1 кръг /Царско село - Черно море/ 23.07.21 петък 18.45ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Ent
Мнения: 461
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: 1 кръг /Царско село - Черно море/ 23.07.21 петък 18.45ч.

Мнениеот Ent » 24 юли 2021 22:48

mursusaid написа:
Eastern написа:
mursusaid написа:И как точно отбора деградира.Моето усещане ,а и като класиране и цели пред отбора са едни и същи всяка година.Два поредни сезона стигаме мач за бараж за Европа,всяка година завършваме между 5 и 7 място ,как точно деградираме.От стил преди 4-5 години на рогачи и борба,изградихме приятен стил на игра с повече владение на топката .Създадохме и излязоха класни юноши ,които миналата и тази година бяха продадени за не малко пари,както евентуално ще стане с още един Виктор,който наложихме .
Не разбирам как точно деградира отбора ,и каква точно да е промяната,.Тоест промяна на трен.пост,искате махане на този и слагане на нов ,така ли ?
П.с. и по точно Eastern и Est го искате ,или искаш,че почвам да си мисля че сте един и същ човек :)

Първо два поредни сезона не сме стигнали до бараж.
Второ далеч не играем приятен футбол поне според мен , ти вчера какво приятно видя във играта ни?целият минал сезон какъв красив футбол видя , ако жалкото ни представяне във баража те удовлетворява.... нямам какво да споря със теб.
Добре че Курьор изнесе отбора на гърба си през първият полусезон че иначе можеше и да изпаднем.
Ако погледнеш обаче статистиката ще видиш че ние последната година и половина нямаме победа срещу водещ отбор! Аааа вярно те съдиите бяха виновни :)
Като "рогачи" си спомням доста по добри резултати и игри и при Кольо Спасов и при Стефан Генов и при Гонзо дори , но явно периода при Велизар Попов е оставил голяма травма във съзнанието ти и след него Илиан ти се вижда като Фъргюсън :) Истината приятелю е че посредствеността е лошо нещо! А собствениците които искат да не се борим за нищо са попаднали на идеалният за тях герой в лицето на Илиев. Щом това ви харесва скандирайте си всеки мач името на Илиан Илиев , подканвани от платените фенчета и се радвайте на седмото място.


И ти ли започна с "платени фенчета".. :D
Май наистина няма смисъл да спорим.
Визирах бараж за Европа,защото ако не беше ковид със сигурбо бяхме там,но не ми се издребнява,говоря общо казано.
При Кольо периода когато станахме трети беше съвсем различно от сегашното положение и ти го знаеш.При Генов и Гонзо освен епизодични избухвания друго нямахме ,и да,стил на игра и при двамата нямахме изграден.Такъв имахме при Велизар ,прав си,на рогачи.
Т
Откакто Илиан дойде се опитва да налага стил на игра с продължително владеене на топката ,преминавайки през повече футболисти ,а не директен футбол какъвто примерно Клоп изповядва.И аз предпочитам стила на Клоп,но.. пак казвам всеки си има виждане.Затпва казах че и според мен Илиан си има трески за дялане ,но не са и толкова много колкото се опитвате да ги изкарате с другото ти аз Ent.И колкото да ти е неприятно ,да в момента Черно море има изграден стил на игра ,по който се опитва всеки мач да играе,а добрите игри не се получават ,защото на изпълнителите на терена не им достига класа и качество за подобен футбол.

Ако си фен на Клоп би трябвало да си смениш ника, че е с 15 грешки. Отделно да сравняваш Клоп с Илиан е меко казано неуместно. В съвременния футбол няма такива понятия като стил на треньор. Всичко зависи от противника. Уви, в бг всеки треньор, всеки мач - едно и също. И да, не е прав, за платените фенове, такива на Тича няма. Репликатата ти, че сме един и същ човек, само защото не харесваме какво прави Илиан с отбора, е два пъти по-куха.

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1199
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: 1 кръг /Царско село - Черно море/ 23.07.21 петък 18.45ч.

Мнениеот mursusaid » 25 юли 2021 01:16

Ent написа:
mursusaid написа:
Eastern написа:
mursusaid написа:И как точно отбора деградира.Моето усещане ,а и като класиране и цели пред отбора са едни и същи всяка година.Два поредни сезона стигаме мач за бараж за Европа,всяка година завършваме между 5 и 7 място ,как точно деградираме.От стил преди 4-5 години на рогачи и борба,изградихме приятен стил на игра с повече владение на топката .Създадохме и излязоха класни юноши ,които миналата и тази година бяха продадени за не малко пари,както евентуално ще стане с още един Виктор,който наложихме .
Не разбирам как точно деградира отбора ,и каква точно да е промяната,.Тоест промяна на трен.пост,искате махане на този и слагане на нов ,така ли ?
П.с. и по точно Eastern и Est го искате ,или искаш,че почвам да си мисля че сте един и същ човек :)

Първо два поредни сезона не сме стигнали до бараж.
Второ далеч не играем приятен футбол поне според мен , ти вчера какво приятно видя във играта ни?целият минал сезон какъв красив футбол видя , ако жалкото ни представяне във баража те удовлетворява.... нямам какво да споря със теб.
Добре че Курьор изнесе отбора на гърба си през първият полусезон че иначе можеше и да изпаднем.
Ако погледнеш обаче статистиката ще видиш че ние последната година и половина нямаме победа срещу водещ отбор! Аааа вярно те съдиите бяха виновни :)
Като "рогачи" си спомням доста по добри резултати и игри и при Кольо Спасов и при Стефан Генов и при Гонзо дори , но явно периода при Велизар Попов е оставил голяма травма във съзнанието ти и след него Илиан ти се вижда като Фъргюсън :) Истината приятелю е че посредствеността е лошо нещо! А собствениците които искат да не се борим за нищо са попаднали на идеалният за тях герой в лицето на Илиев. Щом това ви харесва скандирайте си всеки мач името на Илиан Илиев , подканвани от платените фенчета и се радвайте на седмото място.


И ти ли започна с "платени фенчета".. :D
Май наистина няма смисъл да спорим.
Визирах бараж за Европа,защото ако не беше ковид със сигурбо бяхме там,но не ми се издребнява,говоря общо казано.
При Кольо периода когато станахме трети беше съвсем различно от сегашното положение и ти го знаеш.При Генов и Гонзо освен епизодични избухвания друго нямахме ,и да,стил на игра и при двамата нямахме изграден.Такъв имахме при Велизар ,прав си,на рогачи.
Т
Откакто Илиан дойде се опитва да налага стил на игра с продължително владеене на топката ,преминавайки през повече футболисти ,а не директен футбол какъвто примерно Клоп изповядва.И аз предпочитам стила на Клоп,но.. пак казвам всеки си има виждане.Затпва казах че и според мен Илиан си има трески за дялане ,но не са и толкова много колкото се опитвате да ги изкарате с другото ти аз Ent.И колкото да ти е неприятно ,да в момента Черно море има изграден стил на игра ,по който се опитва всеки мач да играе,а добрите игри не се получават ,защото на изпълнителите на терена не им достига класа и качество за подобен футбол.

Ако си фен на Клоп би трябвало да си смениш ника, че е с 15 грешки. Отделно да сравняваш Клоп с Илиан е меко казано неуместно. В съвременния футбол няма такива понятия като стил на треньор. Всичко зависи от противника. Уви, в бг всеки треньор, всеки мач - едно и също. И да, не е прав, за платените фенове, такива на Тича няма. Репликатата ти, че сме един и същ човек, само защото не харесваме какво прави Илиан с отбора, е два пъти по-куха.


Първо -ника ми няма нищо общо с това което визираш.
Второ- не сравнявам Клоп с Илиан,а философията за игра на всеки треньор имам впредвид,Клоп е само пример.
А дали сте един и същи човек вие си знаете,а за себе си знам ,че явно съм кух човек,така че спирам да водя полемики с теб Ent или пък Eastern :)
За вас моряци ний живеем...

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1199
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: 1 кръг /Царско село - Черно море/ 23.07.21 петък 18.45ч.

Мнениеот mursusaid » 25 юли 2021 01:18

ticha i vladislav написа:Защо да е виновен само треньора Илиан?Нека погледнем малко отгоре и да видим всички фактори.Рибата винаги се вмирисва откъм главата.Иначе хубав футбол не сме играли откакто влязохме през 2000г.Аз искам да мачкаме цял мач ,да играем в тяхната половина и нашия вратар да стои на центъра.


Тук бих могъл да се съглася с теб.Но такова ни е дереджето,гледаме и дерзаем и тук таме се радваме на някой и друг успех :)
За вас моряци ний живеем...

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: 1 кръг /Царско село - Черно море/ 23.07.21 петък 18.45ч.

Мнениеот Готвача » 25 юли 2021 01:25

'' В съвременния футбол няма такива понятия като стил на треньор''.Това показа колко много и задълбочено гледаш и разбираш от футбол.Точно в съвременния футбол ИМА стил който изповядва и налага всеки треньор.Кой по успешно,кой не.Не ми се изброяват имена,всеки малко по следящ играта ще ти изброи на прима виста най големите в бранша и техните ЯСНО изразени стилове,с което са и известни.Явно ти си от онези любители на футбола,които гледат мача с цел да тъсят кусури ,да започнат да ги изкарват наяве/защото останалите са слепи и не ги виждат/ и да покажат колко отбират от играта.Това поведение си има и диагноза.Аз за разлика от теб гледам мачовете за удоволствие и дори в слабите ни мачове се опитват да видя позитивните неща които са се случили.
Сега да те попитам,след като от толкова дълго време гледаш футбол,и търсиш кусури,можеш ли да кажеш в кой мач феновете на Морето гониха да бият собствения си треньор и ти участва ли?И разбира се,ще е хубаво да споменеш и името на треньора.
Относно собствениците...С тях лошо,без тях ще е ужас.затова да се радваме които можем,на това което имаме и да се надяваме един ден,собствениците да се събудят и решат да направят Морето шампион.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
Ron Jeremy
Мнения: 593
Регистриран на: 08 ное 2010 15:42
Контакти:

Re: 1 кръг /Царско село - Черно море/ 23.07.21 петък 18.45ч.

Мнениеот Ron Jeremy » 25 юли 2021 07:14

Истината е че след ковида , когато с юношите бихме Арда нищо не играем ,не се опънахме на никой от водещите отбори , треньора , който бе гонен от нашата публика е Тошко Великов. Тъпото е че след като не се борим за нищо не налагаме юноши , а чужденци
ex Popeye

Ent
Мнения: 461
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: 1 кръг /Царско село - Черно море/ 23.07.21 петък 18.45ч.

Мнениеот Ent » 25 юли 2021 08:50

И така го изгониха Тошко Великов, че 40 години е в клуба. Няма такава пиявица. Никога не съм посягал нито на треньор, нито на играч. не само на Черно море, а и на никой друг отбор. Тва за кусурите и търсенето им си ги запази за аверите под козирката. Треньорски стилове няма, за да си успешпен треньор тярбва да пробваш различни тактики. Това, че на теб ти се струва, че Ливърпул, Сити или отборите на Моуриньо играят един стил винагим показва всъщност какъв лаик си. Нещо, което не е проблем, стига да не претендираш за някакво ниво, което нямаш. Единственият треньор, в чието изгонване участвах активно е този, който преди тва бях посрещнал с хляб и сол, а той много бързо се самозабрави и при повторният му престой тук бе натирен бързо. Ха сега кажи, кой е този треньор, като ще си играме на викторина? Даже жокер дадох, те не са много треньорите с повече от едно пребиваване на чело на отбора.

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: 1 кръг /Царско село - Черно море/ 23.07.21 петък 18.45ч.

Мнениеот Готвача » 25 юли 2021 10:14

Ent написа:И така го изгониха Тошко Великов, че 40 години е в клуба. Няма такава пиявица. Никога не съм посягал нито на треньор, нито на играч. не само на Черно море, а и на никой друг отбор. Тва за кусурите и търсенето им си ги запази за аверите под козирката. Треньорски стилове няма, за да си успешпен треньор тярбва да пробваш различни тактики. Това, че на теб ти се струва, че Ливърпул, Сити или отборите на Моуриньо играят един стил винагим показва всъщност какъв лаик си. Нещо, което не е проблем, стига да не претендираш за някакво ниво, което нямаш. Единственият треньор, в чието изгонване участвах активно е този, който преди тва бях посрещнал с хляб и сол, а той много бързо се самозабрави и при повторният му престой тук бе натирен бързо. Ха сега кажи, кой е този треньор, като ще си играме на викторина? Даже жокер дадох, те не са много треньорите с повече от едно пребиваване на чело на отбора.

Въобще си нямам и най малката идея,кого точно си посрещал с хляб и сол.Че не съм и виждал никога,никого да го прави.Има ли някой да те е виждал да го правиш е въпроса,или е нещо за което ще кажеш че е метафора?Цял свят е пълен с лаици,самоо ти се извъди някакъв професор ,който не може да определи стиловете на отборите,но си мисли че го прави.Разликата между стил на игра и тактика за даден мач е от земята...до торабата с хляб и сол.Приключих с полемиката,оставям те да продължиш с оплюването на сегашния ни треньор,до пристигането на следващия.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Ent
Мнения: 461
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: 1 кръг /Царско село - Черно море/ 23.07.21 петък 18.45ч.

Мнениеот Ent » 25 юли 2021 10:30

Готвача написа:
Ent написа:И така го изгониха Тошко Великов, че 40 години е в клуба. Няма такава пиявица. Никога не съм посягал нито на треньор, нито на играч. не само на Черно море, а и на никой друг отбор. Тва за кусурите и търсенето им си ги запази за аверите под козирката. Треньорски стилове няма, за да си успешпен треньор тярбва да пробваш различни тактики. Това, че на теб ти се струва, че Ливърпул, Сити или отборите на Моуриньо играят един стил винагим показва всъщност какъв лаик си. Нещо, което не е проблем, стига да не претендираш за някакво ниво, което нямаш. Единственият треньор, в чието изгонване участвах активно е този, който преди тва бях посрещнал с хляб и сол, а той много бързо се самозабрави и при повторният му престой тук бе натирен бързо. Ха сега кажи, кой е този треньор, като ще си играме на викторина? Даже жокер дадох, те не са много треньорите с повече от едно пребиваване на чело на отбора.

Въобще си нямам и най малката идея,кого точно си посрещал с хляб и сол.Че не съм и виждал никога,никого да го прави.Има ли някой да те е виждал да го правиш е въпроса,или е нещо за което ще кажеш че е метафора?Цял свят е пълен с лаици,самоо ти се извъди някакъв професор ,който не може да определи стиловете на отборите,но си мисли че го прави.Разликата между стил на игра и тактика за даден мач е от земята...до торабата с хляб и сол.Приключих с полемиката,оставям те да продължиш с оплюването на сегашния ни треньор,до пристигането на следващия.

Сега малко ме е яд, че веднъж не оставих да ти счупят очилата под козирката преди 20 и няколко години. Пишман разбирач си ти и такъв ще си останеш. В интернета ти е силата, но не и в мисленето. Посрещането с хляб и сол бе метафора. Подарихме му икона и шал, не е голяма разликата. Хайде сега, кажи ако обичаш ,колко треньори са били повече отведнъж начело на Тича. Не може да си толкова запознат с футбола, а да не знаеш кой е бил начело на любимия ти отбор, нали така. За тактиките си говори със Стратега, на един акъл сте.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5167
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 1 кръг /Царско село - Черно море/ 23.07.21 петък 18.45ч.

Мнениеот ogrizko » 25 юли 2021 19:37

"Валентин Йосков е отсранен за оспорване на решенията на старши-треньора Ангел Стойков." - това от националния до 19 .......ами ако примерно и Денислав Ангелов оспорва решенията на Старшия и аз няма да го пускам много-много... докато не се кротне да почне да работи по-здраво и по-малко да мрънка примерно :P освен това на 100% Денислав сам е решил да напусне и според мен тоя сезон щеше да получава повече шанс... дали като нападател или крило, но щеше да влиза повече... просто избра 1948 и не знам там каква заплата и какви обещания... :roll:
Изображение

Ent
Мнения: 461
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: 1 кръг /Царско село - Черно море/ 23.07.21 петък 18.45ч.

Мнениеот Ent » 25 юли 2021 21:03

ogrizko написа:"Валентин Йосков е отсранен за оспорване на решенията на старши-треньора Ангел Стойков." - това от националния до 19 .......ами ако примерно и Денислав Ангелов оспорва решенията на Старшия и аз няма да го пускам много-много... докато не се кротне да почне да работи по-здраво и по-малко да мрънка примерно :P освен това на 100% Денислав сам е решил да напусне и според мен тоя сезон щеше да получава повече шанс... дали като нападател или крило, но щеше да влиза повече... просто избра 1948 и не знам там каква заплата и какви обещания... :roll:


Пич, защо винаги "тезите"са от типа "ами ако примерно"? Ангхел Стойков е болен плебей в червата и мрази всичко свързано с Черно море. Вальо Йосков не е конфликтен и никога не е бил. Как пък все търсиш причината където най-малко я има? Денислав иска да играе и не е напуснал отбора, а е под наем. Нека му изтече наемът и тогава да му мислим, сега няма смисъл.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта