Фен тема: Колю Спасов. АНКЕТА: Доволни ли сте от избора?

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Доволни ли сте от избора на Колю Спасов?

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Фен тема: Колю Спасов. АНКЕТА: Доволни ли сте от избора?

Мнениеот ogrizko » 19 авг 2014 07:32

Ами ...аз лично се надявах на Стойчо Стоев, а защо не Илиян Илиев .....но както и да е - успех на Мастиката, дано да се справи и да стигнем отново до медали под негово ръководство! Вие доволни ли сте от избора? :)
Изображение

Потребителски аватар
angelco77
Мнения: 2005
Регистриран на: 07 апр 2013 16:17
Местоположение: ловеч
Контакти:

Re: Фен тема: Колю Спасов

Мнениеот angelco77 » 19 авг 2014 07:39

Успех на Н.Спасов.
За УЕФА сте чисто нов клуб, за БФС сте си Литекс. А общото е, че за всички вие не сте ЦСКА. :mrgreen:

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14215
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Фен тема: Колю Спасов

Мнениеот damyanov1963 » 19 авг 2014 08:24

До колкото си спомням под негово ръководство играхте в Европа и се представихте нелошо. Аз лично по едно време исках да стане треньор на Левски, така че мисля си, че избора не е лош. Успех!
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Фен тема: Колю Спасов

Мнениеот GOLEADOR » 19 авг 2014 08:50

ogrizko написа:Ами ...аз лично се надявах на Стойчо Стоев, а защо не Илиян Илиев .....но както и да е - успех на Мастиката, дано да се справи и да стигнем отново до медали под негово ръководство! Вие доволни ли сте от избора? :)

Доволни сме.
Изображение
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

ticha i vladislav
Мнения: 1064
Регистриран на: 01 мар 2010 20:08
Контакти:

Re: Фен тема: Колю Спасов

Мнениеот ticha i vladislav » 19 авг 2014 09:13

По-добре е от Емил Велев и по-зле от Стойчо Стоев.Дано да намери нов 'Крив' човек в халфовата линия,че сме само с дефанзивни халфове и няма кой да измисли нищо свястно в атака.Нека да дава път на младите момчета,че след Сашо Станков мършата е ясно за какво ще се борим.
Черно море-първият шампион по футбол в България

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Фен тема: Колю Спасов

Мнениеот trokadero_ » 19 авг 2014 09:13

Е то пък без да се обиждате , ама с тези финанси , който имате закакво да се бори отбора ...

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Фен тема: Колю Спасов

Мнениеот Кролик » 19 авг 2014 09:21

Задоволството се измерва с резултати. Ако видимо отбора се вдигне, смятам че всички ще сме доволни.

С намаляване на А група, борбата за първите 6 става много по-сериозна. За отбор с нашия бюджет и начин на работа нормалното място в таблицата е 5-8 място. Всичко под 8 място е незадоволително, а над 5 място си е повод за радост. Успех Кольо, успех Моряци !
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

zeleno-beliya
Мнения: 157
Регистриран на: 02 окт 2013 20:40
Контакти:

Re: Фен тема: Колю Спасов

Мнениеот zeleno-beliya » 19 авг 2014 09:23

damyanov1963 написа:До колкото си спомням под негово ръководство играхте в Европа и се представихте нелошо. Аз лично по едно време исках да стане треньор на Левски, така че мисля си, че избора не е лош. Успех!


Играхме в Европа, защото играеше Кривия и той редеше отбора.

Потребителски аватар
YANTRA_FOREVER
Мнения: 5038
Регистриран на: 17 май 2009 17:56
Контакти:

Re: Фен тема: Колю Спасов

Мнениеот YANTRA_FOREVER » 19 авг 2014 10:00

Успех :) Това последно място нищо не е, с 2 победи и може да идете в първата част от таблицата. Вярно, че при предния си престой имаше по-добър състав ама едно е сигурно: по-приятен човек от Станков и настроението в отбора ще се подобри.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
ti4a70
Мнения: 235
Регистриран на: 14 апр 2009 16:57
Контакти:

Re: Фен тема: Колю Спасов

Мнениеот ti4a70 » 19 авг 2014 10:22

В този момент на отбора му трябва едно - СПОКОИСТВИЕ! Силно се надявам, че с Кольо Спасов начело поне това ще стане. Важно е футболистите да искат да играят. Видно бе, че на мача с Марек съботират Станков. Приемам, че са имали право да не го искат, но сега се налага да наваксваме пропуснатото. Победата над Лок Пд е жизненоважна. Нека публиката максимално да помогнем на новия треньор и отбора. Вярвам на Кольо!
БЯХ МАЛЪК, СЕГА СЪМ ГОЛЯМ, КОГАТО ОСТАРЕЯ ПАК ЩЕ СЪМ ТАМ - НА "ТИЧА" СТАДИОНА ЛЮБИМ!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 36 госта