ЧЕРНО МОРЕ СТАНА ФАКТОР! ФЕНОВЕ, ОТДАЙТЕ ЧЕСТ И НА СПАСОВ!

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ludiq1913
Мнения: 631
Регистриран на: 11 май 2009 13:33

ЧЕРНО МОРЕ СТАНА ФАКТОР! ФЕНОВЕ, ОТДАЙТЕ ЧЕСТ И НА СПАСОВ!

Мнениеот ludiq1913 » 17 май 2009 14:51

ЧЕРНО МОРЕ СТАНА ФАКТОР! ФЕНОВЕ, ОТДАЙТЕ ЧЕСТ И НА СПАСОВ!

В 19, 49 часа на 16-и май Черно море се утвърди като фактор във вътрешното ни първенство. Победата срещу лидера ЦСКА бе гарнитурата от продукцията на варненския тим през този сезон. Борба, мъжество, воля и самочувствие-фактори, които определят образа на гладиаторите.

В този мач гладиаторите бяха със зелени плащове и морски сърца. След 5 години първата победа над “армейците” е факт, но истината е, че е кована с много труд и търпение.

И когато главният ковач на успешния поход на морския легион Никола Спасов каза, че победата за него не е изненада, той съзнаваше защо. Защото Черно море стана фактор.

“Моряците” отсрамиха представянето на българските тимове в евротурнирите при първото си участие в УЕФА, а в шампионата не отстъпиха на “Тича” срещу нито един от така наречените грандове. Нещо повече, окупираха 3-то място и направиха битката за титлата толкова драматична.

Голяма заслуга за това има и онзи, когото доскоро някои плюеха, обиждаха и призоваваха за оставка. Онзи, който изтърпя, понесе напрежението и отговори с труд, амбиция и скромност – формулата, която изгради фактора Черно море.

Така, че фенове, отдайте чест и на Никола Спасов, защото той си я изстрада и заслужи!


Аз отдавна съм казал евала на Кольо, наистина доказа, че е можещ треньор, макар че преди година и половина доста ни късаше нервите със загуби от Марек, равни с Беласица като домакини и подобни глупости, но вече се доказа и дано продължава да развива отбора както обича да казва той във възходяща линия :)

Потребителски аватар
Ticha
Мнения: 3308
Регистриран на: 26 сеп 2008 13:26
Местоположение: стадион "Тича", Варна
Контакти:

Re: ЧЕРНО МОРЕ СТАНА ФАКТОР! ФЕНОВЕ, ОТДАЙТЕ ЧЕСТ И НА СПАСОВ!

Мнениеот Ticha » 17 май 2009 14:57

Много хубава статия! Евала на Добри Атанасов!
Аз си признавам че в началото бях от онези, които бяха срещу Кольо, но вече мнението ми за него е различно. Благодарим ти Кольо! :mrgreen:

Потребителски аватар
smash_the_reds
Мнения: 3164
Регистриран на: 24 апр 2008 23:04

Re: ЧЕРНО МОРЕ СТАНА ФАКТОР! ФЕНОВЕ, ОТДАЙТЕ ЧЕСТ И НА СПАСОВ!

Мнениеот smash_the_reds » 17 май 2009 15:00

Евала на мастиката!И аз благодаря...
Изображение Изображение

Потребителски аватар
garfild8
Мнения: 3876
Регистриран на: 19 авг 2008 19:32
Контакти:

Re: ЧЕРНО МОРЕ СТАНА ФАКТОР! ФЕНОВЕ, ОТДАЙТЕ ЧЕСТ И НА СПАСОВ!

Мнениеот garfild8 » 17 май 2009 15:24

Ticha написа:Много хубава статия! Евала на Добри Атанасов!
Аз си признавам че в началото бях от онези, които бяха срещу Кольо, но вече мнението ми за него е различно. Благодарим ти Кольо! :mrgreen:

Аз също бях скептичен към Кольо в началото,но след участието ни в УЕФА,разбрах че може.Даже имам пост специално за това.Но след вчера си мисля,че Кольо ще стане легенда.ЕВАЛА КОЛЕ.ГОЛЯМ СИ.
А на Смаша,как няма да се кефи,нали думнахме омразния му червен отбор
smash_the_reds написа:Евала на мастиката!И аз благодаря...
smash_the_reds написа:Евала на мастиката!И аз благодаря...

Смаш,кажи Мерси и на момчетата от ЧМ и техните фенове. :P :P :P
Само Черно море.

Потребителски аватар
Sagittarius
Мнения: 1905
Регистриран на: 05 апр 2009 00:47

Re: ЧЕРНО МОРЕ СТАНА ФАКТОР! ФЕНОВЕ, ОТДАЙТЕ ЧЕСТ И НА СПАСОВ!

Мнениеот Sagittarius » 17 май 2009 15:45

То има ли изобщо някой да не е бил скептичен към качествата на Спасов?Мога да изредя сума ти мачове,които е провалил за първата си година,вкл. и финала за Купата с Литекс.Колко пъти правеше селекции от анонимници-бананоберачи,които нищо не са дали на отбора?Но признавам-понаучи играта и сега вещо ръководи възловите мачове.Ако не можем да спечелим,то поне така реди нещата,че да не загубим.Примерно тази 1 точка която взе срещу Левски сега ни държи над Локо Сф.В тактически план е много напред,но не знам защо зимата подготовката ни бе на много слабо ниво и едва сега навлизаме във форма.Дано не се повтаря това занапред.Хубаво е,че Спасов е отдаден на Черно Море,без сантименти към Левски и ЦСКА.Никога не съм искал треньор,който да е фен на някой от тези отбори,какъвто например беше Вуцов или Станков преди него.Изключително против смяна на Спасов съм аз,той е точния човек за Черно Море.
Репортерка на ПРО БГ към Илиан Илиев " Но ти си левскар"....Илиан Илиев: "Нееее,аз съм от Черно Море"

..ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ обичаме теее...

Потребителски аватар
garfild8
Мнения: 3876
Регистриран на: 19 авг 2008 19:32
Контакти:

Re: ЧЕРНО МОРЕ СТАНА ФАКТОР! ФЕНОВЕ, ОТДАЙТЕ ЧЕСТ И НА СПАСОВ!

Мнениеот garfild8 » 17 май 2009 15:58

Sagittarius написа:То има ли изобщо някой да не е бил скептичен към качествата на Спасов?Мога да изредя сума ти мачове,които е провалил за първата си година,вкл. и финала за Купата с Литекс.Колко пъти правеше селекции от анонимници-бананоберачи,които нищо не са дали на отбора?Но признавам-понаучи играта и сега вещо ръководи възловите мачове.Ако не можем да спечелим,то поне така реди нещата,че да не загубим.Примерно тази 1 точка която взе срещу Левски сега ни държи над Локо Сф.В тактически план е много напред,но не знам защо зимата подготовката ни бе на много слабо ниво и едва сега навлизаме във форма.Дано не се повтаря това занапред.Хубаво е,че Спасов е отдаден на Черно Море,без сантименти към Левски и ЦСКА.Никога не съм искал треньор,който да е фен на някой от тези отбори,какъвто например беше Вуцов или Станков преди него.Изключително против смяна на Спасов съм аз,той е точния човек за Черно Море.

Сагитариус,от 30 години съм моряк и съм забелязал,че открай време,нашите винаги започват много трудно началото на всеки полусезон.Така че това не е от вчера.Много рядко се случва да сме постоянни през целия сезон.Дано това непостоянство,най-сетне престане.Иначе като резултати,този полусезон сме перфектни.Една загуба в 12 мача,си е голямо постижение.
Само Черно море.

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4252
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: ЧЕРНО МОРЕ СТАНА ФАКТОР! ФЕНОВЕ, ОТДАЙТЕ ЧЕСТ И НА СПАСОВ!

Мнениеот LoveAndPeace » 17 май 2009 16:21

Моряци не разваляйте магията!!!
Още на следващия мач - ОСТАВКА!!! :)
Евала , много добър мач направихте.

Потребителски аватар
DrAvalanche
Мнения: 2877
Регистриран на: 06 апр 2009 08:11
Контакти:

Re: ЧЕРНО МОРЕ СТАНА ФАКТОР! ФЕНОВЕ, ОТДАЙТЕ ЧЕСТ И НА СПАСОВ!

Мнениеот DrAvalanche » 17 май 2009 16:30

Не пропускайте да благодарите и на Димо Момиров
Ние сме Чък Норис на А група, разбираш ли. Ние сме лелката за водата... На който искаме пишем 4 кубика, на който искаме пишем 20 кубика. Ние сме закона! Ние сме конституцията! Левскарски режим!!!

ОВ 1948 ГГ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
Red_champions
Мнения: 1773
Регистриран на: 17 май 2009 09:21

Re: ЧЕРНО МОРЕ СТАНА ФАКТОР! ФЕНОВЕ, ОТДАЙТЕ ЧЕСТ И НА СПАСОВ!

Мнениеот Red_champions » 17 май 2009 16:33

DrAvalanche написа:Не пропускайте да благодарите и на Димо Момиров





:) :) :)
Blue is the colour , football is the game , we are all together and winning is our aim ! So cheer us on through the sun and rain , cos Chelsea , Chelsea is our name !

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: ЧЕРНО МОРЕ СТАНА ФАКТОР! ФЕНОВЕ, ОТДАЙТЕ ЧЕСТ И НА СПАСОВ!

Мнениеот MORSKI » 17 май 2009 16:36

DrAvalanche написа:Не пропускайте да благодарите и на Димо Момиров


Момиров няма нищо общо!!!Не говоир простотии!
Личи си,че играем честно и красиво-всички го признават!
А Ристосков сякаш не пдопря Цска в този мач,а!!!
Неадекватен си беше прсто в доста отигтавания,аз не знам Пнев какво е вдиял,ама аз видях купища фалове от страна на Цска,които той не отсъди,а за най-малкото съприкосновение даваше фал за Цска!!!!!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта