Всекидневна за отбора на моряците

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: Гонзо напусна! Търсим нов треньор...

Мнениеот sicilianecat » 22 сеп 2017 14:59

yavorescu написа:
sicilianecat написа:Характерът на Гонзо е като един вулкан,

[offtopic]Сигурно защото интелекта му е като на първите хора, когато е имало повече активни вулкани :) Ако го видиш в някой музей с копие или кремък в ръка, ще си кажеш: "Брей, как са го докарали, типичен представител на палеолита". :mrgreen:[/offtopic]
Сега по-сериозно: Гонзо е най-конфликтния треньор, който сме имали. Другата крайност също е много лоша -- мазник и плазмодий като Стефан Генов, който ти казва едно нещо в очите, а мисли съвсем друго.

Така е или треньор послушник, който обявява, че няма нужда от нови футболисти, за да е удобен на ръководството и защото е взел класата Андреас Васев, с която да бори Динамо Минкс в Европа. Също така аз не съм съгласен, че Гонзо е слаб треньор, колкото и на някои хора да има се иска да хвърлят цялата вина върху поредицата от слаби резултати върху него, не очаквайте и чудеса от наследника му. Ако се промени желанието на ТИМ към клуба, ще дойдат и резултатите, треньорите са от второстепенно значение, пример за това е Лудогорец. Да не се заблуждаваме, че с Илиян, чичо Гошо или който и да е друг, купите и медалите сами ще дойда, а и те самите не се знае дали ще се съгласят да се хвърлят на дълбокото и трудното. Нашата публика е претенциозна, дори да станем шампиони, ще има недоволни при два поредни неуспеха и ще иска треньорски смени, Илиян Илиев много добре знае за какво става въпрос и няма да е никак лесно да поеме отбор с претенциозни фенове, които искат големи успехи, а финансовата и организационна на клуба, да не позволяват това.
Последна промяна от sicilianecat на 22 сеп 2017 15:13, променено общо 5 пъти.

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот yavorescu » 22 сеп 2017 15:02

sicilianecat написа:нямало е никакъв хъс за победа, от приятели, които са били в Чипровци и са проследили целия мач е потвърдено това.

Интересно, че тези момчета не бяха на това мнение тогава. Липса на старание имаше в някои определени ситуации, но не повече от обикновено и не повече от предходните мачове. Най-зле в това отношение беше Минков. Просто показахме неумение, както много пъти досега.

Защо им е да бойкотират, след като при нов треньор, пък бил той и Луканов, половината може да се окажат пътници? Защо ще бойкотират точно този турнир, когато това е единствения ни реален шанс за нещо по-значимо и грешките в такива мачове не могат да се поправят?

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот ogrizko » 22 сеп 2017 15:34

yavorescu написа:Защо им е да бойкотират, след като при нов треньор, пък бил той и Луканов, половината може да се окажат пътници? Защо ще бойкотират точно този турнир, когато това е единствения ни реален шанс за нещо по-значимо и грешките в такива мачове не могат да се поправят?

Защо пък новия треньор да не се окаже и той пътник като Гонзо ако създава проблеми и изисква прекалено много?! Защо пък да искат да се напъват да постигат нещо тия момчета дето вече са минали максимума си?!

Най-доброто, което един нов треньор може да направи към момента ако няма да взема нови играчи е да прати Старокин ляв защитник, Марто да играе крило заедно със Сукуна, а Цветков да иде дефанзивен халф ...отпред само един между Божилов/Огнянов, че и двамата играят на забавен каданс , а и тъкмо ще се сменят единия като се измори ...принципно в такъв вариант бихме имали малко по-добри шансове в мачовете си :roll: и ако Боровик прави простотии да се върне Емо на вратата, че поне прави по-малко :!:
Изображение

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Гонзо напусна! Търсим нов треньор...

Мнениеот yavorescu » 22 сеп 2017 15:57

sicilianecat написа:Също така аз не съм съгласен, че Гонзо е слаб треньор,

Ами ще му следя кариерата с интерес, както правя с всички наши бивши футболисти и треньори.
Ако се промени желанието на ТИМ към клуба, ще дойдат и резултатите,

Гонзо, както останалите треньори преди него и тези след него, би трябвало да са напълно наясно с политиката на клуба и (не)желанието на собствениците. Да се изтъква статуквото, поддържано от ръководството, като аргумент за успеха или неуспеха на даден треньор, е напълно безпредметно.

А и аз не говоря за резултати, а за игра. Щом други отбори от нашата черга могат да играят приличен футбол, значи и ние можем. Резултатите ги оставям на заден план. Чисто статистически, Гонзо има по-добри резултати при втория си период начело на Черно море, но за мен той е по-слабия от двата.

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот yavorescu » 22 сеп 2017 16:14

При победа над Етър: Черно море дава шанс на Емануил Луканов до Коледа

Ако новината отговаря на истината, ще си проличи дали футболистите искат Луканов за треньор. Иначе ме дразни как на половината места го изписват като ЕмануЕл, другаде като ЕмануИл и няма как да се определи кое е правилното.

bsz1916
Мнения: 2512
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Гонзо напусна! Търсим нов треньор...

Мнениеот bsz1916 » 22 сеп 2017 16:39

yavorescu написа:
sicilianecat написа:Също така аз не съм съгласен, че Гонзо е слаб треньор,

Ами ще му следя кариерата с интерес, както правя с всички наши бивши футболисти и треньори.
Ако се промени желанието на ТИМ към клуба, ще дойдат и резултатите,

Гонзо, както останалите треньори преди него и тези след него, би трябвало да са напълно наясно с политиката на клуба и (не)желанието на собствениците. Да се изтъква статуквото, поддържано от ръководството, като аргумент за успеха или неуспеха на даден треньор, е напълно безпредметно.

А и аз не говоря за резултати, а за игра. Щом други отбори от нашата черга могат да играят приличен футбол, значи и ние можем. Резултатите ги оставям на заден план. Чисто статистически, Гонзо има по-добри резултати при втория си период начело на Черно море, но за мен той е по-слабия от двата.

Много ще Ви е трудно да следите по - нататъшната кариера на Гонзо като треньор , защото той има високо мнение за себе си и ще иска да работи в елитната група , а едва ли ще се намери друг отбор освен Черно море да го вземе . Не само защото е слаб треньор и има много по - знаещи и можещи свободни треньори , а и едва ли другаде ще търпят след мач на своя отбор с Левски , треньорът им вместо да коментира играта на отбора си да заяви " ЛЕВСКИ Е ДОБЪР ОТБОР И СЕ НАДЯВАМ СКОРО ДА ЗАЕМЕ МЯСТОТО КОЕТО МУ СЕ ПОЛАГА " както направи щастливо усмихнатият Гонзо след загубата от Левски във Варна миналия сезон . Едва ли Гонзо ще се съгласи като Топузаков да поеме отбор от аматьорските групи , пък бил той и финансово обезпечен . По скоро по - нататъшната кариера на Гонзо ще е като на Вили Вуцов - предимно без работа и евентуално ще гостува и дава акъл в телевизионните студия при пристрастни към Левски журналисти .

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4400
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот greenpeak » 22 сеп 2017 17:01

yavorescu написа:Ако новината отговаря на истината, ще си проличи дали футболистите искат Луканов за треньор. Иначе ме дразни как на половината места го изписват като ЕмануЕл, другаде като ЕмануИл и няма как да се определи кое е правилното.


ЕмануЕл е правилното.

ЕМАНУЕЛ ГЕОРГИЕВ ЛУКАНОВ

Клубен сайт: http://chernomorepfc.bg/bg/%d1%81%d1%8a ... -20172018/

БФС Лиценз UEFA "PRO": http://www.bfcs.bg/UEFA-PRO/all/

Потребителски аватар
Ron Jeremy
Мнения: 591
Регистриран на: 08 ное 2010 15:42
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Ron Jeremy » 22 сеп 2017 18:05

Готвача написа:
Ron Jeremy написа:Вчера Добри Атанасов спомена освен Илиян и Николай Костов като вариант

Николай Костов според Стария,Младия,Оня и ред други никове е the best of the best!Интелект над нормалното,умен,образован,добър тактик и много видял и препатил треньор.

Много те моля да цитираш,къде аз или останалите сме го казали ,ако не го направиш , за което съм сигурен ще се окажеш поредния интригант , пишещ съчинения по картинка , мисли малко преди да вкарваш думи в устите на хората..
ex Popeye

bsz1916
Мнения: 2512
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот bsz1916 » 22 сеп 2017 19:51

Според публикация на ТОП СПОРТ от днес , ръководството на Черно море ще избира между : Илиан Илиев , Емануил Луканов , Георги Дерменджиев , Николай Костов и Стойчо Стоев . Няма информация дали горепосочените специалисти са дали съгласието си да поемат Черно море или тепърва ще им се предлага .

Marlboro
Мнения: 314
Регистриран на: 08 апр 2009 20:50
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Marlboro » 23 сеп 2017 13:52

Няма информация никаква,ама тия от топспорт пишат и драскат.Така поднесена новината ми звучи все едно дете е влязло в сладкарница и си избира пастичка,ама пастичката не знае.Познавайки начина на работа на канцеларията на. Тича,залагам си таша ците че в момента нито един журналист не знае какво се случва.Даже се и съмнявам че изобщо някой журналист се интересува кого ще назначим,нали не сме шопи,кучета ни яли.Преди година две писах тук че в БГ журналисти няма,не съм си сменил мнението.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта