Ремонт на стадион Тича

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5148
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Ремонт на стадион Тича

Мнениеот ogrizko » 25 ное 2017 21:36

сваляйте я вече тая тема :roll:
Изображение

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2545
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Ремонт на стадион Тича

Мнениеот Iceberg » 25 ное 2017 21:49

ogrizko написа:сваляйте я вече тая тема :roll:


Смяташ, че стадион "Тича" е перфектен вече и няма нужда от повече ремонт ли? А таблото и козирките, които обещаваха? А настилката около терена? ;)
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5148
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Ремонт на стадион Тича

Мнениеот ogrizko » 25 ное 2017 22:17

Iceberg написа:
ogrizko написа:сваляйте я вече тая тема :roll:


Смяташ, че стадион "Тича" е перфектен вече и няма нужда от повече ремонт ли? А таблото и козирките, които обещаваха? А настилката около терена? ;)

Може да не е перфектен ...ама смятам, че няма да има тия неща дето ги очакваш :lol: :lol: Особено при тая игра, сега проблемите са други ...прекалено много управленчески решения ще трябва да се вземат, че да се мисли за табла, козирки и ала-бала... явно съм ги отписал отдавна тия екстри, че дори не съм се и сетил за тях :roll: нали лампи има и трева, какво повече?!
Изображение

Vladislav
Мнения: 1592
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Ремонт на стадион Тича

Мнениеот Vladislav » 25 ное 2017 22:53

Ремонтираха кенефите- за 30-40 човека са напълно достатъчни като бройка. Табло в момента не трябва защото първо няма хора и второ- тези които са там не се интересуват от резултата
Последна промяна от Vladislav на 26 ное 2017 21:42, променено общо 1 път.

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: Ремонт на стадион Тича

Мнениеот sicilianecat » 26 ное 2017 21:31

Vladislav написа:Ремонтираха кенефите- за 30-40 човека са напълно достатъчни като бройка. Табло в момента не трябва защото първо няма хора и второ- тези които са там не се интересуват от разултата


То няма нужда от табло, да харчи ток за една голяма нула...

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5148
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Ремонт на стадион Тича

Мнениеот ogrizko » 02 дек 2017 19:18

С риск да бъда анатемосан ...след тежките ремонти по стадиона и всичко останало!

На мнение съм, че трябва да се разкопае терена и да се върне предишния вид както беше ...по-добре картофена нива и да си газим в калта до коленете, но да спечелим някой мач! Това става нетърпимо да не може победа да вземем, гол да вкараме на Тича ... искам си стария терен и другите да се мъчат тука :oops: :oops: :oops:
Изображение

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: Ремонт на стадион Тича

Мнениеот sicilianecat » 02 дек 2017 19:29

Аз мисля, че това е най-дългия период без победа на ''Тича''. Мисля, че и на стария терен щяхме да сме същата кръгла нула с тази ялова атака.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5148
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Ремонт на стадион Тича

Мнениеот ogrizko » 02 дек 2017 19:39

sicilianecat написа:Аз мисля, че това е най-дългия период без победа на ''Тича''. Мисля, че и на стария терен щяхме да сме същата кръгла нула с тази ялова атака.

Не е баш така, нашите щяха да се нагодят за 4-5 мача и вече да имаме 2 победи!
Освен това Сукуна щеше да стане топреализатор ...стреля топката в аут или в тъч, а тя се отбива в някоя бабуна и влиза :shock: Докато с тоя терен няма физическата предпоставка да отбележим гол някак...
Изображение

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: Ремонт на стадион Тича

Мнениеот sicilianecat » 02 дек 2017 20:15

Да ама за стария терен си имахме закалени бойци особено в средата на терена, дето взимаха страха на противниците, от сегашния отбор само Старокин има някакви качества да се бори в кал. Нямаме вече виртуози на калните битки като Танко Дяков, Тодор Паланков, Даниел Георгиев, Марк Клок и т.н. В атака пък имахме Бакари, събаряше като кегли около него по 3-ма играчи.. От по-старите нападатели пак сме имали биткаджии като Миро Манолов, влизаше си мощно в единоборства, дори когато не блести в атака, сега някакви Сукуни, Чунчуковци, нищо общо!
Последна промяна от sicilianecat на 02 дек 2017 20:26, променено общо 6 пъти.

zeleno-beliya
Мнения: 157
Регистриран на: 02 окт 2013 20:40
Контакти:

Re: Ремонт на стадион Тича

Мнениеот zeleno-beliya » 02 дек 2017 20:19

Няма биткажии. Сега има балерини. Само Хасани се мъчи да направи нещо позитивно.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта