26 кръг /Левски - Черно море/ 09.04.22 събота 20.00ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

ticha i vladislav
Мнения: 1065
Регистриран на: 01 мар 2010 20:08
Контакти:

Re: 26 кръг /Левски - Черно море/ 09.04.22 събота 20.00ч.

Мнениеот ticha i vladislav » 10 апр 2022 10:29

До 30 минута се бранихме добре докато се изморят и след това ги почнахме.Когато не се виждаше как ще ни бият,редовната софийскта съдийска поръчка се задейства-гониш човек от Черно море и спасяваш Левски и настоящето БФС.То няма мач срещу Левски да не сме завършвали с 10 човека.И после им честитиш-кое по точно?Че си вкарахме автогол или че дадоха картон даже и на човека с носилката?
Гледайте пълната картина!!!
Но доброто накрая винаги побеждава злото!
Черно море-първият шампион по футбол в България

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5163
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 26 кръг /Левски - Черно море/ 09.04.22 събота 20.00ч.

Мнениеот ogrizko » 10 апр 2022 11:29

Честита победа на Левски и техните привърженици. Впечатлиха ме как играха сините. Принципно така би трябвало да се играе футбол, с желание и смелост. Дори и да нямат кой знае какви качества, с бягане и желание компенсираха и дори не можехме да вържем 2-3 паса. Нашите определено не бяга подготвени за подобна преса и бягане и изоставаха в почти всички единоборства. Оттам и многото картони. Сердюк постоянно прави такива рисковани влизания, дано да си вземе поука и да спре да си вади дори жълти картони, защото повечето му са напълно ненужни и безсмислени.

Съдията си беше уплашен, което е нормално. Скоро време май такава подкрепа не се е срещала по нашите стадиони и е нормално да се поизплаши и леко да свири в тяхна полза. Феновете от самото начало викаха като обезумели и искаха картони за всяко наше побутване на техен играч, наистина доста изнервиха обстановката. Мен ме съмнява, че ако някой от нас примерно свири пред такава публика ще му е лесно и ще свири 1 към 1 супер обективно.... не е дал дузпа на Левски, и да е пропуснал да свири 2-3 фала ....първо не трябваше да си вадим картони, и второ нормално чат-пат. Не е повлиял кой знае колко на резултата на мача. Продължението също беше нормално, предвид носилката на Ники Михайлов и т.н.

Абсолютно никой не ни е виновен и трябва да търсим вината в себе си и нашата игра и защо не бяхме подготвени за такъв мач. Обаче аз мисля, че и нашите футболисти не са свикнали скоро време пред пълни трибуни и нон-стоп овикване да играят и това успя в някаква степен да ги стъписа и тях. Надявам се да се извадят правилните изводи и да успеем да запазим 3 място.
Изображение

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3997
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Veso1913

Мнениеот Странджата » 10 апр 2022 11:55

Като не разбираш, питай бе, човек. Хиляди съм обучил - и не само в училище ...

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3997
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Marlboro

Мнениеот Странджата » 10 апр 2022 12:04

Това е истината, не знам дали друга тактика би проработила срещу сегашния Левски. Илиан направи, каквото можа, само му трябваше малко повече доблест, за да си остане без коментара на съдийството. Иначе беше далеч по-адекватен в интервюто, отколкото преди. Но на негово място и аз бих бил вбесен, ако на Герена ме обиждат по този просташки начин, още повече, че повечето помнят какво е бил за Левски. Но простотията, за съжаление, е неизлечима и няма цвят...

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2591
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 26 кръг /Левски - Черно море/ 09.04.22 събота 20.00ч.

Мнениеот Iceberg » 10 апр 2022 12:09

ogrizko написа:Честита победа на Левски и техните привърженици. Впечатлиха ме как играха сините. Принципно така би трябвало да се играе футбол, с желание и смелост. Дори и да нямат кой знае какви качества, с бягане и желание компенсираха и дори не можехме да вържем 2-3 паса. Нашите определено не бяга подготвени за подобна преса и бягане и изоставаха в почти всички единоборства. Оттам и многото картони. Сердюк постоянно прави такива рисковани влизания, дано да си вземе поука и да спре да си вади дори жълти картони, защото повечето му са напълно ненужни и безсмислени.

Съдията си беше уплашен, което е нормално. Скоро време май такава подкрепа не се е срещала по нашите стадиони и е нормално да се поизплаши и леко да свири в тяхна полза. Феновете от самото начало викаха като обезумели и искаха картони за всяко наше побутване на техен играч, наистина доста изнервиха обстановката. Мен ме съмнява, че ако някой от нас примерно свири пред такава публика ще му е лесно и ще свири 1 към 1 супер обективно.... не е дал дузпа на Левски, и да е пропуснал да свири 2-3 фала ....първо не трябваше да си вадим картони, и второ нормално чат-пат. Не е повлиял кой знае колко на резултата на мача. Продължението също беше нормално, предвид носилката на Ники Михайлов и т.н.

Абсолютно никой не ни е виновен и трябва да търсим вината в себе си и нашата игра и защо не бяхме подготвени за такъв мач. Обаче аз мисля, че и нашите футболисти не са свикнали скоро време пред пълни трибуни и нон-стоп овикване да играят и това успя в някаква степен да ги стъписа и тях. Надявам се да се извадят правилните изводи и да успеем да запазим 3 място.


Обективно мнение, съгласен съм с повечето неща. Левски ни надиграха, а ние не играхме нищо, което е смущаващо предвид добрите игри на отбора в последно време. И то особено на чужд терен. Прегоряхме мисля и това ни изигра лоша шега. А иначе сините не са още някаква сила, чисто игрово и в индивидуални качества. Играха обаче в този мач с много желание, бягане и борбеност. Тръгнали са по правилен път и ги чакат явно добри дни. Притеснителното обаче е нашата игра. Че липсваше Васко е очевидно, но изневериха почти всички други. И въпреки така стеклите се обстоятелства в мача, по едно време поизравнихме играта и ако Жека не беше си изпросил картона и изгонването, можеше да вземем нещо, сигурен съм. Че съдията пресоли манджата с картоните е вярно, но ние не трябваше да приемаме провокациите на противника и да му даваме поводи да ги вдига. Предвид на слабото ни представяне, да виним основно съдията не мисля, че е редно. Сега, освен Васко, Жека също ще отсъства от важните мачове и ще ни бъде много трудно. Да не говорим, че повечето основни футболисти висят с картони и може би ще се лишаваме и от други състезатели. Дано обаче отбора се вземе в ръце, преодолее проблемите и се представи в следващите мачове отново на онова ниво, което всички знаем и на което се радвахме досега. Запазването на третото място става все по-трудно, дано успеем.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4330
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: 26 кръг /Левски - Черно море/ 09.04.22 събота 20.00ч.

Мнениеот LoveAndPeace » 10 апр 2022 12:42

Ха :) изтрили ми коментара за перфектния терен във Варна. Нищо.
Тъпо се получи това с Ил.Ил. , но колкото публиката му е виновна , толкова и той си е винове.
При него постоянното мрънкане си е константа , но срещу Левски има и едно напрежение , което сам си вкарва.
Има много наставници на Левски , които не "полягат" , но не получават отношение като към Ил.Ил.
Да се замисли сам :) защо е така.

Varnauser
Мнения: 394
Регистриран на: 27 юли 2012 17:34
Контакти:

Re: 26 кръг /Левски - Черно море/ 09.04.22 събота 20.00ч.

Мнениеот Varnauser » 10 апр 2022 12:59

Разбира се! Последна инстанция... :)

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 541
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 26 кръг /Левски - Черно море/ 09.04.22 събота 20.00ч.

Мнениеот 'enki' » 10 апр 2022 13:46

Лошо влязохме в мача - напрегнати, припряни, прегоряли. И то при положения, че имахме доста опитни в отбора. След отменения им гол направо си изпаднахме в паника и хаос. Имаше куп остри и закъснели влизания. Според мен картоните ни са заслужени. Даже Жеката можеха да го изгонят по-рано, когато попречи на Михайлов да изрита топката. Но е лесно да се говори отстрани. На Герена се играе трудно, когато публиката им е надъхана. Още не сме дорасли да си вземаме решаващите мачове. С едно изречение - прегоряхме в мача и той отиде в неудобно за нас русло.

Иначе все пак съм много доволен от младите Попов и Дюлгера. Ами Попето беше един от малкото, които запазиха хладнокръвие. Също и Дюлгера. Направи няколко много добри отигравания при техни центрирания и като цяло действа стабилно.

Това момче Кръстев май ще си остане местна звезда. След Ман Сити се върна в Левски да учи занаята. И вече се виждат резултатите - плюе по съперниците си. С този манталитет няма да стигне далеч.

bsz1916
Мнения: 2515
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: 26 кръг /Левски - Черно море/ 09.04.22 събота 20.00ч.

Мнениеот bsz1916 » 10 апр 2022 16:46

beroe1986 написа:
bsz1916 написа:
sandi74 написа:75 минути не сте минали центъра и накрая си вкарвате автогол.Гадно,язък за опълчението.

Искам да се извиня на феновете на Черно море от името на феновете на Берое . Не обръщайте внимание на тоя олигофрен САНДЮ ТЪПОТО . И да се знае : САНДЮ ТЪПОТО не е бероец , въпреки че се опитва да се представя за такъв . Той влиза във форумите само за да дразни . Прочетете му публикациите във форума на Берое - само глупости и търотии против отбора . Ако в 1 негова публикация има написани 50 мнения , то поне 48 са си от него самия .

...........................
Мисля си, че феновете на Черно море са наясно с това уточнение и то доста отдавна.

Вероятно са наясно , но е добре да знаят че беройци като цяло не споделяме мненията на САНДЮ , а обратно . Защото не веднъж съм попадал на негови писания във форума на моряците в които плюе Илиан Илиев , а той е един от най - уважаваните и обичани треньори водили Берое . Сега пък виждам че в нашия форум САНДЮ ТЪПОТО се е заел непрекъснато да плюе Хубчев .

ShooterMan
Мнения: 7830
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 26 кръг /Левски - Черно море/ 09.04.22 събота 20.00ч.

Мнениеот ShooterMan » 11 апр 2022 00:26

Идеално се получи. На 07.05 повтаряме с отборчето на Ромето Гнусев във Варна. Много яко.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта