6 кръг /Черно море - Пирин/ 12.08 петък 18.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1193
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - Пирин/ 12.08 петък 18.30

Мнениеот mursusaid » 13 авг 2022 00:28

Играч на мача Велев.Най много той ми хареса.
Другите нищо и нула.
Явно Жека се е надъхал да си прави трансфер,затова днес според мен си даде повечко зор.Но като слушах Илиан тоя път май на инат ще си държим на сумата ,която сме му определили и няма току така да го пуснем.
След като излезе Сула крещящо се видя и то ние отдавна алармираме за това,че нямаме разиграващи тип плеймейкър халфове.Имаме доста флангови играчи,но тип Сула е само той.
Добре че взехме точките поне,но откъм игра има много какво да се желае.
За вас моряци ний живеем...

ShooterMan
Мнения: 7828
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - Пирин/ 12.08 петък 18.30

Мнениеот ShooterMan » 13 авг 2022 00:38

Според мен (от видяното в една контрола) и според това, което споделиха и други - Алекс Фернандес е играч за поста на Сула. Дори го гласяха титуляр, но Сула така се разигра, че спокойно с Васката и Матеуш е най-силния ни футболист. Притеснява ме изваждането на Алекс от групата, да не е за някакво дисциплинарно нещо.....ще се разбере. Във всички случаи Мимито не е плеймейкър и в предни позиции е доста посредствен, загубата на Сула е изключително болезнена и дано е много кратка.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1193
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - Пирин/ 12.08 петък 18.30

Мнениеот mursusaid » 13 авг 2022 01:08

Дали ще отсъства Сула дълго или кратко пак не е сериозно да имаме само един креативен халф за целия сезон.При положение ,че имаме доста дефанзивни Панайотов,Матеус,Мимито,Велев, Димов също е опция,от младите също има две момчета.Флангови също достатъчно,да не ги изброявам.Алекс какъв е що е все още е загадка ,вече минаха 3-4-5 кръга ,той се е появил грубо за две минути.Така че все още не разчитам на него.А отбора и играта да се крепи само на дефанзивни и един Сула,който все още ми е спорна класата му,не ми изглежда добре положението.Добре че отзад сме стабилни засега,но това до голяма степен се дължи к на добрата игра на деф.халфове Васко и Матеус.И се видя днес Матеус като излезе как гърба ни малко падна и почна една неувереност.Все още го отдавам на необиграността на отбора и може би от тази гледна точка е добре,че печелим мачовете си ,поне от точките и победите да идва спокойствие,отколкото ако представете си не бяхме тръгнали с победи и идваше допълнително напрежение от там.Така че това е обнадеждаващото,щом не сме доволни ,а печелим ,значи има доста да надграждаме ,а потенциал има и остава да вървим нагоре и като игра на терена.
За вас моряци ний живеем...

ShooterMan
Мнения: 7828
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - Пирин/ 12.08 петък 18.30

Мнениеот ShooterMan » 13 авг 2022 01:21

Аз все още не мога да си обясня смяната на Матеус с дърварина Велев. Матеус беше на познатото си стабилно ниво, без грешка, не изглеждаше контузен, отпаднал или да е с картон....дали Илиан реши да го пази за Ботев не зная, но това определено беше най-глупавата смяна, която съм виждал отдавна - кон за кокошка. Настъпи хаос, дезорганизация, ритане напред и нагоре, чистенета, изобщо абсолютен ужас! Мимито е играч точно за центъра, като Васката, не като Сула (за напред), не и като Матеус (за пред защитата). Това нещо с Васката и Мимито и пред тях Велев беше една ужасна комбинация и дано повече не я видя в действие.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1193
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - Пирин/ 12.08 петък 18.30

Мнениеот mursusaid » 13 авг 2022 01:25

ShooterMan написа:Аз все още не мога да си обясня смяната на Матеус с дърварина Велев. Матеус беше на познатото си стабилно ниво, без грешка, не изглеждаше контузен, отпаднал или да е с картон....дали Илиан реши да го пази за Ботев не зная, но това определено беше най-глупавата смяна, която съм виждал отдавна - кон за кокошка. Настъпи хаос, дезорганизация, ритане напред и нагоре, чистенета, изобщо абсолютен ужас! Мимито е играч точно за центъра, като Васката, не като Сула (за напред), не и като Матеус (за пред защитата). Това нещо с Васката и Мимито и пред тях Велев беше една ужасна комбинация и дано повече не я видя в действие.

Е тук ще те поправя малко .Велев влезе на мястото на Куриор и там и заигра,уж леко зад гърба на Жека.А Мимито влезе на мястото на Матеус.
За вас моряци ний живеем...

ShooterMan
Мнения: 7828
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - Пирин/ 12.08 петък 18.30

Мнениеот ShooterMan » 13 авг 2022 01:29

Да де, това е подробност, аз говоря като цяло за тройката халфове, която се оформи. Беше УЖАСНО за гледане, страшно много грешки (основно от Велев), но и Мимито опитваше да го имитира.....Васката беше единствения адекватен. Но пак ще кажа - дано никога не видя това трио отново заедно, нито си пасват, нито се допълват, по мое мнение само си пречат, основно Мимито пречеше на Васката да покрива грешките на Велев :))))
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Mariner
Мнения: 55
Регистриран на: 31 авг 2021 01:25
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - Пирин/ 12.08 петък 18.30

Мнениеот Mariner » 13 авг 2022 01:52

За пореден път лежерно, леко надменно, без да даваме особено шансове на противника. Иии… първо място.
В интерес на истината, не мога да преценя колко е потенциала ни тази година, но мисля, че е най-големия за последните десетина години. Играем на ходом и си бием. За пет мача не помня сто-процентово положение пред нашата врата. Дано съберем достатъчно точки преди да се намесят по-осезателно онези със свирките.
Тази година ни е шанса за медали, а защо не и за купа.
Дано задържим Жека по някакъв начин и нямаме повече контузии.
Още малко за мача: шеметни първи 10-15 минути и изведнъж спряхме. Абсолютно копие на предния ни мач. Сякаш осъзнаваме превъзходството си и не се напрягаме. Много добър нач на Босанчич, Васил и Жека.
След седмица бием Ботев с 2:0 и след това идва мачът, който ще ни покаже къде сме. Аз лично започвам да мечтая.
Ласт бът нот лийст - ясно че е форум и всички имаме право на мнение, но нека се въздържаме от критики и особено персонални към определени играчи или треньор. Всички искаме да мачкаме, да бием с разлика, но сякаш забравяме, че срещу нас играят също професионални футболисти. Днес момчетата от Пирин си оставиха дробовете, мналата седмица същото направиха беройци. Никой не играе за да падне с малко. Илиян направи страхотен отбор от наши момчета и качествени свободни агенти. Нека ги подкрепим и им дадем време да се докажат.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5156
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - Пирин/ 12.08 петък 18.30

Мнениеот ogrizko » 13 авг 2022 08:37

ние тая година имаме много качество, че и някаква дълбочина... лошото е, че нямаме това дето имахме преди - отбор ...футболистите ни играят ама не точно като отбор, много са разпокъсани и хаотични ..а трябва да бъдат като юмрук както се казва.... може и заради жегите да не им се тича достатъчно ;) но на мен лично ми е супер странно все пак... толкова странна игра не сме показвали скоро и все пак печелим някак си :))) но аз лично го отдавам повече на късмет понеже като игра сме далече от представата ми за отбор на терена... ако това последното се получи в един момент, да речем след 5 кръга и не разпродадем всичко зимата, има сериозни предпоставки да помечтаем ;)))
Изображение

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4410
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - Пирин/ 12.08 петък 18.30

Мнениеот greenpeak » 13 авг 2022 10:24

На позицията на Сула имаме Лъчо Йорданов и Алекс Фернандес! Трябва да им се даде шанс.
Велев спешно (след нова година) трябва да се пенсионира, същото се отнася и за Матиас.

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4410
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - Пирин/ 12.08 петък 18.30

Мнениеот greenpeak » 13 авг 2022 10:35

Mariner написа:След седмица бием Ботев с 2:0 и след това идва мачът, който ще ни покаже къде сме. Аз лично започвам да мечтая.
Ласт бът нот лийст - ясно че е форум и всички имаме право на мнение, но нека се въздържаме от критики и особено персонални към определени играчи или треньор. Всички искаме да мачкаме, да бием с разлика, но сякаш забравяме, че срещу нас играят също професионални футболисти.


Ами далече сме от нивото на Лудогорец, от сега ти го казвам!
И да го чакаш мача с тях нищо няма да се промени от един мач, без значение от резултата от него. Няма какво да мечтаеш защото ние нямаме в момента отбор за тройката.
Целта ни трябва да е място в шестицата на първо време.
По въпроса с критиките аз няма как да си затварям очите и да си мълча за очевадни неща.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта