Трансфери, спекулации, контроли и подготовка

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

ShooterMan
Мнения: 7831
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Зима 22-23 - трансферни илюзии, снежни контроли и подготовка :)

Мнениеот ShooterMan » 24 яну 2023 21:54

Наско идва, освобождаването на Зак за мен е категоричния сигнал за това. А дали ще трябва друг нов - ами нали едното бразилче бил и нападател? Оня от видеото. На мен лично ми се видя тотално дърво във всеки един аспект, а учудващо за бразилец даже и контрола над топката, техниката и паса му са зле. Не знам какво е видял Илиан в него, но вземайки предвид, че видеата, обикновено се правят с най-добрите отигравания на някой играч - то се питам какви са му лошите....За бразилците - абсолютно никава надежда не тая. Но швейцарския албанец е футболист на дрънка, с неговите центрирания и Наско в полето ще става горещо за всеки. Да не забравяме и, че Ники Златев е с много добри и остри центрирания, видяхме и, че Ангел Ангелов ги умее, и Велислав. Прибавяме и агресията на бековете ни - Сашо Василев и особено Виктор.... Сула подава отлично, Алекс също. Общо взето точно един Наско ни трябва тук само....
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 541
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: Зима 22-23 - трансферни илюзии, снежни контроли и подготовка :)

Мнениеот 'enki' » 24 яну 2023 22:34

Браво, че изритахме Закария. За два полусезона достатъчно показа - муха без глава. Сула си мисля, че и той е на дузпата.

Младото алпийско косоварче и на мен ми вдъхва доверие. Като цяло имаме добри попадения с играчи от нашите ширини.

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 581
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: Зима 22-23 - трансферни илюзии, снежни контроли и подготовка :)

Мнениеот Eastern » 25 яну 2023 07:08

ShooterMan написа:Наско идва, освобождаването на Зак за мен е категоричния сигнал за това. А дали ще трябва друг нов - ами нали едното бразилче бил и нападател? Оня от видеото. На мен лично ми се видя тотално дърво във всеки един аспект, а учудващо за бразилец даже и контрола над топката, техниката и паса му са зле. Не знам какво е видял Илиан в него, но вземайки предвид, че видеата, обикновено се правят с най-добрите отигравания на някой играч - то се питам какви са му лошите....За бразилците - абсолютно никава надежда не тая. Но швейцарския албанец е футболист на дрънка, с неговите центрирания и Наско в полето ще става горещо за всеки. Да не забравяме и, че Ники Златев е с много добри и остри центрирания, видяхме и, че Ангел Ангелов ги умее, и Велислав. Прибавяме и агресията на бековете ни - Сашо Василев и особено Виктор.... Сула подава отлично, Алекс също. Общо взето точно един Наско ни трябва тук само....

Абе единият бразилец, Алвеш ако не се лъжа и срещу Фарул и най вече срещу Черноморец Балчик показа много добри неща. Вярно че Балчик не е критерий но момчето показа страхотна техника мн добри пасове и невероятна бързина. Очаквам че той ще е скритата ни лимонка в селекцията. Иначе за този дългият съм на същото мнение.

Потребителски аватар
GrEeN-FaN
Мнения: 531
Регистриран на: 08 дек 2009 23:50
Контакти:

Re: Зима 22-23 - трансферни илюзии, снежни контроли и подготовка :)

Мнениеот GrEeN-FaN » 25 яну 2023 09:20

Eastern написа:
ShooterMan написа:Наско идва, освобождаването на Зак за мен е категоричния сигнал за това. А дали ще трябва друг нов - ами нали едното бразилче бил и нападател? Оня от видеото. На мен лично ми се видя тотално дърво във всеки един аспект, а учудващо за бразилец даже и контрола над топката, техниката и паса му са зле. Не знам какво е видял Илиан в него, но вземайки предвид, че видеата, обикновено се правят с най-добрите отигравания на някой играч - то се питам какви са му лошите....За бразилците - абсолютно никава надежда не тая. Но швейцарския албанец е футболист на дрънка, с неговите центрирания и Наско в полето ще става горещо за всеки. Да не забравяме и, че Ники Златев е с много добри и остри центрирания, видяхме и, че Ангел Ангелов ги умее, и Велислав. Прибавяме и агресията на бековете ни - Сашо Василев и особено Виктор.... Сула подава отлично, Алекс също. Общо взето точно един Наско ни трябва тук само....

Абе единият бразилец, Алвеш ако не се лъжа и срещу Фарул и най вече срещу Черноморец Балчик показа много добри неща. Вярно че Балчик не е критерий но момчето показа страхотна техника мн добри пасове и невероятна бързина. Очаквам че той ще е скритата ни лимонка в селекцията. Иначе за този дългият съм на същото мнение.


Aлвеш имаш предивд 33ката крило играе и мисля ,че даже Ели Маркес го е довел защото след смяната беше със него до клубния автобус

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2599
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Зима 22-23 - трансферни илюзии, снежни контроли и подготовка :)

Мнениеот Iceberg » 25 яну 2023 10:04

GrEeN-FaN написа:
Eastern написа:
ShooterMan написа:Наско идва, освобождаването на Зак за мен е категоричния сигнал за това. А дали ще трябва друг нов - ами нали едното бразилче бил и нападател? Оня от видеото. На мен лично ми се видя тотално дърво във всеки един аспект, а учудващо за бразилец даже и контрола над топката, техниката и паса му са зле. Не знам какво е видял Илиан в него, но вземайки предвид, че видеата, обикновено се правят с най-добрите отигравания на някой играч - то се питам какви са му лошите....За бразилците - абсолютно никава надежда не тая. Но швейцарския албанец е футболист на дрънка, с неговите центрирания и Наско в полето ще става горещо за всеки. Да не забравяме и, че Ники Златев е с много добри и остри центрирания, видяхме и, че Ангел Ангелов ги умее, и Велислав. Прибавяме и агресията на бековете ни - Сашо Василев и особено Виктор.... Сула подава отлично, Алекс също. Общо взето точно един Наско ни трябва тук само....

Абе единият бразилец, Алвеш ако не се лъжа и срещу Фарул и най вече срещу Черноморец Балчик показа много добри неща. Вярно че Балчик не е критерий но момчето показа страхотна техника мн добри пасове и невероятна бързина. Очаквам че той ще е скритата ни лимонка в селекцията. Иначе за този дългият съм на същото мнение.


Aлвеш имаш предивд 33ката крило играе и мисля ,че даже Ели Маркес го е довел защото след смяната беше със него до клубния автобус


Гледах го и аз срещу Балчик, бразилчето по крилото и на мен също ми се понрави с няколко изпълнения. Но, нека не бързаме, има време и то ще покаже дали ще се развие и занапред по същия начин пребиваването му при нас. Надявам се да е така и да вдигне нивото ни по крилата и въобще в нападение. А иначе, младото момче, другото бразилче, като централен нападател ми изглеждаше като централно дръвче /с извинение/. Никакъв го нямаше, с нито едно отиграване не показа потенциал. Сега, може би от младостта, може от липса на аклиматизация, ненапаснатост към състава и футбола ни въобще.. не знам, но.. и за него ще видим - има време. Илиан да си решава.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1249
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: Зима 22-23 - трансферни илюзии, снежни контроли и подготовка :)

Мнениеот Veso1913 » 25 яну 2023 10:33

По принцип бразилците/а и не само те/ трудно се аклиматизират в Европа и им трябва поне половин сезон,а на някои и повече да покажат какво могат.От видеата и аз не съм особено впечатлен,но някои нападатели изглеждащи като дървета стават голмайстори.Дано от тази наша фиданка израстне прилично дръвце.Но най големи надежди възлагам на Наско и нашите крила.Дано случим на играчи,но и да случим,догодина пак ще си говорим подобни неща.Без стадион,няма да има голям отбор,а стадион кога щше има и дали въобще ще има е един голям X.
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!

Потребителски аватар
GrEeN-FaN
Мнения: 531
Регистриран на: 08 дек 2009 23:50
Контакти:

Re: Зима 22-23 - трансферни илюзии, снежни контроли и подготовка :)

Мнениеот GrEeN-FaN » 25 яну 2023 10:48

Veso1913 написа:По принцип бразилците/а и не само те/ трудно се аклиматизират в Европа и им трябва поне половин сезон,а на някои и повече да покажат какво могат.От видеата и аз не съм особено впечатлен,но някои нападатели изглеждащи като дървета стават голмайстори.Дано от тази наша фиданка израстне прилично дръвце.Но най големи надежди възлагам на Наско и нашите крила.Дано случим на играчи,но и да случим,догодина пак ще си говорим подобни неща.Без стадион,няма да има голям отбор,а стадион кога щше има и дали въобще ще има е един голям X.


хахахаха оправи ми деня евала ! за бразилчето и аз нямам какво да кажа още е зелен дано се аклиматизира по бързо а не като Беншаа и да Марин също е много нахъсан по добре да налагаме до края на сезона него за да влезе във мъжкия отбор здраво !

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 541
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: Зима 22-23 - трансферни илюзии, снежни контроли и подготовка :)

Мнениеот 'enki' » 25 яну 2023 12:51

Хайде да го обявяват вече трансфера на Наско :)))

ShooterMan
Мнения: 7831
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Зима 22-23 - трансферни илюзии, снежни контроли и подготовка :)

Мнениеот ShooterMan » 25 яну 2023 13:21

Признавам, че не съм ги гледал в контролите, а от видеата съдя. Там видях едно дърво и нищо повече. Разбира се, ако излязат читави, то и аз вкл. ще бъдем много щастливи. Все пак аз се въздържам от всякакви очаквания и възлагам надежди на Сашо Василев, на този швейцарския косовар - поне е школуван и най-вече на Наско Илиев. Тези тримата да заиграят както могат - онези бразилчета дали ще играят, дали не остава без значение за мен.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2599
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Зима 22-23 - трансферни илюзии, снежни контроли и подготовка :)

Мнениеот Iceberg » 25 яну 2023 16:38

ShooterMan написа:Признавам, че не съм ги гледал в контролите, а от видеата съдя. Там видях едно дърво и нищо повече. Разбира се, ако излязат читави, то и аз вкл. ще бъдем много щастливи. Все пак аз се въздържам от всякакви очаквания и възлагам надежди на Сашо Василев, на този швейцарския косовар - поне е школуван и най-вече на Наско Илиев. Тези тримата да заиграят както могат - онези бразилчета дали ще играят, дали не остава без значение за мен.


Аз пък имам едни притеснения, относно изявите на Сашо. Да, когато става дума за играта му след централната линия, демек в атакуващ план, Сашо се справя почти перфектно. Но от това, което видях в контролата с Балчик, а и от коментарите на колегите от предната.. съм притеснен от това, което показва в дефанзивен план. Точно там, където първо трябва да е перфектен, а после да мисли за по-предни позиции, той има колебания. Стои далеч от човека, който трябва да пази и неутрализира, атакува го чак когато той получи топката, няколко пъти увисва, с две думи, не е толкова стабилен, колкото ми се иска и би трябвало да бъде. Това е тревожно, ако ще се залага на него в тази зона, защото първо отзад трябва да си стабилен и непробиваем, а после напред, каквото измислиш и успееш да надхитриш и надиграеш противника. Така ги разбирам аз нещата /не претендирам за перфектност../ Там трябва да се наблегне в неговото представяне си мисля и дано подобри изявите си в дефанса. Иначе ми хареса в предни позиции, активен, включва се, центрира, подава, пробива, а за гола му от тридесетина метра с плътен, топовен изстрел нямам думи. Ние нямаме подобен футболист, който обстрелва противниковата врата от средно и далечно разстояние и има успехи при това. Отдавна нямаме такъв и мисля, се нуждаем. Не е нужно, да влезеш с топката във вратата на противника, та да отбележиш. Създаване на удобни позиции за обстрел на противниковата врата от границите на наказателното поле, а защо и не от по-назад, също е идея, при наличието на изпълнители способни на това да се отбележи гол, особено при отбори, паркиращи автобуса пред вратата си при гостуване!
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта