Гения Алекс!!!

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

blue bear
Мнения: 64
Регистриран на: 09 мар 2009 22:15

Re: Гения Алекс!!!

Мнениеот blue bear » 14 мар 2009 07:43

И понеже не ти чета умнотийте докрай,кьсно видях,че 65 потребители с BLUE в името сме все аз! Мисли както искаш! Блу е навсякьде,Левски е навсякьде,за да стряска сьнищата ви! И когато дойдете на Герена за мача с Вихрен,още преди да е започнал,губите с 0:1, защото манталитет не се купува! И само Левски Оле! П.П. И пак не сьм догледал: Bear e мечка , а не бира,ама както и да е ! А самочувствието и затова го имам,защото знам че Bear e мечка , а бира е beer! Хайде да си жив и здрав момко и топлете морето,че идваме! :lol:

Потребителски аватар
sedem_!_dva
Мнения: 1942
Регистриран на: 14 авг 2008 20:01
Skype: Абе къде е Батко(в) !?

Re: Гения Алекс!!!

Мнениеот sedem_!_dva » 14 мар 2009 09:20

MORSKI написа:.......
Иначе седем на два,като глупости бих отъждествил безумиците,които изказа лагуната(бира,или там каквото още е :lol: ) по адрес на Черно Море,прочети му безумиците и ще ти стане ясно ;)


Видях какво е написал blue bear в началото, което те е издразнило, че Черно море ще успеят влязат в шестицата(негово мнение-според мен няма какво да се сърдиш, все едно да кажеш, че Левски ще е на 4-то място накрая на първенството и аз да реагирам така, все пак е футбол и всичко може да стане). Та ти му отговаряш за неуспехите на отбора ни в Европа, а забравяш, че Левски последните 25 години има най-добрия коефициент за България в ЕКТ, то тогава ако нашия отбор става смешен в Европа, какво да говорим за другите ни представители. :D
Човека ти казва, че играете приличен футбол тази година, а ти му отвръщаш, че Левски играе анти-футбол. :? Казва ти, че ако ТИМ спре да спонсорира отбора ви може да изпаднете в Б група, което не е невъзможно, защото сте били в Б група не много отдавна, така че няма какво да се обиждаш (даде ти дори и пример с отбори от вашия ранг-Етър, Берое, Локо ПД, Ботев ПД, които са били също шампиони на България и то доста по-скоро от вас, а и също са изкарали много футболисти от школата си и в момента са много зле), че няма да изпаднете е ясно, все ще се намери някой спонсор в голям град като Варна. ;)
... Абе писна ми да пиша вече, защото стана много дълго. Ако си ме разбрал какво искам да ти кажа, че трябваше да му кажеш на blue bear, че не е прав и ще бъдете на 4-то или 3-то място накрая и всичко щеше да свърши, а не да водите този безмислен спор, в който написахте един куп глупости.
NON MOLLARE MAI

blue bear
Мнения: 64
Регистриран на: 09 мар 2009 22:15

Re: Гения Алекс!!!

Мнениеот blue bear » 14 мар 2009 09:34

Прав си седем на два! Само да не те изкарат че и ти сьм аз,защото го написа за момче или момиче което има Блу в името си! Истина е ,че нищо не сьм го обидил,но явно не обича истината момчето! Няма място за фенщина сред модераторите,дано го разберат,иначе ще си киснат сами вьв форума! Мисля,че трябва да има някакьв арбитраж,а не всеки който не му харесва нещо и да заключва темите или да банва! Потребителите са тези които решават в коя тема да участват!

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Гения Алекс!!!

Мнениеот MORSKI » 14 мар 2009 12:22

Слушай какво мечка ли си бира ли си не те знам,но ти най-малко имаш право да поучаваш!Лицемерно е най-малкото :!: Ти в работата на модераторите не се бъркай,ами си виж твоите писаници :!: Повярвай ми няма как да ме заблудиш,че не си един и същи човек,ти сам си призна,че си пишеш от 4 компютъра и,ако беше поне малко по-съобразителен щеше да се сетиш,че сам се излагаш :lol: Още повече,че и ip ти съвпада,но не ми се обяснява.Доста плосък начин да се опиташ да се измъкнеш,но не ти се получава.Седем на Два това си е неговото мнение,аз си имам право на моето.Отговарям му по подобаващ начин,ако злоупотребявах досега да съм го баннал(а той го заслужава).Не ме издразни толкова това,че ще сме шести,то дори е смешно като твърдение,издразни ме най-вече арогантното му поведение,което продъжава(ти ли ще кажеш какви са били момичетата по моерто бе????И хомосексуалисти ще наричаш,някой друг не се прави на ударен само,моля те :!: ).
На такъв човек има 2 варианта да му се отговори,чрез наказание,или както аз предпочетох на неговия език,дано поне разбере,ама явно неговото "остроумие" е пословично.....

blue bear
Мнения: 64
Регистриран на: 09 мар 2009 22:15

Re: Гения Алекс!!!

Мнениеот blue bear » 14 мар 2009 21:55

Ами наказвай бе! Да видим как ще го обясниш на главните модератори! А откьде пиша,с какво име,на теб обяснение не дьлжа! С теб приключвам! Не ми е интересно! Слагай си емотикони,отиват на драсканиците ти! :arrow:

blue bear
Мнения: 64
Регистриран на: 09 мар 2009 22:15

Re: Гения Алекс!!!

Мнениеот blue bear » 14 мар 2009 22:57

Кристинче,за теб само едно: Умните хора са казали: - Не хвьрляй в рядкото,ще те опрьска! Любопитно ми е да видя реакцията на модератор Черно море!

cristely
Мнения: 908
Регистриран на: 09 яну 2009 18:09
Контакти:

Re: Гения Алекс!!!

Мнениеот cristely » 15 мар 2009 00:24

blue bear написа:Кристинче,за теб само едно: Умните хора са казали: - Не хвьрляй в рядкото,ще те опрьска! Любопитно ми е да видя реакцията на модератор Черно море!

Ти нямаш ли си отбор та се вреш тук? Левски да не е цъфнал и вързал? Гледах ги днес. Голяма мъка. Но за български шампион стават, щото такъв ни е футбола.
Аз не ходя да се заяждам във вашия форум и никого не обиждам там. Или се дръж прилично, или въобще не стъпвай тук! Нямаме нужда от фитили и заяжданици. Има много хора които мразят Левски, не създавай излишни врагове!

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Гения Алекс!!!

Мнениеот MORSKI » 15 мар 2009 01:16

blue bear написа:Ами наказвай бе! Да видим как ще го обясниш на главните модератори! А откьде пиша,с какво име,на теб обяснение не дьлжа! С теб приключвам! Не ми е интересно! Слагай си емотикони,отиват на драсканиците ти! :arrow:


Слагам ти бан и не ми пука,длаи ще пишеш с още 100 никнейма.Същите тези глобалнои модератори са те предупредили не един път,дори са те баннали,но ти си пишеш от други места!Понеже не си знаеш мярката аз ще ти я посоча,прекали многократно :!: Не знам с кой си приключил,но е факт заминаваш си от форума :idea:

alfonso
Мнения: 204
Регистриран на: 15 мар 2009 21:21

Re: Гения Алекс!!!

Мнениеот alfonso » 15 мар 2009 21:27

А така банвай го! Той е от Левски! Пък е и умен! Значи пречи! :lol:

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Гения Алекс!!!

Мнениеот MORSKI » 15 мар 2009 23:45

Ккави глупсоти говориш?????Какво общо има тов аоткъде е???Ако ще и от Сталийска да е,ако се държи арогантно и нарушава правилата хич не ми пука :idea:


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта