3 кръг /ЦСКА - Черно море/ 25.07 понеделник 20.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Marlboro
Мнения: 314
Регистриран на: 08 апр 2009 20:50
Контакти:

Re: 3 кръг /ЦСКА - Черно море/ 25.07 понеделник 20.30

Мнениеот Marlboro » 26 юли 2022 07:32

За цял мач, единственото хубаво нещо, беше самия гол. За съжаление в нашата врата. И двата отбора много зле, слаби, безидейни.Както каза Илиан след мача, липсва ни манталитет. Как няма да ти липсва манталитет, като всяка година, правим нов отбор.Сегашния пък ще се запази до Коледа.

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4410
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: 3 кръг /ЦСКА - Черно море/ 25.07 понеделник 20.30

Мнениеот greenpeak » 26 юли 2022 09:25

Играхме без нападателите ни (Сердюк и Беншаа), а Матиас има въздух само за 45-ет минути (34 годишен при 30 градуса жега) пък и не му е мястото на върха на атаката! В това си състояние от отбора няма какво да се очаква повече в офанзивен план.

Илиан си е предпазлив (аз го наричам страхлив) треньор, просто си е такъв като характер. Тръгнал обаче да говори след мача, че отбора нямал манталитет за победа! А той има ли?

Можеше ли или Златев или примерно Кета второто полувреме Илиан да ги постави на върха на атаката, а Матиас де седне на пейката защото ползите от него след 45-тата минута практически са нулеви? Можеше, ама нашият тренер си е излязъл за 0-0 от самото начало на мача.

Този мач няма какво повече да се коментира, реанимираме умрелита тирета от София!

П.с. Този гол нямаше хващане! Дюлгеров каквото можа направи.

Потребителски аватар
Ron Jeremy
Мнения: 593
Регистриран на: 08 ное 2010 15:42
Контакти:

Re: 3 кръг /ЦСКА - Черно море/ 25.07 понеделник 20.30

Мнениеот Ron Jeremy » 26 юли 2022 09:30

Манталитета се пренася от треньора върху играчите обратното е невъзможно .
ex Popeye

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1239
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: 3 кръг /ЦСКА - Черно море/ 25.07 понеделник 20.30

Мнениеот Veso1913 » 26 юли 2022 10:21

greenpeak написа:Играхме без нападателите ни (Сердюк и Беншаа), а Матиас има въздух само за 45-ет минути (34 годишен при 30 градуса жега) пък и не му е мястото на върха на атаката! В това си състояние от отбора няма какво да се очаква повече в офанзивен план.

Илиан си е предпазлив (аз го наричам страхлив) треньор, просто си е такъв като характер. Тръгнал обаче да говори след мача, че отбора нямал манталитет за победа! А той има ли?

Можеше ли или Златев или примерно Кета второто полувреме Илиан да ги постави на върха на атаката, а Матиас де седне на пейката защото ползите от него след 45-тата минута практически са нулеви? Можеше, ама нашият тренер си е излязъл за 0-0 от самото начало на мача.

Този мач няма какво повече да се коментира, реанимираме умрелита тирета от София!

П.с. Този гол нямаше хващане! Дюлгеров каквото можа направи.

Този стар стар Матиас изработи дузпа в края на мача,когато и надбяга и постави в невъзможност за противодействие ЦЗ на припоците и само с услужливото затваряне на очите на съдиите на терена и ВАР нямаше дузпа.Ако я бе дал,дали пак щеше да е свършил до 45-а минута?Мат ни беше единственият адекватен нападател който можеше да бъде пуснат в игра/при невъзможноста да играят Жека и Зак/ и вие казвате че трябваше да бъде сменен за сметка на кой?След обръщане на колата ,пътища много и най виновен е треньора.Защо обаче не го нападнахте след първите 2 мача?Дали на мен ми харесва или не играта и исбраната тактика няма никакво значение.Това е работа на Илиан/ който за периода си при нас 2 пъти е избиран за треньор на годината в БГ/,но ние сме събрани тук все професори по футбол,като голяма част от вас явно са завършили прочутата футболна школа в Кьолн.Няма лошо да си споделим мнението,но да наричате Илиан страхлив треньор/наричан така от лаици,нямащи идея за какво става въпрос по време на цялото това НЕЩО наречено подготовка,селекция,избор на тактика за мача и т.н./е най малкото грозно и жалко.И това в момент,когато отбора върви добре.Представям си какво щеше да е ,ако бяхме започнали с три загуби.Засрамете се!
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!

Nobody007
Мнения: 370
Регистриран на: 19 апр 2015 21:41
Контакти:

Re: 3 кръг /ЦСКА - Черно море/ 25.07 понеделник 20.30

Мнениеот Nobody007 » 26 юли 2022 10:38

Не играхме това, което можем... и логично загубихме.
Можем много повече. Много повече. Липсваше ни самочувствие... Странно за мен по каква причиниа...
Вместо да си играем нашата игра - се опитвахме да 'добутаме' мача някакси до реми. Влязохме охотно в руслото на мача, което съперникът желаеше.
Още преди мача бях написал, че в статичните положения можем да допуснем грешки. Това се и получи очаквано на практика.
Трагедии няма да правим. Добавяме мача в графата 'подарени мачове'... и това е. Дано се направят правилните анализи... как и защо подарихме тези точки на един слаб съперник.
Продължаваме напред!
Последна промяна от Nobody007 на 26 юли 2022 11:04, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Лимонадения Джо
Мнения: 591
Регистриран на: 05 яну 2013 09:42
Контакти:

Re: 3 кръг /ЦСКА - Черно море/ 25.07 понеделник 20.30

Мнениеот Лимонадения Джо » 26 юли 2022 10:46

Veso1913 написа:
greenpeak написа:Играхме без нападателите ни (Сердюк и Беншаа), а Матиас има въздух само за 45-ет минути (34 годишен при 30 градуса жега) пък и не му е мястото на върха на атаката! В това си състояние от отбора няма какво да се очаква повече в офанзивен план.

Илиан си е предпазлив (аз го наричам страхлив) треньор, просто си е такъв като характер. Тръгнал обаче да говори след мача, че отбора нямал манталитет за победа! А той има ли?

Можеше ли или Златев или примерно Кета второто полувреме Илиан да ги постави на върха на атаката, а Матиас де седне на пейката защото ползите от него след 45-тата минута практически са нулеви? Можеше, ама нашият тренер си е излязъл за 0-0 от самото начало на мача.

Този мач няма какво повече да се коментира, реанимираме умрелита тирета от София!

П.с. Този гол нямаше хващане! Дюлгеров каквото можа направи.

Този стар стар Матиас изработи дузпа в края на мача,когато и надбяга и постави в невъзможност за противодействие ЦЗ на припоците и само с услужливото затваряне на очите на съдиите на терена и ВАР нямаше дузпа.Ако я бе дал,дали пак щеше да е свършил до 45-а минута?Мат ни беше единственият адекватен нападател който можеше да бъде пуснат в игра/при невъзможноста да играят Жека и Зак/ и вие казвате че трябваше да бъде сменен за сметка на кой?След обръщане на колата ,пътища много и най виновен е треньора.Защо обаче не го нападнахте след първите 2 мача?Дали на мен ми харесва или не играта и исбраната тактика няма никакво значение.Това е работа на Илиан/ който за периода си при нас 2 пъти е избиран за треньор на годината в БГ/,но ние сме събрани тук все професори по футбол,като голяма част от вас явно са завършили прочутата футболна школа в Кьолн.Няма лошо да си споделим мнението,но да наричате Илиан страхлив треньор/наричан така от лаици,нямащи идея за какво става въпрос по време на цялото това НЕЩО наречено подготовка,селекция,избор на тактика за мача и т.н./е най малкото грозно и жалко.И това в момент,когато отбора върви добре.Представям си какво щеше да е ,ако бяхме започнали с три загуби.Засрамете се!

Нали затова е форум- всеки да си каже мнението в нормите на културното общуване. Точно тук, това трудно се разбира и виждате какво се случи с интереса. И понеже е форум, ще ти кажа моето мнение- в края на мача имаше нарушение, но беше извън наказателното поле. Като изключим хубавия гол, всичко друго беше потресаващо слабо. Както казва основния автор в този форум, горката топчица.

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4410
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: 3 кръг /ЦСКА - Черно море/ 25.07 понеделник 20.30

Мнениеот greenpeak » 26 юли 2022 13:57

Veso1913 написа:Този стар стар Матиас изработи дузпа в края на мача,когато и надбяга и постави в невъзможност за противодействие ЦЗ на припоците и само с услужливото затваряне на очите на съдиите на терена и ВАР нямаше дузпа.Ако я бе дал,дали пак щеше да е свършил до 45-а минута?Мат ни беше единственият адекватен нападател който можеше да бъде пуснат в игра/при невъзможноста да играят Жека и Зак/ и вие казвате че трябваше да бъде сменен за сметка на кой?След обръщане на колата ,пътища много и най виновен е треньора.Защо обаче не го нападнахте след първите 2 мача?Дали на мен ми харесва или не играта и исбраната тактика няма никакво значение.Това е работа на Илиан/ който за периода си при нас 2 пъти е избиран за треньор на годината в БГ/,но ние сме събрани тук все професори по футбол,като голяма част от вас явно са завършили прочутата футболна школа в Кьолн.Няма лошо да си споделим мнението,но да наричате Илиан страхлив треньор/наричан така от лаици,нямащи идея за какво става въпрос по време на цялото това НЕЩО наречено подготовка,селекция,избор на тактика за мача и т.н./е най малкото грозно и жалко.И това в момент,когато отбора върви добре.Представям си какво щеше да е ,ако бяхме започнали с три загуби.Засрамете се!


Илиан е доказано страхлив треньор! Не е грозно да се нарече така, защото това е реалността!
Ама изключително страхлив треньор, и много често ни стана да губим мачове заради страховете му.
Пресен пример миналият сезон в най-важният ни мач в Пловдив където трябваше да търсим победата от самото начало на мача ( https://int.soccerway.com/matches/2022/ ... a/3779926/ ). При наказан Сердюк (червен картон на мача с Левски в София) вместо да излезе с Беншаа титуляр на върха, Илиан излиза с Матиас, а даже беше пуснал и Вилела. Смях! Беше си объркал всичко и логично се стигна до загуба, а бяхме много по-добри от Ботев.

За всеки е ясно, че Илиан вчера излезе за 0-0.
Отзад за 0-0, а отпред каквото стане, и при това с/у един умрял ЦСКА! Толкова умрели тези не са биле последните години.

Отделно с просто око е видно, че Матиас няма сили да играе повече от едно полувреме в тези жеги. Той едвам ходи по терена през вторите полувремена, та камо ли да държи някакво постоянно темпо. Това пречи, а не помага на отбора (все едно сме с човек по малко на терена)! Още след почивката трябваше да го сменят и на върха на атаката да застане или Златев или Кета. Какво щеше да стане ако Илиан беше пробвал нещо подобно? Нищо! Ама той си е излязал за 0-0 защото си е страхопъзльо. Със страх мачове не се печелят.

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4410
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: 3 кръг /ЦСКА - Черно море/ 25.07 понеделник 20.30

Мнениеот greenpeak » 26 юли 2022 14:07

Nobody007 написа:Добавяме мача в графата 'подарени мачове'... и това е. Дано се направят правилните анализи... как и защо подарихме тези точки на един слаб съперник.
Продължаваме напред!


Много точно казано, в графа "подарени мачове".
Обаче не чакай някой господа да се учат от грашките, защото всяка година ги повтарят. Едни и същи грешки всяка година!

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23846
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: 3 кръг /ЦСКА - Черно море/ 25.07 понеделник 20.30

Мнениеот delqnski47 » 26 юли 2022 15:23

Мисля че се получи интересен мач. Не знам що си мислите, че сте изиграли слаб мач. При нас Илич наблегна върху оправяне на основни акценти . Защита, статични положения и преса , а и при нас играе най добрият централен защитник в ЕбемТиЛигата. Само нападението ни трябва още да се пили. А вие показахте зъби, поне на мен ми направи такова впечатление, не знам. Подуенци и Разград ще имат ядове срещу вас тоя сезон.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

ShooterMan
Мнения: 7830
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 3 кръг /ЦСКА - Черно море/ 25.07 понеделник 20.30

Мнениеот ShooterMan » 26 юли 2022 15:59

delqnski47 написа:Мисля че се получи интересен мач. Не знам що си мислите, че сте изиграли слаб мач. При нас Илич наблегна върху оправяне на основни акценти . Защита, статични положения и преса , а и при нас играе най добрият централен защитник в ЕбемТиЛигата. Само нападението ни трябва още да се пили. А вие показахте зъби, поне на мен ми направи такова впечатление, не знам. Подуенци и Разград ще имат ядове срещу вас тоя сезон.

Мога да ви кажа само БРАВО, че не циврехте като някакви недоклатени милиционерски женички отлагане, отлагане, отлагане. Отложените не ги уважавам.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта