30+3 кръг /Черно море - Лудогорец/ 19.05 неделя 20.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

TheSailor
Мнения: 138
Регистриран на: 05 мар 2023 22:04
Местоположение: Варна

Re: 30+3 кръг /Черно море - Лудогорец/ 19.05 неделя 20.30

Мнениеот TheSailor » 19 май 2024 23:08

Някой, някога, бил ли е Лудогорец с толкова голове ?

Страхотно себераздаване на нашите, но нека да не се самозалъгваме. Лудогорец не играха за нещо. Най-важният мач е следващия.
„Всичко, което е далече от морето, е провинция.“

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 579
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: 30+3 кръг /Черно море - Лудогорец/ 19.05 неделя 20.30

Мнениеот Eastern » 20 май 2024 00:03

Тотално разкостване! Малко не достигна за любимотон 5:0!

Mariner
Мнения: 55
Регистриран на: 31 авг 2021 01:25
Контакти:

Re: 30+3 кръг /Черно море - Лудогорец/ 19.05 неделя 20.30

Мнениеот Mariner » 20 май 2024 05:03

Къде са сега псевдо фенове като … ще спомена само най-големия смешник ЕНТ. Заради такива като него останаха само 3-4 истински фена, които се опитват да поддържат този форум жив. Аз лично напуснах след глупавите им коментари след равенството ни в Бистрица.
Както и да е. Голям отбор сме с велик треньор! Десети по пейрол в лигата и втори в класирането. Да не съм голословен:
Лц
ЦСКА-София
Левски
ЦСКА 1948
Пловдив
Пловдив 2
Крумовград
Ст Загора
Кърджали
10. Равни с Локо Сф, Славия и Враца

Честито на всички истински Черноморци за незабравимия и уникален сезон, който Илиан и момчетата ни доставиха. Мечтая за групи в Европа, но това зависи най-вече от собствениците. Които между другото едва ли са маясно какво е постигнал отбора. Дано поне осигурят самолет за най-важният ни мач от 2015та насам.

Ent
Мнения: 460
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: 30+3 кръг /Черно море - Лудогорец/ 19.05 неделя 20.30

Мнениеот Ent » 20 май 2024 06:22

Mariner написа:Къде са сега псевдо фенове като … ще спомена само най-големия смешник ЕНТ. Заради такива като него останаха само 3-4 истински фена, които се опитват да поддържат този форум жив. Аз лично напуснах след глупавите им коментари след равенството ни в Бистрица.
Както и да е. Голям отбор сме с велик треньор! Десети по пейрол в лигата и втори в класирането. Да не съм голословен:
Лц
ЦСКА-София
Левски
ЦСКА 1948
Пловдив
Пловдив 2
Крумовград
Ст Загора
Кърджали
10. Равни с Локо Сф, Славия и Враца

Честито на всички истински Черноморци за незабравимия и уникален сезон, който Илиан и момчетата ни доставиха. Мечтая за групи в Европа, но това зависи най-вече от собствениците. Които между другото едва ли са маясно какво е постигнал отбора. Дано поне осигурят самолет за най-важният ни мач от 2015та насам.



Ама ти си голям смелчага бе Искаш ли да се видим на кафе, да ми обясниш кой какъв е? Такива като теб, страшни в нета, на живо не може да чуеш църкането им. Разбирам, че си се превъзбудил от един уговорен мач, който не е нито първи, нито последен между двата отбора, но айде малко по-кротко в определенията!

Mariner
Мнения: 55
Регистриран на: 31 авг 2021 01:25
Контакти:

Re: 30+3 кръг /Черно море - Лудогорец/ 19.05 неделя 20.30

Мнениеот Mariner » 20 май 2024 07:14

Ent написа:
Mariner написа:Къде са сега псевдо фенове като … ще спомена само най-големия смешник ЕНТ. Заради такива като него останаха само 3-4 истински фена, които се опитват да поддържат този форум жив. Аз лично напуснах след глупавите им коментари след равенството ни в Бистрица.
Както и да е. Голям отбор сме с велик треньор! Десети по пейрол в лигата и втори в класирането. Да не съм голословен:
Лц
ЦСКА-София
Левски
ЦСКА 1948
Пловдив
Пловдив 2
Крумовград
Ст Загора
Кърджали
10. Равни с Локо Сф, Славия и Враца

Честито на всички истински Черноморци за незабравимия и уникален сезон, който Илиан и момчетата ни доставиха. Мечтая за групи в Европа, но това зависи най-вече от собствениците. Които между другото едва ли са маясно какво е постигнал отбора. Дано поне осигурят самолет за най-важният ни мач от 2015та насам.



Ама ти си голям смелчага бе Искаш ли да се видим на кафе, да ми обясниш кой какъв е? Такива като теб, страшни в нета, на живо не може да чуеш църкането им. Разбирам, че си се превъзбудил от един уговорен мач, който не е нито първи, нито последен между двата отбора, но айде малко по-кротко в определенията!

Уффф, изкара ми акъла направо. Никакви кафета, страх ме е!
Но честно, адски дразниш с неадекватните си хейтърски постове, най-вече към Илиан. Това един истински Моряк не може да го направи, или си скрит каменарец или Илиан ти е направил нещо лично, за което не можеш да му простиш. Въобще не ме интересува кое от двете е, но истината е, че ти не изразяваш мнение, а промоутваш хейт към отбора и треньора, което не би трябва да се допуска тук. Затова и (почти) всички са ти набрали тук.
Иначе, сори за обидните квалификации по-горе, не беше ок.

ShooterMan
Мнения: 7830
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 30+3 кръг /Черно море - Лудогорец/ 19.05 неделя 20.30

Мнениеот ShooterMan » 20 май 2024 07:31

Направо размазахме Лудогорец! Велик ИЛИАН ИЛИЕВ бърка отзад на всичките си хейтъри, както и велик ЧЕРНО МОРЕ бърка отзад на вси тирета. След някои коментари - просто е задължително за футбола в България онази зомбирани наглеци, припознавачите да бъдат пратени на бараж с числата и дано го загубят позорно! Няма такива наглеци!
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

ShooterMan
Мнения: 7830
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 30+3 кръг /Черно море - Лудогорец/ 19.05 неделя 20.30

Мнениеот ShooterMan » 20 май 2024 07:59

Тъй като всички бяха отличници искам да отлича страхотния мач на капитан Димов. И най-вече това, което се видя в радостта му след гола - хъса, който движеше Черно Море. И веднага отличавам и неговата смяна - Берк Бейхан. За мен това е новия Дани - копие като дух, хъс и агресия и съжалявам само, че не разстреля Лудогорец с онзи снаряд лично, а реално асистира. Смятам, че Берк е много близо до титулярния състав следващия сезон - така се влиза в мъжете и така се взема фанелката, много съм обнадежден - това е духа на Дани Димов, на Марто Минчев, на Виктор Попов и Дюлгеров и още по-назад - Жоро Илиев - само така се влиза в игра като си юноша - с агресия, с хъс и тотално себераздаване. Берк е “железен войник” , имаме наследник на Дани, търсим още един и за Васката.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4414
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: 30+3 кръг /Черно море - Лудогорец/ 19.05 неделя 20.30

Мнениеот greenpeak » 20 май 2024 08:59

Честита победа!
Това беше най-доброто от домакинствата ни като игра.
Лудоорец мен лично не ме интересуват с какъв състав са играли и колко са били мотивирани, след като станаха шампиони.

Следващият ни мач е най-важния за сезона. Надявам се поне едно гостуване да го изиграем както трябва, дори и равен ни устройва в мача.

Потребителски аватар
Батстанчо
Мнения: 415
Регистриран на: 02 сеп 2009 15:53
Контакти:

Re: 30+3 кръг /Черно море - Лудогорец/ 19.05 неделя 20.30

Мнениеот Батстанчо » 20 май 2024 10:05

Страхотен мач, отбор, резултат себераздаване и НЕВЕРОЯТНА ХОРЕОГРАФИЯ!!! Браво на момчетата! На тези, които се съмняват в уговорен мач, да си помислят дали е лесно да се уговори разгром и как точно трябва Домусчиев да си преглътне огромното его за 4-0? Ако мача не се играеше, второто полувреме щеше да е МЕГА лежерно и без голове! Престанете! Поздравете един път отбора, треньора, публиката и застанете на 100% зад любимия "Черно Море"!!!
Както greenpeak каза, нас не ни интересува с какви футболисти и настроение са излезли Лудогорец. Ние си гледаме нашата игра, а тя беше ВПЕЧАТЛЯВАЩА!
Сега си пожелавам победа в София и накрая да затворим страхотния сезон в къщи с една домакинска победа на пълен стадион, която да даде началото на невероятно приключение в Европа!

Всички го заслужават- ръководството, треньорите, футболистите и най-вече ПУБЛИКАТА! ПОКЛОН ПРЕД ВСИЧКИ НА СТАДИОНА!
ПФК ЧЕРНО МОРЕ ВАРНА

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1196
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: 30+3 кръг /Черно море - Лудогорец/ 19.05 неделя 20.30

Мнениеот mursusaid » 20 май 2024 11:59

Поздравления за всички!
Страхотна вечер беше.Точно такива победи дават самочувствие и вяра в силите ти.Огромно Благодаря на целия отбор за тази година,този сезон...Още една паметна и радостна вечер на нашата крепост.Така се печели публика,така се предизвиква и буди интерес у младите и децата.Ако сте забелязали понеже аз влизам поне един час преди всяко домакинство.С всеки следващ мач,стадиона все по рано започва да се изпълва.Прави ми впечатление,и че все повече малки деца има на стадиона.Все повече родители ,въпреки не особено добрите условия на стадиона ,водят децата си.А с такива победи и такива екзалтирани вечери се запалват все повече малки зелени сърчица.
Дори и само за това да е,си струва всичко,и да,сезона дори и само заради това си е уникален.
Всеки един на стадиона може да усети атмосферата,тя е във въздуха ,тя е в гърлата и сърцата на всеки на стадиона.Както каза и Илиан ,футболисти и целия отбор усеща всичко това ,така че дори и трети да сме този сезон ще остане паметен.
Поздравления за невероятната хореография, невероятната подкрепа и атмосфера,която се създаде.Моя син късно след мача не можеше да заспи от емоция.
Да..Уникален сезон!
За вас моряци ний живеем...


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта