се задоволим само с влизане в шестицата.


В Черно море ли искаш да завършиш кариерата си? И мислил ли си какво ще правиш след нейния край?

- Само Господ знае дали ще я завърша тук. Черно море е отборът на сърцето ми, тук направих първите си стъпки във футбола и бих се радвал тук да сложа край на състезателната си кариера. Но не знам какво ще стане. Иначе при всички положения искам да остана близо до играта, ще видим под каква форма. Бих желал да започна треньорски курсове, но не се знае кога и дали изобщо ще ги завърша (смее се). Неведоми са пътищата Господни. Отворен въпрос е това, но аз съм амбициозен човек и следвам пътя си.

Какво ти помага да пазиш спортно дълголетие?

- Всеки футболист след една определена възраст трябва да бъде два пъти по-голям професионалист отпреди. Аз не съм изключение. Когато натрупаш повечко години, се изискват други неща, трябва да си адаптивен, да се приспособяваш. Има си хранителен режим и други елементи, които е нужно да спазваш. Имам си определен начин на живот, заради който, за щастие, се чувствам добре. Но трябва да полагаш допълнителни усилия, ако искаш да останеш по-дълго във футбола.

Има доста млади момчета в състава, какво е мнението ти за подрастващото поколение? Виждаш ли по-малки играчи, които разполагат с нужния потенциал, за да се наложат в Черно море?

- Със сигурност. Има таланти, но друг е въпросът на какъв тип треньор ще попаднат и какво се случва в техните глави. Нека да са амбициозни и да следват пътя, по който са поели. Нужно е винаги да се раздават максимално. Има качествени момчета в Черно море и се надявам, че тепърва ще виждаме все повече от тях.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5149
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Гонзо напусна! Търсим нов треньор...

Мнениеот ogrizko » 21 сеп 2017 11:28

Старши треньорът на Черно море Георги Иванов подаде оставка, която бе приета от ръководството на клуба. Това стана веднага след отпадането на отбора от турнира за Купата на България.

Специалистът пое вината за загубата от Монтана с 1:2 от 1/16-финалите на турнирната надпревара и като цяло за поредицата от слаби резултати на тима в последните няколко срещи от първенството.

Георги Иванов ще разтрогне договора си с клуба по взаимно съгласие. С него си тръгва и помощникът му Ивайло Петров.

В събота срещу Етър на стадион “Тича” от 20 часа отборът ще бъде воден от Емануел Луканов.

--------------------------------------------------

Помощник-треньорът на Черно море Емануел Луканов коментира отпадането на тима за Купата на България от Монтана (1:2). Луканов говори и за начина, по който отборът може да излезе от този негативен период.

Ето какво каза треньорът:

“Всички цели, които си бяхме поставили преди този мач, не можахме да ги постигнем. Първо искахме да спечелим мача и второ да запазим някои от футболистите за предстоящата ни среща за първенство с Етър. Нито едното се случи, нито другото. Разочаровани сме”.

“От спортно-техническа гледна точка – получи се един равностоен мач. И двата отбора се бориха, а когато това стане, вече излизат налице индивидуалните качества на всеки футболист. Тъй като ние сме в елитната група, трябваше да разчитаме на качествата на нашите футболисти. Това не се получи. Монтана създаде добри атаки и в някои от тях не успяхме да реагираме по най-добрия начин”.

“Психологическият момент бе след изравнителния гол. Може би той изигра важен момент, за да ни вкарат втори гол. След това вече нямаше време. Разочаровани сме”.

Да не забравяме, че това е мач за Купата. В тези срещи всеки гледа да си предпази футболистите или да изпробва някакви други варианти… Но явно периодът, през който преминаваме, не е позитивен. Излизането от него, минава през вземането на мачове. Това е начинът – работа и победа в следващия мач с Етър.
-----------------------------------------

Не очаквах така да се развият нещата с Гонзо. Явно има бойкот! Дали Емо Луканов ще е новия треньор или ще търсим друг?! Кой да е той?! :shock:
Изображение

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12229
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Гонзо напусна! Търсим нов треньор...

Мнениеот TristaNNN » 21 сеп 2017 11:32

Според мен футболна България е пуста и скучна, когато този човек е безработен. Това е вашият перфектен избор! 8-)

Изображение
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Гонзо напусна! Търсим нов треньор...

Мнениеот Vladislav » 21 сеп 2017 11:35

Нищо не търсим. Дали ще е Луканов или примерно Пачков няма никаква разлика.

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: Гонзо напусна! Търсим нов треньор...

Мнениеот Mathias_Coureur » 21 сеп 2017 11:36

Аз съм за Илиан Илиев, поне е моряк и е натрупал сериозен опит като треньор.

Потребителски аватар
sslevski
Мнения: 3111
Регистриран на: 30 май 2009 16:07
Контакти:

Re: Гонзо напусна! Търсим нов треньор...

Мнениеот sslevski » 21 сеп 2017 11:37

Ивайло Петев,Стойчо Стоев,Дерменджиев.Все школовани от Лудогорец.Давате му добра заплата,залъгвате го с добра селекция и сте готови ;)
[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/3EAKx3B7pIkygglk7C/giphy.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4393
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: Гонзо напусна! Търсим нов треньор...

Мнениеот greenpeak » 21 сеп 2017 11:40

Прав му път на Гонзю :mrgreen: .
Чимодан, вокзал,..., Гереня :mrgreen: !


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта