Плебейска молба!!!

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Marlboro
Мнения: 314
Регистриран на: 08 апр 2009 20:50
Контакти:

Re: Плебейска молба!!!

Мнениеот Marlboro » 19 май 2009 21:48

хахахахх аве тея плебей ще ме уморят :o
Четох до към 6-та страница,в началото ми беше забавно, ама по едно време взех да се дразня :geek:
Съотношението било 20 ли 50 ли към 1,днешната младеж се раждали византийци..... :roll:
Аве Коле,брат,ясно е че си болен плебей,и си живееш в някакъв твой свят,в който твоя отбор е по-големия,и с повече привърженици,ама я вземи поразпитай по-подробно твоя приятел Живко Господинов,ама го накарай да си сложи ръка на сърцето,когато дербито се е играло на Гагарин,как са се чувствали твойте хора.Или пък попитай по-дъртите от тебе в агитката ви,как идваха на нашите гостувания,и как се мазнеха-това са случки отпреди 20-25 години,имена няма да ти казвам,че са известни,и са идоли на синята агитка,няма да ги излагам.
Говориш ми тука за история,но явно за теб историята започва 90-та година някъде,началото на нашия ,така да се каже срив,и началото на вашия,също така да се каже възход.Коле,а от 1913-а,до 1990-а какво е било ве мой???Дупка ли???
То по твоята логика, на Тича публиката трябва да е съставена от момченца под 10 години,дето са се родили византийци,хе :)
Знам че няма,и че ти е гадно,но трябва да приемеш че Черно Море,винаги е бил с повече привърженици от Спартак,дори и в славно-курвенски период,за който толкова се пляскате по гърдите.Помисли малко,вие бяхте добре,когато нас ни нямаше,не е случайно :lol:

sTrAng3r
Мнения: 13
Регистриран на: 17 май 2009 20:55
Контакти:

Re: Плебейска молба!!!

Мнениеот sTrAng3r » 19 май 2009 22:25

Марлборо това последното ти изказване беше наистина тъпо!И да ви имаше тогава едва ли щеше да бъде нещо по различно защото има само 2 мача между двата отбора..А какво са тези 2 мача на фона на другите 28 ?!

Marlboro
Мнения: 314
Регистриран на: 08 апр 2009 20:50
Контакти:

Re: Плебейска молба!!!

Мнениеот Marlboro » 19 май 2009 23:25

Това че не си ме разбрал е твой проблем,ще ти кажа само че за тези 6 години не съм изпуснал мач във Варна,и наш и ваш,откакто влязохме в А група,не съм ви стъпал на коритото,освен на дербито.
Както и да е ,не съм тук да се заяждам,може да си кукуригаме цяла нощ,има си статистики,отваряме и четем,това е.
За мача в събота,за мен отвсякъде си е троен,дерби е все пак,всичко може да стане,дано да бием,ще ми бъде неприятно,ако плебейте на път за Б група ни спрат за Европа,ще ни го натякват поне 20 години :oops:

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Плебейска молба!!!

Мнениеот MORSKI » 20 май 2009 01:22

Ко да не спя Ози бях баннат по погрешка(уж) :lol:
Та така понаговорилили са се някои простотии дето се налагаше да ги трия ;)

Потребителски аватар
garfild8
Мнения: 3876
Регистриран на: 19 авг 2008 19:32
Контакти:

Re: Плебейска молба!!!

Мнениеот garfild8 » 20 май 2009 10:55

Напред МОРЯЦИИИ...
Само Черно море.

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1234
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: Плебейска молба!!!

Мнениеот Veso1913 » 20 май 2009 11:38

Натрупаха се някои проблеми при нас,които започват да стават притеснителни.Танко Дяков-пропуска дербито,а вероятно и мача със Славия.Ради Бачев-оперирано око вчера-вероятно пропуска дербито.Милен Петков и Жоро Илиев няма смисъл да ги коментирам.Данчо Юруков виси с 4 жълти картона.Малък Сашко -също.Ако Сашко получи картон срещу плебса,за Славия оставаме без защита.Някой ако знае нещо за Наско Борносузов,нека го сподели.Но така като гледам какво съм написал,чак се плаша.
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!

Потребителски аватар
lionel_messi
Мнения: 1311
Регистриран на: 25 ное 2008 18:01
Контакти:

Re: Плебейска молба!!!

Мнениеот lionel_messi » 20 май 2009 17:07

ТАМПЛИЕР написа:
Berto_pk написа:
Veso1913 написа:Вчера в спортното предаване от 20ч по тв Черно море гост беше Никола Спасов,треньор на ПФК Черно море.Наред с пожеланията за медали и поздравленията за победата на ЦСКА се обади и фен на Спартак.Човека с хленчещ глас започна да умолява и уговаря Колето да полегне на Спартак,че дано останат в групата.Какво ви е мнението за тази според мен грозна постъпка,нямаща нищо общо с ФЕЪРПЛЕЯ ?

Може да им полегнете ако вече няма интрига за 3-тото място :)

Алооо, провинцията,да вие тези дето ревът че само ЦСКА и левски уговаряли мачове!!!
Много взехте,ритуално колеткивно да мислите по един и същ начин.И да се молите един на др. да си пускате мачове,за да едните да се класират др.да останат.За едни не стева за др.става така ли?
Само гледайте смехорий,как спартак ще бият в това 3 по-сила дерби и как Ботев ще бие. :lol:


Ей,айде големият гражданин се обади.За мен тези,които разделят БЪЛГАРИЯ на София и провинция,са пълни малоумници и ги ненавиждам!!!
Българио, за тебе те умряха,
една бе ти достойна зарад тях,
и те за теб достойни, майко, бяха
И твойто име само кат мълвяха,
умираха без страх..

Потребителски аватар
Sagittarius
Мнения: 1905
Регистриран на: 05 апр 2009 00:47

Re: Плебейска молба!!!

Мнениеот Sagittarius » 21 май 2009 22:53

Не приемаме такива молби.Симулативната игра не е нашето амплоа.Даже да бяхаме си осигурили медала пак нямаше да им дадем мача.Да са си оплели кошницата сами,не да чакат на нас.Могат да победят в Надежда и после да бият Литекс,вземат 6 точки и остават в А група.Толкова е просто,не вземат ли-изпадат.Сами да се оправят,излизаме на пълна пара събота,ако успеят да ни победят-браво.
Репортерка на ПРО БГ към Илиан Илиев " Но ти си левскар"....Илиан Илиев: "Нееее,аз съм от Черно Море"

..ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ обичаме теее...


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 33 госта