Черно море ФИНАЛ / Живко Атанасов:Левски ще победи Лудогорец

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Черно море ФИНАЛ / Живко Атанасов:Левски ще победи Лудог

Мнениеот Кролик » 29 апр 2015 09:33

Искам Лудогорец на финал, че да не слушам мрънкането на сините фенове. Кап Шматка ще изнесе лекция "ала проф. Вучков", а останалите ще пригласят, че ще напълнят Маракана. Сина ми е на 10 г и като гледам повечето сини фенове имат неговите изразни средства.

Успех и на двата полуфиналиста днес, нека победи по-добрият.
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

ticha i vladislav
Мнения: 1065
Регистриран на: 01 мар 2010 20:08
Контакти:

Re: Черно море ФИНАЛ / Живко Атанасов:Левски ще победи Лудог

Мнениеот ticha i vladislav » 29 апр 2015 09:36

Само искам финала да е в неделя,в Бургас или В.Търново,но в никакъв случай да не е в работен ден.
Черно море-първият шампион по футбол в България

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Черно море ФИНАЛ / Живко Атанасов:Левски ще победи Лудог

Мнениеот ЕМИЛ » 29 апр 2015 09:45

ticha i vladislav написа:Само искам финала да е в неделя,в Бургас или В.Търново,но в никакъв случай да не е в работен ден.

Съдия и начален час избрал ли си си ?

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Черно море ФИНАЛ / Живко Атанасов:Левски ще победи Лудог

Мнениеот blue avalanche » 29 апр 2015 09:51

anihilator написа:
blue avalanche написа:
anihilator написа:
plamenst7 написа:Аз също нямам против всички левскари играещи по други отбори да не играят срещу Левски. Вие какво очаквате? Да вземете юноша на Левски и той изведнъж да си промени клубните пристрастия ли? Няма как да стане! Това че е казал, че Левски ще бие Лудогорец, съвсем не означава, че няма да играе на 100% като се изправи срещу Левски. Правили са го не един и двама левскари.

Така прав си обаче неведнъж е набеждаван за симулативна игра срещу Левски , предполагам автора това има в предвид .

Неведнъж???
Този,пък, да не би да има 50 мача срещу Левски???

7-8 има при нас е поне 4 години.

3 мача като титуляр,ако трябва да сме точни,в А група и един за Купата. :mrgreen:

Потребителски аватар
bobo_13
Мнения: 2635
Регистриран на: 11 юли 2013 17:31
Контакти:

Re: Черно море ФИНАЛ / Живко Атанасов:Левски ще победи Лудог

Мнениеот bobo_13 » 29 апр 2015 09:55

Андре-Пиер Жиняк 96 написа:
russia написа:
bobo_13 написа:Той планът е ясен. Лц дава точки в първенството, за да се измести ЦСКА от 4-ката, а с тези допуснати загуби за първенство ще се оправдае загубата от Левски за купата.

Това е повече от ясно! Намериха си удобен момент да паднат за първенство и видиш ли "малко ни куца играта напоследък" ще е оправдание за подаръка им към лилавите! Приказките за феърплей да ги разправят на жените си ;)

Фенчето на Лудогорец от 2 години не се спря да реве и презастрахова от евентуална загуба на Лудогорец на Герена. Веднага пусна конспирациите в действие сякаш Лудогорец са Барса или Реал и Левски нямат шанс без да им легнат от Лудогорец. А в същото време червения бос на Лудогорец прецаквал ЦСКА за сметка на останалите, но видиш ли ляга на Левски. :lol:
Другия и той да не остана назад от злоба и омраза по Левски е готов да се съгласи с всяка глупост щом в нея има някаква директива против ЦСКА.

А никой не се замисли, че тоя Лудогорец няма нищо общо с онзи от есента като игра, който ние също победихме.
Само как ги изкарахте някакви непобедими и когато си решат пускат на определени отбори за сметка на други. :lol:
[offtopic]Господи, ела си прибери вересиите, че много е зле положението. :([/offtopic]


Абе я се кротни малко. Хиляи пъти съм го казвал и доказвал в този сайт, че аз съм фен единствено и само на Етър. Не ме интересуват ни Левски, ни ЦСКА, ни Лц. Да, винаги когато Левски и ЦСКА остават с калъфки ми е кеф. Спор няма. Но пък си ходя на интерсните мачове на ЦСКА или Левски, защото обичам да гледам футбол и ако съм свободен и има интересен мач на някой стадион в София, отивам да го гледам. Даже последния беше Славия-Левски.
Не еднократно в този форум съм споделял мнението, че Лц през пролетта не играе нищо и най-голямата вина за това е в треньора. Никой му няма страха и уважението от играчите, а и самите играчи вече се наситиха на победи и си вирнаха прекомерно носовете. Засега ги спасява само факта, че няма конкуренция в първенството и че останалите отбори са много зле(финансово, организационно или чисто игрово). Но тази липса на конкуренция ще им се отрази много зле може би още следващия сезон, ако не вземат мерки да сменят поне половината отбор с гладни за успехи футболисти. Ако се продължи сегашното положение ще стане като в Германия, Байерн е абониран за титлата(просто останалите нямат неговия финансов ресурс), което обаче му се отразява на формата(както беше миналия сезон в ШЛ, силно се надявам този сезон да не се повтори)
Интериорни врати - Врати хармоника

