Фен тема: Колю Спасов. АНКЕТА: Доволни ли сте от избора?

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Доволни ли сте от избора на Колю Спасов?

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Фен тема: Колю Спасов. АНКЕТА: Доволни ли сте от избора?

Мнениеот Готвача » 03 окт 2014 22:28

Бате ви Кольо се връща към добре познатото 1-0 май. :) Няма лошо щом носи точки,дори и без 5 ПЕТ!!!титуляра.Виждал съм мачове на Барса,как се сриват при липса на един-двама,а ние-ГЕРОИ!Браво КОЛЕ!!!
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Фен тема: Колю Спасов. АНКЕТА: Доволни ли сте от избора?

Мнениеот Готвача » 19 окт 2014 21:31

"Никола Спасов: Отдавна подготвям отбора да играем с трима в защита".Пускам това мнение с огромно задоволство,защото като ви обяснявах че е много вероятно да играем с трима в защита,колеги тука ми пишеха че нямало как да стане.Е,стана както всички видяхте и то много добре.Това е една много добра схема,особено когато се прилага от отбор с подходящи изпълнители.Вярно е малко рискова,но в замяна на това ще има и подобни победи с повече голове.Бате ви Кольо е пич и определено "чува петела".Отново му желая успехи във всяко едно начинание свързано с любимият ми отбор и не само.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

bez-nick
Мнения: 1668
Регистриран на: 18 юли 2011 15:57

Re: Фен тема: Колю Спасов. АНКЕТА: Доволни ли сте от избора?

Мнениеот bez-nick » 20 окт 2014 14:30

Кольо показа едновременно гениалност и развитие на мисленето си, не беше далеч времето, когато излизаше с 4 бека, сега е сменил мисленето си и Черно Море отдавна не е играл такъв футбол, перфекно пасва тази схема на игра и за първи път Матиас, Бекир и Стенио показаха истинските си възможности, колегата по-горе е посочил и главният ''виновник'' за успешната схема - силната игра на Паланков пред тримата защитници.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Фен тема: Колю Спасов. АНКЕТА: Доволни ли сте от избора?

Мнениеот blue avalanche » 21 окт 2014 09:31

След няколко месеца пак ще го псувате...
Както и след първия му престой,междувпрочем.Както и всички останали треньори,минали през Тича...

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Фен тема: Колю Спасов. АНКЕТА: Доволни ли сте от избора?

Мнениеот Кролик » 21 окт 2014 09:36

blue avalanche написа:След няколко месеца пак ще го псувате...
Както и след първия му престой,междувпрочем.Както и всички останали треньори,минали през Тича...


Много общо изказване ! Кажи ми има ли отбор и фенове, които искат да губят ? Бат Венци скоро го каза - футболистите са виновни, ама мога ли да ги изгоня всички ? Треньора е изкупителна жертва за резултатите на 1 отбор.
П.с.: може да не ти се вЕрва, ама Гонзо никой не го псува, когато ни беше треньор ... ;)
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Фен тема: Колю Спасов. АНКЕТА: Доволни ли сте от избора?

Мнениеот ogrizko » 26 окт 2014 12:10

Единственото дето не ми харесва ...защо не привиква най-талантливите младежи поне да тренират в А отбора и да ги държи под наблюдение? :roll:
Изображение

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Фен тема: Колю Спасов. АНКЕТА: Доволни ли сте от избора?

Мнениеот Готвача » 28 окт 2014 19:40

ogrizko написа:Единственото дето не ми харесва ...защо не привиква най-талантливите младежи поне да тренират в А отбора и да ги държи под наблюдение? :roll:

Вероятно защото си имат мачове за дубъла и няма как да се делят заради синхрона.И Стънката каза нещо в този стил заради Мартин днес.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Фен тема: Колю Спасов. АНКЕТА: Доволни ли сте от избора?

Мнениеот ShooterMan » 02 ное 2014 20:52

И по трибуните се върна настроението успоредно с играта на терена. Мисля, че бачо Кольо даде старта на Ренесанса. Опита е показал, че такъв бурен подем в играта, на трибуните е последван и от такъв при собствениците, така, както след силната 2007 развързаха кесията и направихме големия отбор. На сегашния не му трябва много, 2-3 класни играчи само и е готов за подвизи. Относно темата юноши всички трябва да замълчат пред Кольо! Китанов е константа, не го е барал от титулярите, ако не беше тежката травма. Буквално спаси кариерата на Бекир, а последния изявен юноша - Шабленския пак Кольо го направи и играч, и титуляр, и всичко. Който има качества - ще играе. Ето, пусна Мартин Костадинов, впрочем, момчето загатна на сериозен потенциал като крило, има и много хъс, рано или късно Кольо ще му даде още шансове 8-)
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Фен тема: Колю Спасов. АНКЕТА: Доволни ли сте от избора?

Мнениеот ogrizko » 13 ное 2014 11:50

ogrizko написа:Единственото дето не ми харесва ...защо не привиква най-талантливите младежи поне да тренират в А отбора и да ги държи под наблюдение? :roll:

Двама от най-големите таланти от ДЮШ на Черно море Валентин Йосков и Валери Христов , днес се включиха в заниманието на представителния тим на варненци. Вчера Йосков реализира дежурните си две попадения за старшата възраст при разгрома с 6:1 срещу Левски в турнира за купата на БФС , а Христов отново бе пълен господар по десния фланг. Отличното им представяне не остана незабелязано от старши треньора Никола Спасов и той ги повика да тренират с 1-ия тим. Сутринта моряците се изпотиха във фитнеса, а следобед въпреки дъжда заложиха на упражненията с топка на стадион „Тича“. Заниманието пропуснаха възстановяващите се след операции Бакари , Даниел Георгиев и Георги Китанов и 4-ата национали. Бекир Расим и Слави Сталев са на лагер сбор с младежкия национален отбор в Сливен, Мартин Костадинов е в групата на юношеските национали до 19 г за евроквалификациите , а Матиас Курьор играе за Мартиника в турнира Голд къп.



Пресслужба на ПФК „Черно море“


......това ме обнадеждава :P
Изображение

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Фен тема: Колю Спасов. АНКЕТА: Доволни ли сте от избора?

Мнениеот Готвача » 14 ное 2014 10:05

ogrizko написа:
ogrizko написа:Единственото дето не ми харесва ...защо не привиква най-талантливите младежи поне да тренират в А отбора и да ги държи под наблюдение? :roll:

Двама от най-големите таланти от ДЮШ на Черно море Валентин Йосков и Валери Христов , днес се включиха в заниманието на представителния тим на варненци. Вчера Йосков реализира дежурните си две попадения за старшата възраст при разгрома с 6:1 срещу Левски в турнира за купата на БФС , а Христов отново бе пълен господар по десния фланг. Отличното им представяне не остана незабелязано от старши треньора Никола Спасов и той ги повика да тренират с 1-ия тим. Сутринта моряците се изпотиха във фитнеса, а следобед въпреки дъжда заложиха на упражненията с топка на стадион „Тича“. Заниманието пропуснаха възстановяващите се след операции Бакари , Даниел Георгиев и Георги Китанов и 4-ата национали. Бекир Расим и Слави Сталев са на лагер сбор с младежкия национален отбор в Сливен, Мартин Костадинов е в групата на юношеските национали до 19 г за евроквалификациите , а Матиас Курьор играе за Мартиника в турнира Голд къп.



Пресслужба на ПФК „Черно море“


......това ме обнадеждава :P

Не само тебе,предполагам 90% от феновете искат собствени кадри/но качествени/в първият отбор.С такова наливане на пари в школата,не виждам къде е проблема да се интегрират поне по един на сезон в големият отбор.Тоест аз виждам къде е проблема и си мисля че трябва да поканят на работа в клуба специалист-методист за работа с младите моряци.Покрайй него биха се научили и нашите треньори да работят правилно с децата,преди да е станало прекалено късно.
п.п.Ходя да гледам някой път тренировки на деца в Англия и съм впечатлен от това което показват/а си знаем че по принцип са си дръвчета/.Аз съм на мнение че с природните дадености/техника и бърза мисъл/съчетани с правилна тактическа подготовка,ще вадим играчи поне на средно евро-равнище,а не като досега-готови за В и Б групите.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 34 госта