Гордоста да си фен на Черно море

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
more
Мнения: 974
Регистриран на: 01 апр 2009 21:39
Контакти:

Re: Гордоста да си фен на Черно море

Мнениеот more » 16 май 2009 23:57

goteborg написа:
more написа:И аз съм горд с момчета,но не искам да чувам благодарности от левскарите които изсипаха страшно много помия за този мач.Това показва колко сте жалки.
Виж какво, след като не съм казал една дума за уговорка преди мача, няма нищо недостойно в това, да ви поздравя. Ако бях изсипал куп помия преди мача, сега това щеше да е двуличие. Прочети ми мненията и се убеди сам. Не ни слагай всички под един знаменател, не е правилно.

Не цитирам точно тебе,но доста вашите написаха че едва ли не ще дадем този мач на ЦСКА не можяха да разберят че ние играем само за себе си.Да наистина има левскари които си дават съвсем нормални коментари,но има и такива които тука намират отдушник на своите проблеми.
С ДУЗПИ БИЕ, ОТ ДУЗПИ ОТПАДА - ЩО Е ТО ?


daniel875 написа:След "Левски" и ЦСКА, "Ботев", Локомотив Пловдив, Локомотив София и в последните години "Литекс" вие сте най - бутаният отбор в България. Какво повече искате?

CSKA V-na
Мнения: 196
Регистриран на: 09 май 2009 22:54
Контакти:

Re: Гордоста да си фен на Черно море

Мнениеот CSKA V-na » 17 май 2009 00:02

И от мен браво момчета.Заслужихте си победата, играхте с желание и победихте.Съжалявам, че моя отбор загуби, за което си е виновен само той, но пък се радвам, че в града ми има отбор борещ се за призово място.А иначе за честната игра, да показахте на всички и сега следва ,който е говорил обратното да се извини, като мъж.

Потребителски аватар
sedem_!_dva
Мнения: 1942
Регистриран на: 14 авг 2008 20:01
Skype: Абе къде е Батко(в) !?

Re: Гордоста да си фен на Черно море

Мнениеот sedem_!_dva » 17 май 2009 00:10

Първо и някой да е казал нещо преди мача и да не е няма никакво значение, защото това е нещо нормално борещия се за 3-то място и в момента на това място да играе за победа във всеки мач, не е нужно да се благодари... второ единствено може да се честити победата им в един посредствен мач с особено комични отигравания накрая и ритане нагоре, наляво и надясно на топката... победителите не ги съдят, но някой ще почнат да се самозабравят след една победа над ЦСКА, което не е никак хубаво...
NON MOLLARE MAI

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1234
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: Гордоста да си фен на Черно море

Мнениеот Veso1913 » 17 май 2009 00:16

До седем на два!Май не си разбрал въобще за какво е темата,нали?Не търсим поздравления и благодарности за играта или победата.Или дори заради простия факт,че най-вероятно ви направихме шампиони.Не търсим извинения за нищо.Поне аз не търся.Не!Става въпрос за честната игра.Но за съжаление,този термин мисля че ти е чужд.Дано греша!
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1188
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: Гордоста да си фен на Черно море

Мнениеот mursusaid » 17 май 2009 01:54

горд съм с отбора и не само след днешния мач.след днешния мач съм и щастлив.Не търся извинение от някакви заблудени фенчета,които говориха преди мача как ще лягаме,за да го кажат са достатъчно заблудени,че да се занимавам с тях,не чакам и поздравления и не ми пука какво говорят левскари,цесекари или някакви други,не търся и някакви разбори да ми прави някой си който да ми казва че сме щели да се величаем много след победата,това с величаенето е патент на някои наши грандове ;) .Аз съм доволен,че днес видях отбора който обичам ,че се раздаде докрай и търсеше и желаеше да победи във всяка една минута от мача,във всяко едно единоборство по терена..дали е било красиво или грозно няма значение,а и не мисля че когато някой победи и е търсил до край и се е раздал до последните си сили му е грозна победата ;) Аз съм щастлив и горд,че съм от Варна и съм фен на отбора на Варна-Черно море,дори и в Б група,дори и в тежки и трудни дни,аз никога не съм се отказвал от отбора и не съм крил ,че съм от Черно море,и е много лесно да си от силния за деня,а обикновено това вБГ е левски и цска,трудно е да си с отбора си в трудните мигове и съм горд,че не се отказвам от него и тогава и съм вярвал,че ще дойдат хубави дни и за моя отбор,а това днес бе един от тези дни,и съм сигурен че ще има още такива,и моряци само напред и нагоре
За вас моряци ний живеем...

Потребителски аватар
sedem_!_dva
Мнения: 1942
Регистриран на: 14 авг 2008 20:01
Skype: Абе къде е Батко(в) !?

Re: Гордоста да си фен на Черно море

Мнениеот sedem_!_dva » 17 май 2009 09:22

Veso1913 написа:До седем на два!Май не си разбрал въобще за какво е темата,нали?Не търсим поздравления и благодарности за играта или победата.Или дори заради простия факт,че най-вероятно ви направихме шампиони.Не търсим извинения за нищо.Поне аз не търся.Не!Става въпрос за честната игра.Но за съжаление,този термин мисля че ти е чужд.Дано греша!


Да бе, аз това го казвам към левскарите, а не за феновете на Черно море, ама обърках темата... :lol: :lol: Защото бях малко на градус снощи. ;) За вас е ясно, че си играете за себе си и не чакате някакви благодарности, поне повечето от вас...

До mursusaid изобщо нямаш представа какво е да си от малък отбор... Същото е и при феновете на Ботев ПД, вие сте стари клубове, отбори с традиции във футбола, шампиони на България преди години, градовете ви са половин милионни... имате спадове и трудности, когато сте били по Б група, но в един такъв град е просто невъзможно отбора да остане без финансова подкрепа и да крета по В група не говорим за 1 или 2, 3 години, а почти цялото си съществуване да е там. Виж съвсем по друг начин стои въпроса да си фен например на Академик Свищов, Бдин Видин, Ботев Враца, Розова долина Казанлък и т.н... тогава е трудно да бъдеш привърженик на тези отбори, а да не си фен на Левски или ЦСКА примерно, да не говорим и за близостта им до София...
NON MOLLARE MAI

Потребителски аватар
garfild8
Мнения: 3876
Регистриран на: 19 авг 2008 19:32
Контакти:

Re: Гордоста да си фен на Черно море

Мнениеот garfild8 » 17 май 2009 16:21

БРАВО МОРЯЦИ.ВЕЛИКИ СТЕ.Благодаря ви от сърце,за гордостта която ни носите този сезон.ПОКЛОН.
Само Черно море.

morsky_4yk
Мнения: 4
Регистриран на: 17 май 2009 17:17
Skype: morsky_4yk
Контакти:

Re: Гордоста да си фен на Черно море

Мнениеот morsky_4yk » 17 май 2009 17:38

Оби4ам 4ернооо Мореееее-Оби4ам 4ернооо Мореееее-Оби4ам 4ернооо Мореееее :) ;) ;)


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта