Бивши юноши, играчи и треньори на Черно море

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Alexandrov93
Мнения: 356
Регистриран на: 18 апр 2009 18:14
Контакти:

Re: Бивши юноши и играчи на Черно море

Мнениеот Alexandrov93 » 12 яну 2017 18:33

- Кое кара един футболист да си тръгне от „Герена“ и да приеме оферта на отбор от Израел? Единствено финансов ли е стимулът?
- Странно е, да. Преди години, като малко дете, гоних топките на “Тича” и с треперещи ръце съм ги подавал на футболистите на Левски. За мен Левски е най-големият отбор в България.


http://www.sportal.bg/news.php?news=643109

Този шабленския е голямо говедо обаче. Няма спирачки!

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: Бивши юноши и играчи на Черно море

Мнениеот Onq » 13 яну 2017 09:03

Alexandrov93 написа:
- Кое кара един футболист да си тръгне от „Герена“ и да приеме оферта на отбор от Израел? Единствено финансов ли е стимулът?
- Странно е, да. Преди години, като малко дете, гоних топките на “Тича” и с треперещи ръце съм ги подавал на футболистите на Левски. За мен Левски е най-големият отбор в България.


http://www.sportal.bg/news.php?news=643109

Този шабленския е голямо говедо обаче. Няма спирачки!


А всъщност е болно прасе.От негов съученик знам ,че когато чорбата губели мач после не идвал на училище.Заклето прасе правещо се на говедо от малък = абсолютен боклук.

ShooterMan
Мнения: 7816
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Бивши юноши и играчи на Черно море

Мнениеот ShooterMan » 16 яну 2017 13:17

Малееее просто няма такава карикатура :lol: :lol: :lol:. Треперещи ръце хахахахахахахахахаха :lol:
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.


Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: Бивши юноши и играчи на Черно море

Мнениеот Onq » 26 яну 2017 22:18

moreto vn написа:Райков в Рода Керкраде.
http://www.sportal.bg/news.php?news=646001

Браво на Монката! Да е жив и здрав и само успехи!

Sole
Мнения: 4551
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Бивши юноши и играчи на Черно море

Мнениеот Sole » 29 яну 2017 14:35

Варненският треньор Илиан Илиев официално е новият старши треньор на казахстанския Алтай. Новината беше обявена в сайта на новака в местния елит, като от клуба не съобщават подробности около договора на родния специалист, пише Блиц.
"ФК Алтай подписа с известния български специалист Илиан Илиев. Той е висикоквалифициран треньор и сме убедени, че ще издигне играта на тима на друго ниво", пишат от клуба.
Назначението на Илиан Илиев в Алтай не е изненадващо. Той се зае със задълженията си още преди официално да парафира с клуба, като дори води отбора в няколко контроли.

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Бивши юноши и играчи на Черно море

Мнениеот yavorescu » 31 яну 2017 20:38

Марк Клок е подписал с Дънди до края на сезона - http://www.bbc.com/sport/football/38816360

ShooterMan
Мнения: 7816
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Бивши юноши и играчи на Черно море

Мнениеот ShooterMan » 31 яну 2017 21:00

Успех на Марк Клок! Успех и на Илиан Илиев в новия му отбор, а ние се надяваме друг Илиан Илиев, но Младши да изгрее скоро ;)
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Sole
Мнения: 4551
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Бивши юноши и играчи на Черно море

Мнениеот Sole » 09 фев 2017 21:10

Шок за Илиан Илиев! Изритаха отбора му от елита на Казахстан
09.02.2017 / 14:37
Алтай, в който старши треньор е бившият български национал Илиан Илиев, бе изваден от Висшата лига на Казахстан.

Причината е липсата на 3-годишен професионален статут на отбора. Българският наставник потвърди за БТА, че засега остава начело на отбора и иска първо да се срещне с новото ръководство на клуба, което бе назначено преди два дни, въпреки че Алтай в момента е на подготвителен лагер в Турция със старото си ръководство. Новината повлия на много от футболистите на Алтай и Илиев потвърди, че много трудно ги е убедил да играят в днешната контрола с Пелистер Битоля, пише Блиц.
"Сългасих се да играем заради колегата Наджи Шенсой. Положението при нас е много тежко. Искам първо да се видя с новото ръководство. Имам действащ договор, вече 2 месеца съм начело на Алтай. Бяхме подготвили състав, но сега всичко става много трудно", завърши бившият наставник на Черно море,Берое, Левски и Локомотив Пловдив.
През миналия сезон Алтай завърши на второ място във второто ниво на футбола в Казахстан и спечели промоция за най-горния ешалон, но с решението тимът бе върнат обратно в по-долната дивизия.

Varnauser
Мнения: 384
Регистриран на: 27 юли 2012 17:34
Контакти:

Re: Бивши юноши и играчи на Черно море

Мнениеот Varnauser » 08 апр 2017 13:27

Марк Клок е напуснал "Дънди" след само 3 месеца в клуба, а преди това не се задържа дълго и в "Олдъм" - 6 месеца. Явнo продължава да се лута. При нас изкара почти пълни 2 години.

http://dundeefc.co.uk/news/klok-leaves-club/


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта