Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Alexandrov93
Мнения: 362
Регистриран на: 18 апр 2009 18:14
Контакти:

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот Alexandrov93 » 17 юни 2017 19:02

Ако просто си живуркаме - може би. Ако се борим за ЕКТ - категорично не!

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот violetovgeneral » 17 юни 2017 21:44

Добре,приемам забележката Айсберг.Просто се ядосах,това е!

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот yavorescu » 17 юни 2017 22:11

Alexandrov93 написа:Ако просто си живуркаме - може би. Ако се борим за ЕКТ - категорично не!

Костадинов беше по-добър от т.нар. титуляри на всички постове, на които игра.

А Емо не е изключителен вратар, но не е и толкова зле, колкото някои се опитват да го изкарат. И не го сравнявай с Коварж, а с останалите ни вратари преди него. Посочи ми колко фатални индивидуални грешки допусна?

joro5rov
Мнения: 146
Регистриран на: 27 авг 2010 10:42
Контакти:

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот joro5rov » 17 юни 2017 22:24

Момчета няма ли вече да ни отървете от Нар?? Във вас ни е надеждата,в чужбина едва ли ще го пробутаме.

TYCHA-1913
Мнения: 13
Регистриран на: 09 апр 2012 15:13
Контакти:

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот TYCHA-1913 » 17 юни 2017 22:36

Дано Нар не дойде при нас.Незнам но за мен той не става за нищо.

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот violetovgeneral » 18 юни 2017 00:51

Дано Нар да е при нас.Имам надежди :?

HANIBAL
Мнения: 97
Регистриран на: 15 авг 2014 15:27
Контакти:

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот HANIBAL » 18 юни 2017 10:25

Не можеш да градиш отбор,без здрава защита!А сърцето на защитата са централните защитници.Само аз ли се притеснявам от липсата на достатъчно такива?Хасани дано да се впише,Станчев беше преквалифициран от десен бек......и толкоз!Несериозно е да се мисли за невръстен юноша на този пост.Понеже халфовете станаха доста,пак Сашо Цветков ли ще е върнат назад?Не му е там мястото и по този начин се губи креативност в полузащитната линия.Дано Гонзо да чака още някого.За Ал.Александров вече нищо не се чува.

Stariq
Мнения: 56
Регистриран на: 29 май 2017 01:44
Контакти:

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот Stariq » 18 юни 2017 10:39

Alexandrov93 написа:23-ма са по-горе. Смятам, че Костадинов и особено Минков, Томбак и Янчев трябва да бъдат дадени под наем, както Йосков.


Марто трябва да бъде титуляр !!! Ако задачата е класиране даващо право на участие в ЛЕ - Мартин е идеален.
Ако целта е участие в ЛЕ - не само Марто, абсолютно всичките ни футболисти не са за тази цел.

А останалите изброени юноши - колкото по бързо ги разкарат, толкова по добре - и за тях, и за Черно Море.

ShooterMan
Мнения: 7830
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот ShooterMan » 18 юни 2017 11:01

Мартин Костадинов загуби години търкайки пейката, същото в пълна степен започна да се случва с Йосков например. Видно е, че той е твърде добър за юношите, но не и достатъчно готов за мъжете. Липсва им физика, това е общото, мощ и издържливост и ако това е общ проблем - би следвало в школата да му обърнат внимание. Пример е Илиан Илиев младши, вярно, че е на 17 още, но има техниката, има визията за играта на татко си, но е доста слаб физически и пейката не му помага да расте нагоре, мачове му трябват, Б група е добър вариант за 90% от момчетата. Малцина са тези като Китанов или Димов, които имат физиката и възможността да почнат в първия състав и то на 17-18 г.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот yavorescu » 18 юни 2017 11:55

Йосков няма право да играе за юношите вече, така че преотстъпването му е много добро решение. Няма никакво развитие последния сезон, за съжаление. Ще го изчакаме и ще видим. Янчев не е централен защитник изобщо, съгласен съм с HANIBAL, че е несериозно да се брои като основен футболист за този пост. Няма кой знае какви футболни качества и имам съмнения относно бъдещето му при нас. Познавах баща му, бивш наш футболист. Лека му пръст. Емо играе заради него, иначе сякаш няма амбиции да става професионален футболист.

Томбак съм го гледал само срещу Балчик миналото лято и последния мач на Герена, според мен има хляб в него. Жалко, че на неговия пост имаме най-много опции и надали ще играе. Ако му намерят отбор от Б група да трупа опит в мъжкия футбол, най-добре.

За Илиан -- ако забравя за момент кой е баща му и погледна трезво (без зелените очила), не е нищо особено. Касабов ми се струва по-добър. Като слушам Стрелеца, все едно говори за Художника от Медовец. Същите приказки. Минчев, Илиан и Касабов имат още време да играят за юношите, особено Минчев, така че е рано да ги отписваме.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта