Трансфери, спекулации, контроли и подготовка

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1247
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: Трансфери, спекулации, контроли и подготовка

Мнениеот Veso1913 » 29 май 2023 17:35

Ent написа:Много ме кефи опорката, как нямало треньор на света, който ако имал талантив юноша да не го налагал. Тва го повтаряте откакто тоз форум го има, Пък то 90% от треньорите не ги ебе за юношите. В големите отбори прецакват юношите защото за "звездите" е платено и трябва да играят. Примери хиляди. В малките отбори пък ги съсипват защото не могат да вземат комисионна от тях, а и не са ги довели те -треньорите. Треньорите първо мислят как да си запазят работното място и всеки трансфер, който направят да им създаде ореол. Боли ги целия за юношите. Тази опорка е толкова плоска, колкото сентенцията, че нямаме друго бъдеще освен евроатлантическа принадлежност. Ама за да ги разбере човек тези неща не се иска интелигентност, а просто елемнтарно мислене и да не ти е главата в пясъка. Пожелателното мислене е първа стъпка към шизофренията, доказано е. Ливърпул никога не са имали играч Джон джо Шелби, казва се Джонджо Шелви ;)

Единствено за последното си прав.Но все пак,когато човек прави забележкио е редно да погледне себе си и как пише.Относно юношите мога да ти давам примери за такива наложени в наистина големи отбори.Дори и да им объркам имената,това няма да има значение,защото съм прав,а ти -не.Сега ми отговори на "тактично" пропуснатият въпрос,който ти зададох.За да не те затруднявам да го търсиш,в първото ми изречение е.
В отговор на твърдението ти ,че има и друг път освен евроатлантическата ни ориентация,бъди така добър да гоо споделиш,защото моята глава е в пясъка и тези пътища оттам не се виждат добре.
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!

Ent
Мнения: 461
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: Трансфери, спекулации, контроли и подготовка

Мнениеот Ent » 29 май 2023 22:48

Veso1913 написа:
Ent написа:Много ме кефи опорката, как нямало треньор на света, който ако имал талантив юноша да не го налагал. Тва го повтаряте откакто тоз форум го има, Пък то 90% от треньорите не ги ебе за юношите. В големите отбори прецакват юношите защото за "звездите" е платено и трябва да играят. Примери хиляди. В малките отбори пък ги съсипват защото не могат да вземат комисионна от тях, а и не са ги довели те -треньорите. Треньорите първо мислят как да си запазят работното място и всеки трансфер, който направят да им създаде ореол. Боли ги целия за юношите. Тази опорка е толкова плоска, колкото сентенцията, че нямаме друго бъдеще освен евроатлантическа принадлежност. Ама за да ги разбере човек тези неща не се иска интелигентност, а просто елемнтарно мислене и да не ти е главата в пясъка. Пожелателното мислене е първа стъпка към шизофренията, доказано е. Ливърпул никога не са имали играч Джон джо Шелби, казва се Джонджо Шелви ;)

Единствено за последното си прав.Но все пак,когато човек прави забележкио е редно да погледне себе си и как пише.Относно юношите мога да ти давам примери за такива наложени в наистина големи отбори.Дори и да им объркам имената,това няма да има значение,защото съм прав,а ти -не.Сега ми отговори на "тактично" пропуснатият въпрос,който ти зададох.За да не те затруднявам да го търсиш,в първото ми изречение е.
В отговор на твърдението ти ,че има и друг път освен евроатлантическата ни ориентация,бъди така добър да гоо споделиш,защото моята глава е в пясъка и тези пътища оттам не се виждат добре.


На теб конкретно нищо никога не може ти се обясни. Каквито и аргументи да се изполват ти си знаеш твоето. Успех в майка Веикобритания!

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1247
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: Трансфери, спекулации, контроли и подготовка

Мнениеот Veso1913 » 30 май 2023 08:54

Ent написа:
Veso1913 написа:
Ent написа:Много ме кефи опорката, как нямало треньор на света, който ако имал талантив юноша да не го налагал. Тва го повтаряте откакто тоз форум го има, Пък то 90% от треньорите не ги ебе за юношите. В големите отбори прецакват юношите защото за "звездите" е платено и трябва да играят. Примери хиляди. В малките отбори пък ги съсипват защото не могат да вземат комисионна от тях, а и не са ги довели те -треньорите. Треньорите първо мислят как да си запазят работното място и всеки трансфер, който направят да им създаде ореол. Боли ги целия за юношите. Тази опорка е толкова плоска, колкото сентенцията, че нямаме друго бъдеще освен евроатлантическа принадлежност. Ама за да ги разбере човек тези неща не се иска интелигентност, а просто елемнтарно мислене и да не ти е главата в пясъка. Пожелателното мислене е първа стъпка към шизофренията, доказано е. Ливърпул никога не са имали играч Джон джо Шелби, казва се Джонджо Шелви ;)

Единствено за последното си прав.Но все пак,когато човек прави забележкио е редно да погледне себе си и как пише.Относно юношите мога да ти давам примери за такива наложени в наистина големи отбори.Дори и да им объркам имената,това няма да има значение,защото съм прав,а ти -не.Сега ми отговори на "тактично" пропуснатият въпрос,който ти зададох.За да не те затруднявам да го търсиш,в първото ми изречение е.
В отговор на твърдението ти ,че има и друг път освен евроатлантическата ни ориентация,бъди така добър да гоо споделиш,защото моята глава е в пясъка и тези пътища оттам не се виждат добре.


На теб конкретно нищо никога не може ти се обясни. Каквито и аргументи да се изполват ти си знаеш твоето. Успех в майка Веикобритания!

Явно рязко ти свършиха доводите.
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 541
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: Трансфери, спекулации, контроли и подготовка

Мнениеот 'enki' » 08 юни 2023 01:38

Днес като гледах мача с Лудогорец и по-специално Виктор, си мисля, че е крайно време той да бъде продаден в по-добро първенство. Според мен той ни е най-класният и постоянен играч. А когато си най-добрият играч в един отбор, това не е добре, особено когато си млад и можеш да развиваш.

TheSailor
Мнения: 139
Регистриран на: 05 мар 2023 22:04
Местоположение: Варна

Re: Трансфери, спекулации, контроли и подготовка

Мнениеот TheSailor » 08 юни 2023 18:06

Илиян Илиев и Панайотов преподписват скоро. И двамата са дали много за отбора, има какво още да дадат.
„Всичко, което е далече от морето, е провинция.“

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2592
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Трансфери, спекулации, контроли и подготовка

Мнениеот Iceberg » 09 юни 2023 11:06

Поне двама ще бъдат новите футболисти в Черно море
https://vsport.bg/pone-dvama-sthe-badat ... 0RLRnkGvc8

Поне двама ще бъдат новите футболисти, които ще бъдат привлечени на „Тича“ в следващите седмици, съобщава „Дарик“.

Единият ще бъде крило, а другият вътрешен полузащитник. Илиан Илиев ще се насочи отново към чуждия пазар, за да си осигури услугите на въпросните играчи. Твърде вероятно е първият да е дясно крило.

В Черно море търсят и вътрешен полузащитник, който да може да се справя еднакво добре и в двете фази на играта. В лицето на Мазир Сула и Алекс Фернандес Илиан Илиев разполага с качествени атакуващи полузащитници, но той има нужда от такъв, който да е достатъчно работоспособен и в дефанзивен план, както Васил Панайотов.

Черно море ще цели да напраив още по-качествен играч за новия сезон.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2592
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Трансфери, спекулации, контроли и подготовка

Мнениеот Iceberg » 09 юни 2023 12:21

Черно море ще решат до дни дали да задържат универсален футболист
https://vsport.bg/cherno-more-sthe-resh ... ZP180unAl8

В Черно море ще решат до дни дали да задържат универсалния Стефан Велев, съобщава Gong.bg.

Неговият договор изтича и ако не получи предложение да преподпише, ще стане свободен агент в началото на другия месец.

През последните три сезона 34-годишният Велев бе полезен на тима като дефанзивен халф, а когато се е налагало, е играл дори като десен бек или централен защитник.

Той дава няколко опции на треньора, но в момента на постовете, на които е бил използван, също има по двама-трима, че и повече играчи, така че каквото и да реши ръководството, няма да е изненада.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2592
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Трансфери, спекулации, контроли и подготовка

Мнениеот Iceberg » 10 юни 2023 14:15

Черно море започва подготовка на 15 юни
https://vsport.bg/cherno-more-zapochva- ... NvuTldm5TY

Отборът на Черно море ще започне лятна подготовка на 15 юни, съобщава Novsport. Първите два дни „моряците“ ще минат медицински прегледи. На този етап няма нови попълнения, тъй като още не е ясно колко ще са напускащите.

През следващата седмица се очаква да има повече яснота и относно това как ще премине подготовката на варненци и каква ще е селекцията.

Със сигурност за старта на заниманията Илиан Илиев няма да може да разчита на четирима футболисти. Това са националите Иван Дюлгеров и Виктор Попов, които са повикани в представителния тим на България за предстоящите мачове от квалификациите за Евро 2024 срещу Литва и Сърбия. „Лъвовете“ гостуват в Каунас на 17 юни и приемат тима на Западната ни съседка в Разград на 20 юни.

С младежкия национален тим пък са бранителят Росен Стефанов и атакуващият играч Николай Златев.

Двамата са повикани за тренировъчния лагер в Банско и двете контроли с Черна Гора на 15.06 на стадион „Христо Ботев“ в Благоевград и Албания на 20.06 на „Елбасан Арена“ в Елбасан, Албания.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

ti4a
Мнения: 189
Регистриран на: 09 юли 2015 20:48
Контакти:

Re: Трансфери, спекулации, контроли и подготовка

Мнениеот ti4a » 11 юни 2023 18:44

Петър Витанов днрс го видях във Варна да видим да ли в Спартак или при нас се връща

Delija
Мнения: 343
Регистриран на: 03 юли 2016 16:28
Контакти:

Re: Трансфери, спекулации, контроли и подготовка

Мнениеот Delija » 11 юни 2023 20:57

ti4a написа:Петър Витанов днрс го видях във Варна да видим да ли в Спартак или при нас се връща


Не ми вдъхва доверие тоя, ама каквото такова ...
Винаги мога да се похваля, че съм играл за три великолепни клуба: Цървена Звезда, Реал Мадрид и Барселона - Роберт Просинечки


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост