Ремонт на стадион Тича

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 1000000 от държавата за"Тича". Ще има ли ст.Тича нова визия?

Мнениеот sicilianecat » 10 май 2017 13:38

Той Кралев няколко пъти обяваше кога ще е готов, как беше там за лъжливото овчарче, как да му повярваш вече...
Днес пак не се работеше на ''Тича'', може би облачното време пречеше на работата или подпочвени води да са се появили.

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Подигравата с феновете на Черно море относно ''Тича'' продължава

Мнениеот sicilianecat » 11 май 2017 15:32

Преди 3 дена Красен Кралев с поредното си обещание, че ремонтът на ''Тича'' ще бъде завършен в срок, вече загубих бройката колкото пъти лъжеше хората с фалшиви обещание кога точно ще бъде завършен този ремонт, това беше някакъв опит за успокоение на феновете, които тъкмо леко се активизираха и започнаха да питат какво става, защо ни лъжете и точно когато очаквахме сериозна активизация, вместо това от тогава насам нито един работник, никаква работа по стадиона, а времето до следващото първенство наближава, не е свършена и 1/3 от работата по ремонта. Натъкнали се били на подпочвени тръби, теориториални претенции някакви, било лошо времето, прехвърляне на вината, че служебното правителство спряло парите, все лъжи, не знам вече подпочвени крокодили как не са се появили, чудят се само с какво да излъжат и да се оправдаят.

Ето това представля Тича около 2 месеца преди старта на новото пъвенство, не знам тук картофи ли ще се сеят, но не ми прилича на нищо футболно, какво става, се пита в задачата? Кой толкова мрази Варна, ясно е, че някой просто не желае този ремонт да бъде завършен скоро.

Изображение

Посланието ми към феновете е следното, отивайте на протест, иначе подигравката ще продължи, този ремонт не искат да го направят, есента пак ще е играем на майната си и ще лъжат и ще дрънкат глупости, това е, ако продължим да търпим, ще продължат да се подиграват с нас!!!Съвсем сериозно, дайте да организираме един протест, това не може да се търпи повече!
Последна промяна от sicilianecat на 11 май 2017 16:33, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
moreto vn
Мнения: 1522
Регистриран на: 03 ное 2011 17:56
Контакти:

Re: Подигравата с феновете на Черно море относно ''Тича'' продължава

Мнениеот moreto vn » 11 май 2017 16:23

Разходи се до стадиона,просто като съвет! ;)

Потребителски аватар
Corwin
Мнения: 2733
Регистриран на: 02 дек 2008 09:36
Контакти:

Re: Подигравата с феновете на Черно море относно ''Тича'' продължава

Мнениеот Corwin » 11 май 2017 16:26

Ми то разлика с преди няма.

Шегата настрана, Варна още преди 5-6 години трябваше да има нов стадион.

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: Подигравата с феновете на Черно море относно ''Тича'' продължава

Мнениеот sicilianecat » 11 май 2017 16:30

moreto vn написа:Разходи се до стадиона,просто като съвет! ;)

Ходя, почти всеки ден от там минавах, от 2 дена няма нито един работник, а единият багер стои паркиран до единия фундамент от страната към механа Одаята, точно две седмици, без да е помръднал.

Потребителски аватар
moreto vn
Мнения: 1522
Регистриран на: 03 ное 2011 17:56
Контакти:

Re: Подигравата с феновете на Черно море относно ''Тича'' продължава

Мнениеот moreto vn » 11 май 2017 16:37

Според мен има раздвижване последните дни.Но можем пък на теб да не ти изглежда така.

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: Подигравата с феновете на Черно море относно ''Тича'' продължава

Мнениеот sicilianecat » 11 май 2017 16:42

moreto vn написа:Според мен има раздвижване последните дни.Но можем пък на теб да не ти изглежда така.

Aбе какво раздвижване, не четеш ли, 2 дена не се работи, знаеш ли още колко работа имат, даже имат да местят единия фундамент заради проектанска грешка, след месец и 20 дена се дават лицензите за новото първенство, как ще стане като е свършена най-много 1/3 от цялата работа по ремонта...Стига заблуди, късно стана вече да се заблуждаваме и да вярваме на празни обещания, време няма, а нищо не се прави отново, работят 1 ден ден, половин месец почиват, това го гледаме вече 5 месеца.

Потребителски аватар
moreto vn
Мнения: 1522
Регистриран на: 03 ное 2011 17:56
Контакти:

Re: Подигравата с феновете на Черно море относно ''Тича'' продължава

Мнениеот moreto vn » 11 май 2017 17:07

sicilianecat написа:
moreto vn написа:Според мен има раздвижване последните дни.Но можем пък на теб да не ти изглежда така.

Aбе какво раздвижване, не четеш ли, 2 дена не се работи, знаеш ли още колко работа имат, даже имат да местят единия фундамент заради проектанска грешка, след месец и 20 дена се дават лицензите за новото първенство, как ще стане като е свършена най-много 1/3 от цялата работа по ремонта...Стига заблуди, късно стана вече да се заблуждаваме и да вярваме на празни обещания, време няма, а нищо не се прави отново, работят 1 ден ден, половин месец почиват, това го гледаме вече 5 месеца.

Ясно като 2 месеца нищо не се правеше не призоваше за протести,а сега 2 дена не работили и айде да протестираме.Не казвам,че ако не се върши никаква работа,трябва да си мълчим,ама 2 дена не работили и да се дига вой до небеса. ;)

black sea
Мнения: 658
Регистриран на: 03 авг 2013 22:36
Контакти:

Re: Подигравата с феновете на Черно море относно ''Тича'' продължава

Мнениеот black sea » 11 май 2017 18:02

Тихо колега, тихо. Никакви претенции и протести, стадион - когато, тогава. Недей така, защото ако ни оставят ТИМ и отиваме в "Щ" група. Историята на Черно море започва и ще завърши с ТИМ, няма ТИМ - няма Черно море.

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3803
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: Подигравата с феновете на Черно море относно ''Тича'' продължава

Мнениеот loko1 » 11 май 2017 19:29

Верно ли мислиш така?
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта