Лято 2022 - трансфери, контроли, подготовка, слухове и плаж

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Vladislav
Мнения: 1606
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Лято 2022 - трансфери, контроли, подготовка, слухове и плаж

Мнениеот Vladislav » 08 юни 2022 08:39

ShooterMan написа:
Marlboro написа:
ShooterMan написа:Жеката няма клауза. Илиан го каза. А ако се намери клуб да плати исканите пари - 700 000 евро....при цялото ми уважение, но с тези пари ще намерим и по-добър. Нека не забравяме, че Жеката го взехме без никакви пари.
По принцип да, ще намерим. Но кога за последно купихме футболист?

Това е друг въпрос. Аз говоря принципно. Жеката го взехме без пари, просто отличното око на Илиан. 700 000 евро да вземем за такъв футболист е страхотна сделка. 700 000 евро позволяват да намерим в пъти по-качествен заместник принциопно! Жеката има качества, но аз лично 2 негови слабости не харесвам. Първата е, че физически не е достатъчно мощен за централен нападател. Втората е следствие от първата - не е добър с глава, а реално само от тук един добър таран вкарва най-многото си голове. Пример за играч, който покрива тези 2 слабости - Наско Илиев, половината му голове са с глава от дузпата. Така, че аз мисля, че Жеката можем да го заменим и личното ми мнение е, че Закария има повече качества от него - има техниката му, има скоростта, но е по-мощен физически. Говоря принципно, Жеката пасна на нашия отбор, така, както пасна Курьор. Имало е много случаи на играчи с безспорни качества, които не са могли да паснат, например един Здравко Лазаров......че защо не и Наско Илиев.

Естествено че за 700 хил. евро може да се вземе и по- качествен нападател. Както и за 2-3 милиона може да се вземе по- слаб. Първо никой не ги е дал, и второ ако ги даде, не се знае къде ще отидат. Колкото до слабите страни... не съм забелязал на Меси играта с глава да е някаква сила. Едно винаги е за сметка на друго. За нашите стандарти Сердюк е чудесен нападател, а и Илиан никога не е харесвал така наречените тежки тарани, какъвто е Наско. Жека в никакъв случай не може да се каже че не е борбен. Той вкара сума голове от нищото, дето се вика сам си ги изработи. Къде с преборване, къде с пласиране... Вкара и над 10 гола за няма и половин първенство, без почти никаква адаптация. Закария какво е направил? Гол? Голов пас? Нямам нищо против него но искам да видя реално покритие на качествата му. Като слабо качество на Сердюк може да посочи многото картони които получава. За първия кръг отново е наказан.

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1244
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: Лято 2022 - трансфери, контроли, подготовка, слухове и плаж

Мнениеот Veso1913 » 08 юни 2022 11:12

Няма смисъл първо да броим парите за Жека,защото още гии няма.Второ-не можем да сравняваме Сердюк с Беншаа-тотално различни нападатели са.Беншаа можем да сравняваме като цяло с Бакари,остана да започне и да вкарва,без да се контузва толкова често,разбира се.Но ако остане Жека,ще имаме страшно много опции в атака.Проблем ще е защитата.Много сериозен проблем се очертава.Аз лично засега не виждам подходящ човек за позицията.Димов не е толкова успешен там,а и ще го загубим като опция в средата на терена,където е много по полезен.Тримата нови+двамата мароканци+Велислав и Златев+Жека ,Курьор и Денис ще ни направят вярвам страшилище в атака.Просто баланса в защита е нарушен.Илиан има много сериозен проблем за решаване.Засега не съм оптимист,защото качествени ЦЗ не се намират лесно,а и трябва време за обиграване ,а подготовката започна.
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!

ShooterMan
Мнения: 7830
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Лято 2022 - трансфери, контроли, подготовка, слухове и плаж

Мнениеот ShooterMan » 08 юни 2022 14:00

Така е, защитника е топ приоритет, да се намери такъв поне на нивото на Дробаров. Страшно много съжалявам, че Влатко си замина, но такъв е живота....Впрочем, знаете ли кога е жребия? Ебаси майката, 1 месец преди старта нито жребиЕТО го има, нито знаем програма....туй БФС на Перуките като организация е кръгла нула, затова и Националния на нищо не прилича. Организация трябва, стройна, всеки да знае работата си, всеки да знае какво следва, с кого, къде, кога и то да се знаят тези неща много време преди това....каква е тази АНАРХИЯ не знам.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Vladislav
Мнения: 1606
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Лято 2022 - трансфери, контроли, подготовка, слухове и плаж

Мнениеот Vladislav » 08 юни 2022 14:27

ShooterMan написа:Така е, защитника е топ приоритет, да се намери такъв поне на нивото на Дробаров. Страшно много съжалявам, че Влатко си замина, но такъв е живота....Впрочем, знаете ли кога е жребия? Ебаси майката, 1 месец преди старта нито жребиЕТО го има, нито знаем програма....туй БФС на Перуките като организация е кръгла нула, затова и Националния на нищо не прилича. Организация трябва, стройна, всеки да знае работата си, всеки да знае какво следва, с кого, къде, кога и то да се знаят тези неща много време преди това....каква е тази АНАРХИЯ не знам.

Жребието ще е след героичните загуби срещу Гибралтар и Грузия. Ще се съберат корифеите от Изпълкома, ще порицаят Гонзо и после... "Пускай Преслава!"

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1244
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: Лято 2022 - трансфери, контроли, подготовка, слухове и плаж

Мнениеот Veso1913 » 08 юни 2022 15:38

ShooterMan написа:Така е, защитника е топ приоритет, да се намери такъв поне на нивото на Дробаров. Страшно много съжалявам, че Влатко си замина, но такъв е живота....Впрочем, знаете ли кога е жребия? Ебаси майката, 1 месец преди старта нито жребиЕТО го има, нито знаем програма....туй БФС на Перуките като организация е кръгла нула, затова и Националния на нищо не прилича. Организация трябва, стройна, всеки да знае работата си, всеки да знае какво следва, с кого, къде, кога и то да се знаят тези неща много време преди това....каква е тази АНАРХИЯ не знам.

Добър защитник който да пасне веднага е почти невъзможно да се намери.Помня колко ядове бра Клоп преди да намери Ван Дайк,сериозни проблеми и в защитата на Сити ВЪПРЕКИ огромните средства и имидж не могат/не можаха включвайки и М.Юнайтед и Барса/ да намерят качествен ЦЗ,че ние ли точно ще успеем?Дано намери Илю нещо що годе сносно и с опит,иначе нали имахме еднии преотстъпени,може и някой да става.
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5162
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Лято 2022 - трансфери, контроли, подготовка, слухове и плаж

Мнениеот ogrizko » 09 юни 2022 13:54

Павел Георгиев – полузащитник от Черно море (Варна)

Мартин Милушев – полузащитник от Черно море (Варна)

Денислав Ангелов – нападател от Черно море (Варна)

....към Добруджа ....което е добре, нужно е игрови опит все пак :)
Изображение

Nobody007
Мнения: 373
Регистриран на: 19 апр 2015 21:41
Контакти:

Re: Лято 2022 - трансфери, контроли, подготовка, слухове и плаж

Мнениеот Nobody007 » 09 юни 2022 15:12

ShooterMan написа:Жеката няма клауза. Илиан го каза. А ако се намери клуб да плати исканите пари - 700 000 евро....при цялото ми уважение, но с тези пари ще намерим и по-добър. Нека не забравяме, че Жеката го взехме без никакви пари.


Принципно си абсолютно прав. Нека гледаме реално на нещата обаче... познавайки стила на нашето ръководство.
Жека би бил продаден от ръководството, дори и ако се платят 500 000 евро предполагам... Всички помним за каква сума бе продаден Матиас в Самсунспор, а бе топ-реализатор в първенството в дадения момент и бе в прекрасна форма.
И така ... ако не дай си боже някой клуб плати въпросната сума (700 000 евро)... дали ръководството би инвестирало тази същата сума за закупуването на друг качествен футболист ... ?!! Едва ли... Дори категорично се съмнявам, че това би се случило. ще се търси 'на пожар' друг такъв за без пари...
Дано не се случи и Жека остане и да води атаката.

ti4a
Мнения: 189
Регистриран на: 09 юли 2015 20:48
Контакти:

Re: Лято 2022 - трансфери, контроли, подготовка, слухове и плаж

Мнениеот ti4a » 09 юни 2022 15:28

Денислав е напуснал по собствено желание другите двама отиват под наем в Добруджа Лъ4о Йорданов също ще го дадат под наем някъде

Sole
Мнения: 4568
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Лято 2022 - трансфери, контроли, подготовка, слухове и плаж

Мнениеот Sole » 10 юни 2022 00:37

Черно море подписа първи професионален договор със свой юноша
09.06.2022 / 19:21

Снимка: Chernomorepfc.bg

Юношата на Черно море Николай Златев подписа първи професионален договор с “моряците”. Златев, който е един от “виновниците” за вицешампионската титла на Черно море в Елитната група до 19 години за сезон 2021/2022 година, се обвърза официално с варненци днес.
Талантът от школата на Морето записа първи минути за мъжкия тим през юли 2020 година, като по този начин се превърна в най-младия играч c oфициaлeн дeбют в представителния отбор на Чeрнo мoрe в иcтoриятa нa “зeлeнo-бeлия” клуб. Злaтeв игра срещу Ботев Пд eдвa нa 15 гoдини и ceдeм мeceцa.

Силните му изяви на терена и за U19 през миналия сезон му донесоха и индивидуална награда. Роденият през 2004 година Златев бе определен за “Най-добър нападател” в Елитната група.

Vladislav
Мнения: 1606
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Лято 2022 - трансфери, контроли, подготовка, слухове и плаж

Мнениеот Vladislav » 11 юни 2022 15:18

Отдавна не сме били толкова активни с трансферите. Четирима подписаха до момента. Последният е хърватски централен защитник. Те са корави копелета и дано се впише. На Васко Панайотов му се е родил наследник, да са живи и здрави! Нека има хубави новини.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта