Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот Sisi 1914 » 18 яну 2018 10:14

Поздравявам ви, че ани Кики подписа с вас!
Добър играч е!
:P
Левски завинаги в моето сърце![

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот КироВарна » 18 яну 2018 14:07

Днес, освен ВИТИНЯ и СТЕФАН СТАНЧЕВ в автобуса за Турция не се е качил и ГЕОРГИ БОЖИЛОВ!!!Това означава, че и неговото състояния не е добро!!!

ti4a
Мнения: 189
Регистриран на: 09 юли 2015 20:48
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот ti4a » 18 яну 2018 14:26

КироВарна написа:Днес, освен ВИТИНЯ и СТЕФАН СТАНЧЕВ в автобуса за Турция не се е качил и ГЕОРГИ БОЖИЛОВ!!!Това означава, че и неговото състояния не е добро!!!

възстановява се по специална програма с физиотерапевт вероятно ще е готов за игра към края на март горе долу по това време и Станчев ще се възстанови

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4393
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот greenpeak » 18 яну 2018 14:58

Черно море в Турция с група от 23 футболисти:
Благой Макенджиев, Иван Дюлгеров, Иван Дичевски, Лъчезар Йорданов, Емил Янчев, Дани Кики, Ертан Томбак, Илия Миланов, Мариян Огнянов, Георги Илиев, Николай Минков, Мехди Фенуш, Аристот Ндонгала, Кононго, Мартин Костадинов, Марек Кузма, Атанас Зехиров, Александър Цветков, Илиас Хасани, Мартин Минчев, Петър Витанов, Румен Касабов, Мирослав Енчев.

Контролите в Турция:
23-и варненци срещат ФК Тирана,
24-и Криля Советов,
29-и Локомотив Ташкент,
31-ви сутринта с Дунареа, а следобед същия ден с Пюник Ереван.

След завръщането си във Варна:

7 февруари Лудогорец 2,
10-ти Поморие.

Потребителски аватар
thisisthelife
Мнения: 607
Регистриран на: 07 юни 2015 10:13
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот thisisthelife » 18 яну 2018 16:20

Аз се надявам Витиня да се възстанови възможно най-бързо и да не се прибързва с включването му в игра. Определено с него защитата ще има съвсем друг вид.
Truth is hate for those that hate the truth.

ti4a
Мнения: 189
Регистриран на: 09 юли 2015 20:48
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот ti4a » 18 яну 2018 16:49

thisisthelife написа:Аз се надявам Витиня да се възстанови възможно най-бързо и да не се прибързва с включването му в игра. Определено с него защитата ще има съвсем друг вид.

Витиня го отпиши този сезон ще готов за игра към май т.е за другия сезон тъкмо ще влезе във форма

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот зеления » 18 яну 2018 17:05

ti4a написа:
thisisthelife написа:Аз се надявам Витиня да се възстанови възможно най-бързо и да не се прибързва с включването му в игра. Определено с него защитата ще има съвсем друг вид.

Витиня го отпиши този сезон ще готов за игра към май т.е за другия сезон тъкмо ще влезе във форма


Каквото и да е аз искрено се надявам Витиня да остане в отбора. Много добър футболист е и ако възстановяването му от контузията премине успешно ще имаме един истински стълб в защитата.
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

ralimavridov1
Мнения: 69
Регистриран на: 14 юни 2016 20:39
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот ralimavridov1 » 18 яну 2018 21:05

На Витиня някой знае ли кога са му последните 10 поредни мача като титуляр?
SUPPORT YOUR LOCAL TEAM

Потребителски аватар
morqche
Мнения: 800
Регистриран на: 13 дек 2009 10:44
Местоположение: ТИЧА
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот morqche » 18 яну 2018 22:16

За първа контрола не бяха толкова зле, имам чувството че на Балчик им бяха дали по някой лев да ритат малко повече от необходимото... Приятел който ходи на Младост да бяга всеки ден ми спомена че при Илиев има много голяма дисциплина и респект както от играчите така и от обслужващият персонал на стадиона. Конусите се подреждали 30 минути преди тренировка и при всяко НЕдобро отиграване на футболист тренера прекъсвал тренировката и обеснявал какво точно не е направено и как иска да се направи. Въобще от неутрален човек който ходи по други причини на стадион Младост и думите които ми каза съм много радостен за бъдещето и се надявам всички да подкрепяме отбора до край дори и да падаме поне до края на този сезон... Наздраве!
[center]ЧЕРНО МОРЕ[/center]
[center]1913[/center]

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2560
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот Iceberg » 19 яну 2018 20:35

Илиан Илиев тества екзотични футболисти
http://www.kotasport.com/%D0%B8%D0%BB%D ... %BB%D0%B8/

Треньорът на Черно море – Илиан Илиев, ще изпробва футболисти от интересни националности по време на лагера в Турция, за който вчера отборът замина, пише „Тема спорт“. Узбек, казахстанец и украинец ще се опитат да впечатлят ръководството на „моряците“, за да си заслужат договори. Те ще бъдат пуснати в някои от контролите на отбора. Имена не се разкриват, но се знае, че единият е централен защитник, докато другият централен нападател.
Вчера отборът пристигна в южната ни съседка с група от 23 футболисти, където отборът ще изиграе пет контроли, след което ще се завърне на родна земя и ще премери сили с Лудогорец 2.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта