Черно Море на трето място по брой фенове сред децата в БГ

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Sagittarius
Мнения: 1905
Регистриран на: 05 апр 2009 00:47

Re: Черно Море на трето място по брой фенове сред децата в БГ

Мнениеот Sagittarius » 21 май 2009 23:03

Веднага отговарям за онези полу-човеци мятащи ракетите и факлите по децата и всякакви дурги фенове.Неведнъж съм говорил за селската паплач,която по традиция се изсипва на Тича когато гостува ЦСКА(или Левски).Полу-човеци,полу-цигани,полу-аборигени от Синдел,Повеляново,Игнатиево,Въглен,Каменар,Дългопол и т.н. пристигат във Варна и като магарето пред многото хора решават да си покажат магарията.Псевдо-фенове,кретени,които човешката еволюция е подминала и оставила на ниво неандерталци.Съжалявам само,че към такива отрепки полицията проявява невиждана търпимост,вместо да използва здраво палките и да пусне настървените кучета срещу тази долна сган.Наистина няма как да заведеш детето си на мач,а децата къде от родителите си,къде поради други причини няма да са на стадионите.Колкото до самата класация мисля,че е обективна,Черно Море си е един от най-популярните отбори в България.Ако постигаме още добри резултати в ЕКТ може би бихме станали и популярни даже извън Варненски регион.Времето ще покаже :)
Репортерка на ПРО БГ към Илиан Илиев " Но ти си левскар"....Илиан Илиев: "Нееее,аз съм от Черно Море"

..ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ обичаме теее...


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта