Славия - Черно море/3 кръг/02.08.2015/18:30ч/

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

kapacitet
Мнения: 218
Регистриран на: 04 юни 2015 13:27

Re: Славия - Черно море/3 кръг/02.08.2015/18:30ч/

Мнениеот kapacitet » 02 авг 2015 21:14

KIL написа:Наистина луд мач! Чак толкова пропуски не знам дали съм гледал! И такъв неадекватен съдия скоро не съм гледал. В края на краищата,важно е,че взехме трите точки! Дано тези пропуски влязат срещу Левски! И много моля капацитетът Мишо,(когото познавам от много години по друг повод) да не използва името ми в негова защита! Мишо,спри се,вече наистина ставаш смешен! Поогледай се малко...,изкуфя ли? Аз те познавам като умен човек,но тук пишеш глупост след глупост,направо си за Господари на ефира! Повече няма да те коментирам,както и не съм го правил досега,но след като написа името ми в твоя защита,просто бях длъжен да напиша и моето мнение.Под достойнството ми е да се занимавам с простотии!
ЧЕСТИТА ПОБЕДА,МОРЯЦИ! ДА СЕ ГОТВИ Левски! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Tи кой си бе, сигурно съм говорил за косето40 и ти ли си Косьо?Косьовци много познавам.
Последна промяна от Iceberg на 02 авг 2015 21:29, променено общо 1 път.
Причина: нарушаване т.1 от правилника

Потребителски аватар
KIL
Мнения: 963
Регистриран на: 27 дек 2009 20:58
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Славия - Черно море/3 кръг/02.08.2015/18:30ч/

Мнениеот KIL » 02 авг 2015 21:22

kapacitet написа:
KIL написа:Наистина луд мач! Чак толкова пропуски не знам дали съм гледал! И такъв неадекватен съдия скоро не съм гледал. В края на краищата,важно е,че взехме трите точки! Дано тези пропуски влязат срещу Левски! И много моля капацитетът Мишо,(когото познавам от много години по друг повод) да не използва името ми в негова защита! Мишо,спри се,вече наистина ставаш смешен! Поогледай се малко...,изкуфя ли? Аз те познавам като умен човек,но тук пишеш глупост след глупост,направо си за Господари на ефира! Повече няма да те коментирам,както и не съм го правил досега,но след като написа името ми в твоя защита,просто бях длъжен да напиша и моето мнение.Под достойнството ми е да се занимавам с простотии!
ЧЕСТИТА ПОБЕДА,МОРЯЦИ! ДА СЕ ГОТВИ Левски! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Tи кой си бе бай х уй, сигурно съм говорил за косето40 и ти ли си Косьо?Косьовци много познавам.[/quot

Сократ е казал: "Убий простака с мълчание." Точка!!!
Последна промяна от Iceberg на 02 авг 2015 21:31, променено общо 1 път.
Причина: нарушаване т.1 от правилника
МОРЕТО... НЕ Е ДО КОЛЕНЕ!

ВАРНА
Мнения: 200
Регистриран на: 19 фев 2015 22:01
Контакти:

Re: Славия - Черно море/3 кръг/02.08.2015/18:30ч/

Мнениеот ВАРНА » 02 авг 2015 21:25

Разбиарачи!!!
Мишо,хал хабер си нямате от футбол:-)
Черно море е Клуб с история,
единият плюе,
другият качва.

САМО ТИЧА!
САМО ВЛАДИСЛАВ!
САМО ЧЕРНО МОРЕ!
Последна промяна от Iceberg на 02 авг 2015 21:35, променено общо 1 път.
Причина: нарушаване т.1 от правилника

Потребителски аватар
boys85
Мнения: 4182
Регистриран на: 03 дек 2008 16:42
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Славия - Черно море/3 кръг/02.08.2015/18:30ч/

Мнениеот boys85 » 02 авг 2015 21:26

boys85 написа:Съвсем сериозен въпрос към модераторите: Докога ще го търпите този трол (силно се съмнявам да е човека, за който всички го мислят) да сменя 564765837 ника и да повтаря едни и същи глупости :?:

Потребителски аватар
piconero
Мнения: 156
Регистриран на: 08 ное 2010 20:19
Контакти:

Re: Славия - Черно море/3 кръг/02.08.2015/18:30ч/

Мнениеот piconero » 02 авг 2015 21:28

e: Славия - Черно море/3 кръг/02.08.2015/18:30ч/
Мнениеот kapacitet на 02 Авг 2015 20:12

И за вас това беше футбол?Не искам да коментирам, толкова много нерви на мач отдавна не съм хабил. Хубаво гледайте Георги Божилов, дето го подарихме на държавния отбор.


А какво очакваш,тъпчо ???Всеки мач с 3-4-4 гола разлика за нас ли ???

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 572
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: Славия - Черно море/3 кръг/02.08.2015/18:30ч/

Мнениеот Eastern » 02 авг 2015 21:29

guglata написа:Много важна победа, имахме нужда да вдигнем самочувствието, трябваше да вкараме минимум три гола, дано в другия кръг влязат. Но ако продължаваме така с картоните след няколко кръга ще имаме нов отбор.
Отсъствието на Бурабия няма да се усети толкова много, не мисля че е толкова полезен колкото го изкарвате, а за изпросени картони споредмен трябва да им налагат глоби от клуба.

Съгласен съм с теб за Бурабия, моного добър футболист но му трябва МНОГО ДИСЦИПЛИНА!Някъде бях чел че Спасов иска да върне вътрешните глоби, мого добре ще е.
Днешния мач вместо да ги разпилеем с 3:0 ние трябваше да трперим до последната секунда.Васев беше много зле но след мача е лесно да се коментира кой е трябвало да влезе(Коконов ни липсва много бяхме длъжни да го задържим беше си златната ни резерва много ме е яд за него :| )
Иначе като изключим неумението(лигавенето) пред гола стояхме много добре, мисля че уцелихме десятката с Траянов от толкова малко време е в отбора а се представя перфектно, обаче ни трябва нападател задължително, пак бих предложил Йосков (машина за голове при юношите, трябва да му дадът шанс)!
Съдията в днешният мач беше отвратителен, абсолютно различен критерии!При еднакви нарушения на нас ни даваха жълти картони а на слабия не!Същото беше и при червения картон, на Бурабия даде на техния който го провокира с удар в носа не!Софииски боклуци като ги няма цска подкрепата отива за другите шопчета, а феновете им са абсолютни чобани и селяндури!
Следва мач с най гнусният отбор, тях трябва да ги смажем и тишината да продължи :mrgreen: НАПРЕД ЗЕЛЕНО-БЕЛИТЕ!

kapacitet
Мнения: 218
Регистриран на: 04 юни 2015 13:27

Re: Славия - Черно море/3 кръг/02.08.2015/18:30ч/

Мнениеот kapacitet » 02 авг 2015 21:33

piconero написа:
e: Славия - Черно море/3 кръг/02.08.2015/18:30ч/
Мнениеот kapacitet на 02 Авг 2015 20:12

И за вас това беше футбол?Не искам да коментирам, толкова много нерви на мач отдавна не съм хабил. Хубаво гледайте Георги Божилов, дето го подарихме на държавния отбор.


А какво очакваш,тъпчо ???Всеки мач с 3-4-4 гола разлика за нас ли ???


Кога за последно сме побеждавали с такава разлика?Искам да гледам ФУТБОЛ, а не кюскане на топката и отбиване на номерата. Този Васев не знам за какъв чеп го пуска, ама днес щях да счупя телевизора, то няма такава неграмотна работа, този Спасов тъп ли е и после си го сменя, няма такава смехория...И видяхте ли като ви казах, че Паланков трябва да си играе на позицията, ама нали само плюя и говоря тъпотии, досега за всичко се оказвам прав, както и да е, давайте аз съм виновният.

koseto40
Мнения: 161
Регистриран на: 18 дек 2013 20:54
Контакти:

Re: Славия - Черно море/3 кръг/02.08.2015/18:30ч/

Мнениеот koseto40 » 02 авг 2015 21:41

така поне ще те спират хората по улиците и ще има с кого да си говориш..че тук нещо никой не те разбира... :mrgreen:

Потребителски аватар
moreto vn
Мнения: 1520
Регистриран на: 03 ное 2011 17:56
Контакти:

Re: Славия - Черно море/3 кръг/02.08.2015/18:30ч/

Мнениеот moreto vn » 02 авг 2015 21:45

boys85 написа:Съвсем сериозен въпрос към модераторите: Докога ще го търпите този трол (силно се съмнявам да е човека, за който всички го мислят) да сменя 564765837 ника и да повтаря едни и същи глупости :?:

[offtopic]Напълно съм съгласен.Има два варианта тролчето да е варненско говедо или плебей,едва ли е 70-годишен старец със 200 акаунта[/offtopic]

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Славия - Черно море/3 кръг/02.08.2015/18:30ч/

Мнениеот КироВарна » 02 авг 2015 21:54

ЧЕСТИТА ПОБЕДА МОРЯЦИ,беше ни много нужна!!!Аз специално вярвах,(както винаги)че ще победим.Радвах се на журналистическите раздувки от преди мача,че Славия били лидер,че ще гонят място в тройката и нам кво си,и нам що си!!!Както в случая с Левски,това беше вода в нашата мелница!Очевидно беше,че белите в първите два мача победиха аутсайдерите в А група,при това с късмет!!!Същия този късмет,който на нас днес ни изневери.....няколко пъти!За щастие победихме,а късмета веднъж взема....друг път дава!!!Дано,след като днес ни взе......срещу сините многознайковци да ни върне повече!!!Тази победа трябва да донесе малко спокойствие,което и днес се видя....ни липсваше!Много ме радва ТРАЯН ТРАЯНОВ,който пак игра на високо ниво и се превърна в част от гереспоменатото спокойствие!!!Всички наши момчета играха добре!Според мен най-тежко беше на бековете!Манзоро е единственият футболист на Славия,от висока класа!Не подценявам другите,но беше ясно че от неговото неутрализиране,до голяма степен ще зависи играта на целият бял отбор!!!Той игра в повечето от времето срещу СТЕФАН СТАНЧЕВ,който се справи прекрасно!!!Хубаво беше,че голът беше вкаран от ВИЛИЯН БИЖЕВ !!!Момчето има нужда от такива моменти!!!ЖИВКО ПЕТКОВ влезе като най-неочакваната смяна,в историята на световния футбол!!!Типично в КОЛЬОВ стил и едва не вкара.....греда!!! И пак се връщаме на късмета!!!Или не!!!За късмета вече споменахме....я по добре да си говорим за стилът на АДМИРАЛА !!!Гонят му човек,а той пази резултат пускайки втори централен нападател.....оставайки с един централен защитник!!!Има една мъдра поговорка,че най-добрата защита е нападението!!!Всички я повтарят,но малцина имат топки да я прилагат!!!КОЛЬО обаче явно е измислил тази поговорка!!!Благодарение на активната ни нападателна игра,офанзивните футболисти на Славия трудно стигаха до вратата на ЧЕРНО МОРЕ!!!А ние имахме поне още пет чисти положения за гол!!!Но късмета.....пардон,за късмета вече писах!!!Я да погледнем към съдиите!!!А бе какво е това чудо бе???От къде ги намират тия?МЕХДИ БУРАБИЯ го изгонваш,защото е ритнал Фонсека....добре,правилно!!!А това,че Фонсека го удря с юмрук в лицето....го видя даже софийския коментатор!!!А знаем,че зад словосъчетанието "софийски коментатор",се крие много сложно понятие!!!Това е мазно,хлъзгаво същество,чиято основна задача е да замазва съдийските аванти за софийските отбори!!!Малко след това,същия този Фонсека дръпна за фланелката МАТИАС КУРЬОР !!!Като истински МОРЯК,нашето момче не падна,но след приключване на атаката,съдията беше длъжен да покаже ЖК на защитника!!!Значи само за 5 минути,на Фонсека му бяха спестени 2 картона!!!А ние бяхме нашарени....познайте защо?Дали не е защото имаме мач с един отбор,дето понамирисва на обор?И непременно,трябваше да бъде изгонен някой от основните ни футболисти!!!Майната му!!!Каквото било,било!!!Срещу Левски,всички на ТИЧА !!! САМО ЧЕРНО МОРЕ !!!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта