Черно море - Лудогорец/2 кръг/26.07.2015/18:30ч/

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Черно море - Лудогорец/2 кръг/26.07.2015/18:30ч/

Мнениеот ogrizko » 30 юли 2015 07:19

4erno-more написа:От няколко седмици форумът е пълен само с глупостите на "Инженерът", вече не се обсъжда нищо нормално покрай отбора, а само шизофреничните глупости на Инженерът....

Не е проблема в него, а в тия дето му обръщат внимание. На мен ми е забавно да чета от време на време за разни Гущеровци и треторазрядни играчи дето били големи звезди и не съм се втурнал да му отговарям и да споря с него. Четеш и отминаваш и така, какво се връзвате толкова не мога да разбера... ама всеки си знае явно :roll:
Изображение

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Черно море - Лудогорец/2 кръг/26.07.2015/18:30ч/

Мнениеот КироВарна » 30 юли 2015 09:15

ogrizko написа:
4erno-more написа:От няколко седмици форумът е пълен само с глупостите на "Инженерът", вече не се обсъжда нищо нормално покрай отбора, а само шизофреничните глупости на Инженерът....

Не е проблема в него, а в тия дето му обръщат внимание. На мен ми е забавно да чета от време на време за разни Гущеровци и треторазрядни играчи дето били големи звезди и не съм се втурнал да му отговарям и да споря с него. Четеш и отминаваш и така, какво се връзвате толкова не мога да разбера... ама всеки си знае явно :roll:

Опитите да не му се обръща внимание,са обречени,защото той просто задръства форума!!!Едно и също се повтаря постоянно и без всякаква мяра!!!Нали искаме да общуваме нормално,като нормални хора!Ако някой използва груб,или неприличен език.....бива предупреждаван и евентуално санкциониран!!!Защото другите не са длъжни да търпят,нецензурни изцепки,обиди и псувни!!!Всеки има нерви!А инж.Капацитет,като повтаря едни същи глупости,плюейки по всички в любимия ни отбор,как да го изтраеш?!Има някакви норми на поведение в цивилизованото общество и нарушаването им не винаги се изразява само в мръсни ругатни и цинични изрази.Досадният индивид,който няма способността да се усеща,не е по търпим от откровения простак!!!

koseto40
Мнения: 161
Регистриран на: 18 дек 2013 20:54
Контакти:

Re: Черно море - Лудогорец/2 кръг/26.07.2015/18:30ч/

Мнениеот koseto40 » 30 юли 2015 09:38

NLO написа:Аз не целя да преча а и не мисля, че преча с нещо, цяла да помогам с анализите си и оценките. Гледам покрай мен и други хора започнаха да разбират и анализират по-добре футбола, не виждам какво съм им попречил, дори някои започнаха специално заради мен влизат в този форум като например Косьо, който само чака да кажа нещо ново и интересно. Няма причина да притеснение от мен, чети си форума и като не ти харесват истините и реалните ми оценки, просто не ги чети, аз искам само да ви дам моята гледна точка, много хора са съгласни с мен и го потвърждават.

мдааааааааа... :mrgreen: явно съм назначен за председател на фенклуба му вече....:))))))))))

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Черно море - Лудогорец/2 кръг/26.07.2015/18:30ч/

Мнениеот Vladislav » 30 юли 2015 10:33

koseto40 написа:
NLO написа:Аз не целя да преча а и не мисля, че преча с нещо, цяла да помогам с анализите си и оценките. Гледам покрай мен и други хора започнаха да разбират и анализират по-добре футбола, не виждам какво съм им попречил, дори някои започнаха специално заради мен влизат в този форум като например Косьо, който само чака да кажа нещо ново и интересно. Няма причина да притеснение от мен, чети си форума и като не ти харесват истините и реалните ми оценки, просто не ги чети, аз искам само да ви дам моята гледна точка, много хора са съгласни с мен и го потвърждават.

мдааааааааа... :mrgreen: явно съм назначен за председател на фенклуба му вече....:))))))))))

Направо се чудя как заспиваш ако не му прочетеш анализите и препоръките :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

koseto40
Мнения: 161
Регистриран на: 18 дек 2013 20:54
Контакти:

Re: Черно море - Лудогорец/2 кръг/26.07.2015/18:30ч/

Мнениеот koseto40 » 30 юли 2015 17:12

:)))))))...Aбсурд...не мога..:) Добре,че е активен толкова с простотата си мосю инжелера.. :mrgreen: Абе,никъде не прочетох мнения за новината,че е имало разговор с Иван Стоянов..Алоуууу,пенсионерчето,не ти ли свърши следобедната дрямка ве..? Давай,чертай схемите,прогнозирай тактиките с евентуално новото острие на...любимия ти отбор..:) :mrgreen:

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Черно море - Лудогорец/2 кръг/26.07.2015/18:30ч/

Мнениеот Vladislav » 30 юли 2015 17:21

koseto40 написа::)))))))...Aбсурд...не мога..:) Добре,че е активен толкова с простотата си мосю инжелера.. :mrgreen: Абе,никъде не прочетох мнения за новината,че е имало разговор с Иван Стоянов..Алоуууу,пенсионерчето,не ти ли свърши следобедната дрямка ве..? Давай,чертай схемите,прогнозирай тактиките с евентуално новото острие на...любимия ти отбор..:) :mrgreen:

Пропуснал си, ето го компетентното мнение още от вчера:

Мнениеот NLO на 29 Юли 2015 16:44
Aбе ай бягай го от тука този циганин!Не, това не нищо не прилича щом и този боклук свършил с футбола ще взимаме...

koseto40
Мнения: 161
Регистриран на: 18 дек 2013 20:54
Контакти:

Re: Черно море - Лудогорец/2 кръг/26.07.2015/18:30ч/

Мнениеот koseto40 » 30 юли 2015 18:10

Vladislav написа:
koseto40 написа::)))))))...Aбсурд...не мога..:) Добре,че е активен толкова с простотата си мосю инжелера.. :mrgreen: Абе,никъде не прочетох мнения за новината,че е имало разговор с Иван Стоянов..Алоуууу,пенсионерчето,не ти ли свърши следобедната дрямка ве..? Давай,чертай схемите,прогнозирай тактиките с евентуално новото острие на...любимия ти отбор..:) :mrgreen:

Пропуснал си, ето го компетентното мнение още от вчера:

Мнениеот NLO на 29 Юли 2015 16:44
Aбе ай бягай го от тука този циганин!Не, това не нищо не прилича щом и този боклук свършил с футбола ще взимаме...

лягам си..:)))))))

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2568
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Черно море - Лудогорец/2 кръг/26.07.2015/18:30ч/

Мнениеот Iceberg » 30 юли 2015 18:35

Не дърпайте дявола за опашката! :mrgreen: Човека си почива заслужено, дано се върне различен...
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: Черно море - Лудогорец/2 кръг/26.07.2015/18:30ч/

Мнениеот зеления » 30 юли 2015 19:26

NLO написа:Аз не целя да преча а и не мисля, че преча с нещо, цяла да помогам с анализите си и оценките. Гледам покрай мен и други хора започнаха да разбират и анализират по-добре футбола, не виждам какво съм им попречил, дори някои започнаха специално заради мен влизат в този форум като например Косьо, който само чака да кажа нещо ново и интересно. Няма причина да притеснение от мен, чети си форума и като не ти харесват истините и реалните ми оценки, просто не ги чети, аз искам само да ви дам моята гледна точка, много хора са съгласни с мен и го потвърждават.


Ти си един долен комплексиран боклук!!!
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта