Левски-Черно море официална тема

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
baligo
Мнения: 754
Регистриран на: 09 юли 2008 19:58
Контакти:

Re: Левски-Черно море прогноза 2-ка

Мнениеот baligo » 10 ное 2009 11:56

lubeste написа:напиши си домашните и тогава сядай пред компютъра

Най-вече по български език и литература.

истризвителното
Блиския
Исток
Жоазинйо
пречината
саболезнования
качевства


За препинателните знаци ще говорим в следващия час.
Изображение
[offtopic]Изображение[/offtopic]

Потребителски аватар
FK_Montana
Мнения: 325
Регистриран на: 25 авг 2009 13:57
Контакти:

Re: Левски-Черно море прогноза 2-ка

Мнениеот FK_Montana » 10 ное 2009 12:00

killar написа:
POPCORN написа:
PetarBG написа:По сигурна единица едва ли има.Не се заблуждавайте от мача с Локо Сф. Те до 10 мин. трябваше да водят с 3:0.Аз този мач го виждам твърдо 1 и то с разлика 2-3 гола.

---------------------------------------------
http://www.fclevskinews.blogspot.com

може да е 1-ца ама надали с толкова голове!Левски тая година никой не е бил с 3-4 гола така, че..1 а 0 нещо такова!Ти му викаш не се залагвай, обаче и вие играхте последните 3 кръга със супер слаби отбори!Да не говорим последния с Пирин!




Абе ти да не си от Цецка. Как никой не сме били с 3-4 гола а Ботев с колко ги бихме ооо с 5 :)

Вие кои бихте - юношите на Ботев, когато там нямаше и 1 италиянец
ЦСКА Шампион

Потребителски аватар
PetarBG
Мнения: 180
Регистриран на: 05 юли 2008 09:27
Skype: petruxa72bg
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски-Черно море прогноза 2-ка

Мнениеот PetarBG » 10 ное 2009 12:14

Ticha написа:Момчета не харесвам такива изхвърляния. Направихме един силен мач и нищо повече. Забравихте ли трагичните ни игри навън в Пловдив, Своге и Благоевград?! Като направим няколко силни мача подред, тогава може да мислим за нещо повече. Съвета ми засега е да я караме малко по-полека. ;)


Е това е нещо смислено.Поклон пред такова мнение.

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1199
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: Левски-Черно море прогноза 2-ка

Мнениеот mursusaid » 10 ное 2009 12:24

Ние не сме в кой знае каква форма,а и последните мачове на герена показват,че там играем трудно,а когато можем да направим нещо и странични фактори се намесват(справка мин.година мача) Но ми е адски смешно да чета левскарчетата как се изхвърлят след 3 победи над "мегаграндове".Може и да ни биете,но може и да паднете,защото не мога да разбера на какво ви се дължи това изхвърляне.Толкова зле не знам от кога сте били,шести в класирането,в Европа ви друсат като брашлян чувал,а вие ми се изхърляте колко добри сте били,смях :lol: Аз не казвам,че ние сме цъфнали и вързали от един мач,но ако гледате поне малко реално,ще видите,че и вие не сте ;) И играчите ви,които стават,лично мое мнение,но което имам право,без да се заяждам с вас са:Петков-когото спомнете си как псувахте с Ред бул,но в момента сякаш не е във форма.Минев,но все пак е бек и едва ли може той да прави играта ;) Бардон,който поне за БГ все още върши работа,Балтанов-млад и перспективен,Енъо и Тасевски.На Жо и Зе само скоростта им е силата,но..до там.За всичките ви др футболисти вижте там по-горе вашия колега ги е комент.и забележете,все в минало време какви били.А сега ? ;) Така че мач като мач и всичко е възможно да се случи :)
За вас моряци ний живеем...

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Левски-Черно море прогноза 2-ка

Мнениеот ralka_levskarka » 10 ное 2009 12:27

btww... смешен сии :) .. викам да научиш българския тогава оплювай най - добрия отбор в А група :P ..

аа пъкк мача.. мии мача е 2:0 за Левски :))



––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––– ЛЕВСКИ НАД ВСИЧКО ––––––––––––––––––––––---------- :!: (h)
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

ti4afen
Мнения: 61
Регистриран на: 13 май 2009 08:33
Контакти:

Re: Левски-Черно море прогноза 2-ка

Мнениеот ti4afen » 10 ное 2009 12:53

айде аз да кажа умното :mrgreen: -нека по-добрия победи ;)
/дано само по-добрия не се нарича "баничката" :evil: /

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Левски-Черно море прогноза 2-ка

Мнениеот MORSKI » 10 ное 2009 13:06

Чмвн-Излагаш се брат...Успокой малко топката...Това, че бихме Локото не значи, че ще смажем Левски...
Ако вземем та паднем, какво ще говориш тогава, за смях станахме с такива изказвания.... :evil:
Стига глупости и изхвърляния станахме като Левски и ЦСКА, дето се изхвърлят, а накрая едно голямо нищо....
Нека по-добрия победи и то с ЧИСТО ФУТБОЛНИ СРЕДСТВА, пък след мача ще говорим кой кого...
Темата е изключително некоректно зададена, но мисля да я оставя....Само че се придържайте към добря тон!!!

Потребителски аватар
garfild8
Мнения: 3876
Регистриран на: 19 авг 2008 19:32
Контакти:

Re: Левски-Черно море прогноза 2-ка

Мнениеот garfild8 » 10 ное 2009 13:09

Не знам за двойка,но ако покажем и половината от играта ни с Локо Сф,съм сигурен че няма да загубим.Левски и те не са цъфнали и вързали повече от нас,така че ни чака интригуващ мач.Само да не се намесят съдийски фактори.
Само Черно море.

Sole
Мнения: 4574
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Левски-Черно море прогноза 2-ка

Мнениеот Sole » 10 ное 2009 13:19

Ч.Море да искат съдия от чужбина :idea: В противен случай мачът е 2:0 за Левски /с голове от дузпи и един червен картон за моряците- за по-сигурно :twisted: /

Потребителски аватар
Ticha
Мнения: 3308
Регистриран на: 26 сеп 2008 13:26
Местоположение: стадион "Тича", Варна
Контакти:

Re: Левски-Черно море прогноза 2-ка

Мнениеот Ticha » 10 ное 2009 13:25

MORSKI написа:Темата е изключително некоректно зададена, но мисля да я оставя....

И аз така мисля. Най-добре да се редактира заглавието, като се изтрият последните две думи и да стане нещо като официална тема за мача. Две седмици може да си пишем в нея. :lol:


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта