СОФИЙСКИ ЖУРНАЛИСТИ ИЗВИНЕТЕ СЕ

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Manolkata
Мнения: 223
Регистриран на: 17 ное 2008 21:47
Контакти:

Re: СОФИЙСКИ ЖУРНАЛИСТИ ИЗВИНЕТЕ СЕ

Мнениеот Manolkata » 17 май 2009 02:15

Олимпия Люблянаa написа:моряци вие, какви спортисте сте ? учите децата, който подават топките да ги крият , това нее спорт това е срамна работа, представям си какви футболисти ще произлезе от тях и какви хора .

Прасе, ай бягай обратно в кочинката
Само Черно море,Интер и Тотнъм

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: СОФИЙСКИ ЖУРНАЛИСТИ ИЗВИНЕТЕ СЕ

Мнениеот MORSKI » 17 май 2009 15:45

Любляна нещо ти има!!!!!
Как може да хвърляте факли и камъни по футболисти и фенове и да казвате,че сте велики-има нещо сбъркано у вас!!!!!

Потребителски аватар
ozzy
Мнения: 575
Регистриран на: 18 авг 2008 00:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: СОФИЙСКИ ЖУРНАЛИСТИ ИЗВИНЕТЕ СЕ

Мнениеот ozzy » 18 май 2009 18:13

Аз пък не искам никой да ми се извинява. Разни Боратковци не могат да ме накарат дори да си го преместя от левия в десния крачол. Лошото е, че такива изверги като Борат, Селския, Лупи, Кюфтето и т.н., без никакво извинение, ебаха майката на такива отбори с история, а и допълнително наливат масло в огъня на лумпенизираните псевдо футболни фенове. Четейки всички теми свързани с мача, се оказа, че има много нормални фенове и на Левски, и на ЦСКА, и на други отбори, които могат да гледат един мач безпристрастно и да дадат честно мнение за мач от А група, но бъркането на лайната от така наречените футболни деятели само подтиква идиотите по трибуните /които за съжаление са повече от нормалните фенове/ да вършат простотии като агитката на ЦСКА. Не, не искам извинения, искам горенаписаните лица извън професионалния футбол и в пандиза заради цялата свинщина която създават около себе си. На тея "красавци" мога да им кажа само едно, пичове не хвърляйте камъни в "рядкото" защото пръска и мирише!!!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта