6 кръг /Черно море - Пирин/ 12.08 петък 18.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - Пирин/ 12.08 петък 18.30

Мнениеот obi4am_pirin » 11 авг 2022 13:45

ogrizko написа:gong В петък, 12 август, от 18:30 ч. Пирин гостува на Черно море в мач от 6-ия кръг на efbet Лига.

Начело на отбора в предстоящото гостуване във Варна ще бъде треньорът на вратарите Мирослав Митев, той като треньорите Красимир Петров и Васил Петров лекуват вирусни инфекции, обявиха от клуба.

Извън групата за предстоящия двубой остават наказаният Красимир Станоев и контузените Петър Занев, Преслав Йорданов и Николай Бодуров. След наказание в състава се завръща Юлиян Попев.
-=-=-=-
предвид отсъстващите треньори и играчи ...ще е малко срамно ако подценим нещо и не успеем да бием Пирин в петък ;))

На първо четене изглеждаме обречени.За мен най-голямата загуба е треньора...Явно е, че повдигна духа и нивото в сравнение с мачовете от подготовката в които бяхме в насипно състояние. Липсата на ветераните може да е минус може да е плюс. Мисля, че малко напрягат младите, а и грешките са на лице! Черно море са фаворит, но ако устискаме 0-0 на полувремето мача може да стане интересен. И не на последно място е съдийството....Мисля, че и вие не сте най-обичаните в БГ футбола...
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

ShooterMan
Мнения: 7830
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - Пирин/ 12.08 петък 18.30

Мнениеот ShooterMan » 11 авг 2022 14:54

Как да ни обича БФС? Първо пречим на софийските отборчета и второ - мисля, че ние най-много водихме тая война с Перуката, псуваме го, ругаем го, а той си го изкарва на нас със съдиите. Като Чинков левскарчето. Но така е по-добре, отколкото да клякаме на тези боклуци там.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

ShooterMan
Мнения: 7830
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - Пирин/ 12.08 петък 18.30

Мнениеот ShooterMan » 12 авг 2022 00:36

Предлагам утре да ОТЛОЖИМ псуването на левскарчето Чинков. Човека е съсипан след тази невероятна футболна драма и поредния 59-ти провал на матурата по география хахаха.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
Лимонадения Джо
Мнения: 591
Регистриран на: 05 яну 2013 09:42
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - Пирин/ 12.08 петък 18.30

Мнениеот Лимонадения Джо » 12 авг 2022 10:06

То Черно море нали всяка година отстранява най-малко ПСЖ или Реал, та имаш право да си саркастичен. Представям си как се радват тогава Станислав Ставров или Димо Момиров.

ShooterMan
Мнения: 7830
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - Пирин/ 12.08 петък 18.30

Мнениеот ShooterMan » 12 авг 2022 10:54

Не не, виж, Черно Море не е евроидиота Левски. Изобщо не прави паралел между сервитьорите от Хамрун и Реал М хахаха, явно Мъри Отложения успя да ви убеди, че Хамрун е нещо повече от пощаджии и дюнерджии. Та Черно Море е играл с такива - Санта Хулия от Андора и ги бихме с 9:0. В България има само един отбор, който може да се опозори и да отпадне от севритьори и това сте вие, героите от приказвата за Евроидиота. Абсолютно всеки един отбор в А група с изключение на изпадащите - такива като Пирин, Спартак Вн и Септември не биха отнесли сервитьорите с разлика, като въпросните 3 отбора са на тяхното ниво. Вие сте посмешището на България.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - Пирин/ 12.08 петък 18.30

Мнениеот obi4am_pirin » 12 авг 2022 12:08

ShooterMan написа:Не не, виж, Черно Море не е евроидиота Левски. Изобщо не прави паралел между сервитьорите от Хамрун и Реал М хахаха, явно Мъри Отложения успя да ви убеди, че Хамрун е нещо повече от пощаджии и дюнерджии. Та Черно Море е играл с такива - Санта Хулия от Андора и ги бихме с 9:0. В България има само един отбор, който може да се опозори и да отпадне от севритьори и това сте вие, героите от приказвата за Евроидиота. Абсолютно всеки един отбор в А група с изключение на изпадащите - такива като Пирин, Спартак Вн и Септември не биха отнесли сервитьорите с разлика, като въпросните 3 отбора са на тяхното ниво. Вие сте посмешището на България.

Убавец,рано ни слагаш в изпадашите!Без съдийските тесли бяхме в 6-цата!
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

Потребителски аватар
Лимонадения Джо
Мнения: 591
Регистриран на: 05 яну 2013 09:42
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - Пирин/ 12.08 петък 18.30

Мнениеот Лимонадения Джо » 12 авг 2022 12:48

ShooterMan написа:Не не, виж, Черно Море не е евроидиота Левски. Изобщо не прави паралел между сервитьорите от Хамрун и Реал М хахаха, явно Мъри Отложения успя да ви убеди, че Хамрун е нещо повече от пощаджии и дюнерджии. Та Черно Море е играл с такива - Санта Хулия от Андора и ги бихме с 9:0. В България има само един отбор, който може да се опозори и да отпадне от севритьори и това сте вие, героите от приказвата за Евроидиота. Абсолютно всеки един отбор в А група с изключение на изпадащите - такива като Пирин, Спартак Вн и Септември не биха отнесли сервитьорите с разлика, като въпросните 3 отбора са на тяхното ниво. Вие сте посмешището на България.

Разбрах те, ясно е като бял ден. Черно море са родните герои, побеждавайки Санта Хулия. Браво, имаш ли още за протокола?

ShooterMan
Мнения: 7830
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - Пирин/ 12.08 петък 18.30

Мнениеот ShooterMan » 12 авг 2022 12:50

Добре де, какзвам мнението си. Не е до тесли само. Гледах мача ви със Спартак под лупа, а Спартак е мега зле, те не могат да си подадат 2 паса, нямат идея дори за футбол, отбор за дъното на Б група. И вие играхте почти същото като тях, а накрая оставихте и да ви изравнят, единствения гол, който са вкарали изобщо е на вас. Впечатлението ми е, че сте по-слаби от миналата година и определено ще сте в битката долу със Спартак, Септември, Ботев Вр.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5158
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - Пирин/ 12.08 петък 18.30

Мнениеот ogrizko » 12 авг 2022 13:50

аз лично искам септември сф да изпаднат .....със славко матич ще е трудно май, обаче може да го вземат треньор някъде и после ще си изпаднат :) просто по-хубаво да има отбори в повече населени места ....втория ми избор е хебър, защото пловдив имат 2 отбора, а те са в него регион и т.н. и освен това ще вземат италианци вероятно...

пирин се надявам да се спасят, както и враца, спартак

само че днес трябва да бием понеже са без треньорите и най-опитните си играчи ..ако паднем ще е срамно и за мен поне подобно на издънката на левски снощи... ако свършим 0 на 0 без да създадем достатъчно възможности пак ще е толкова срамно... ако мача свърши 0 на 0 след себераздаване и голяма доза малшанс здраве да е

но за мен шансовете да си вземем мача са 95 процента
Изображение

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 541
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - Пирин/ 12.08 петък 18.30

Мнениеот 'enki' » 12 авг 2022 15:31

Лимонадения Джо написа:
ShooterMan написа:Не не, виж, Черно Море не е евроидиота Левски. Изобщо не прави паралел между сервитьорите от Хамрун и Реал М хахаха, явно Мъри Отложения успя да ви убеди, че Хамрун е нещо повече от пощаджии и дюнерджии. Та Черно Море е играл с такива - Санта Хулия от Андора и ги бихме с 9:0. В България има само един отбор, който може да се опозори и да отпадне от севритьори и това сте вие, героите от приказвата за Евроидиота. Абсолютно всеки един отбор в А група с изключение на изпадащите - такива като Пирин, Спартак Вн и Септември не биха отнесли сервитьорите с разлика, като въпросните 3 отбора са на тяхното ниво. Вие сте посмешището на България.

Разбрах те, ясно е като бял ден. Черно море са родните герои, побеждавайки Санта Хулия. Браво, имаш ли още за протокола?


За протокола вие сте ЕВРОИДИОТИ, еднозначно и без никаква конкуренция. На всичкото отгоре заради поредния ви подвиг в Европа трябваше да обърнете цялото първенство наопаки.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта