Всекидневна за отбора на моряците

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот ogrizko » 22 сеп 2017 11:35

Предпочитам май Димитър Васев пред Николай Костов :oops:
Изображение

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот sicilianecat » 22 сеп 2017 11:55

Нито един от спряганите треньори с изключение на Илиян Илиев, няма да се справи по-добре от Гонзо с тези финансови възможности отпуснати от ТИМ, за това ако не е Илиян и не вземем Диего Симеоне или Клоп, пак нищо няма да направим.
Относно Илиян, има противоречия със собственика на отбора му, което също може да повлияе на решението му да си тръгне от там:

Това е категорично нарушение на правилника. Ние бяхме останали с девет души заради двата червени картона, а след това Локо извършиха смяна, но този, който трябваше да напусне, остана на терена. Така те изведнъж станаха 12 човека, а ние бяхме с трима по-малко. Правилникът е категоричен, че трябва да има преиграване. Такова обаче вероятно няма да има, защото няма да подаваме жалба. Говорих с президента на клуба Галин Михайлов. Той е категоричен, че няма да подава. А би трябвало, защото бяхме ощетени. Но в крайна сметка последната дума е на шефа", сподели Илиан Илиев, цитиран от "Новспорт".

Marlboro
Мнения: 314
Регистриран на: 08 апр 2009 20:50
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Marlboro » 22 сеп 2017 12:22

Едва ли има някой черноморец който да не знае Тодор Марев.За по младите съфорумници ще разкажа накратко как клуба се отнесе с него преди двайсетина години.Та Марев беше треньор,отбора в Б група на последните места,пари нямаше никакви,клубът висеше на косъм.За гостуванията пращахме юноши и дълбоки резерви,разчитахме на домакинствата за оставане в групата,а и лев спестявахме.В тези окаяни времена,големия,единствен и неповторим Тодор Марев,спаси клуба като си разпродаде покъщнината,разбирайте ме буквално,за да могат да се плащат елементарни разходи и нужди на клуба.След време се намери спонсор,влезе лев на Тича и....Марев беше освободен от поста старши треньор и от клуба като цяло.Изхвърлиха го на улицата за благодарност.Иначе много пъти сме разговаряли,и той е категоричен,че не иска да се занимава с мъжки футбол,причините ще запазя за себе си.Така че и Марев не е вариант,то честно казано,не му и трябва.

Потребителски аватар
Ron Jeremy
Мнения: 591
Регистриран на: 08 ное 2010 15:42
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Ron Jeremy » 22 сеп 2017 13:52

ogrizko написа:Предпочитам май Димитър Васев пред Николай Костов :oops:

Това какво предпочиташ ти,аз или графоманът от Сицилия няма никакво значение ;)
ex Popeye

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Готвача » 22 сеп 2017 14:08

Ron Jeremy написа:Вчера Добри Атанасов спомена освен Илиян и Николай Костов като вариант

Николай Костов според Стария,Младия,Оня и ред други никове е the best of the best!Интелект над нормалното,умен,образован,добър тактик и много видял и препатил треньор.Според мен-пълен т.ашак.Но нищо не пречи на собствениците да сложат именно него.Какви ли неочаквани треньори сме виждали,че още един странен няма да ни промени нито мисленето,нито отношението.Но когото и да сложат,златната среда не ни мърда.От 4-то/дано/,до 8-мо са ни в кърпа вързани.Правим каквото правим,все сме в тази зона.Поредният посрещнат с много надежди сезон ще си отиде като поредният не оправдал високите/на какво основание?/очаквания на феновете.Единствено се надявам Илиян да се върне у дома,за да имаме някаква връзка с моряшката идентичност и един Жоро Илиев да му стане играещ помощник треньор с надеждата да го изпратят на курсове за квалификации и развитие подобно на Луканов.И другото което ми се иска да стане,най после да сложат истински футболен човек за спортен директор.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Гонзо напусна! Търсим нов треньор...

Мнениеот yavorescu » 22 сеп 2017 14:15

sicilianecat написа:Аз съм убеден, че не е подавал никаква оставка, а е бил категоричен пред ръководството, че ще си тръгне, не е в неговия стил да подава оставки и да чака да го уволнят, иначе не вярвам да му я бяха приели тази ''оставка''.

Ти имаш ли някакъв трудов стаж и правиш ли разлика между оставка и уволнение? Не може да има уволнение, когато има подадена оставка, а приетата оставка изобщо не е равносилно на уволнение.

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: Гонзо напусна! Търсим нов треньор...

Мнениеот sicilianecat » 22 сеп 2017 14:27

yavorescu написа:
sicilianecat написа:Аз съм убеден, че не е подавал никаква оставка, а е бил категоричен пред ръководството, че ще си тръгне, не е в неговия стил да подава оставки и да чака да го уволнят, иначе не вярвам да му я бяха приели тази ''оставка''.

Ти имаш ли някакъв трудов стаж и правиш ли разлика между оставка и уволнение? Не може да има уволнение, когато има подадена оставка, а приетата оставка изобщо не е равносилно на уволнение.

Е добре де, да чака да му я приемат, малко трябва да следиш и контекста, а не само фактологията на думите. Гонзо е в много близки отношения с Иво Каменов, така че изобщо не става въпрос за ''оставка'', а просто е казал, че си тръгва категорично, никакви оставки не е подавал. Знаем какъв му е характера на Гонзо, за да е решил нещо подобно, със сигурност е загубил доверието в играчите, не случайно имаме съмнения за бойкот на мача в Монтана. Характерът на Гонзо е като един вулкан, не знаеш кога ще изригне и какви ще са последствията, наскоро се изпокара вече с един от лидерите ни - Мишо Венков, след един по-слаб период от мачове.

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот yavorescu » 22 сеп 2017 14:44

Дали действително формално е депозирал оставка не знам, може и да не е. Може и да си е спестил тази излагация, да му се смеят и на правописа :mrgreen: Факт е, че новината на официалния сайт е "Георги Иванов подаде оставка".

Иначе аз нямам съмнения, че има бойкот, точно обратното -- сигурен съм, че няма нищо такова. При бойкот се пестят усилия и езикът на тялото е съвсем друг. Ние не се пестихме, просто се мъчихме. Все едно аз да се опитвам да вдигна камион, нещо такова беше. Монтана се оказа прекалено силен съперник за нашето физическо, тактическо и психологическо моментно състояние.

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот sicilianecat » 22 сеп 2017 14:48

yavorescu написа:
Иначе аз нямам съмнения, че има бойкот, точно обратното -- сигурен съм, че няма нищо такова. При бойкот се пестят усилия и езикът на тялото е съвсем друг. Ние не се пестихме, просто се мъчихме. Все едно аз да се опитвам да вдигна камион, нещо такова беше. Монтана се оказа прекалено силен съперник за нашето физическо, тактическо и психологическо моментно състояние.

Tова е най-първичното обяснение - слаба игра, но след 3 загуби, мотивацията в този мач беше на много ниско ниво, а би трябвало да е точно обратното, нямало е никакъв хъс за победа, от приятели, които са били в Чипровци и са проследили целия мач е потвърдено това. Най-логичното обяснение си остава слабата игра, за друго едва ли ще разберем, дори и да е имало бойкот.

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Гонзо напусна! Търсим нов треньор...

Мнениеот yavorescu » 22 сеп 2017 14:54

sicilianecat написа:Характерът на Гонзо е като един вулкан,

[offtopic]Сигурно защото интелекта му е като на първите хора, когато е имало повече активни вулкани :) Ако го видиш в някой музей с копие или кремък в ръка, ще си кажеш: "Брей, как са го докарали, типичен представител на палеолита". :mrgreen:[/offtopic]
Сега по-сериозно: Гонзо е най-конфликтния треньор, който сме имали. Другата крайност също е много лоша -- мазник и плазмодий като Стефан Генов, който ти казва едно нещо в очите, а мисли съвсем друго.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Veso1913 и 24 госта