Потребителски аватар
turbogena
Мнения: 13431
Регистриран на: 18 яну 2009 16:52
Местоположение: София
Контакти:

Re: Черно море ФИНАЛ / Живко Атанасов:Левски ще победи Лудог

Мнениеот turbogena » 29 апр 2015 09:55

Финала е на 28 май (четвъртък) ,почти на 99% на стадион Лазур в Бургас.
[center]"Левски" София - една вековна, истинска, неподражаема и неповторима емоция.[/center]
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/AB/67/7390d557afe6ab67.png[/wrapimg][/center]
http://www.youtube.com/watch?v=N4MXFWcW7cE#at=64

Потребителски аватар
bobo_13
Мнения: 2635
Регистриран на: 11 юли 2013 17:31
Контакти:

Re: Черно море ФИНАЛ / Живко Атанасов:Левски ще победи Лудог

Мнениеот bobo_13 » 29 апр 2015 10:02

ticha i vladislav написа:Само искам финала да е в неделя,в Бургас или В.Търново,но в никакъв случай да не е в работен ден.


Бургас няма да е, защото е много близо до Варна(левскарите бая ще трябва да си попътуват). Велико Търново е идеално, по средата м/у Варна и София, нов терен(топ 5 у нас), но не смятам, че ръководството на Етър ще рискува да си даде обновения стадион(в момента се прави подготовка да се излива и специална лекоатлетическа писта) за финал за КБ в този момент. Особено ако Левски е на финал. Просто може да не е завършена пистата или да се предпази от бомбички и т.н. Отделно само в сектор А има около 8-9 000 седалки.
Секторъе за гости + малката трибуна спокойно могат да поемат 2-2500 човека на единия отбор. Има още един голям сектор с около 4-5000 седалки(но те са без облегалки от едно време още:) . Тези цифри са ориентировъчни. Но споконйно само сектор А и В могат да поберат 10-12 000 човека.

МОже би Сливен е идеален и той.
Интериорни врати - Врати хармоника

ticha i vladislav
Мнения: 1065
Регистриран на: 01 мар 2010 20:08
Контакти:

Re: Черно море ФИНАЛ / Живко Атанасов:Левски ще победи Лудог

Мнениеот ticha i vladislav » 29 апр 2015 10:08

ЕМИЛ написа:
ticha i vladislav написа:Само искам финала да е в неделя,в Бургас или В.Търново,но в никакъв случай да не е в работен ден.

Съдия и начален час избрал ли си си ?


Начален час 18ч.,съдия Цветан Кръстев
Черно море-първият шампион по футбол в България

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3821
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: Черно море ФИНАЛ / Живко Атанасов:Левски ще победи Лудог

Мнениеот loko1 » 29 апр 2015 10:15

plamenst7 написа:Освен Ловеч, дали има други варианти за провеждане на финала?


Стара Загора и Разград е друго междинно място. По-любопитно ми е ако финала е Черно море Лудогорец в Търговище ли ще играят ;)
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

Потребителски аватар
Андре-Пиер Жиняк 96
Мнения: 1167
Регистриран на: 15 сеп 2014 14:37
Местоположение: Левскар да си, братко, е чест !

Re: Черно море ФИНАЛ / Живко Атанасов:Левски ще победи Лудог

Мнениеот Андре-Пиер Жиняк 96 » 29 апр 2015 10:24

bobo_13 написа:
Абе я се кротни малко. Хиляи пъти съм го казвал и доказвал в този сайт, че аз съм фен единствено и само на Етър.

Аз съм си кротък по природа. Ама твоите конспиративни глупости точно за този мач ги чета поне за 4-5-ти път. Като си фен на Етър си гледай Етъра, а не ми се прави на защитник на Лудогорец или бледо копие на Кашчей. :?
От такива конспиратори като теб в България хората се съмняват за всичко. Тия глупости, че Левски не може да бие Лудогорец без да им легнат си ги пази за себе си вместо да насаждаш съмнения в хората без да има такива реално. 8-)
[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/xlhDt0Y.png[/wrapimg][/center]


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта