Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
thisisthelife
Мнения: 607
Регистриран на: 07 юни 2015 10:13
Контакти:

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот thisisthelife » 19 юни 2017 12:19

Както казаха някои колеги преди мен - страхотен трансфер. С Александров защитата изглежда готова и на пръв поглед доста добра. Отделно, Сашо има наистина много мачове за нас и си е направо легенда. За качествата му няма нужда да говорим, защото ги знаем, че ги има.

И аз (като някои други хора тук) съм приятно изненадан, че сме почти готови със селекцията още преди първата контрола. Не знам скоро (и изобщо не помня дали изобщо) да сме правили така, но определено това е най-мъдрото решение. Холандеца, който е на проби, ако покаже качества някакви, защо да не бъде взет? Наско Илиев беше споменат по-напред като опция за атаката и мисля, че няма да е изобщо лош вариант, стига изобщо някой да се е сетил за него и да попада в плановете.
Truth is hate for those that hate the truth.

gogo208
Мнения: 113
Регистриран на: 18 юни 2012 18:13
Skype: gogo_gogo77
Контакти:

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот gogo208 » 19 юни 2017 12:31

Чух че Сукуна ще идва

black sea
Мнения: 658
Регистриран на: 03 авг 2013 22:36
Контакти:

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот black sea » 19 юни 2017 12:48

Така като гледам, връщаме се към любимите ни резултати - 0:0 навън и 1:0 у дома, просто остана да вземем стабилен вратар и готово. Ако се окаже вярно за Сукуна ще се надяваме на някакво чудо да започне да вкарва голове за нас. Чудо, защото не е нищо особено като играч и потенциал. Ако вземем и Нар, прекалено много чудеса ще трябва да стават, определено.

HANIBAL
Мнения: 97
Регистриран на: 15 авг 2014 15:27
Контакти:

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот HANIBAL » 19 юни 2017 13:09

Добре дошъл на Сашо у дома!Голям удар!Тъпите говеда нямат представа какво изпускат.Неговото харизване на Лудогорец,беше гаф на ръководството.Сега всичко си дойде на мястото.Гонзо се оплакваше от групички и интриги,а Сашо е скромно момче и няма да създава подобни проблеми.Покрай него Танко и Росен станаха звезди и тръгнаха да търсят слава и пари.Оказа се,че без здравия му гръб........не ги бива,чак толкова много.Сигурен съм,че и Хасани ще се развие с такъв партньор.Дано да му направят грамотен договор,защото е млад и перспективен алжирски национал.Ако внимава в час и учи уроците,които му преподава бате Сашо,скоро ще е много вървежен и продаваем!Запомнете ми думите,няма да повтарям! :mrgreen:

HANIBAL
Мнения: 97
Регистриран на: 15 авг 2014 15:27
Контакти:

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот HANIBAL » 19 юни 2017 13:14

black sea написа:Така като гледам, връщаме се към любимите ни резултати - 0:0 навън и 1:0 у дома, просто остана да вземем стабилен вратар и готово. Ако се окаже вярно за Сукуна ще се надяваме на някакво чудо да започне да вкарва голове за нас. Чудо, защото не е нищо особено като играч и потенциал. Ако вземем и Нар, прекалено много чудеса ще трябва да стават, определено.

Остава да се върне и Наско.Той може да има някои недостатъци,но е доказан голаджия!Може да вкара гол от половин положение.А един навреме паднал гол е много важен в подобни мачове.

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот Mathias_Coureur » 19 юни 2017 13:17

Дано Гонзо се сети за Наско Илиев и си го върнем , определено ще е попадение в селекцията ни!

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5164
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот ogrizko » 19 юни 2017 13:20

Сигурно за българския Сукуна - Наско Илиев става въпрос ...щото Сукуна много ме съмнява да дойде :lol:
Изображение

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4414
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот greenpeak » 19 юни 2017 13:37

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=ct_krqAJ2V8&t=2s[/youtube]

4MVN
Мнения: 288
Регистриран на: 06 сеп 2009 22:46
Контакти:

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот 4MVN » 19 юни 2017 14:44

Всичко добре до тук.Само че кой ще вкарва ? Няма ли да вземем нападатели или ще играем пак с изритани топки напред

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот sicilianecat » 19 юни 2017 14:52

Ако вземем Наско Илиев за нападател няма да ни реши проблемите в атака, вкара един хубав гол и какво от това, нищо особено, нищо впечатляващо, дори в Монтана не може да се наложи като титуляр, а на нас трябва ни класен и постоянен нападател, който да бележи голове, Наско Илиев може да е резервна опция, ''бекграунд'' нападател.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта