Стойчо Младенов на Тича???

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ludiq1913
Мнения: 631
Регистриран на: 11 май 2009 13:33

Re: Стойчо Младенов на Тича???

Мнениеот ludiq1913 » 13 май 2009 13:44

emo написа:
ludiq1913 написа:Работата е там, че от както станахме силен отбор борещ се за челните места се шуми много около нашия отбор и се пишат доста глупости - ''Кривия отивал в Левски, сигурно ново попълнение'', '' ТИМ кани Стойчо Младенов'' за днес две глупости, така ще и и утре ще има простотии неотговарящи на истината, явно някой иска да ни разконцетрират преди важния мач с ЦСКА като пуска такива измислици

:D :D :D ако искате да сте на върха ще трябва да свиквате с тези работи.да се пишат глупости.Ако тройчо ви стане треньор ще изядете тревата срещу Левски а срещу цска ще се чуди как да ляга.спомнете си неговият престой в Литекс

Това за Стойчо Младеов е много стара новина и беше измислица, сега се появи изведнъж преди мача с ЦСКА, явно искат да се отрази негативно на нашия отбор преди мача с ЦСКА, все пак пряко рефлектира върху Кольо Спасов.За някакъв мач, който УЕФА разследваше се появиха по медиите веднага заглавия, че УЕФА още ни разследва точно 3-4 дена преди мача с Левски,ясно е защо се прави всичко това.А и да не забравим, че и Кривия отива в Левски, сигурно ново попълнение :lol: голям тандем ще са с Данчо Тодоров

Потребителски аватар
emo
Мнения: 520
Регистриран на: 25 апр 2009 07:08
Skype: еmil.drenkov
Местоположение: София

Re: Стойчо Младенов на Тича???

Мнениеот emo » 13 май 2009 13:50

ludiq1913 написа:
emo написа:
ludiq1913 написа:Работата е там, че от както станахме силен отбор борещ се за челните места се шуми много около нашия отбор и се пишат доста глупости - ''Кривия отивал в Левски, сигурно ново попълнение'', '' ТИМ кани Стойчо Младенов'' за днес две глупости, така ще и и утре ще има простотии неотговарящи на истината, явно някой иска да ни разконцетрират преди важния мач с ЦСКА като пуска такива измислици

:D :D :D ако искате да сте на върха ще трябва да свиквате с тези работи.да се пишат глупости.Ако тройчо ви стане треньор ще изядете тревата срещу Левски а срещу цска ще се чуди как да ляга.спомнете си неговият престой в Литекс

Това за Стойчо Младеов е много стара новина и беше измислица, сега се появи изведнъж преди мача с ЦСКА, явно искат да се отрази негативно на нашия отбор преди мача с ЦСКА, все пак пряко рефлектира върху Кольо Спасов.За някакъв мач, който УЕФА разследваше се появиха по медиите веднага заглавия, че УЕФА още ни разследва точно 3-4 дена преди мача с Левски,ясно е защо се прави всичко това.А и да не забравим, че и Кривия отива в Левски, сигурно ново попълнение :lol: голям тандем ще са с Данчо Тодоров

точно това искам да ти кажа ако сте слаби никой няма да ви обръща внимание докато сега свинете са се гипсирали и трябва да им се помага

Потребителски аватар
TheClub
Мнения: 2112
Регистриран на: 26 юни 2008 19:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: Стойчо Младенов на Тича???

Мнениеот TheClub » 13 май 2009 14:30

emo написа:точно това искам да ти кажа ако сте слаби никой няма да ви обръща внимание докато сега свинете са се гипсирали и трябва да им се помага


Я го тоя синия. На кого погали медийте. Знаех си аз, че е на ЦСКА и очаквам още червени фенове да ме подкрепят... 8-) Лел емо ли къ'в си не те знам, ама си толкова заблуден щом си мислиш, че медийте помагат на ЦСКА... Ако помагат на някой това е на леФски.
По принцип не пиша левски с Ф, но това е от яд на такива като тоя индивид..

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1188
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: Стойчо Младенов на Тича???

Мнениеот mursusaid » 13 май 2009 14:36

TheClub написа:
emo написа:точно това искам да ти кажа ако сте слаби никой няма да ви обръща внимание докато сега свинете са се гипсирали и трябва да им се помага


Я го тоя синия. На кого погали медийте. Знаех си аз, че е на ЦСКА и очаквам още червени фенове да ме подкрепят... 8-) Лел емо ли къ'в си не те знам, ама си толкова заблуден щом си мислиш, че медийте помагат на ЦСКА... Ако помагат на някой това е на леФски.
По принцип не пиша левски с Ф, но това е от яд на такива като тоя индивид..


абе медиите помагат и на левски и на цска,затова и всички мразят София,защото преди всеки мач на един от двата отбора се почват едни такива писания за съперниците..и това днес излязло и от двата най-големи ежедневника в БГ е доказателство.Иначе как ще ми обясните тези измислици писани за нашия отбор,точно в един и същ ден,дни преди мача с ЦСКА ;)
За вас моряци ний живеем...

Потребителски аватар
Sagittarius
Мнения: 1905
Регистриран на: 05 апр 2009 00:47

Re: Стойчо Младенов на Тича???

Мнениеот Sagittarius » 13 май 2009 17:27

Не щем треньори-фенове на Левски и ЦСКА.Искаме такива като Ераносян,които с най-голям кеф унижават и двата отбора.Кольо Мастиката със сигурност поне е моряк,макар и със спорни качества,но все пак-моряк!Затова предпочитам кольо,отколкото един доказан цесекар,който тука би бил просто парашутист и най-малкото в постоянен конфликт с Кривия и Жоро Илиев,лидерите на нашия отбор и най-добрите ни играчи.Жоро беше в перманентен конфликт със Стойчо в ЦСКА,оня не го пускаше да играе и не можеха да се гледат даже.Без простотии моля и без съчинения свободна тема,като това за Кривия.Кривия има договор с Черно Море до лятото,но не на 2009,а на 2010.Кривия преподписа договора си с Черно Море миналата зима.Няма никакъв шанс да го дадем на Левски,повярвайте ми.Не само няма да го пуснем,но още следващия мач пронизва Левски и бием насред Герена.Сашо е капитана,който ще изведе Черно Море до така дълго чаканата 5-та титла.
Репортерка на ПРО БГ към Илиан Илиев " Но ти си левскар"....Илиан Илиев: "Нееее,аз съм от Черно Море"

..ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ обичаме теее...

Потребителски аватар
BS1913
Мнения: 490
Регистриран на: 03 мар 2009 11:37
Контакти:

Re: Стойчо Младенов на Тича???

Мнениеот BS1913 » 13 май 2009 18:10

Не ни трябва.Ще докара някви португалци и отиде всичко по дяволите.Резултатите които показваме недават и грам основание да сменят Кольо пък и на ТИМ-а им излиза евтинко.Човека няма претенции за играчи и работи с това което има 8-) Пък и е мит че ТИМ-а дават много пари .Дават достатъчно,но не и за футболисти.Справка трансферите от зимата и от лятото,а и си спомнете защо не подоновиха договорите на Периш и Рикардо 8-) Но пък мене това ме урежда защото няма смисъл да се наливат милиони за селекция и накрая някакви чужденци да правят бойкоти и да провалят отборите.Към Кольо само една забележка-Да налага юношите в тях е бъдещето.Дани Димов е страхотен талант и го показва с мачовете в които влиза на мястото на Борносузов.Тошко Колев си позагуби формата от миналата година ,но е разбираемо поради факта че много рядко играе дори и като резерва както беше миналата година 8-)
Вратарят на "Тича" през 1919 д-р Кирчо Ангелов в първия мач със "Славия" във Варна поискал стол, седнал пред вратата си, запалил лула и невъзмутимо зачел вестник! Тичанци победили с 3:0.

Потребителски аватар
Sagittarius
Мнения: 1905
Регистриран на: 05 апр 2009 00:47

Re: Стойчо Младенов на Тича???

Мнениеот Sagittarius » 13 май 2009 19:10

Прав си за Дани.Това момче е наистина нашия скъпоценен камък.Такъв халф в България рядко се ражда.Ръстов,як,борбен,много талантлив,с добра техника и поглед над играта-абсолютно всяка първа топка печели във въздуха и всяко единоборство пак е негово.Отличен в пресичането на пасовете.Щом е с нас на терена нашата халфова линия просто мачка противниковата такава.Но най-голямата дарба на Дани за мене е неговия характер-той е лидер.Пълно перде,абсолютен непукист.Сетете се последните черти на характера кой наш играч ги има?Е,Дани няма харизмата на Кривия,но пък Жоро Илиев я има :D .Може скоро да видим пък един отбор,голям отбор предимно с наши кадри.Кольо-Велизар Попов,този дует познава нашата школа и момчетата в нея.Много ми се ще в събота Дани да бъде поставен срещу Маркиньос,че да ни спечели половината мач :D
Репортерка на ПРО БГ към Илиан Илиев " Но ти си левскар"....Илиан Илиев: "Нееее,аз съм от Черно Море"

..ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ обичаме теее...

Потребителски аватар
garfild8
Мнения: 3876
Регистриран на: 19 авг 2008 19:32
Контакти:

Re: Стойчо Младенов на Тича???

Мнениеот garfild8 » 14 май 2009 13:24

Добре сме си с Мастиката,не ни трябва Тройчо Младенов.
Само Черно море.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 38 госта