1 кръг /Царско село - Черно море/ 23.07.21 петък 18.45ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Ent
Мнения: 461
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: 1 кръг /Царско село - Черно море/ 23.07.21 петък 18.45ч.

Мнениеот Ent » 24 юли 2021 15:56

Готвача написа:На разследващите фенове които се усетиха че ми плащат-респект!Значи единствения неразбрал си оставам аз,нотова ще е явно само мой проблем.Сега да се върнем на треньорите,младите футболисти и налагането/неналагането/им.Първо-няма треньор в света,който да има играч със страхотни качества и да го държии на пейката,за сметка на някой куц кон,с идеята отбора му да не върви и да дразни успешно феновете.НЯМА!Има един момент,когато самите играчи се мислят за големи таланти и звезди и искат да са на терена повече време от това което реално заслужават,или същите /някои от тях/са получили предложение отт друг отбор за 1000 лева в повече.Примери и по света и у нас,с лопата да ги ринеш.Понеже споменахте и конкретни имена-да речем Томбак,наистина ли си мислите че имаше треньорска контузия?Знаете ли как точно замина и защо?Подобна е ситуацията и с Вуцов/обърнете внимание къде точно са и двамата/.Мартин Костадинов и Денислав/и двамата много ми се нравиха,като даже съм фен на поведението на Денислав на терена/ си бяха с перманентни нетреньорски контузии.При треньорски такива,играчите тренират като луди,но си седят на пейката,нещо което с последните двама не се е случвало.С нашите финансови възможности в момента,това което постигаме е надскачане на възможностите.Или вие искате да пуска основно юноши,да губим мачове,след коетоо виновен ще е кой?Познахе-треньораразбира се и ще сте първите които ще ревнат да си ходи/не че сега не го правите почти същото,де/.Илиан/а и който и да е друг/ няма да си плюе в сурата,за да угоди на шепа фенове.Човека си е избрал поприще и си гради кариерата,както сметне за добре и успява.Ако слушаше феновете,досега да е сменил поне по един отбор на година.Неговият!не нашият отбор има стил,за разлика примерно от едно оранжево отборе с 4 пъти по голям бюджет,дето играе футбола на Прическата.Такъв ли треньор искате?
п.п.Сега ще звънна на Илиян,да го помоля за някой лев. ;)

Ти как точно разбра за контузиите на Денислав и Марто, че са истински. От Англия гледаш тренировките ли? Този форум е някакъв сборник за научна фантастика. И да, има много греньори, които не налагат младите добри играчи в отбори, които нямат амбиция. Младите са на 1000 лева заплата и от тях процент няма как да видиш. Друго си е дъртите с хубавите заплатки. Добре, че тимаджиите не им се занимава с отбора, иначе досега някой треньор да е дал фира. Морето се превърна в пансион за некадърници с редовна заплата. Невероятно надграждане правим всяка година. С Димов И Атанасов определно гледаме в бъдещето, ахахаха. Ами той дори Гравесена имаше по-добро КПД от Панайотов. Във В група като щяхме да изпадаме имаше играчи с по-добри качества от сегашните. Станчо Герджиков и Дъвката направо са за титуляри в днешния съста. Ама не, Илиан е моряк, супер треньор и т.н.. Нищо, че нарече агитката 20 алкохолика от караваната, дето трябвало да вземат пример от Спартак. На Илиан всичко му е простено, щото е легенда на Левски, както неговият създател беше легенда на ЦСКА. И двамата не направиха нищо в Черно Море като треньори и играчи.

Varnauser
Мнения: 394
Регистриран на: 27 юли 2012 17:34
Контакти:

Re: 1 кръг /Царско село - Черно море/ 23.07.21 петък 18.45ч.

Мнениеот Varnauser » 24 юли 2021 19:29

Толкова неправдоподобна теза, че... Никаква логика. Никаква! И толкова несравними сравнения! Чета редовно, пиша рядко, но този път не се стърпях.
Приятна вечер на всички!

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1199
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: 1 кръг /Царско село - Черно море/ 23.07.21 петък 18.45ч.

Мнениеот mursusaid » 24 юли 2021 19:42

Колега Ent малко прекали вече ми се струва.
Ама и ти както всички други имаме право на мнение.
Така че без да ми се обиждаш ама и аз ще си кажа мнението,че ти вече се опитваш да счупиш тъпомера с плюнките си по Илиан.
И на мен ми се гледат супер игри и мачкане на всеки съперник и победа във всеки мач с 11 младока от нашата школа.Но.. това е твърде много в мечтите ни.Реалностите са други ,никой не е съвършен и безгрешен в работата си.Нашия треньор не е изключение и той има грешки,но мисля че не са в повече от добрите неща,които прави в работата си.И на мен има хора,които не ми харесват в състава и не искам да ги виждам на терена,но пък да оплювам всичко свършено..айде малко в повече ми идваш.
За вас моряци ний живеем...

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 579
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: 1 кръг /Царско село - Черно море/ 23.07.21 петък 18.45ч.

Мнениеот Eastern » 24 юли 2021 20:05

И преди съм го казвал и пак ще го кажа , толкова много таланти на куп НИКОГА не сме имали, поне аз откакто гледам футбол и Илиев като един истински моряк какъвто се пише , трябваше да се отнесе много по отговорно със нашите деца!
Слушаме как било много трудно със юноши и не ставало , ами със чужденците и българските наемници какво постигнахме за четири сезона? НИЩО,НИЩО,НИЩО И ПАК НИЩО! Със изключение на един малък период във който играехме наистина атрактивно но не и печелившо.
Стига също и със лъжите че другите треньори били разполагали със много по голям бюджет, ами като нямаш пари за добри чужденци няма да взимаш ментаци.
Някой по горе написал че Костадинов и Ангелов били чупливи :o а какво да кажем за Зе Гомеш, за Родриго(който поне сме го виждали че може), за Кики , сигурно има и още примери, например Касми дето половин година не е във форма заради байрямите ....... Абсолютно двоен аршин от Илиев!
Към изгонените от Илиев юноши бих добавил и Николай Минков , който никак не е по лош играч от Вилела или Касми и смятам че този сезон във малко по сериозен отбор какъвто е Ботев ще разгърне потенциала си! За юношите които не получиха и минута шанс какво да кажем, много добър централен защитник като Радев (капитан на шампиоският отбор),беше захвърлен по селата където футбол не се играе и получи доста сериозна контузия, за Лъчо пък направо ми идва да се пръсна през гъза :evil: , невероятен поглед върху играта със прекрасна техника (за мен лично класа над Младши) и той захвърлен! Имаше още едно момче мисля че се казваше Данаил Димов , също добър играч, и някакви хора дето не са гледали и един мач на тези момчета ще говорят че не ставали и се доверявали на Илиев който също не си прави труда да ходи на мачовете от юношеските първенства! Сега знам точно кой съфорумец ще скочи и ще каже "да ама те ако били толкова добри ще се наложат и във отборите където са", но не е така защото на Тича тези момчета щяха да бъдат окуражавани от публиката и най важното щяха да се раздават за любимият отбор! Вече който не става да го освобождават но не по този начин, нека получат доверието което получава Вилела , доверието което получаваше Иса и тогава да кажем че не стават.
И недейте да поставяте Илиев пред Черно Море , защото по голям от ЧЕРНО МОРЕ НЯМА и когато година след година отборът деградира е редно да се търси промяната!
Само Черно Море

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1199
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: 1 кръг /Царско село - Черно море/ 23.07.21 петък 18.45ч.

Мнениеот mursusaid » 24 юли 2021 20:41

И как точно отбора деградира.Моето усещане ,а и като класиране и цели пред отбора са едни и същи всяка година.Два поредни сезона стигаме мач за бараж за Европа,всяка година завършваме между 5 и 7 място ,как точно деградираме.От стил преди 4-5 години на рогачи и борба,изградихме приятен стил на игра с повече владение на топката .Създадохме и излязоха класни юноши ,които миналата и тази година бяха продадени за не малко пари,както евентуално ще стане с още един Виктор,който наложихме .
Не разбирам как точно деградира отбора ,и каква точно да е промяната,.Тоест промяна на трен.пост,искате махане на този и слагане на нов ,така ли ?
П.с. и по точно Eastern и Est го искате ,или искаш,че почвам да си мисля че сте един и същ човек :)
За вас моряци ний живеем...

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5167
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 1 кръг /Царско село - Черно море/ 23.07.21 петък 18.45ч.

Мнениеот ogrizko » 24 юли 2021 20:43

абе, истината е, че ТИМ поставят някакви цели ...ето като тръгнахме да отпадаме от топ 6 и се намесиха да играем по-сериозно и отговорно..... ако са поставени цели за топ 6 треньорите се мъчат да стигнем там да речем .....аз питам обаче кой треньор ще дойде тук и ще даде шанс на всичките ни юноши ????? ако аз ги решавах нещата - добре, ама след като ТИМ не се знае кого ще назначи ....и най-вероятно няма и тия юноши да реши да пуска..... не знам :roll:

както казах трябва комуникация и да се говори какво искаме феновете ....аз лично нямам проблем да не сме в топ 6 ако пускаме юноши стига да не изпаднем де :lol: :lol: ама трябва да говорим с ръководство и треньор и да си кажем директно искаме юношите да получават шанс вместо Вилела и разни други .....иначе всеки треньор ще направи същото, че и по-зле..... това какво на нас ни се иска и какво ще стане са доста различни неща :roll:
Изображение

Ent
Мнения: 461
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: 1 кръг /Царско село - Черно море/ 23.07.21 петък 18.45ч.

Мнениеот Ent » 24 юли 2021 21:41

Много ме кефи как всички защитници на треньори имат една и съща опорка - " Вие какво искате отбор от 11 юноши и да изпаднем ли?" Да , точно тва искам. Искам да изпаднем, защото не съм истински фен като вас. Истинският фен си мълчи и търпи. До тези дето ми обяснвят, че съм прекалил с плюнките по Илиан - кое не е вярно? За разлика от повече от вас, кой чул недочул, всичката ми информация е от първа лице. Да, Илиан го помня още като юноша и как Божо Колев го тренираше индивидуално след тренировка. Ако ме питате откъде знам, ами израснах на стадиона и имам хиляди тренировки изгледани и не съм на 20. Тогава скандиранията за Илиан бяха - Ильо Илиев ;) . Бях единственият човек, който го изпрати, когато след полягането на футболистите срешу Родопа той се махна. Единственият, който му пожела успех и му стисна ръката. Къде бяхте тогава, всички вие негови приятели и защитиници, че не се сещам?

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 579
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: 1 кръг /Царско село - Черно море/ 23.07.21 петък 18.45ч.

Мнениеот Eastern » 24 юли 2021 21:42

mursusaid написа:И как точно отбора деградира.Моето усещане ,а и като класиране и цели пред отбора са едни и същи всяка година.Два поредни сезона стигаме мач за бараж за Европа,всяка година завършваме между 5 и 7 място ,как точно деградираме.От стил преди 4-5 години на рогачи и борба,изградихме приятен стил на игра с повече владение на топката .Създадохме и излязоха класни юноши ,които миналата и тази година бяха продадени за не малко пари,както евентуално ще стане с още един Виктор,който наложихме .
Не разбирам как точно деградира отбора ,и каква точно да е промяната,.Тоест промяна на трен.пост,искате махане на този и слагане на нов ,така ли ?
П.с. и по точно Eastern и Est го искате ,или искаш,че почвам да си мисля че сте един и същ човек :)

Първо два поредни сезона не сме стигнали до бараж.
Второ далеч не играем приятен футбол поне според мен , ти вчера какво приятно видя във играта ни?целият минал сезон какъв красив футбол видя , ако жалкото ни представяне във баража те удовлетворява.... нямам какво да споря със теб.
Добре че Курьор изнесе отбора на гърба си през първият полусезон че иначе можеше и да изпаднем.
Ако погледнеш обаче статистиката ще видиш че ние последната година и половина нямаме победа срещу водещ отбор! Аааа вярно те съдиите бяха виновни :)
Като "рогачи" си спомням доста по добри резултати и игри и при Кольо Спасов и при Стефан Генов и при Гонзо дори , но явно периода при Велизар Попов е оставил голяма травма във съзнанието ти и след него Илиан ти се вижда като Фъргюсън :) Истината приятелю е че посредствеността е лошо нещо! А собствениците които искат да не се борим за нищо са попаднали на идеалният за тях герой в лицето на Илиев. Щом това ви харесва скандирайте си всеки мач името на Илиан Илиев , подканвани от платените фенчета и се радвайте на седмото място.

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1199
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: 1 кръг /Царско село - Черно море/ 23.07.21 петък 18.45ч.

Мнениеот mursusaid » 24 юли 2021 22:22

Eastern написа:
mursusaid написа:И как точно отбора деградира.Моето усещане ,а и като класиране и цели пред отбора са едни и същи всяка година.Два поредни сезона стигаме мач за бараж за Европа,всяка година завършваме между 5 и 7 място ,как точно деградираме.От стил преди 4-5 години на рогачи и борба,изградихме приятен стил на игра с повече владение на топката .Създадохме и излязоха класни юноши ,които миналата и тази година бяха продадени за не малко пари,както евентуално ще стане с още един Виктор,който наложихме .
Не разбирам как точно деградира отбора ,и каква точно да е промяната,.Тоест промяна на трен.пост,искате махане на този и слагане на нов ,така ли ?
П.с. и по точно Eastern и Est го искате ,или искаш,че почвам да си мисля че сте един и същ човек :)

Първо два поредни сезона не сме стигнали до бараж.
Второ далеч не играем приятен футбол поне според мен , ти вчера какво приятно видя във играта ни?целият минал сезон какъв красив футбол видя , ако жалкото ни представяне във баража те удовлетворява.... нямам какво да споря със теб.
Добре че Курьор изнесе отбора на гърба си през първият полусезон че иначе можеше и да изпаднем.
Ако погледнеш обаче статистиката ще видиш че ние последната година и половина нямаме победа срещу водещ отбор! Аааа вярно те съдиите бяха виновни :)
Като "рогачи" си спомням доста по добри резултати и игри и при Кольо Спасов и при Стефан Генов и при Гонзо дори , но явно периода при Велизар Попов е оставил голяма травма във съзнанието ти и след него Илиан ти се вижда като Фъргюсън :) Истината приятелю е че посредствеността е лошо нещо! А собствениците които искат да не се борим за нищо са попаднали на идеалният за тях герой в лицето на Илиев. Щом това ви харесва скандирайте си всеки мач името на Илиан Илиев , подканвани от платените фенчета и се радвайте на седмото място.


И ти ли започна с "платени фенчета".. :D
Май наистина няма смисъл да спорим.
Визирах бараж за Европа,защото ако не беше ковид със сигурбо бяхме там,но не ми се издребнява,говоря общо казано.
При Кольо периода когато станахме трети беше съвсем различно от сегашното положение и ти го знаеш.При Генов и Гонзо освен епизодични избухвания друго нямахме ,и да,стил на игра и при двамата нямахме изграден.Такъв имахме при Велизар ,прав си,на рогачи.
Т
Откакто Илиан дойде се опитва да налага стил на игра с продължително владеене на топката ,преминавайки през повече футболисти ,а не директен футбол какъвто примерно Клоп изповядва.И аз предпочитам стила на Клоп,но.. пак казвам всеки си има виждане.Затпва казах че и според мен Илиан си има трески за дялане ,но не са и толкова много колкото се опитвате да ги изкарате с другото ти аз Ent.И колкото да ти е неприятно ,да в момента Черно море има изграден стил на игра ,по който се опитва всеки мач да играе,а добрите игри не се получават ,защото на изпълнителите на терена не им достига класа и качество за подобен футбол.
За вас моряци ний живеем...

ticha i vladislav
Мнения: 1065
Регистриран на: 01 мар 2010 20:08
Контакти:

Re: 1 кръг /Царско село - Черно море/ 23.07.21 петък 18.45ч.

Мнениеот ticha i vladislav » 24 юли 2021 22:24

Защо да е виновен само треньора Илиан?Нека погледнем малко отгоре и да видим всички фактори.Рибата винаги се вмирисва откъм главата.Иначе хубав футбол не сме играли откакто влязохме през 2000г.Аз искам да мачкаме цял мач ,да играем в тяхната половина и нашия вратар да стои на центъра.
Черно море-първият шампион по футбол в България


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта