5 кръг /Берое - Черно море/ 06.08 събота 18.45

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: 5 кръг /Берое - Черно море/ 07.08 неделя 18.45

Мнениеот sandi74 » 31 юли 2022 12:03

Няма абсолютно никакво място за претиснение и паника.Отложените мачове спокойно могат да се изиграят по време на световното първенство естествено ако от Левски е вечен са съгласни ако ли не може и в началото на 2023 година да се изиграят.Време за отложени мачове бол.ФАКТ.

Потребителски аватар
Лимонадения Джо
Мнения: 591
Регистриран на: 05 яну 2013 09:42
Контакти:

Re: 5 кръг /Берое - Черно море/ 07.08 неделя 18.45

Мнениеот Лимонадения Джо » 31 юли 2022 23:02

sandi74 написа:Няма абсолютно никакво място за претиснение и паника.Отложените мачове спокойно могат да се изиграят по време на световното първенство естествено ако от Левски е вечен са съгласни ако ли не може и в началото на 2023 година да се изиграят.Време за отложени мачове бол.ФАКТ.

Най-добре да го отложат и този мач. Славният Берое не заслужава подобно представяне.

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4410
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: 5 кръг /Берое - Черно море/ 07.08 неделя 18.45

Мнениеот greenpeak » 01 авг 2022 17:52

Изтеглиха мача на Черно море с Берое

Мачът от 5-ия кръг на efbet Лига между отборите на Берое и Черно море ще се играе в събота от 18,45 часа в Стара Загора. По предварителна програма срещата между двата тима трябваше да се проведе в неделя по същото време.

Промяната се налага заради Левски – Пирин, който трябваше да се играе в събота, но заради малкото време за почивка след мача на „сините“ в Лигата на конференциите в четвъртък (04.08), двубоят за първенството на столичани ще се проведе в неделя (07.08).



https://bfunion.bg/news/48655/0

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5158
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 5 кръг /Берое - Черно море/ 07.08 неделя 18.45

Мнениеот ogrizko » 01 авг 2022 19:08

sportal
Спортно-техническата комисия към БФС обяви официално, че прави промени в три мача от следващия кръг на efbet Лига.
Ето всички решения и промени:

• На основание чл. 44, ал.1, буква а/, предложение трето от Наредбата за първенствата и турнирите в системата на БФС сезон 2022/2023 предложение трето от Наредбата за първенствата и турнирите в системата на БФС сезон 2022/2023 и със съгласието на Нова Броудкастинг груп и БПФЛ, срещата от V – ти кръг на Първа професионална футболна лига между отборите на ПФК „Берое“ СЗ – ПФК „Черно море“ Варна, ще се играе на 06.08/събота/ 2022 г от 18.45 часа, вместо на 07.08/неделя/22 г от 18.45 часа.

• На основание чл. 44, ал.1, буква а/, предложение трето от Наредбата за първенствата и турнирите в системата на БФС сезон 2022/2023 предложение трето от Наредбата за първенствата и турнирите в системата на БФС сезон 2022/2023 и със съгласието на Нова Броудкастинг груп и БПФЛ, срещата от V – ти кръг на Първа професионална футболна лига между отборите на ПФК „Левски“ Сф – ПФК „Пирин“ Бл, ще се играе на, на 07.08/неделя/22 г от 18.45 часа вместо на 06.08/събота/ 2022 г от 21.00 часа.

• Със съгласието на Нова Броудкастинг груп и БПФЛ, срещата от V – ти кръг на Първа професионална футболна лига между отборите на ФК „ЦСКА 1948“ Сф – ПФК „Ботев Враца“ Вр, ще се играе по програма на 06.08/събота/ 2022 г от 21.00 часа вместо от 18.45 ч.
-=-=-=-=-=-=-
хубаво е, че си информирал за промяната :) само дето не си пуснал правилната статия, за да се види наглостта на бфс.....

забележи, вместо да преместят нашия мач на мястото на левски от 21ч. и да играем на хладинка поне като някаква компенсация за изместването .....решават 1948 по някаква причина да играят от 21ч при положение, че мача им е бил предвиден 18.45 ....т.е. можеше да си ги оставят толкова, но са решили специално да ги преместят за по-късно да им е по-удобно :)))

това бфс служи изцяло в полза на софийските отбори... писна ми вече от тях, дано перуката се разкара по-бързо и така!!!!
Изображение

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1195
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: 5 кръг /Берое - Черно море/ 06.08 събота 18.45

Мнениеот mursusaid » 01 авг 2022 19:11

Такава пародия е всичко,че чак не ми се коментира .
Думите ми са малко за СТК и БФС.
Мога да кажа само едно КзаБФС
За вас моряци ний живеем...

ShooterMan
Мнения: 7830
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 5 кръг /Берое - Черно море/ 06.08 събота 18.45

Мнениеот ShooterMan » 01 авг 2022 19:53

Берое - Черно Море се мести в удобен ден и час за Левски хахахаххахахаха.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5158
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 5 кръг /Берое - Черно море/ 06.08 събота 18.45

Мнениеот ogrizko » 01 авг 2022 20:29

ShooterMan написа:Берое - Черно Море се мести в удобен ден и час за Левски хахахаххахахаха.

остави ги левски ...те поне имат мач в европа и да речем, че е нормално нещо такова :) кажи ми 1948 кое налага да се мести в друг час ???? аз това нещо не можах да го разбера.... все пак 18.45ч. и 21.00ч. има разлика в градусите... в единия случай играеш в жегата, в другия случай на хладинка ...ама по програма 1948 са събота 18.45ч. и нищо не налага да бъдат измествани за 21.00ч.!!!!! абсолютно нищо!!!! дори и зрителския интерес едва ли е в полза на 1948-ботев враца :))) кой и защо е решил трети мач да се мести??!?!?! кое го е наложило?!??!?!

общо взето мога да ти кажа кое го налага по интереси, галеници на бфс:
1 група - левски, цска, лудогорец
2 група - 1948, славия, локо сф
3 група - черно море, локо пд, ботев пд, берое
4 група - пирин, враца и т.н.

демек ако си от 1 група каквото поискаш се случва :) ако си от 2 група приближени до бфс може да се случи ако не засяга 1 група.... след това сме тимовете с някакво име от провинцията дето понякога може да ни се обърне внимание :) последните за съжаление колкото и да писукат няма кой да ги чуе и за тях важат най-вече правилата и алинеите точка по точка ...които интересно защо не важат за другите групи в същата степен ...а пък за 1 и 2 може изобщо да не важат :)))

обаче не знам 1948 тая година дали е от 1 или 2 група ...струва ми се, че става някакъв преход и минават към 1 група ...може би са им се вдигнали амбициите и оттам обслужването в по-голяма степен на интересите им ...не знам любо пенев ли е страшен, цв найденов ли...... но разбира се кое налага трети мач по програма да се мести остава неизяснено някак си .....въпреки че му нямам фейсбука на перуката ....някой ако има да провери дали там е дал някакво смислено обяснение? :)))
Изображение

ticha i vladislav
Мнения: 1065
Регистриран на: 01 мар 2010 20:08
Контакти:

Re: 5 кръг /Берое - Черно море/ 06.08 събота 18.45

Мнениеот ticha i vladislav » 01 авг 2022 22:07

От Пирин да искат отлагане на мача с Левски защото Левски сигурно ще са изморени и нямат много резерви
Черно море-първият шампион по футбол в България

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1195
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: 5 кръг /Берое - Черно море/ 06.08 събота 18.45

Мнениеот mursusaid » 01 авг 2022 22:38

ogrizko написа:
ShooterMan написа:Берое - Черно Море се мести в удобен ден и час за Левски хахахаххахахаха.

остави ги левски ...те поне имат мач в европа и да речем, че е нормално нещо такова :) кажи ми 1948 кое налага да се мести в друг час ???? аз това нещо не можах да го разбера.... все пак 18.45ч. и 21.00ч. има разлика в градусите... в единия случай играеш в жегата, в другия случай на хладинка ...ама по програма 1948 са събота 18.45ч. и нищо не налага да бъдат измествани за 21.00ч.!!!!! абсолютно нищо!!!! дори и зрителския интерес едва ли е в полза на 1948-ботев враца :))) кой и защо е решил трети мач да се мести??!?!?! кое го е наложило?!??!?!

общо взето мога да ти кажа кое го налага по интереси, галеници на бфс:
1 група - левски, цска, лудогорец
2 група - 1948, славия, локо сф
3 група - черно море, локо пд, ботев пд, берое
4 група - пирин, враца и т.н.

демек ако си от 1 група каквото поискаш се случва :) ако си от 2 група приближени до бфс може да се случи ако не засяга 1 група.... след това сме тимовете с някакво име от провинцията дето понякога може да ни се обърне внимание :) последните за съжаление колкото и да писукат няма кой да ги чуе и за тях важат най-вече правилата и алинеите точка по точка ...които интересно защо не важат за другите групи в същата степен ...а пък за 1 и 2 може изобщо да не важат :)))

обаче не знам 1948 тая година дали е от 1 или 2 група ...струва ми се, че става някакъв преход и минават към 1 група ...може би са им се вдигнали амбициите и оттам обслужването в по-голяма степен на интересите им ...не знам любо пенев ли е страшен, цв найденов ли...... но разбира се кое налага трети мач по програма да се мести остава неизяснено някак си .....въпреки че му нямам фейсбука на перуката ....някой ако има да провери дали там е дал някакво смислено обяснение? :)))


Ее усетил си им логиката,ама почти.
Да се измести трети мач е заради Враца.Подценил си ги,явно на техния интерес да се подмажат са го изместили на хладинка,че все пак врачанския балкан не обичат в жегата . :D :D
За вас моряци ний живеем...

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5158
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 5 кръг /Берое - Черно море/ 06.08 събота 18.45

Мнениеот ogrizko » 02 авг 2022 10:32

mursusaid написа: Ее усетил си им логиката,ама почти.
Да се измести трети мач е заради Враца.Подценил си ги,явно на техния интерес да се подмажат са го изместили на хладинка,че все пак врачанския балкан не обичат в жегата . :D :D

може и заради враца да е.... но от началото на сезона 1948 са най-подпирания отбор... клането срещу пирин беше уникално :))) и все пак дори ти не даде друга по-смислена причина защо трети мач се налага да се мести ???? като има местене на черно море и левски ...те се местят на нашата дата и час, ние на тяхната и готово....
Изображение


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Vladislav и 11 госта