Не съм най-великият!

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1188
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Не съм най-великият!

Мнениеот mursusaid » 18 май 2009 14:22

http://7sport.net/7sport/fb_1footbg/d5392_2.htm

Колъо може и да не е най-великия,но може да се превърне в най-успешния трениор на Черно море.И фактите показват,че откакто е трениор на отбора,Черно море върви само нагоре с оглед класирането на отбора всяка година.Така че успех Колъо и само напред и нагоре
За вас моряци ний живеем...

Потребителски аватар
Masaba
Мнения: 4116
Регистриран на: 03 авг 2008 22:23
Местоположение: In front of you
Контакти:

Re: Не съм най-великият!

Мнениеот Masaba » 18 май 2009 14:26

Спомням си как го псувахте,искахте да го махнете след едно полувреме срещу андорците!След това колко поредни мача Черно море биеше,вие пак го псувахте...

Потребителски аватар
turbogena
Мнения: 13431
Регистриран на: 18 яну 2009 16:52
Местоположение: София
Контакти:

Re: Не съм най-великият!

Мнениеот turbogena » 18 май 2009 14:27

наскоро се говореше ,че Тройчо Младенов ще поеме Моряците ,дано това не стане защото се вижда че отбора върви много добре с т.нар. мастика ,а и ако дойде ония Черно Море ще стане кръводарител на цска и последно-пожелавам ви успех в борбата за 3-то място ;)
[center]"Левски" София - една вековна, истинска, неподражаема и неповторима емоция.[/center]
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/AB/67/7390d557afe6ab67.png[/wrapimg][/center]
http://www.youtube.com/watch?v=N4MXFWcW7cE#at=64

morsky_4yk
Мнения: 4
Регистриран на: 17 май 2009 17:17
Skype: morsky_4yk
Контакти:

Re: Не съм най-великият!

Мнениеот morsky_4yk » 18 май 2009 14:41

Затова сме феновете за да даваме критики когато нещата не вьрвят и похвали когато е ок,успех на Колето за напред :mrgreen:

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Не съм най-великият!

Мнениеот MORSKI » 18 май 2009 14:47

Masaba написа:Спомням си как го псувахте,искахте да го махнете след едно полувреме срещу андорците!След това колко поредни мача Черно море биеше,вие пак го псувахте...



Нещата стояха иначе-тогава редеше неправилно състава и падахме от Марек и 3 атомна.....
Не смао,че тогава налагаше некадърни футоблисти като Андонов,ами и имаше наглостта да каже,че феновете не го интересували-затова и на нас ни кипна,че даже и агитката пчонахме да го псуваме накрая-НИКОЙ НЕ Е НАД ОТБОРА!!!!!
Но за щастие той се промени,стана по-спокоен,улучи състава,разкараха некадърниците и нещата тръгнаха на горе ;)

Потребителски аватар
Blacksea13
Мнения: 390
Регистриран на: 09 авг 2008 23:39
Местоположение: Мюнхен
Контакти:

Re: Не съм най-великият!

Мнениеот Blacksea13 » 18 май 2009 14:52

Masaba написа:Спомням си как го псувахте,искахте да го махнете след едно полувреме срещу андорците!След това колко поредни мача Черно море биеше,вие пак го псувахте...

Е,аз пък не съм и чувал някога да са псували Кокалчето,а ЦСКА-скоро не са и споменавали Пенев...

Потребителски аватар
Ticha
Мнения: 3308
Регистриран на: 26 сеп 2008 13:26
Местоположение: стадион "Тича", Варна
Контакти:

Re: Не съм най-великият!

Мнениеот Ticha » 18 май 2009 17:17

Само се прави Колъо, че не е най-великия. Скромен е човека :lol:

Потребителски аватар
Sagittarius
Мнения: 1905
Регистриран на: 05 апр 2009 00:47

Re: Не съм най-великият!

Мнениеот Sagittarius » 21 май 2009 23:21

Именно тези псувни направиха Мастиката толкова решителен и корав.Натиска от страна на феновете даде резултат и при отбора.Не е лесно да работиш пред една от най-претенциозните публики в България.Все пак едно уточнение - има разлика между това да сме били против Спасов и това да го псуваме постоянно.Постоянно го псуваха 100-тина лумпени,стоящи зад треньорската скамейка на Морето.Там се е заформило нещо като мини-агитчица,за мене най,ама наистина най-зловредния компонент от цялата ни публика.Абсолютни вредители,тъпаци и псевдофенове.Псуваха и Илиян Илиев,псуваха и Ясен Петров,после Спасов.Тази група лумпени няма място на Тича.Това не са фенове на Черно Море,а селяндури.Кольо Спасов се доказа,надявам се да остане наш треньор години наред.В два компонента е ненадминат - добър тактик,но просто изключителен в роботата си с хора.Умее да създава колектив,атмосфера,да надъхва,да сплотява.То това е най-важното качество за един треньор,другото се учи ;)
Репортерка на ПРО БГ към Илиан Илиев " Но ти си левскар"....Илиан Илиев: "Нееее,аз съм от Черно Море"

..ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ обичаме теее...


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта