БГ футбол 2013-2014 - Варненските стадиони

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

fraport
Мнения: 669
Регистриран на: 05 дек 2009 12:03
Контакти:

Re: БГ футбол 2013-2014 - Варненските стадиони

Мнениеот fraport » 02 юни 2013 11:34

Темата е изключително болезнена ! Аз лично вече спрях да мисля и говоря по този въпрос ,тъй-като отчаянието е преобладаващо в мен по този въпрос .
Но има и нещо положително във всичко това .Темата е толкова наболяла ,че вече не говорим за инвестиция на определен клуб в такова съоръжение а за инвестиция на цялата община . Варна като град няма т.н '' Градски Стадион '' -спортно съоръжение с изключителна важност за всеки един град .А идва избори ,така че тук въпросът е '' МОЖЕ ЛИ ОБЩИНАТА ДА ИЗТЕГЛИ ЗАЕМ ЗА СТРОИТЕЛСТВОТО НА ГРАДСКИ СТАДИОН ? '' и отговорът е - МОЖЕ !!! .Община Варна има заеми в размер на 59 милн .лева , а бюджетът е 214 милн .Т.е около 1/4 от годишният ти доход е размера на заема . Т.е ако средно всеки от нас работи за около 800 лв заплата и годишният му доход е 10000 лв все едно да има заем за 2500 лв .Съгласете се ,че е направо смешно .Аз лично при тези доходи имам задължения за около 7 000 лв . Идват избори и затова трябва както се казва да си поискаме от бъдещият кмет именно това СТАДИОН !!!!

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4374
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: БГ футбол 2013-2014 - Варненските стадиони

Мнениеот greenpeak » 02 юни 2013 14:36

fraport, ти изведнъж обвини общината за липсата на градски стадион :mrgreen: .

Защо не обвиниш ТИМ, поне веднъж бе :mrgreen: ?

от fraport на 18 Мар 2013 15:27 : Срещал съм се лично с Марин Митев в кабинета му и целият е с плакати ,шалчета и медали на Черно Море .Човекът е 100% фен на отбора ,а от един от близките му хора в една от подопечените им фирми знам със сигурност ,че след края на обектите - Алея Първа ,Летище Варна започват стадион Варна.Това ще стане до 2 месеца .Групировката има дългосрочни стратегии за развитието на отбора и един от фактите за това е и една от най-добрите ДЮШ .Почти 40% от парите давани от ТИМ отиват за децата на отбора .


Днес е 02.06.2013г. ............................... :mrgreen: ???

fraport
Мнения: 669
Регистриран на: 05 дек 2009 12:03
Контакти:

Re: БГ футбол 2013-2014 - Варненските стадиони

Мнениеот fraport » 02 юни 2013 21:46

greenpeak написа:fraport, ти изведнъж обвини общината за липсата на градски стадион :mrgreen: .

Защо не обвиниш ТИМ, поне веднъж бе :mrgreen: ?

от fraport на 18 Мар 2013 15:27 : Срещал съм се лично с Марин Митев в кабинета му и целият е с плакати ,шалчета и медали на Черно Море .Човекът е 100% фен на отбора ,а от един от близките му хора в една от подопечените им фирми знам със сигурност ,че след края на обектите - Алея Първа ,Летище Варна започват стадион Варна.Това ще стане до 2 месеца .Групировката има дългосрочни стратегии за развитието на отбора и един от фактите за това е и една от най-добрите ДЮШ .Почти 40% от парите давани от ТИМ отиват за децата на отбора .


Днес е 02.06.2013г. ............................... :mrgreen: ???

Поредният анти-Тимаджия ......абе момче ти в кой град живееш .Едва ли във Варна ,и ако случайно си Варненец въобще занимаваш ли се с нещо .Имаш ли понятие от Варненският бизнес .Тук сме едно село в сравнение със София като бизнес ,иначе като град сме супер.Във Варна познавам почти всички собственици на фирми -т.н бизнесмени и знаеш ли какви са те - ПЪЛНИ ЦЪРВУЛИ .Дават заплатки по 300-400 лв ,мишки и псевдо паралии .Кой ако не ТИМ ще ти издържа отборе бе ? Кажи поне едно име преди да говориш ! Преди да плюеш по хората им намери заместници ,защото ни чака В група без тях .Искаш съдбата на Спартак ли да последваме ? Преди да напишеш следващото си мнение искам да посочиш конкретни лица които могат да издържат отбора !!!! И без такива мнения от сорта '' по добре във В група без ТИМ отколкото с тях в А '' То в моментас на стадиона има по 1000 души макс, а във В колко ще са ? И съм сигурен ,че ти си от тези които не са стъпвали на мач от години .Кой беше полседният мач на Черно Море който посети .....защото аз не съм изпускал такъв от 1998 г !!!!

dans1913
Мнения: 110
Регистриран на: 12 апр 2010 20:54
Контакти:

Re: БГ футбол 2013-2014 - Варненските стадиони

Мнениеот dans1913 » 03 юни 2013 01:31

зеленобелия написа:Новият кмет на Варна,който иска да спечели трябва да обещае,че преоритет на неговия мандат е построяването на стадион Варна.

Гледайки кандидатите за кмет, ме съмнява някой от тях да се е събличал по физическо :o , а ти искаш стадион да строят.

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4374
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: БГ футбол 2013-2014 - Варненските стадиони

Мнениеот greenpeak » 03 юни 2013 15:31

fraport-та си сменя мнението през два месеца :mrgreen: .
За стадион Варна общината има договор с ТИМ още от 26.05.2005г., ама няма кой да им търси сметка на мутрите.

fraport какво се случи със строежа - два месеца минаха (брегоукрепването на Алея първа приключи на 31.05.13г.; до месец Юли се открива новият терминал на летището) :mrgreen: ???

guglata
Мнения: 774
Регистриран на: 07 мар 2012 21:01
Контакти:

Re: БГ футбол 2013-2014 - Варненските стадиони

Мнениеот guglata » 03 юни 2013 19:17

Без лиценз няма да останем, няма причини да си притеснява ръководството. Стадион няма да видим поне в близките години, а най-вероятно въобще никога.

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: БГ футбол 2013-2014 - Варненските стадиони

Мнениеот Onq » 05 юни 2013 10:45

Няма да се прави нищо на нито един от двата стадиона.Ако случайно не ни дадат лиценз(който ние изобщо не заслужаваме) ще играем на стадиона в младост.Ще сложат там 2000 седалки още и тва е.Но-най вероятно отново ще ни дадат лиценз за Тича, без да отговаряме на нито едно условие . Инфото е от кухнята и е на
100 %

Sole
Мнения: 4551
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: БГ футбол 2013-2014 - Варненските стадиони

Мнениеот Sole » 08 юни 2013 11:08

Нито един кандидат кмет и нито един журналист не смее да обели и дума за строежа на стадиона :evil: Абсурд е в XXI век морската столица да няма стадион с осветление! Ст.Тича,ако въобще може да се нарече стадион с маломерните си размери и окаяно състояние освен за тренировки и контроли не може да бъде използан за други цели.
Сега е моментът в периода предизборната компания въпроса за строежа за стадиона да бъде поставен на всеки един от кандидат кметовете от феновете и всички които обичат спорта в града,като се подкрепи кандидатурата на този кмет, който посочи конкретни срокове за започване и завършване на стадиона :!:

Потребителски аватар
зеленобелия
Мнения: 473
Регистриран на: 11 авг 2009 17:51
Контакти:

Re: БГ футбол 2013-2014 - Варненските стадиони

Мнениеот зеленобелия » 08 юни 2013 17:34

Sole написа:Нито един кандидат кмет и нито един журналист не смее да обели и дума за строежа на стадиона :evil: Абсурд е в XXI век морската столица да няма стадион с осветление! Ст.Тича,ако въобще може да се нарече стадион с маломерните си размери и окаяно състояние освен за тренировки и контроли не може да бъде използан за други цели.
Сега е моментът в периода предизборната компания въпроса за строежа за стадиона да бъде поставен на всеки един от кандидат кметовете от феновете и всички които обичат спорта в града,като се подкрепи кандидатурата на този кмет, който посочи конкретни срокове за започване и завършване на стадиона :!:


Всички журналисти във Варна са платени и за това не смеят да ги питат за стадиона.

ShooterMan
Мнения: 7816
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: БГ футбол 2013-2014 - Варненските стадиони

Мнениеот ShooterMan » 08 юни 2013 18:17

Журналистите не само във Варна са платени,всичките са или политически,или олигархични подлоги,които рядко задават неудобните въпроси.Лошото при нас е,че освен журналистите подлоги са и повечето от ветераните,също към подлогите можем да причислим и хората узурпирали фен-клуба на Черно Море и смятащи се,че говорят от името на всички фенове на Черно Море....въпреки,че мненията им са винаги в услуга на ТИМ и често на 180 градуса с позицията на останалите 99% от феновете.И в контекста на някои мнения по-горе - аз не съм против ТИМ,винаги съм отчитал успехите постигнати от мъжкия отбор и особено големите успехи в школата.Единствено обаче подкрепям Черно Море и неговите интереси,а те са Черно Море да има хубав стадион,Черно Море да има силен отбор и да печели медали,трофеи и Евроучастия.Черно Море е най-важния,понякога ТИМ са на правилната позиция(получавали са много похвали),но често са на грешната и заслужават критиката и неудобните въпроси.Не може да нямаме стадион след като налапаха куп общински имоти за стотици милиони,а дори една Тича не стегнат поне като хората.За отбора не говорим изобщо,с лека ръка ей така разрушиха отбора бронзов медалист,отбор,който бе много трудно създаден,с много усилия и много болка изтърпяна от феновете,а и от самите ТИМ.При това всичко беше за някакви смешни пари,единия искал 15 000 заплата - гониме го,Периш беше уникален ляв бек,какъвто никога не е играл в А група.Рикардо Андре също....а дефакто финиширахме на 4 т. зад 1-вия тогава.После се започнаха големите заплати,Електричката,Борносузов,Каруча,Кривия особено...
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта