Ремонт на стадион Тича

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: По какъв критерии Черно море ......

Мнениеот yavorescu » 28 юли 2017 12:56

forever bluet написа:По какви правила на Черно море беше разрешено да играят на Тича

По никакви. Цялата ППЛ е един фарс, създадена с една единствена цел. Всичко беше стриктно спазвано миналия сезон. След като измамата мина, постепенно се връща старото статукво и започват да се правят всякакви отстъпки в зависимост от това кой клуб какво лоби има, дали е "обществено значим", дали е симпатичен на хората от СТК и т.н.

Нещастниците от БФС трябва да се изметат с булдозер.

kamilata3
Мнения: 694
Регистриран на: 19 май 2010 09:50
Контакти:

Re: Ремонт на стадион Тича

Мнениеот kamilata3 » 28 юли 2017 13:12

Типично за теб израз айде у лево ,браво.Оставям настрана осветлението,как получавахте лиценз за стадиона ,като терена беше картофена нива и това не е само за вас ,Локо Пл. без да се заяждам,бутнати трибуни ,развалина.А това кой е розов и кой червен си е мой проблем,само че без червени и сини виждаме какъв ни е футбола и дали сме грандове ,да такива сме щом сме в устата на повечето комплексирани фенчета,има и фенове на отбори който заслужават уважение и го имат ,но ти определено не си такъв.Дори и скоро да нямаме големи успехи големия отбор затова е голям ,винаги ще се споменава,един Ливърпул няма успехи от колко години но хората говорят с възхищение за него,но си твърде ниска топка за да го разбереш.
Eminem написа:
Срам е този евроидиот ФК Левски! Време е да ни закриват или да ни забранят да играем в ЕКТ

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Ремонт на стадион Тича

Мнениеот ogrizko » 28 юли 2017 13:31

kamilata3 написа:Типично за теб израз айде у лево ,браво.Оставям настрана осветлението,как получавахте лиценз за стадиона ,като терена беше картофена нива и това не е само за вас ,Локо Пл. без да се заяждам,бутнати трибуни ,развалина.А това кой е розов и кой червен си е мой проблем,само че без червени и сини виждаме какъв ни е футбола и дали сме грандове ,да такива сме щом сме в устата на повечето комплексирани фенчета,има и фенове на отбори който заслужават уважение и го имат ,но ти определено не си такъв.Дори и скоро да нямаме големи успехи големия отбор затова е голям ,винаги ще се споменава,един Ливърпул няма успехи от колко години но хората говорят с възхищение за него,но си твърде ниска топка за да го разбереш.

Хаха, абе не знам човек ..аз просто се забавлявам с тъпата тема, не се впрягай толкова :lol:
Типично за мен било ...ти да не си ми майка или сестра, че ме познаваш толкова добре ...вече големи изводи и обобщения, кое било типично ...какъв съм бил и заслужавал ли съм уважение ..каква топка съм бил...ще си позволя да те цитирам и перифразирам: "това кое е типично и какъв съм и дали заслужавам уважение и каква топка съм си е мой проблем" :twisted: :twisted:
И да знаеш, че ти отговарям, щото ми изглеждаш свестен чат-пат и гледам нещо май се засегна и обиди, та взе чак личностно да ми се възхищаваш ...иначе за мен наистина не е проблем ти какво и как си мислиш за мен, твое право си е да си вярваш. Но ако се замислиш, аз теб съм пропуснал да те наредя ...наредил съм отбора ти, щото това заслужава ...така че не го приемай твърде лично, дишай дълбоко и успех :P
Изображение

Sole
Мнения: 4557
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Ремонт на стадион Тича

Мнениеот Sole » 28 юли 2017 16:25

Още първият мач на Тича ще е много кофти тест за терена,след като цяла нощ беше потоп ,а и цяла сутрин продължи в силен дъжд. Какъвто и дренаж да има няма как да не е подгизнал терена.


П.С. А, припознавачите тук мога да попитам: 1. Как Тирето се влезе в ППЛ? На какво основание и КОЙ им позволи да ползват стадиона на закритото дружество ЦСКА ,след като търг за стадиона все още не е проведен? Как Тирето си премести седалището от Етрополе в Ловеч и от Ловеч в София? И след както твърдят по документи,че играят с лиценза на Литекс в ППЛ,то как тогава отпадна наказанието на Литекс 1 година да не играе в ППЛ!?

ti4a
Мнения: 189
Регистриран на: 09 юли 2015 20:48
Контакти:

Re: Ремонт на стадион Тича

Мнениеот ti4a » 28 юли 2017 16:38

споко дренажа е на ниво знам как е изпълнен затова го казвам

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: Ремонт на стадион Тича

Мнениеот sicilianecat » 28 юли 2017 16:40

ti4a написа:споко дренажа е на ниво знам как е изпълнен затова го казвам

а около терена така ли ще го оставят, с този натрушен асфалт, много е грозно?!

ti4a
Мнения: 189
Регистриран на: 09 юли 2015 20:48
Контакти:

Re: Ремонт на стадион Тича

Мнениеот ti4a » 28 юли 2017 16:46

засега да така остава да се надйваме да е временно

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17343
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Ремонт на стадион Тича

Мнениеот slash1912 » 28 юли 2017 21:04

Честито завръщане на Тича!Най-хубаво си е у дома,в момента благородно ви завиждам.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

ti4a
Мнения: 189
Регистриран на: 09 юли 2015 20:48
Контакти:

Re: Ремонт на стадион Тича

Мнениеот ti4a » 28 юли 2017 21:16

Sole написа:Още първият мач на Тича ще е много кофти тест за терена,след като цяла нощ беше потоп ,а и цяла сутрин продължи в силен дъжд. Какъвто и дренаж да има няма как да не е подгизнал терена.


П.С. А, припознавачите тук мога да попитам: 1. Как Тирето се влезе в ППЛ? На какво основание и КОЙ им позволи да ползват стадиона на закритото дружество ЦСКА ,след като търг за стадиона все още не е проведен? Как Тирето си премести седалището от Етрополе в Ловеч и от Ловеч в София? И след както твърдят по документи,че играят с лиценза на Литекс в ППЛ,то как тогава отпадна наказанието на Литекс 1 година да не играе в ППЛ!?

доволен си от дренажа нали гарантим за него зашото беше направен много качествено

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: Ремонт на стадион Тича

Мнениеот зеления » 28 юли 2017 21:26

ti4a написа:споко дренажа е на ниво знам как е изпълнен затова го казвам



Честно казано много се притеснявах за терена понеже не съм спец в строителството, а в частност и на дренажите на стадионите. Като влязох на Тича сърцето ми се разтуптя от вълнение от стълбовете на осветлението на стадиона. Забравих за притесненията си за дренажа. После първите десетина минути от мача аз треперех за тревната настилка. Излишни тревоги!!! Всичко относно терена е направено на много високо ниво! Такъв терен на Тича не помня някога да съм виждал. Разбира се, че е необходимо още малко време на тревата да заблести в зеления си цвят, но всичко е направено на много високо ниво! След още малкото козметични ремонти Тича ще бъде едно малко бижу в А ПФГ или както там се казва първенството ни.
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта