16 кръг /Черно море - Локомотив 1929 Сф/ 29.10 събота 15.00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4414
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: 16 кръг /Черно море - Локомотив 1929 Сф/ 29.10 събота 15.00

Мнениеот greenpeak » 29 окт 2022 20:17

Най-хубавото от мача беше: 3 точки, Гошо вратарчето, Кета се разписа за сефте + асистенция му за вторият гол.

Всичко останало трагедия и мъка! Треперене до последно!

Цялата ни защита дантела, игра на отбора в защита като цяло трагични.
Повече не ми се пише дори, защото няма смисъл.

ShooterMan
Мнения: 7830
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 16 кръг /Черно море - Локомотив 1929 Сф/ 29.10 събота 15.00

Мнениеот ShooterMan » 29 окт 2022 20:32

Ще започна с най-важното. За пореден път от много време насам Илиан тотално обърка стартовия състав. И не само това, обърка и смените. НЕ МОЖЕМ да играем без офанзивен халф, как да го обясним това - абе няма кой да подаде голов пас!!! В резултат на това се въртят нашите като пумпали, подават от тъч на тъч, връщат на защитата и общо взето едно голямо НИЩО!!! Как може при наличието на Сула и Алекс нито един да не играе?! И като виждаш, че не върви - сменяш Мимито в 45 мин. да пазиш резутлата 1:0 пускайки дърводелеца Велев? Да, Мимито беше трагичен, но смея да твърдя, че Велев пък беше още по-зле, даже замалко да получим и гол накрая заради него, тотал щета!!! И това при все, че има криза в нападението се лишаваме и от офанзивен халф?! Иначе - Локо Сф ни надигра, съвсем логично, беше по-добрия отбор и заслужаваше 3-те точки. От нашите мога да отлича Гошо вратарчето, който извади не 1, не 2, а 3 чисти гола и още 1-2 на 50% чисти. Бяхме ужасяващи в защита. Панов явно е забравил как се играе десен бек, централните двама бяха абсолютно неориентирани през целия мач, трудно ми е да посоча кой повече, и двамата бяха много зле. В защита освен Гошо вратарчето ориентиран беше само Дичев. Напред отличавам Мади - колкото и разпилян да е, поне бяга и натиска и днес му се получи, разбира се, влезе с топката във вратата хаха, иначе нямаше да вкара посмъртно. Отличавам и включването на Алекс! И пак се връщам към началото - имаш офанзивни халфове - играеш без тях, безумие. Добре, че влизайки Алекс задържаше топката, разигравахме, няколко добри паса имаше напред даже, ако не беше влязъл онези ни смилаха на кайма! Влязаха в нашето поле, поне 3-4 положения, гол вкараха и тръгнаха за 1:2 ако не се беше появил Алекс да върнем някакви позиции в халфовата линия. За сметка на това освен некъдърника Велев пуснаха и Иса, който се спъва в топката буквално, абе играхме накрая с 9 души, как се измъкнахме не зная.....луд късмет! Няма да я караме така, да знаете, с Арда се провалихме, всички видяха, със Спартак също - айде дерби, днес - по терлици....
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

stanleys
Мнения: 491
Регистриран на: 13 авг 2010 17:38
Контакти:

Re: 16 кръг /Черно море - Локомотив 1929 Сф/ 29.10 събота 15.00

Мнениеот stanleys » 29 окт 2022 22:02

Като цяло съгласен с повечето неща, само дето аз видях един неориентиран Дичев (лесно го разминаваха, особено второто полувреме, иначе наистина ключова намеса с изчистване от голлинията) и един що-годе стабилен Панов. Учудваща липса на взаимодействие между централните защитници, но специално за гола, вина има и вратаря (признал си го е след мача, то се видя и на стадиона, че слънцето му блесна в очите и не посмя да излезе).
Добро първо полувреме, гол, създадохме положения, не знам какво се обърка след това, смяната ли повлия?Отстъпихме средата на терена, а защитата като е подложена на натиск се огъва. Иначе няколко човека играха прилично, естествено Георгиев играч на мача, отлично игра и Мади, бори се много и бе възнаграден с гол и асистенция. Васко също игра добре, Клементе беше стабилен. Слаб беше Закариа, явно е играч на настроение и като не му тръгне играта се изнервя и не може да се разчита на него. Нищо лично против Иса, но не знам какво очаква Илиан от него - най-много да отиграе някоя топка с глава.
В крайна сметка победа с късмет, да - но много ценна, предвид мини-серията от 3 мача без победа и тежките мачове, които идват. Доволен съм и че взехме 6 точки срещу Локо Сф този сезон. Дано да бием и в сряда, трябва да играем както през първото полувреме
Последна промяна от stanleys на 29 окт 2022 22:11, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
rodman
Мнения: 370
Регистриран на: 26 сеп 2008 18:55
Контакти:

Re: 16 кръг /Черно море - Локомотив 1929 Сф/ 29.10 събота 15.00

Мнениеот rodman » 29 окт 2022 22:05

ShooterMan написа:Ще започна с най-важното. За пореден път от много време насам Илиан тотално обърка стартовия състав. И не само това, обърка и смените. НЕ МОЖЕМ да играем без офанзивен халф, как да го обясним това - абе няма кой да подаде голов пас!!! В резултат на това се въртят нашите като пумпали, подават от тъч на тъч, връщат на защитата и общо взето едно голямо НИЩО!!! Как може при наличието на Сула и Алекс нито един да не играе?! И като виждаш, че не върви - сменяш Мимито в 45 мин. да пазиш резутлата 1:0 пускайки дърводелеца Велев? Да, Мимито беше трагичен, но смея да твърдя, че Велев пък беше още по-зле, даже замалко да получим и гол накрая заради него, тотал щета!!! И това при все, че има криза в нападението се лишаваме и от офанзивен халф?! Иначе - Локо Сф ни надигра, съвсем логично, беше по-добрия отбор и заслужаваше 3-те точки. От нашите мога да отлича Гошо вратарчето, който извади не 1, не 2, а 3 чисти гола и още 1-2 на 50% чисти. Бяхме ужасяващи в защита. Панов явно е забравил как се играе десен бек, централните двама бяха абсолютно неориентирани през целия мач, трудно ми е да посоча кой повече, и двамата бяха много зле. В защита освен Гошо вратарчето ориентиран беше само Дичев. Напред отличавам Мади - колкото и разпилян да е, поне бяга и натиска и днес му се получи, разбира се, влезе с топката във вратата хаха, иначе нямаше да вкара посмъртно. Отличавам и включването на Алекс! И пак се връщам към началото - имаш офанзивни халфове - играеш без тях, безумие. Добре, че влизайки Алекс задържаше топката, разигравахме, няколко добри паса имаше напред даже, ако не беше влязъл онези ни смилаха на кайма! Влязаха в нашето поле, поне 3-4 положения, гол вкараха и тръгнаха за 1:2 ако не се беше появил Алекс да върнем някакви позиции в халфовата линия. За сметка на това освен некъдърника Велев пуснаха и Иса, който се спъва в топката буквално, абе играхме накрая с 9 души, как се измъкнахме не зная.....луд късмет! Няма да я караме така, да знаете, с Арда се провалихме, всички видяха, със Спартак също - айде дерби, днес - по терлици....

Това с дърводелсткото си го заври отзад! Честно! Тъпо е да го казвам по адрес на Черноморец, но ти се оля! Да не говорим, че най-зле в защита бе Мартин Дичев... Я да се стягаме и да забравим егото си на непризнати помощник-треньори и наставници!!! Мачът в сряда трябва да го вземем всички - футболисти и привърженици!!!
Eлате на стадиона и се забавлявайте, отърсете се от тежкото ежедневие и си подкрепете отбора за 90 минути!! И-и-и..., намерете си друго място за избиване на комплексите :)

ShooterMan
Мнения: 7830
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 16 кръг /Черно море - Локомотив 1929 Сф/ 29.10 събота 15.00

Мнениеот ShooterMan » 29 окт 2022 23:36

Ти си заври мнението отзад или си отвори очите! Сляп ли си или прост? Дичев спаси 2 чисти гола! 2!!! Само заради това заслужава перфектна оценка.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1196
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: 16 кръг /Черно море - Локомотив 1929 Сф/ 29.10 събота 15.00

Мнениеот mursusaid » 30 окт 2022 00:11

Не знам кой какво гледа,но всеки има право на мнение, естествено без да се опитва да си го натъртва и налага на всяка цена над другите.
Аз също от това което видях през моите очи,бе че Дичев беше трагичен ,барабар с другите от защитата,а във фаза атака го нямаше никакъв,но там вече може и наставленията да са били такива.Иначе за влизането на Велев ,няма нужда дори от коментар... абсолютно калитарски взет мач.
Надявам се в сряда да не изглеждаме по този начин.
За вас моряци ний живеем...

favaca8888
Мнения: 4150
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: 16 кръг /Черно море - Локомотив 1929 Сф/ 29.10 събота 15.00

Мнениеот favaca8888 » 30 окт 2022 10:22

Кво ся/Кабака виновен ли е?Колко играчи беха "нашарени" ? Ей , големи мрънкачи сте !
Айде честита победа и ви чакаме на баража :)
П.С.
Шуутере, евала за мнението напълно коректно.
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1245
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: 16 кръг /Черно море - Локомотив 1929 Сф/ 29.10 събота 15.00

Мнениеот Veso1913 » 30 окт 2022 11:01

Аз ще почна с Кабака.Представи се на сравнително добро ниво,можеше и да отърве мача,но не би.Относно отбора-честита ни много изключително важна победа срещу един играещ наистина добър футбол Локомотив София.С ръка на сърцето-изтърваха ни.Но и очаквах нещо подобно,гледах им няколко мача,играят наистина все по добре.И също така искам да поздравя феновете им,коитоо са пристигнали от София,а не като онези измисленяци подкрепящи синии и оранжево-червени от съседните села и паланки.Респект гостуващи фенове!Относно нашата игра-Мимито бе оставен за да е прехода на играта между защита и нападение.Той определено се провали там/това защото явно го очакваха и поне двама в пъти по яки физически го мачкаха /и Илиан му смени позицията за да избегне повече грешки.И там нещо не му се получи и логично бе сменен.Вкара Велев за повече сигурност и спокойствие,но този път Велев изневери тотално.Най силното ни звено-халфовата линия изневерии тотално.Не ни вървеше играта,не ни вървеше пресата и не помагаха достатъчно на защитата.А в защита се видя къде точно ни е основния проблем-липсата на една ОГРОМНА фигура в лицето на Виктор.Дясната ни зона бе тотално обезличена.Нито опита на Цецо,нито борбеноста на Зак ни бяха в полза.Явно Виктор носи една сигурност в защита и постоянно напрежение в противника.Вчера и двамата ни ЦЗ се чудеха къде по напред да покриват и в резултат на тази несигурност/и липса на подкрепа от халфовете/ се получаваха тези огромни пробойни в центъра.Даже и оная тънка засада която ни помогна,бе сътворена точно между двамата ЦЗ,именно поради тази разконцентрираност къде по точно да покриват.Като цяло изглеждахме бавни и тромави точно поради липсата на агресията на Виктор,койкто държи обикновено цялата дясна зона на терена в ръцете си.А иначе се видя че и откъм скорост нещата куцат.Васко покрива огромен терен,но няма скорост.ОК,заради опита и спокойствието което внася,състава започва с него.Но Клементе е бавен,Мимито е бавен,Велев няма да го коментирам,Мат Легендата ни е свършил откъм скорост и само чудесната му техника и пласиране+головия нюх го държат титуляр/а ии няма кой да го замести/Иса ли?Имах повече очаквания към Иса,но той е бавен почти колкото мен,а аз вече нямам никаква скорост/усмивка/.Имаме скорост в краката на Мади-вече ни показа и ефективност,дано продължи така и да ощастливи тези които не го харесват с един изненадващ трансфер.Скоро ще пристигнат и офертите за него./за пореден път Илиан показа набито око играчи/.Другата моряшка перла няма да я коментирам-за мен той е номер едно като таланти от школата.Вчера отново разбута цялата софийска защита и бе на косъм да успокои мача.Като цяло-бавен и недобре ориентиран отбор,покрит на 100% от късмета и и от уменията наа Гошо.Ако играем така срещу Левски,ще берем много ядове.А и съдията няма да е на същото ниво.Пожелавам успех на Черно море срещу галеника на властите!
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!

ticha i vladislav
Мнения: 1065
Регистриран на: 01 мар 2010 20:08
Контакти:

Re: 16 кръг /Черно море - Локомотив 1929 Сф/ 29.10 събота 15.00

Мнениеот ticha i vladislav » 30 окт 2022 15:22

Нещо с Курьор на върха и Закариа дясно крило нещата не се получават.
Предния мач със Спартак ,сега с Локо София не само не са ефективни,но виждаме че започват и да спорят на терена.
Закария си е централен нападател,на Матияс му остава дясната зона и след 20-та минута да си сменят местата с Мади.
За мен ,за да ни е трагична защитата,значи халфовата линия не им е помагала достатъчно.
Черно море-първият шампион по футбол в България


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта