Трансфери, спекулации, контроли и подготовка

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 541
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: Зима 22-23 - трансферни илюзии, снежни контроли и подготовка :)

Мнениеот 'enki' » 06 мар 2023 20:01

Ако Дробаров се върне, супер, ако пък - не, да пуска Роската и каквото сабя покаже. Тя защитата беше рехава така или иначе.

ShooterMan
Мнения: 7830
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Зима 22-23 - трансферни илюзии, снежни контроли и подготовка :)

Мнениеот ShooterMan » 06 мар 2023 23:41

Празник! Втория 3-ти март! Босанчич не е тук мисловно от Нова година. 4 ужасно слаби мача изигра и персонално може да му броим 4 точки загубени на него - гола от тъч и 3 положения за Ботев с глава от дузпата къде биха. Смехотворно беше това, което правехме в защита. Стига толкова. Моля се за Макето, такъв защитник ние не сме имали последните 20 години, професор в защита, спокоен, безгрешен, придаваше класа и спокойствие на всички. Такива малоумни голове в нашата врата не са влизали никога, трябва да се върна към един Детелин Димитров май преди много години, той така ги оставяше, тук за 4 мача Босанчич изби рибата направо, не знам какво му стана, но колкото по-бързо беше изваден извън състава - толкова по-добре.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5163
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Зима 22-23 - трансферни илюзии, снежни контроли и подготовка :)

Мнениеот ogrizko » 07 мар 2023 09:17

ами какво да му е станало ..явно нашите не са искали да го пуснат в Рига, а пък той повече в главата си е играл на терена в Рига и затова действаше по-разсеяно и допускаше грешки ;) в тоя смисъл добре, че си тръгна да не гледаме това цял полусезон и да го разкараме едва лятото ...това при създалата се ситуация само ще ни е от полза :) но иначе есента добре играеше докато главата му беше на Тича чак и мен ме изненада понеже според клиповете не го харесваах много, но явно съм гледал някакви клипове пак преди да го трансферират някъде :)))
Изображение

Потребителски аватар
GrEeN-FaN
Мнения: 531
Регистриран на: 08 дек 2009 23:50
Контакти:

Re: Зима 22-23 - трансферни илюзии, снежни контроли и подготовка :)

Мнениеот GrEeN-FaN » 07 мар 2023 09:24

ogrizko написа:ами какво да му е станало ..явно нашите не са искали да го пуснат в Рига, а пък той повече в главата си е играл на терена в Рига и затова действаше по-разсеяно и допускаше грешки ;) в тоя смисъл добре, че си тръгна да не гледаме това цял полусезон и да го разкараме едва лятото ...това при създалата се ситуация само ще ни е от полза :) но иначе есента добре играеше докато главата му беше на Тича чак и мен ме изненада понеже според клиповете не го харесваах много, но явно съм гледал някакви клипове пак преди да го трансферират някъде :)))


Напълно съм съгласен ! Успех на Босанчич му пожелавам и дано Влатко се върне ,че не ги виждам нещата във защита иначе.

ShooterMan
Мнения: 7830
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Зима 22-23 - трансферни илюзии, снежни контроли и подготовка :)

Мнениеот ShooterMan » 07 мар 2023 12:10

Жив и здрав да е хърватина. Още по-сърдечни поздрави за Влатко! Дано дойде, дано!!!
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1244
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: Зима 22-23 - трансферни илюзии, снежни контроли и подготовка :)

Мнениеот Veso1913 » 07 мар 2023 20:18

Сещам се за първото интервю на хърватина.Той каза в прав текст,че единствено е дпшъл.защото ние успяваме да възродим формата и да продадем без да правим проблеми.Това е по памет,но смисъла е същият.Каквото дал-дал,каквото взел-взел.Надявам се и клуба да захлебил добре.
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1244
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: Зима 22-23 - трансферни илюзии, снежни контроли и подготовка :)

Мнениеот Veso1913 » 07 мар 2023 20:21

Veso1913 написа:Сещам се за първото интервю на хърватина.Той каза в прав текст,че единствено е дпшъл.защото ние успяваме да възродим формата и да продадем без да правим проблеми.Това е по памет,но смисъла е същият.Каквото дал-дал,каквото взел-взел.Надявам се и клуба да захлебил добре.

Клуба е получил 300к евро.
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4414
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: Зима 22-23 - трансферни илюзии, снежни контроли и подготовка :)

Мнениеот greenpeak » 08 мар 2023 11:35

greenpeak написа:Да връщат Влатко, свободен агент е.

https://www.transfermarkt.com/vlatko-dr ... ler/165468


Ето и официално : Влатко Дробаров отново се качва на кораба на „моряците“ https://chernomorepfc.bg/vlatko-drobaro ... oryatsite/

Инфото, че Влатко се връще при нас ми беше от краят на миналата седмица.

ShooterMan
Мнения: 7830
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Зима 22-23 - трансферни илюзии, снежни контроли и подготовка :)

Мнениеот ShooterMan » 08 мар 2023 12:15

Добре дошъл у дома! Явно през дългата си поредица от сменени клубове тук си му е най-добре. Абсолютно бяхме прави в опасенията си, че от класните играчи, които си тръгнаха Влатко най-трудно ще бъде заменен. Честно казано Влатко не е чужденец, а и има наш паспорт хаха. . Но да кажем така - един от "външните" играчи на Черно Море оставили най-хубави впечатления у мен, а и у всички останали. Като цяло не знам нещо лошо някой да каже за него. Успех!
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

TheSailor
Мнения: 138
Регистриран на: 05 мар 2023 22:04
Местоположение: Варна

Re: Зима 22-23 - трансферни илюзии, снежни контроли и подготовка :)

Мнениеот TheSailor » 08 мар 2023 22:28

Хем взимаме пари за Босанчич, хем си заздравяваме защитата, тъй като Влатко е много по-добрият. С един удар, 2 заека. Иначе успех на хърватина за напред, за малкото си време при нас се раздаде момчето, за разлика от много други хора, минавали през клуба.....
„Всичко, което е далече от морето, е провинция.“


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта