19 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 12.12.21 неделя 14.15ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Vladislav
Мнения: 1609
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 19 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 12.12.21 неделя 14.15ч.

Мнениеот Vladislav » 12 дек 2021 12:43

Ent написа:
Marlboro написа:
Ent написа:
Marlboro написа:Усещам в темата, приповдигнато самочувствие, лошо няма. Обаче ми се струва, че за тоя мач, сме тръгнали с голямата кошница. Най-логичния изход от мача е знак 1.


Има шанс да превали, дори и снежец може да падне, което ми напомня за един велик мач на кочината :)

Ха, сетих се нещо. Два сезона преди този мач за който говориш, имахме мач в Ст Загора. Там съдията беше свирил в 90 а мин. фал за нас, играчите на Берое го изкараха с бутане, удряне, блъскане на пистата, и човека от пистата свири дуспа за Берое. Тогава мистериозно бяха изчезнали всякакви видео материали, чак след две седмици, Сашо Диков пусна репортаж. Та, тогава съдията го на казаха да не свири до живот. Обаче, дойде мача с ЦСКА, бихме 1:2,съдията тогава яко ни кла, оказа се че е същия съдия. След този мач, отново го на казаха до живот, за втори път. ПАРОДИЯ. Сега, този човек, е шеф в съдийската комисия, и прави наряди. Нямам думи.

Момчил Врайков.Уникален боклук. Шеф на фенклуба на ЦСКА в белене. Дузпата в Зарата бе брутална, но лично аз няма да забравя червения на Влади Герасимов за пресечен пас. И въпреки това и велизарката, с която поведоха ги обърнахме с автогол на оня неприятник Светльо Петров и незабравимото воле на Жорката. Иначе ето как му се разви кариерата на Врайков https://gong.bg/bg-football/drugi/godina-i-polovina-zatvor-za-eks-refera-momchil-vrajkov-405287

Година и половина е давал къси пасове с гъза си.

Ent
Мнения: 460
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: 19 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 12.12.21 неделя 14.15ч.

Мнениеот Ent » 12 дек 2021 14:40

Живко Атанасов дали до края на кариерата си ще се научи да покрива бековете или ще си подтичква вечно към точката на дузпата?

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 541
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 19 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 12.12.21 неделя 14.15ч.

Мнениеот 'enki' » 12 дек 2021 14:43

Добре вее, Дюлгер! Избухна!!!

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: 19 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 12.12.21 неделя 14.15ч.

Мнениеот sandi74 » 12 дек 2021 14:48

Toтално ви надиграват и мачкат по всички показатели.За 30 минути можеха да ви разгромят.Засега късмета ви покрива,дано и до края на мача е така че иначе с лекота ви качват на разлика.

Ent
Мнения: 460
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: 19 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 12.12.21 неделя 14.15ч.

Мнениеот Ent » 12 дек 2021 14:53

sandi74 написа:Toтално ви надиграват и мачкат по всички показатели.За 30 минути можеха да ви разгромят.Засега късмета ви покрива,дано и до края на мача е така че иначе с лекота ви качват на разлика.


Троленето ти в този форум е по-забавно от половината комедийни шоута в ефира. Дерзай, лично аз по-неадекватен трол не съм срещал :) !

Marlboro
Мнения: 314
Регистриран на: 08 апр 2009 20:50
Контакти:

Re: 19 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 12.12.21 неделя 14.15ч.

Мнениеот Marlboro » 12 дек 2021 14:58

Vladislav написа:
Ent написа:
Marlboro написа:
Ent написа:
Marlboro написа:Усещам в темата, приповдигнато самочувствие, лошо няма. Обаче ми се струва, че за тоя мач, сме тръгнали с голямата кошница. Най-логичния изход от мача е знак 1.


Има шанс да превали, дори и снежец може да падне, което ми напомня за един велик мач на кочината :)

Ха, сетих се нещо. Два сезона преди този мач за който говориш, имахме мач в Ст Загора. Там съдията беше свирил в 90 а мин. фал за нас, играчите на Берое го изкараха с бутане, удряне, блъскане на пистата, и човека от пистата свири дуспа за Берое. Тогава мистериозно бяха изчезнали всякакви видео материали, чак след две седмици, Сашо Диков пусна репортаж. Та, тогава съдията го на казаха да не свири до живот. Обаче, дойде мача с ЦСКА, бихме 1:2,съдията тогава яко ни кла, оказа се че е същия съдия. След този мач, отново го на казаха до живот, за втори път. ПАРОДИЯ. Сега, този човек, е шеф в съдийската комисия, и прави наряди. Нямам думи.

Момчил Врайков.Уникален боклук. Шеф на фенклуба на ЦСКА в белене. Дузпата в Зарата бе брутална, но лично аз няма да забравя червения на Влади Герасимов за пресечен пас. И въпреки това и велизарката, с която поведоха ги обърнахме с автогол на оня неприятник Светльо Петров и незабравимото воле на Жорката. Иначе ето как му се разви кариерата на Врайков https://gong.bg/bg-football/drugi/godina-i-polovina-zatvor-za-eks-refera-momchil-vrajkov-405287

Година и половина е давал къси пасове с гъза си.
Момчил Врайков е герой от друг епос. Това лай но, свири двете дуспи за Левски във Варна, в 90 и 92 мин. Ако Пифа не ги беше спасил, Черно Море сега нямаше да го има, всеки който е бил на мача знае за какво говоря. А оня дръвник с наказанията беше някой си Тодоров, в архива ще проверя.

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: 19 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 12.12.21 неделя 14.15ч.

Мнениеот sandi74 » 12 дек 2021 15:02

Логично 2:0 и то постигнато небрежно и с лекота като това е минимума.Що така днес сте перфектни странични наблюдатели?

Ent
Мнения: 460
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: 19 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 12.12.21 неделя 14.15ч.

Мнениеот Ent » 12 дек 2021 15:08

Marlboro написа:
Vladislav написа:
Ent написа:
Marlboro написа:
Ent написа:
Marlboro написа:Усещам в темата, приповдигнато самочувствие, лошо няма. Обаче ми се струва, че за тоя мач, сме тръгнали с голямата кошница. Най-логичния изход от мача е знак 1.


Има шанс да превали, дори и снежец може да падне, което ми напомня за един велик мач на кочината :)

Ха, сетих се нещо. Два сезона преди този мач за който говориш, имахме мач в Ст Загора. Там съдията беше свирил в 90 а мин. фал за нас, играчите на Берое го изкараха с бутане, удряне, блъскане на пистата, и човека от пистата свири дуспа за Берое. Тогава мистериозно бяха изчезнали всякакви видео материали, чак след две седмици, Сашо Диков пусна репортаж. Та, тогава съдията го на казаха да не свири до живот. Обаче, дойде мача с ЦСКА, бихме 1:2,съдията тогава яко ни кла, оказа се че е същия съдия. След този мач, отново го на казаха до живот, за втори път. ПАРОДИЯ. Сега, този човек, е шеф в съдийската комисия, и прави наряди. Нямам думи.

Момчил Врайков.Уникален боклук. Шеф на фенклуба на ЦСКА в белене. Дузпата в Зарата бе брутална, но лично аз няма да забравя червения на Влади Герасимов за пресечен пас. И въпреки това и велизарката, с която поведоха ги обърнахме с автогол на оня неприятник Светльо Петров и незабравимото воле на Жорката. Иначе ето как му се разви кариерата на Врайков https://gong.bg/bg-football/drugi/godina-i-polovina-zatvor-za-eks-refera-momchil-vrajkov-405287

Година и половина е давал къси пасове с гъза си.
Момчил Врайков е герой от друг епос. Това лай но, свири двете дуспи за Левски във Варна, в 90 и 92 мин. Ако Пифа не ги беше спасил, Черно Море сега нямаше да го има, всеки който е бил на мача знае за какво говоря. А оня дръвник с наказанията беше някой си Тодоров, в архива ще проверя.

Станислав Тодоров е наш човек. Врайков ни свиреше почти всеки мач с чорбата, може и затова да се бъркам. Провери, че аз не намерих кой е съдия. Ама как хубаво ги биеха на времето, сега в ЕС един няма пострадал. Относно мача с говедата, щеше да ни има, ама някой футболист или съдия нямаше да е между живите.

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 579
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: 19 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 12.12.21 неделя 14.15ч.

Мнениеот Eastern » 12 дек 2021 15:08

Нищо не играем цяло полувреме!
Живко - неадекватен!
ВАР във България е пълна пародия.
Само Черно море!

TNT
Мнения: 1394
Регистриран на: 24 фев 2009 14:42
Контакти:

Re: 19 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 12.12.21 неделя 14.15ч.

Мнениеот TNT » 12 дек 2021 15:10

Нещо много безобидно играйкате...Що така?
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта