Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1199
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот mursusaid » 07 фев 2018 19:59

Като цяло много слаб мач от нашите.Един не ми направи впечатление за да мога да го отлича.Бяхме много бавно доста натежали в краката,а младите Лудогорци с лекота ни надбягваха и бяха доста по-пъргави.Голямо мачкане на топката от наша страна и почти никаква скорост и острота в атаките ни нямаше днес.Иска ми се да го отдам това на по-тежки те тренировки в Турция и да се надяваме,че на 17-ти няма да изглеждаме така.
П.с. Две думи за Димов от видяното днес-трагичен и неориентиран.Не съм сигурен,че ни трябва,още повече и не ми харесва това,иди ми дойде ми,ще го чакаме,чужбина мужбина,не ми изглежда да има желание да е тука,така че личното ми мнение е че не го искам и не ни трябва,ако имам право да си изкажа мнението, естествено :)
За вас моряци ний живеем...

Ivan1989
Мнения: 16
Регистриран на: 22 юли 2017 16:32
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот Ivan1989 » 07 фев 2018 20:12

Mathias_Coureur написа:
Ivan1989 написа:Страшните футболисти и треньори от Верея.Днес стана ясно защо са ги изпъдили от там.

Илиан не беше изгонен от Верея, той сам си тръгна , защото пожела да се завърне в родния си Черно море! Не лъжи и не манипулирай, заралийче!

Колкото до мача днес - това си е просто една контрола , в която играха много юноши ,резултатът няма значение, важното е лека полека да се изчистват непредизвиканите грешки и да се избистри състава за първия мач с Берое.

Стягай те си задника,че голям бой ще ядете в първия мач.Относно Илиян питай го ти как си тръгна от Верея

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5167
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот ogrizko » 07 фев 2018 20:15

mursusaid написа:П.с. Две думи за Димов от видяното днес-трагичен и неориентиран.Не съм сигурен,че ни трябва,още повече и не ми харесва това,иди ми дойде ми,ще го чакаме,чужбина мужбина,не ми изглежда да има желание да е тука,така че личното ми мнение е че не го искам и не ни трябва,ако имам право да си изкажа мнението, естествено :)

Нямаш право да изказваш мнение, че да не се появи пак жена му отнякъде да го защитава :P
Изображение

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот Mathias_Coureur » 07 фев 2018 20:32

Ivan1989 написа:Стягай те си задника,че голям бой ще ядете в първия мач.Относно Илиян питай го ти как си тръгна от Верея


Дали ще паднем , ще поживеем , ще видим . Колкото до Илиан, човекът се е доказал като треньор , донесе на Берое купа със скромен бюджет ,Локо (Пд) за малко да ги класира в Европа през 2016, ако не бяха Левски легнали на Славия, Верея(отбор без пари) щяха да завършат трети , ако не бяха съдийските тесли !
А Илиан си тръгна от Верея, първо защото няма пари и защото получи предложение да се върне в Черно море.
Гледай си Бероето и ако обичаш не интригантствай!

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1199
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот mursusaid » 07 фев 2018 20:45

ogrizko написа:
mursusaid написа:П.с. Две думи за Димов от видяното днес-трагичен и неориентиран.Не съм сигурен,че ни трябва,още повече и не ми харесва това,иди ми дойде ми,ще го чакаме,чужбина мужбина,не ми изглежда да има желание да е тука,така че личното ми мнение е че не го искам и не ни трябва,ако имам право да си изкажа мнението, естествено :)

Нямаш право да изказваш мнение, че да не се появи пак жена му отнякъде да го защитава :P

Ами че да се появи да го защитава,само че в момента едва ли има очи да го прави,при положение освен нас, изглежда не са много отборите които да го искат
За вас моряци ний живеем...

Sole
Мнения: 4571
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот Sole » 07 фев 2018 22:20

Шабленското ...... дето плю по Черно море и се врече в любов в най-големия враг на моряците, какви ги дири пак на Тича! Този е приключил отдавна с футбола. А за чужбина може да си уреди трансфер само в някой магазин да продава зарзават 8-)

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот КироВарна » 07 фев 2018 22:22

Младите момчета от Лудогорец 2 започнаха мача много нахъсани и с голямо желание!!!Личи им, че са научен и обигран отбор!!!За двадесетина минути ни вкараха 3 гола!!!Нашите бяха на другия полюс......тежички, тромавички и без много мерак за игра!!!Дано това да е следствие от тежка и уморителна подготовка!!!Всяка друга причина, ще е трагична!!!Не мога да се съглася, че не е имало хора, които да отличим!!!На първо място МАРТИН МИНЧЕВ!!!Направи няколко много добри слизания, игра с техника, желание и фантазия!!!Той е най млад в отбора, но специално на мен ми дава много надежди!!!За МАРТИН КОСТАДИНОВ няма какво да говорим......МАРТО си е МАРТО!!!Игра през първото полувреме с капитанската лента, което е напълно заслужена чест за него!!!ФЕНУШ също доста се движеше и показа, че му се играе!!!По мое скромно мнение и РАДОСЛАВ ВАСИЛЕВ е много добър футболист!!!Връщаше се към центъра да търси топката, грамотно я обработваше след като я овладее и я даваше перспективно към фланга......после си търсеше позиция в атака!!!През първото в центъра на защитата играха ХАСАНИ и Д.Димов!!!ХАСАНИ се поразтъпка, а Шабленския беше доста зле.......което е нормално, след като не е водил подготовка!!!Дори си мислех, че ИЛИАН ще го остави цял мач......малко да помирише топка, но го смени на полувремето!!!През второто ЦЗ играха САШО ЦВЕТКОВ и ЕНЧЕВ и нещата бяха по спокойни!!!Игра се само в половината на гостите!!!Дали ние ги натискахме или те се дръпнаха не мога да кажа категорично!!!ЗЕХИРОВ, който игра десен бек и сигурно ще е титуляр, на тази позиция беше сменен от ЕРТАН!!!На левия фланг вместо МАРТО, влезе КОНОНГО.......понеже нямаше работа в защита, направи няколко включвания в атака!!!НДОНГАЛА влезе след почивката и беше доста подвижен!!!ГЕОРГИ ИЛИЕВ и МАРИЯН ОГНЯНОВ, също влязоха и се пораздвижиха!!!ЖОРО беше по активен!!!КУЗМА и той си зае мястото в центъра на атаката, но аз бих отдал предимство на РАДИ ВАСИЛЕВ!!!Опитах се да опиша какво видях, за тези които не са гледали мача!!!Това е моят поглед!!!Може да е малко оптимистично на фона на катастрофалния резултат, но на контролен мач всичко е позволено!!!Дано ИЛИАН ИЛИЕВ успее да сглоби отбор!!!Ще е доста трудно, особено в защита!!!Но ние трябва да гледаме положителните неща и да подкрепяме отбора си!!!Иска ми се, да не забравяме старата максима, че "КОЙТО НЕ ПОДКРЕПЯ ОТБОРА СИ В ТЕЖКИ МОМЕНТИ........да духа супата"!!!

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот sicilianecat » 07 фев 2018 23:17

Ivan1989 написа:
Mathias_Coureur написа:
Ivan1989 написа:Страшните футболисти и треньори от Верея.Днес стана ясно защо са ги изпъдили от там.

Илиан не беше изгонен от Верея, той сам си тръгна , защото пожела да се завърне в родния си Черно море! Не лъжи и не манипулирай, заралийче!

Колкото до мача днес - това си е просто една контрола , в която играха много юноши ,резултатът няма значение, важното е лека полека да се изчистват непредизвиканите грешки и да се избистри състава за първия мач с Берое.

Стягай те си задника,че голям бой ще ядете в първия мач.Относно Илиян питай го ти как си тръгна от Верея


Ще си говорим след седмица за боя :) заповядай после във форума. Дори с вашия "любимец" Гонзо, нямаше да паднем с 6:0 от Тирето 1 милион мача са изиграем с тях, сега като го няма Гонзо и Илиан ли ще го изкарате некадърник :mrgreen: След 10 дни Томаш ще получи една безплатна лекция по футбол, може да си взема една тетрадка да си записва, да не изпусне нещо и държавните субсидии няма да помогнат.

Marlboro
Мнения: 314
Регистриран на: 08 апр 2009 20:50
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот Marlboro » 08 фев 2018 18:20

Сигурно ще ядосам някого но бих помолил да не плюете Д.Димов.Момчето има качества за нашия отбор и съм сигурен че ще помогне,ако подпише.Да,наприказва глупости,размахва средни пръсти и пр.Човека ще облече нашата фланелка,ще играе за честта на Черно Море,за Варна,аз твърдо ще го подкрепя,както и целия отбор.Немислимо е да плюя и обиждам играч на Черно Море.Ако някой има претенции може да говори лично с него,да се изяснят.Така ще е правилно,честно и мъжко.

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот Onq » 08 фев 2018 18:41

Marlboro написа:Сигурно ще ядосам някого но бих помолил да не плюете Д.Димов.Момчето има качества за нашия отбор и съм сигурен че ще помогне,ако подпише.Да,наприказва глупости,размахва средни пръсти и пр.Човека ще облече нашата фланелка,ще играе за честта на Черно Море,за Варна,аз твърдо ще го подкрепя,както и целия отбор.Немислимо е да плюя и обиждам играч на Черно Море.Ако някой има претенции може да говори лично с него,да се изяснят.Така ще е правилно,честно и мъжко.


За честта на Морето няма как да играе, зашото той самият я поруга. Изказването му след равния ни с Левски в София, че било срамота сините да не можели да бият такива отбори като Черно море на Герена, никога няма да бъде забравено. Той ще играе за заплата, както и повечето футболисти. За чест на този стадион отдавна не става дума. Нито при феновете, нито при собственици, нито при футболисти. Честта на отбора има значение за Жоро и Илиан и още няколко юноши, плюс макс 30 фена. За футболистите са важни парите, а за феновете-победите, независимо как са постигнати. Каква чест, какви 5 лева?


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта