Зимна политика, трансфери и контроли - сезон 21/22

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Sole
Мнения: 4565
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Зимна политика, трансфери и контроли - сезон 21/22

Мнениеот Sole » 14 фев 2022 16:58

Алжирецът Найджи минава медицински прегледи преди да подпише с Черно море
Topsport.bg

Алжирският централен нападател Закариа Найджи вече е във Варна и в момента минава медицински прегледи, съобщава dsport.

Той ще стартира веднага подготовка с Черно море, но няма шанс да е на линия за важното домакинство срещу шампионите от Лудогорец в неделя.

Закариа Найджи е на 27 години. Висок е 178 см. Силният му крак е десният. Роден в Бордж Ареридж, Алжир. Най-много срещи в кариерата си е изиграл за алжирския Параду - 57 мача, в които реализира 32 гола и има 10 асистенции. Играл е за последно като преотстъпен във френския По. В лига 2 на Франция с тима на По има 15 мача и 2 гола. Отбелязва на Роде и Гингам. Освен в клубове в страната си и тунизийски тим, е играл още и за Жил Висенте в периода 2019-2020. В Португалия има 21 мача, 1 гол и 3 асистенции

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5158
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Зимна политика, трансфери и контроли - сезон 21/22

Мнениеот ogrizko » 16 фев 2022 09:08

гледах видео на новия ни играч - Каспар ...или Каспариус ...още не съм решил как да му викам, че му е сложно името :) ама на видеото си личеше как добре умее да задържа и да играе с топката в себе си, нещо като Велислав Василев, но не чак в такава степен де... смятам, че ще е добър вариант за нас ако се аклиматизира бързо :roll:
Изображение

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5158
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Зимна политика, трансфери и контроли - сезон 21/22

Мнениеот ogrizko » 16 фев 2022 09:22

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=LdxMB6Sq_zI[/youtube]
и Закария ми допада, и дузпи щом може да вкарва ...добре е :lol:

изглежда това 3 място ни помага да привличаме по-добри играчи.... или пък нещо друго се е променило, ама тия ми изглеждат добре на видео... друг път повече ме разколебават като ги гледам на видеа, а тия изглеждат подходящи като за нас и стила ни :roll:
Изображение

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4410
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: Зимна политика, трансфери и контроли - сезон 21/22

Мнениеот greenpeak » 18 фев 2022 11:16

Родриго сам плати откупната си клауза, лети за Китай утре

По непотвърдена информация става въпрос за тима от Лига 1 Мейджоу Хака.

https://dsport.bg/rodrigo-sam-plati-otk ... nt=section

Vladislav
Мнения: 1605
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Зимна политика, трансфери и контроли - сезон 21/22

Мнениеот Vladislav » 18 фев 2022 12:23

greenpeak написа:Родриго сам плати откупната си клауза, лети за Китай утре

По непотвърдена информация става въпрос за тима от Лига 1 Мейджоу Хака.

https://dsport.bg/rodrigo-sam-plati-otk ... nt=section

Имал бол пари- дал. Да е жив и здрав! Очевидно тук не му се играеше повече. Още миналото първенство загатна със посредствена форма, а есента направо се оля с тези червени картони и съответни наказания. Ще се оправим и без него.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5158
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Зимна политика, трансфери и контроли - сезон 21/22

Мнениеот ogrizko » 18 фев 2022 17:17

Мисля, че Курьор ако е във форма ще го замести, а и също ще бележи голове. Нека да има малко промяна, това е добре за отбора иначе се тъпче на едно място. Някой от новите или младежите ще има шанс да се изяви и така :roll:
Изображение

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1195
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: Зимна политика, трансфери и контроли - сезон 21/22

Мнениеот mursusaid » 18 фев 2022 17:44

Последния сезон се видя,че не е незаменим,много мачове пропусна поради контузия или наказание.Каквото можа даде на отбора,мисля че от тук нататък трудно можеше да надгражда тук,а знаем и чужденците когато изгубят мотивация тук какво играят.Има нови футболисти,да се надяваме да се аклиматизират бързо тук и да се впишат в отбора.
За вас моряци ний живеем...

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 541
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: Зимна политика, трансфери и контроли - сезон 21/22

Мнениеот 'enki' » 18 фев 2022 18:57

Курьор вкара 15 от общо 21 гола на Черно Море за един полусезон. Какъв Родриго, какви 5 лева. Матиас беше този, който е незаменим и ние дълго време не можехме да му намерим заместник. Чак до идването на Сердюк.

Пожелавам му успех на Енрике. Изигра един-два много добри полусезона и дотам. Ще превъзмогнем липсата му.

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4410
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: Зимна политика, трансфери и контроли - сезон 21/22

Мнениеот greenpeak » 19 фев 2022 10:07

Родриго е при нас от пролетта на 2019г., точно 6 полусезона направи. Дори може да се каже, че доста се задържа в отбора с оглед на заплатите в БГ.
За родното ни първенство е добър футболист, отделен е въпроса как би се представил и има ли шансове в класно европейско първенство.
Знам, че искаше да се маха още от краят на миналата година, защото лично ми го каза.
Това за Китай е доста неочаквано, защото му мътеха главата и от Португалия. Това знам, това споделям.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта