Черно море ФИНАЛ / Живко Атанасов:Левски ще победи Лудогорец

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: ФИНАЛ, 30 Май, 20:00ч, ст.Лазур (Бургас) Черно море - Ле

Мнениеот Готвача » 31 май 2015 08:05

Rooster1912 написа:ГОЛЕМЦИ :lol: :lol: :lol:


Изображение

Пусни една паралелна снимка с мутрите им,след първият,а след това и вторият гол за моряците.Ще видиш изумителни разлики. ;)
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
greenlandia
Мнения: 1792
Регистриран на: 20 дек 2009 16:59

Re: ФИНАЛ, 30 Май, 20:00ч, ст.Лазур (Бургас) Черно море - Ле

Мнениеот greenlandia » 31 май 2015 08:51

Честита КУПА моряци, напълнихте ми душата след побоя над рогатите добитъци!
Поздрави от Стара Загора
Ненавиждам левски и цска!!!! от днес 14.11.2013 и лайногорец.
НЯМА МОЕ,НЯМА ТВОЕ,СВЕТЪТ Е БЕРОЕ

trakia89
Мнения: 139
Регистриран на: 25 ное 2009 21:51
Контакти:

Re: Страхотна вечер

Мнениеот trakia89 » 31 май 2015 09:10

gzagorov написа:Злобата на българина в действие...
Тазвечершният мач остава за статистиката, "Левски" загуби някое и друго евро и това е. Но най-жалкото е злобата. И това, че никой не го осъзнава.

хахахаахах, напротив, този мач остана в историята, 93 и 119 с човек по-малко за първа купа в историята на Черно море, един от най-великите финали!

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: ФИНАЛ, 30 Май, 20:00ч, ст.Лазур (Бургас) Черно море - Ле

Мнениеот Цецо Чука » 31 май 2015 10:12

Продължавам да гледам повторения от мача и да се смея на глас.Няма такъф кеф!
А най-якото в цялата ситуация е как моряците преебаха статуквото в мафиотския ни, нагласен футбол.
Спомнете си преди мачовете с Лудогорец какъв рев беше, как дори "журналисти" твърдяха че Домусчиев ТРЯБВА да остави на Левски да спечели нещо-защо да ТРЯБВА така и не стана ясно,с какво Левски е заслужил да спечели също не беше ясно, то не бяха дудуци от Батков,метани на агата от Делиормана и прочее дивотии и накрая на Домусчиев му писна на кура и ги пусна да идат на финал.
И тия паляци вече се виждаха с купата,тръбяха наляво надясно как са спасили сезона, тука разни подуенски фенове крояха планове как ше играят в Европа....ииииииии......каквооооо....КАКВО се получи дами и господа: Идва Бакари и им го подава барабар с черните макари после идва и Матиас с големия КУРьор и настава мучене,плач,скърцане със зъби и трошене на седалки,ахахахаха...БЕЗЦЕННО!!!
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

gogo208
Мнения: 113
Регистриран на: 18 юни 2012 18:13
Skype: gogo_gogo77
Контакти:

Re: ФИНАЛ, 30 Май, 20:00ч, ст.Лазур (Бургас) Черно море - Ле

Мнениеот gogo208 » 31 май 2015 11:01

Честито на всички !!! А бе втория гол .........МЕСИ ли го направи ....а !!!!

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ФИНАЛ, 30 Май, 20:00ч, ст.Лазур (Бургас) Черно море - Ле

Мнениеот ShooterMan » 31 май 2015 11:05

Те са винаги такива, нагли! Месец и нещо откак е ясен Финала бяхме свидетели как цялата държавна машина е зад тях! Всячески и по безпардонен начин се застава зад тях, да ги бутат, въпреки, че футбола е просто една игра! Но Боко и сие забравят, че футбола е НАЙ-ВЕЛИКАТА игра. Месеци им гледаме безобразията в А група, полягания на Аскуу, на Марек, на Монтана, дори и Домуз принудиха да им клекне и глашатаи тръбят колко голям отбор били, какъв треньор бил оня ретард Тройчо Троев, какъв велик футболист бил нещастника Аниете....Само да ви кажа - наживо не сте виждали подобно НАГЛО леке, псува съдията постоянно, дори и сменен нахлува на терена...абе типичен испански ман*ал. Но затова футбола е велика игра, затова спорта е феномен....защото въпреки всичко сърцатия, честния може да победи. На бероеца искам да кажа, че когато ги треснаха с дузпи тука в блока ми стъклата щяха да се потрошат от викане, мисля, че целия квартал ме чу :lol: . Истината е, че цялата България, нормалната България беше за Черно Море днес. Не България на Боко, не България на мръсниците и доносниците на измекярите и лумпените...Това е.

ПС: А Подуяне ги наказва Господ за историята от 2008 година, когато с доноси и клевети отнеха лиценза на ЦСКА и им разбиха отличния отбор тогава. Знаете какво мисля за панчаревци, но е факт, че ги пречупиха с мизерия и то много долна мизерия и от тогава Бог ги е проклел доносниците да страдат. Те трябва да излязат в ефира на някоя медия и най-накрая да се извинят на цялата България за десетилетията на футболни престъпления! Има ли отбор, който да не е сърбал попарата на ченгетата? Цяла пролет гнусотия, цяла пролет мизерии и уредени мачове, още не мога да повярвам, че дори Домуз накараха да им ляга....и накрая - Калъфка! Над тях наистина тегне прокоба и Бог ги наказва за всичко :idea:
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
JACKO
Мнения: 4085
Регистриран на: 13 мар 2013 17:40
Skype: Лудогорец
Местоположение: ВТ
Контакти:

Re: ФИНАЛ, 30 Май, 20:00ч, ст.Лазур (Бургас) Черно море - Ле

Мнениеот JACKO » 31 май 2015 11:17

Честита Купа моряци и успехи в ЕКТ!
[center][rimg]http://picbg.net/u/71915/55010/742478.gif[/rimg]
[rimg]http://picbg.net/u/71915/55010/725666.jpg[/rimg]
http://forum.ludogorec.com/[/center]

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ФИНАЛ, 30 Май, 20:00ч, ст.Лазур (Бургас) Черно море - Ле

Мнениеот ShooterMan » 31 май 2015 11:20

Гостувах ден преди Финала на приятел в Бургас. Вика тези ги мразя и в червата, 2 дни са тука и само серат и пикаят между блоковете. Наистина е така, всичко смарди от тяхното "гостуване". Видяхме какво направиха и със стадиона. Тука преди две седмици крадяха от магазините салами и цигари, заплашваха магазинерки....Чета им форума, реакции. Една от тях много ми хареса"
"дано поне пребият еклерите"
Изключително поведение на ТИПИЧНИ ОЛИГОФРЕНИ, но всъщност някой съмнявал ли се е, че не са? Толкова много завършени и долни ОТРЕПКИ на едно място е трудно да види човек - гамени, нехранимайковци, дрогирани социопати...Мисля, че след Стара Загора повече и Бургас няма да иска да му "гостува" тази ГМЕЖ :idea:
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

TheRoyalCup
Мнения: 109
Регистриран на: 05 апр 2015 19:28
Контакти:

Re: ФИНАЛ, 30 Май, 20:00ч, ст.Лазур (Бургас) Черно море - Ле

Мнениеот TheRoyalCup » 31 май 2015 12:12

Историческа вечер,каквото и да се каже ще е малко.И аз благодаря, на феновете на другите отбори, които ни поздравиха.Знаех, че огромна част от България ще са за нас.На терена имаше едни истински и достойни МЪЖЕ.
Февруари месец, когато Огнян от Белгия ми каза, че ще направи дарението с фланелките с ''детелините'', му казах дано ни върнат щастието.И наистина го върнаха, първо взехме купата по баскетбол, а вчера имаше десетки фланелки с ''детелините'', и както мъдро е казал народа ''където е текло, пак ще тече''.
Варна-градът, който даде на България футбола, градът който даде първия шампион, градът , който някога е живял и дишал с тази игра,отново има повод за гордост.След 77 години отново има трофей.Дано онези там горе да са се радвали , тази купа е и за тях.

guglata
Мнения: 774
Регистриран на: 07 мар 2012 21:01
Контакти:

Re: ФИНАЛ, 30 Май, 20:00ч, ст.Лазур (Бургас) Черно море - Ле

Мнениеот guglata » 31 май 2015 12:25

Оставиха си сърцата на терена всички момчета, едно огромно благодаря на всички от футболистите и треньора до г-н Пачков, отделно искам да изкажа голямо БЛАГОДАРЯ на г-н Митев да не се почувства пренебрегнат както след третото място. Голяма радост, такова преживяване не съм имал, почти се бях отчаял, че ще видя купа, а сега пък вече се размечтах и за титла.
Сега ни остава да празнуваме поне до първите мачове в ЛЕ , пък там каквото сабя или по-точно адмирала покаже.
Дано ми се върне гласа скоро :lol:


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта