30 кръг /Пирин - Черно море/ 20.04 събота 15:15

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Delija
Мнения: 329
Регистриран на: 03 юли 2016 16:28
Контакти:

30 кръг /Пирин - Черно море/ 20.04 събота 15:15

Мнениеот Delija » 14 апр 2024 03:14

Дерзайте!!!!
Винаги мога да се похваля, че съм играл за три великолепни клуба: Цървена Звезда, Реал Мадрид и Барселона - Роберт Просинечки

Nobody007
Мнения: 362
Регистриран на: 19 апр 2015 21:41
Контакти:

Re: 30 кръг /Пирин - Черно море/ 20.04 събота 15:15

Мнениеот Nobody007 » 15 апр 2024 08:31

Победата в този мач има още един допълнителен и изключително важен елемент. Запазването на второто място ще ни подсигури гостуване в Разград. Секторът за гости ще бъде отново пълен (както бе на първия мач от пролетния дял от първенството). Подкрепата ще бъде на максимум, т.е. аз лично бих окачествил този мач като още едно допълнително домакинство за моряците. Атмосферата ще бъде повече от уникална.
Много е важен мача с Пирин. При успех ще стартираме плейофите с домакинство отново на Левски и ще гостуваме в Разград, където от своя страна Лудогорец ще излезе за победа, за да си гарантира титлата и на теория още в този мач.
Пирин са в подем. След победата над тире-то стадиона в Благоевград ще бъде пълен.
Илиан обаче знае как се вземат такива мачове. Можем да победим и да вземем трите точки.

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4401
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: 30 кръг /Пирин - Черно море/ 20.04 събота 15:15

Мнениеот greenpeak » 15 апр 2024 13:15

При успеха срещу Левски с 3:1 защитникът на Черно море Влатко Дробаров е играл във втори пореден мач със счупено кутре на единия крак.
Под въпрос за двубоя с Пирин е и капитанът Даниел Димов. Той бе сменен срещу „сините“ заради мускулно разтежение и днес ще бъде прегледан от специалист.

https://petel.bg/---Moryak----igra-sas- ... ki__520994

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1190
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: 30 кръг /Пирин - Черно море/ 20.04 събота 15:15

Мнениеот mursusaid » 15 апр 2024 14:42

greenpeak написа:При успеха срещу Левски с 3:1 защитникът на Черно море Влатко Дробаров е играл във втори пореден мач със счупено кутре на единия крак.
Под въпрос за двубоя с Пирин е и капитанът Даниел Димов. Той бе сменен срещу „сините“ заради мускулно разтежение и днес ще бъде прегледан от специалист.

https://petel.bg/---Moryak----igra-sas- ... ki__520994


Което ,ако е вярно за Влатко,е поредно доказателство какъв здрав и сплотен колектив е отбора и как всеки би влязъл да се раздаде и да помогне на отбора.
Именно такъв колектив и отборна игра понякога компенсират по-слабите футболни качества когато се изправяш срещу наглед по-класни футболисти.
За вас моряци ний живеем...

Nobody007
Мнения: 362
Регистриран на: 19 апр 2015 21:41
Контакти:

Re: 30 кръг /Пирин - Черно море/ 20.04 събота 15:15

Мнениеот Nobody007 » 15 апр 2024 19:20

IMG_7887.jpeg
(135.06 KиБ) Свален 42 пъти
mark1926 написа:
Nobody007 написа:Победата в този мач има още един допълнителен и изключително важен елемент. Запазването на второто място ще ни подсигури гостуване в Разград. Секторът за гости ще бъде отново пълен (както бе на първия мач от пролетния дял от първенството). Подкрепата ще бъде на максимум, т.е. аз лично бих окачествил този мач като още едно допълнително домакинство за моряците. Атмосферата ще бъде повече от уникална.
Много е важен мача с Пирин. При успех ще стартираме плейофите с домакинство отново на Левски и ще гостуваме в Разград, където от своя страна Лудогорец ще излезе за победа, за да си гарантира титлата и на теория още в този мач.
Пирин са в подем. След победата над тире-то стадиона в Благоевград ще бъде пълен.
Илиан обаче знае как се вземат такива мачове. Можем да победим и да вземем трите точки.


Секторът за гости в Разград събира 2800 човека, покажи ми го половината пълен с фенове на Черно море и ще се извиня, че ви считам за джуджета мегаломани на тема публика!

Следя всяка агитка в България, всеки мач! Говориш откровени лъжи! Не сте пълнили НИКОГА и половината сектор в Разград!!!


Знаеш ли… Мислех изобщо да не ти отговарям, но все пак ще го направя.
Всеки има право да подлага на съмнение всичко, което научи. Обвиненията в лъжа обаче по непроучени факти си е вид патологично разстройство.
Мислех си да те посъветвам да потърсиш помощ от специалист, но хайде… нека спазим добрия тон. Изглеждаш възпитан, а и споделям мнението ти, касаещо псевдо-грандовете от шоплука.
По темата все пак да отговоря. Лично бях на 19.02 в публиката. И не само аз, а и много от хората тук. Нямам притеснения да ти изпратя и снимки, разбира се. И клипове снимах.
П.С. Не ти искаме извиненията… Не го правя, за да се доказваме. Просто лично бях там :) :) :)

Vladislav
Мнения: 1603
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 30 кръг /Пирин - Черно море/ 20.04 събота 15:15

Мнениеот Vladislav » 15 апр 2024 19:28

mark1926 написа:
Секторът за гости в Разград събира 2800 човека, покажи ми го половината пълен с фенове на Черно море и ще се извиня, че ви считам за джуджета мегаломани на тема публика!

Следя всяка агитка в България, всеки мач! Говориш откровени лъжи! Не сте пълнили НИКОГА и половината сектор в Разград!!!

Ти личен живот нямаш ли, че се занимаваш с глупости. Я сподели някакви подробности за агитката на Крумовград.

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1190
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: 30 кръг /Пирин - Черно море/ 20.04 събота 15:15

Мнениеот mursusaid » 15 апр 2024 19:34

mark1926 написа:
Nobody007 написа:Победата в този мач има още един допълнителен и изключително важен елемент. Запазването на второто място ще ни подсигури гостуване в Разград. Секторът за гости ще бъде отново пълен (както бе на първия мач от пролетния дял от първенството). Подкрепата ще бъде на максимум, т.е. аз лично бих окачествил този мач като още едно допълнително домакинство за моряците. Атмосферата ще бъде повече от уникална.
Много е важен мача с Пирин. При успех ще стартираме плейофите с домакинство отново на Левски и ще гостуваме в Разград, където от своя страна Лудогорец ще излезе за победа, за да си гарантира титлата и на теория още в този мач.
Пирин са в подем. След победата над тире-то стадиона в Благоевград ще бъде пълен.
Илиан обаче знае как се вземат такива мачове. Можем да победим и да вземем трите точки.


Секторът за гости в Разград събира 2800 човека, покажи ми го половината пълен с фенове на Черно море и ще се извиня, че ви считам за джуджета мегаломани на тема публика!

Следя всяка агитка в България, всеки мач! Говориш откровени лъжи! Не сте пълнили НИКОГА и половината сектор в Разград!!!

Личи си колко следиш :)
За вас моряци ний живеем...

Потребителски аватар
moreto vn
Мнения: 1522
Регистриран на: 03 ное 2011 17:56
Контакти:

Re: 30 кръг /Пирин - Черно море/ 20.04 събота 15:15

Мнениеот moreto vn » 15 апр 2024 19:41

mark1926 написа:
Nobody007 написа:Победата в този мач има още един допълнителен и изключително важен елемент. Запазването на второто място ще ни подсигури гостуване в Разград. Секторът за гости ще бъде отново пълен (както бе на първия мач от пролетния дял от първенството). Подкрепата ще бъде на максимум, т.е. аз лично бих окачествил този мач като още едно допълнително домакинство за моряците. Атмосферата ще бъде повече от уникална.
Много е важен мача с Пирин. При успех ще стартираме плейофите с домакинство отново на Левски и ще гостуваме в Разград, където от своя страна Лудогорец ще излезе за победа, за да си гарантира титлата и на теория още в този мач.
Пирин са в подем. След победата над тире-то стадиона в Благоевград ще бъде пълен.
Илиан обаче знае как се вземат такива мачове. Можем да победим и да вземем трите точки.


Секторът за гости в Разград събира 2800 човека, покажи ми го половината пълен с фенове на Черно море и ще се извиня, че ви считам за джуджета мегаломани на тема публика!

Следя всяка агитка в България, всеки мач! Говориш откровени лъжи! Не сте пълнили НИКОГА и половината сектор в Разград!!!

Доволен си!Този мач дори беше в понеделник!
Изображение

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 572
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: 30 кръг /Пирин - Черно море/ 20.04 събота 15:15

Мнениеот Eastern » 15 апр 2024 20:56

https://youtu.be/J7Pq0kxrDNo?si=DzmqdckFuEam4_4X
Абе май даже и целият стадион сме пълнили в Разград ама марко да каже дали е така.

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4401
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: 30 кръг /Пирин - Черно море/ 20.04 събота 15:15

Мнениеот greenpeak » 17 апр 2024 12:22

"Половин отбор футболисти са с проблеми след мача с Левски на „Тича“, спечелен от варненци с 3:1. Петима от играчите на Илиан Илиев имат травми, като трима от тях до последно ще са под въпрос за последния мач от редовния сезон – срещу Пирин Благоевград.

Става въпрос за Влатко Дробаров, Даниел Димов и Андреас Калкан. Дробаров е със счупен пръст на крака, капитанът на „моряците“ е с разтежение, а румънеца е с проблем във връзка в коляното. Другите са Цветомир Панов и Васил Панайотов, които също са с болежки и тренират на облекчен режим.

Всички останали играчи се готвят на пълни обороти."


https://vsport.bg/palen-lazaret-v-chern ... -s-levski/


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта